İFA Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İFA, İstanbul Trabzonspor, Söğütlüçeşme Birlikspor, Şafak 76 Spor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 6.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:30 İkitellispor 5-0 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul 1A 3.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:30 İstanbul Erzincanspor 1-1 Trabzon 1453 Spor
İstanbul 1A 3.Grup 3. Hafta 05/10/2019 11:00 İstanbul Erzincanspor 5-1 Taksimspor
İstanbul SAL 3.Grup 2. Hafta 05/10/2019 13:00 İstanbul Sinopspor 2-1 Cevizli Anadoluspor
İstanbul SAL 1.Grup 2. Hafta 05/10/2019 15:00 Söğütlüçeşmespor 0-3 Kavacıkspor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 06/10/2019 13:30 İkitellispor 4-0 Vardarspor
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 06/10/2019 15:30 İFA 2-0 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 12/10/2019 15:00 Bahçelievler Olimpikspor 2-1 İkitellispor
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 13/10/2019 15:00 İstanbul Sinopspor 0-1 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul 1A 3.Grup 5. Hafta 19/10/2019 13:00 İstanbul Erzincanspor 1-5 Reşitpaşa
İstanbul SAL 1.Grup 4. Hafta 19/10/2019 15:00 Söğütlüçeşmespor 5-2 İstinyespor
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 20/10/2019 13:00 İFA 1-2 Leventspor
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 27/10/2019 12:30 Güngörenspor 3-0 Mustafakemalpaşa
İstanbul SAL 3.Grup 5. Hafta 27/10/2019 14:30 İstanbul Sinopspor 1-1 Büyükçekmece Mimarobaspor
İstanbul 1A 3.Grup 7. Hafta 30/10/2019 15:30 İstanbul Erzincanspor 1-2 Hamidiyespor
İstanbul 1A 6.Grup 7. Hafta 31/10/2019 16:00 İkitellispor 2-1 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 02/11/2019 12:30 Söğütlüçeşmespor 3-4 Dolayobaspor
İstanbul SAL 2.Grup 6. Hafta 02/11/2019 14:30 İFA 0-2 Nişantaşıspor
İstanbul 1A 12.Grup 9. Hafta 09/11/2019 12:30 Şirinevlerspor 1-1 Esenler Kent Yıldızspor
İstanbul 1A 6.Grup 9. Hafta 09/11/2019 14:30 İkitellispor 3-1 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul 1A 3.Grup 9. Hafta 10/11/2019 12:30 İstanbul Erzincanspor 3-3 Kocamustafapaşa
İstanbul SAL 3.Grup 7. Hafta 10/11/2019 14:30 İstanbul Sinopspor 2-0 Batı Trakya Türkleri
İstanbul 1A 3.Grup 10. Hafta 16/11/2019 12:30 İstanbul Erzincanspor 2-3 Şehreminispor
İstanbul SAL 1.Grup 8. Hafta 16/11/2019 14:30 Söğütlüçeşmespor 3-0 Karadolapspor
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 17/11/2019 12:30 İFA 4-1 Valide Tayfunspor
İstanbul 1A 6.Grup 10. Hafta 17/11/2019 14:30 İkitellispor 1-1 Güneşlispor
İstanbul SAL 3.Grup 9. Hafta 24/11/2019 14:30 İstanbul Sinopspor 0-0 Kuştepespor
İstanbul SAL 1.Grup 10. Hafta 30/11/2019 14:30 Söğütlüçeşmespor 1-2 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul 1A 6.Grup 12. Hafta 01/12/2019 12:30 Bahçelievler Olimpikspor 3-0 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul SAL 2.Grup 10. Hafta 01/12/2019 14:30 İFA 3-0 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 07/12/2019 12:30 İkitellispor 1-5 Bahçelievler Olimpikspor
İstanbul SAL 2.Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:30 İFA 0-1 İstanbul Siirtgücü
İstanbul 1A 9.Grup 10. Hafta 08/12/2019 12:30 Güngörenspor 1-0 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 14/12/2019 14:30 Söğütlüçeşmespor 4-4 Bağlarbaşıspor
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 15/12/2019 14:30 İFA 3-1 Paşabahçe
İstanbul 1A 6.Grup 15. Hafta 21/12/2019 14:30 İkitellispor 4-0 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul 1A 3.Grup 15. Hafta 22/12/2019 12:30 İstanbul Erzincanspor 3-3 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 9.Grup 12. Hafta 22/12/2019 14:30 Güngörenspor 2-1 Aksarayspor
İstanbul SAL 1.Grup 14. Hafta 28/12/2019 14:30 Söğütlüçeşmespor 1-1 Kartalspor
İstanbul SAL 2.Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:30 İFA 4-0 Sütlücespor
İstanbul 1A 6.Grup 17. Hafta 04/01/2020 14:30 İkitellispor 3-2 Başakşehir Kartalspor
İstanbul SAL 1.Grup 16. Hafta 11/01/2020 14:30 Söğütlüçeşmespor 0-4 Bakırköyspor
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 12/01/2020 14:30 İFA 2-0 Ferahevler
İstanbul SAL 1.Grup 18. Hafta 25/01/2020 14:30 Söğütlüçeşmespor 1-2 Yeşil Esenyurtspor
İstanbul SAL 2.Grup 18. Hafta 26/01/2020 14:30 İFA 2-2 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul SAL 1.Grup 20. Hafta 08/02/2020 14:30 Söğütlüçeşmespor 0-4 Çıksalınspor
İstanbul SAL 2.Grup 20. Hafta 09/02/2020 14:30 İFA 1-3 Başakşehirspor
İstanbul 2A 11.Grup 5. Hafta 01/03/2020 14:30 Filizspor 2-1 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul 2A 11.Grup 8. Hafta 15/03/2020 15:00 Filizspor 4-2 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design