İFA Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İFA, İstanbul Trabzonspor, Söğütlüçeşme Birlikspor, Şafak 76 Spor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 9.Grup 2. Hafta 17/09/2017 16:30 İFA 1-0 Fikirtepe Dumlupınarspor
İstanbul SA 1.Grup 3. Hafta 23/09/2017 16:00 Güngörenspor 0-1 Davutpaşa
İstanbul 1A 7.Grup 1. Hafta 01/10/2017 11:30 Rumeli İdman Yurdu Spor 0-2 Yıldız Kanaryalarspor
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 01/10/2017 13:30 Söğütlüçeşme 0-2 Yeşilpınarspor
İstanbul SA 9.Grup 4. Hafta 01/10/2017 15:30 İFA 1-1 İstanbul Malatyaspor
İstanbul SA 5.Grup 5. Hafta 07/10/2017 15:00 Mahmutbeyspor 8-0 Teraziderespor
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 14/10/2017 14:00 İstanbul Sinopspor 6-0 Taksimspor
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 15/10/2017 12:30 Altınovaspor 0-2 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
İstanbul SA 9.Grup 6. Hafta 15/10/2017 14:30 İFA 1-0 Pazariçi Köprülü
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 21/10/2017 13:30 Söğütlüçeşme 4-1 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul 1A 13.Grup 4. Hafta 21/10/2017 15:30 İkitellispor 2-1 Pınarspor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 29/10/2017 15:00 Altınovaspor 0-2 Yeşilpınarspor
İstanbul 1A 13.Grup 6. Hafta 04/11/2017 10:45 İkitellispor 1-0 Zeytinburnu Yıldız
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 04/11/2017 12:30 Söğütlüçeşme 2-1 Altınovaspor
İstanbul SA 9.Grup 9. Hafta 04/11/2017 14:30 İFA 3-0 Kemahspor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 05/11/2017 14:30 İstanbul Sinopspor 2-0 Karadolap Gençlikspor
İstanbul SA 5.Grup 12. Hafta 18/11/2017 11:00 Mahmutbeyspor 1-1 Kocasinanspor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 18/11/2017 13:00 Söğütlüçeşme 4-0 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
İstanbul SA 9.Grup 10. Hafta 18/11/2017 15:00 İFA 3-0 Zara Ekinlispor
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 19/11/2017 15:00 İstanbul Sinopspor 2-0 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 26/11/2017 15:00 İkitellispor 3-3 Sütlücespor
İstanbul 1A 13.Grup 10. Hafta 02/12/2017 11:00 İkitellispor 3-2 Muradiyespor
İstanbul SA 9.Grup 12. Hafta 02/12/2017 14:30 İFA 2-1 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 03/12/2017 15:00 Şafak 76 Spor 3-3 İzzetpaşa
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 09/12/2017 15:00 İstanbul Sinopspor 7-0 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 7.Grup 11. Hafta 10/12/2017 13:00 İstanbul Türk Telekom 4-0 Yıldız Kanaryalarspor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 10/12/2017 15:00 Söğütlüçeşme 4-1 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 13.Grup 12. Hafta 16/12/2017 10:30 İkitellispor 1-2 Aksarayspor
İstanbul 1A 9.Grup 12. Hafta 16/12/2017 12:30 Söğütlüçeşme 2-0 Mimarsinanspor
İstanbul SA 9.Grup 14. Hafta 16/12/2017 15:00 İFA 1-0 Bakırköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 13. Hafta 23/12/2017 14:30 İstanbul Sinopspor 3-0 Neslişahspor
İstanbul 1A 13.Grup 14. Hafta 30/12/2017 10:45 İkitellispor 6-0 Günyamaç
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 30/12/2017 12:30 Söğütlüçeşme 2-0 İstinyespor
İstanbul SA 9.Grup 16. Hafta 30/12/2017 14:30 İFA 1-0 Araphanspor
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 31/12/2017 12:30 İstanbul Sinopspor 3-0 Harmantepespor
İstanbul SA 9.Grup 17. Hafta 07/01/2018 14:30 İFA 6-2 Başakşehir İkitelli Köyiçispor
İstanbul 1A 13.Grup 16. Hafta 15/01/2018 13:00 İkitellispor 5-0 Haznedar Çetinkaya
İstanbul 1A 9.Grup 16. Hafta 15/01/2018 15:00 Söğütlüçeşme 1-2 Galata
İstanbul 1A 4.Grup 16. Hafta 16/01/2018 15:00 İstanbul Sinopspor 8-0 Ceylanspor
İstanbul 1A 13.Grup 17. Hafta 21/01/2018 12:30 İkitellispor - Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul 1A 9.Grup 17. Hafta 21/01/2018 14:30 Altınovaspor - Mahmut Şevket Paşaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design