Kağıthane Bld.Yahya Kemal Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gültepespor, Yahya Kemalspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 12.Grup 2. Hafta 28/09/2019 11:30 İstanbul Gümüşhanespor 1-0 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 6.Grup 2. Hafta 28/09/2019 13:30 Seyrantepe Yeşilcespor 3-1 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul SAL 2.Grup 1. Hafta 28/09/2019 15:30 Yahya Kemalspor 0-1 Sütlücespor
İstanbul 1A 7.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:30 Çeliktepe Ümitspor 1-2 Bollucaspor
İstanbul 1A 7.Grup 3. Hafta 05/10/2019 12:00 Çeliktepe Ümitspor 4-2 Sakarya İ.M.Ç.
İstanbul SAL 6.Grup 2. Hafta 06/10/2019 16:00 Şirintepe 1-1 Başakşehir İkitelli Köyiçi
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 12/10/2019 13:00 Seyrantepe Yeşilcespor 2-0 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul SAL 2.Grup 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Yahya Kemalspor 1-2 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 13/10/2019 15:00 Yeni Ortabayırspor 3-1 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul 1A 7.Grup 5. Hafta 19/10/2019 13:00 Çeliktepe Ümitspor 3-1 Ramispor
İstanbul 1A 12.Grup 5. Hafta 20/10/2019 13:00 İstanbul Gümüşhanespor 0-0 İstanbulspor Kulübü
İstanbul SAL 6.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Şirintepe 2-1 Piyalepaşa
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 26/10/2019 12:30 Seyrantepe Yeşilcespor 0-5 Bahçelievler Olimpikspor
İstanbul SAL 2.Grup 5. Hafta 26/10/2019 14:30 Yahya Kemalspor 2-2 İstanbul Siirtgücü
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 27/10/2019 14:30 Yeni Ortabayırspor 0-3 Aksarayspor
İstanbul 1A 7.Grup 7. Hafta 30/10/2019 13:00 Çeliktepe Ümitspor 3-1 İstanbul Barışspor
İstanbul 1A 12.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:00 İstanbul Gümüşhanespor 1-0 Galata
İstanbul SAL 6.Grup 6. Hafta 03/11/2019 14:30 Şirintepe 3-2 İstanbul Esenyurt Orduspor
İstanbul 1A 6.Grup 9. Hafta 09/11/2019 10:45 Seyrantepe Yeşilcespor 2-3 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 1A 12.Grup 9. Hafta 09/11/2019 12:30 İstanbul Gümüşhanespor 1-0 Etiler Kartalspor
İstanbul SAL 2.Grup 7. Hafta 09/11/2019 14:30 Yahya Kemalspor 0-2 Leventspor
İstanbul 1A 7.Grup 9. Hafta 10/11/2019 14:30 Çeliktepe Ümitspor 2-0 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul 1A 7.Grup 10. Hafta 16/11/2019 14:30 Çeliktepe Ümitspor 3-1 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul 1A 12.Grup 10. Hafta 17/11/2019 12:30 İstanbul Gümüşhanespor 1-0 Esenler Kent Yıldızspor
İstanbul SAL 6.Grup 8. Hafta 17/11/2019 14:30 Şirintepe 1-2 Kartalgücü
İstanbul SAL 2.Grup 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Yahya Kemalspor 3-3 Valide Tayfunspor
İstanbul 1A 3.Grup 12. Hafta 30/11/2019 14:30 Hamidiyespor 1-0 Sağmalcılarspor
İstanbul SAL 6.Grup 10. Hafta 01/12/2019 15:00 Şirintepe 0-3 Yeniköyspor
İstanbul 1A 12.Grup 13. Hafta 07/12/2019 14:30 İstanbul Gümüşhanespor 6-1 Tepebağ Kültürspor
İstanbul 1A 7.Grup 13. Hafta 08/12/2019 14:30 Çeliktepe Ümitspor 4-1 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul SAL 8.Grup 12. Hafta 15/12/2019 12:30 Mecidiyeköyspor 2-0 Dikilitaşspor
İstanbul SAL 6.Grup 12. Hafta 15/12/2019 14:30 Şirintepe 2-0 Sekbanlarspor
İstanbul 1A 12.Grup 15. Hafta 21/12/2019 13:30 İstanbul Gümüşhanespor 1-3 Sultanmuratspor
İstanbul SAL 2.Grup 13. Hafta 21/12/2019 15:30 Yahya Kemalspor 3-2 Ferahevler
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 29/12/2019 10:45 Seyrantepe Yeşilcespor 1-0 Vardarspor
İstanbul SAL 8.Grup 14. Hafta 29/12/2019 12:30 Mecidiyeköyspor 1-1 Kartal Bulvarspor
İstanbul SAL 6.Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:30 Şirintepe 4-2 Kanaryaspor
İstanbul 1A 6.Grup 17. Hafta 04/01/2020 12:30 Seyrantepe Yeşilcespor 4-2 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul SAL 2.Grup 15. Hafta 04/01/2020 14:30 Yahya Kemalspor 2-2 Başakşehirspor
İstanbul 1A 7.Grup 17. Hafta 05/01/2020 14:30 Çeliktepe Ümitspor 2-1 Haliçspor
İstanbul SAL 8.Grup 16. Hafta 12/01/2020 12:30 Mecidiyeköyspor 1-4 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul SAL 6.Grup 16. Hafta 12/01/2020 14:30 Şirintepe 2-1 Kuruçeşmespor
İstanbul SAL 2.Grup 17. Hafta 18/01/2020 14:30 Yahya Kemalspor 5-0 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul SAL 8.Grup 18. Hafta 26/01/2020 12:30 Mecidiyeköyspor 3-3 Kartaltepe
İstanbul SAL 6.Grup 18. Hafta 26/01/2020 14:30 Şirintepe 0-1 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SAL 2.Grup 19. Hafta 01/02/2020 14:30 Yahya Kemalspor 2-2 Nişantaşıspor
İstanbul 2A 12.Grup 2. Hafta 09/02/2020 10:45 Sanayi Mahallesispor 10-1 Nişanca Gençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 2. Hafta 09/02/2020 12:30 Harmantepespor 1-0 Yeni Özkartalspor
İstanbul SAL 6.Grup 20. Hafta 09/02/2020 14:30 Şirintepe 3-1 Beylerbeyi
İstanbul SAL 2.Grup 21. Hafta 15/02/2020 12:30 Yahya Kemalspor 1-3 İFA
İstanbul SAL 8.Grup 21. Hafta 15/02/2020 14:30 Mecidiyeköyspor 6-1 Taşolukspor
İstanbul 2A 12.Grup 4. Hafta 23/02/2020 10:45 Sanayi Mahallesispor 2-3 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 4. Hafta 23/02/2020 12:30 Harmantepespor 6-1 Nişanca Gençlikspor
İstanbul SAL 2.Grup 22. Hafta 23/02/2020 14:30 Yahya Kemalspor 3-3 Paşabahçe
İstanbul 2A 12.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:30 Sanayi Mahallesispor 4-1 Malkoçoğluspor
İstanbul 2A 5.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 Arena Olimpik Gençlikspor 1-2 Zeytinburnu 1957 Spor
İstanbul 2A 12.Grup 6. Hafta 05/03/2020 15:00 Harmantepespor 0-0 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 8. Hafta 14/03/2020 16:30 Harmantepespor 2-0 Şenlik Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design