İFA Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İFA, İstanbul Trabzonspor, Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor, Şafak 76 Spor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 6.Grup 2. Hafta 15/09/2018 16:00 İstanbul Sinopspor 2-0 Çantaköyspor
İstanbul SA 5.Grup 2. Hafta 16/09/2018 16:00 İFA 4-1 Avcılar Belediyespor
İstanbul SA 5.Grup 3. Hafta 22/09/2018 15:30 Başakşehirspor 0-0 Leventspor
İstanbul SA 6.Grup 3. Hafta 23/09/2018 15:30 İstanbul Sinopspor 0-0 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 29/09/2018 13:00 Altınovaspor 0-1 Terazidere
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 29/09/2018 15:00 İkitellispor 1-0 Topkapıspor
İstanbul SA 5.Grup 4. Hafta 30/09/2018 15:00 İFA 0-0 Başakşehirspor
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 06/10/2018 15:00 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 1-1 Ceylanspor
İstanbul 1A 6.Grup 2. Hafta 07/10/2018 13:00 Söğütlüçeşmespor 3-2 Damlaspor
İstanbul SA 6.Grup 5. Hafta 07/10/2018 15:00 İstanbul Sinopspor 3-0 Mecidiyeköyspor
İstanbul 1A 8.Grup 3. Hafta 13/10/2018 14:30 İkitellispor 0-1 Trabzon 1453 Spor
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 14/10/2018 12:30 Güngörenspor 0-2 Havataşspor
İstanbul SA 5.Grup 6. Hafta 14/10/2018 14:30 İFA 1-0 Leventspor
İstanbul 1A 5.Grup 4. Hafta 20/10/2018 12:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 2-0 Karadolapspor
İstanbul SA 5.Grup 7. Hafta 20/10/2018 14:30 İFA 1-3 Arnavutköy Belediyespor
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 21/10/2018 10:45 Söğütlüçeşmespor 1-0 İstanbulspor Kulübü
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 21/10/2018 12:30 İstanbul Trabzonspor 1-0 Kuruçeşmespor
İstanbul SA 6.Grup 7. Hafta 21/10/2018 14:30 İstanbul Sinopspor 3-0 Barbarosspor
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 27/10/2018 12:30 İkitellispor 3-1 Sakarya İ.M.Ç.
İstanbul SA 6.Grup 9. Hafta 27/10/2018 14:30 İstanbul Sinopspor 6-0 Şirintepe
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 03/11/2018 12:30 Güngörenspor 1-2 Zeytinburnu 1957
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 03/11/2018 14:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 2-2 Yedikulespor
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 04/11/2018 10:45 Söğütlüçeşmespor 7-0 Ulutepespor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 04/11/2018 12:30 İstanbul Trabzonspor 2-3 Rumeli Kavağıspor
İstanbul SA 4.Grup 10. Hafta 04/11/2018 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 2-1 Sultanbeylispor
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 10/11/2018 10:45 İkitellispor 1-3 Merterspor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 10/11/2018 12:30 İstanbul Trabzonspor 3-1 Küçükayasofya
İstanbul SA 6.Grup 11. Hafta 10/11/2018 14:30 İstanbul Sinopspor 1-0 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul SA 5.Grup 11. Hafta 11/11/2018 14:30 İFA 3-0 Reşitpaşa
İstanbul 1A 11.Grup 8. Hafta 17/11/2018 12:30 Güngörenspor 4-3 Başakşehir Kartalspor
İstanbul SA 5.Grup 12. Hafta 17/11/2018 14:30 İFA 4-0 Merkezefendispor
İstanbul SA 6.Grup 12. Hafta 18/11/2018 14:30 İstanbul Sinopspor 0-0 Denizköşklerspor
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 24/11/2018 10:45 İstanbul Trabzonspor 2-1 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 6.Grup 9. Hafta 24/11/2018 12:30 Söğütlüçeşmespor 1-1 Gültepespor
İstanbul SA 4.Grup 13. Hafta 24/11/2018 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 2-1 Hasköy
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 01/12/2018 12:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 3-1 Çayırbaşıspor
İstanbul SA 5.Grup 14. Hafta 01/12/2018 14:30 İFA 3-1 Albayrakspor
İstanbul 1A 6.Grup 10. Hafta 02/12/2018 12:30 Söğütlüçeşmespor 2-1 Alibeyköy Parsellerspor
İstanbul 1A 4.Grup 10. Hafta 02/12/2018 14:30 İstanbul Trabzonspor 3-0 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 8.Grup 11. Hafta 08/12/2018 12:30 İkitellispor 6-2 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor
İstanbul SA 6.Grup 15. Hafta 08/12/2018 14:30 İstanbul Sinopspor 4-0 Küçükköyspor
İstanbul 1A 11.Grup 11. Hafta 09/12/2018 14:30 Güngörenspor 1-1 Boğaziçispor
İstanbul 1A 5.Grup 12. Hafta 15/12/2018 12:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 3-0 Şişli Yaylaspor
İstanbul SA 5.Grup 16. Hafta 15/12/2018 14:30 İFA 0-1 Soğuksu
İstanbul 1A 6.Grup 12. Hafta 16/12/2018 12:30 Söğütlüçeşmespor 1-1 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul SA 4.Grup 16. Hafta 16/12/2018 14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu 0-1 Kaynarcaspor
İstanbul 1A 8.Grup 13. Hafta 22/12/2018 12:30 İkitellispor 6-3 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul SA 6.Grup 17. Hafta 22/12/2018 14:30 İstanbul Sinopspor 1-1 Yıldırım Bosnaspor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 29/12/2018 15:00 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 5-2 Gelişimspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 30/12/2018 12:30 Söğütlüçeşmespor 5-0 Ihlamurderespor
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 30/12/2018 14:30 İstanbul Trabzonspor 7-1 Rumeli İdman Yurdu
İstanbul 1A 8.Grup 15. Hafta 12/01/2019 12:30 İkitellispor 1-3 İstanbul Bayburtspor
İstanbul SA 6.Grup 19. Hafta 12/01/2019 14:30 İstanbul Sinopspor 3-1 Kartalgücüspor
İstanbul SA 5.Grup 19. Hafta 13/01/2019 14:30 İFA 3-0 Dolayobaspor
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 19/01/2019 12:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 5-1 Akatlarspor
İstanbul 1A 13.Grup 16. Hafta 19/01/2019 14:30 Şehzadebaşı 3-1 Kilyosspor
İstanbul 1A 4.Grup 16. Hafta 20/01/2019 12:30 Şirinevlerspor 7-2 Rumeli İdman Yurdu
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 20/01/2019 14:30 Söğütlüçeşmespor 4-0 Muratpaşaspor
İstanbul 1A 4.Grup 17. Hafta 26/01/2019 10:45 İstanbul Trabzonspor 0-2 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul SA 6.Grup 21. Hafta 26/01/2019 12:30 İstanbul Sinopspor 6-1 Kulaksız Okspor
İstanbul 1A 6.Grup 17. Hafta 26/01/2019 14:30 Söğütlüçeşmespor 2-1 Esenyurt Acarspor
İstanbul SA 5.Grup 21. Hafta 27/01/2019 14:30 İFA 2-3 Karabekirspor
İstanbul 1A 8.Grup 18. Hafta 03/02/2019 14:30 İkitellispor 4-3 Halil Rıfat Paşa
İstanbul 2A 12.Grup 2. Hafta 17/02/2019 14:30 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor 2-3 Harmantepespor
İstanbul 2A 12.Grup 3. Hafta 23/02/2019 13:00 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor 1-4 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 2A 8.Grup 3. Hafta 23/02/2019 15:00 İstanbul Artvinspor 1-8 Büyük Ümitlerspor
İstanbul 2A 11.Grup 4. Hafta 27/02/2019 15:00 Şafak 76 Spor 3-0 Öz Yavuzselimspor
İstanbul 2A 12.Grup 5. Hafta 03/03/2019 13:00 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor 1-1 Ateştuğlaspor
İstanbul 2A 8.Grup 5. Hafta 03/03/2019 15:00 İstanbul Artvinspor 2-1 Altınaslarspor
İstanbul 2A 12.Grup 6. Hafta 09/03/2019 15:00 İstanbul Erzincanspor 6-0 Halkalı Taştepespor
İstanbul 2A 12.Grup 7. Hafta 17/03/2019 11:00 İstanbul Erzincanspor 4-3 Ateştuğlaspor
İstanbul 2A 12.Grup 7. Hafta 17/03/2019 16:00 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor 6-1 Fatihspor
İstanbul 2A 12.Grup 9. Hafta 28/03/2019 14:00 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor 4-1 Halkalı Taştepespor
İstanbul 2A 12.Grup 9. Hafta 28/03/2019 16:00 İstanbul Erzincanspor 2-4 Şişli Gençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 10. Hafta 07/04/2019 12:00 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor 2-0 Yeşilılgazspor
İstanbul 2A 12.Grup 10. Hafta 07/04/2019 16:00 İstanbul Erzincanspor 2-1 Harmantepespor
İstanbul 2A 12.Grup 12. Hafta 21/04/2019 10:00 İstanbul Erzincanspor 1-0 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 13. Hafta 27/04/2019 16:00 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor 1-0 Zeytinburnuspor
İstanbul 2A 12.Grup 14. Hafta 02/05/2019 16:00 İstanbul Erzincanspor 3-0 Zeytinburnuspor
İstanbul 2A 12.Grup 15. Hafta 05/05/2019 14:00 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor 3-0 Şişli Gençlikspor
İstanbul 2A 8.Grup 15. Hafta 05/05/2019 16:00 İstanbul Artvinspor 0-3 İstanbul Barışspor
İstanbul 2A 8.Grup 17. Hafta 19/05/2019 14:00 İstanbul Artvinspor 5-5 Şenlik Gençlerbirliği
İstanbul 2A 12.Grup 17. Hafta 19/05/2019 16:00 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor 5-0 Bahçelievlerspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design