Kağıthane Bld.Yahya Kemal Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gültepespor, Yahya Kemalspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 6.Grup 1. Hafta 09/09/2018 16:30 Şirintepe 4-1 Yıldırım Bosnaspor
İstanbul SA 2.Grup 2. Hafta 15/09/2018 16:00 Yahya Kemalspor 4-2 Batı Trakya Türkleri
İstanbul SA 6.Grup 3. Hafta 23/09/2018 15:30 Şirintepe 1-2 Kartalgücüspor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 29/09/2018 13:00 Gültepespor 2-3 Esenyurt Acarspor
İstanbul SA 2.Grup 4. Hafta 29/09/2018 15:00 Yahya Kemalspor 3-1 Siirt İst. Yavuz Selim Okulu
İstanbul 1A 3.Grup 2. Hafta 06/10/2018 15:00 İstanbul Gümüşhanespor 4-0 Muradiye Gençlerbirliği
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 13/10/2018 10:45 Seyrantepe Yeşilcespor 2-1 Küçükayasofya
İstanbul SA 6.Grup 6. Hafta 13/10/2018 12:30 Şirintepe 4-1 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul SA 2.Grup 6. Hafta 13/10/2018 14:30 Yahya Kemalspor 1-2 Dikilitaşspor
İstanbul 1A 3.Grup 4. Hafta 20/10/2018 14:30 İstanbul Gümüşhanespor 6-2 Eroğluspor
İstanbul SA 6.Grup 7. Hafta 21/10/2018 14:30 Mecidiyeköyspor 1-0 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SA 2.Grup 8. Hafta 24/10/2018 12:30 Yahya Kemalspor 3-5 Yenibosnaspor
İstanbul SA 6.Grup 8. Hafta 24/10/2018 14:30 Şirintepe 0-1 Çantaköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 5. Hafta 27/10/2018 10:30 Seyrantepe Yeşilcespor 5-2 Taksimspor
İstanbul SA 2.Grup 9. Hafta 27/10/2018 14:30 Yahya Kemalspor 1-1 Nişantaşıspor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 28/10/2018 15:00 Çeliktepe Ümitspor 2-2 Tepebağ Kültürspor
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 03/11/2018 14:30 İstanbul Gümüşhanespor 1-0 Esenlerspor
İstanbul SA 6.Grup 10. Hafta 04/11/2018 14:30 Şirintepe 0-1 Küçükköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 10/11/2018 12:30 Seyrantepe Yeşilcespor 0-4 Rumeli Kavağıspor
İstanbul SA 2.Grup 11. Hafta 10/11/2018 14:30 Yahya Kemalspor 6-1 Araphanspor
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 11/11/2018 12:30 Çeliktepe Ümitspor 1-2 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul 1A 3.Grup 7. Hafta 11/11/2018 15:00 İstanbul Gümüşhanespor 1-2 Küçükçekmecespor
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 18/11/2018 10:45 Seyrantepe Yeşilcespor 0-12 İstanbul Trabzonspor
İstanbul SA 6.Grup 12. Hafta 18/11/2018 12:30 Mecidiyeköyspor 1-0 Kulaksız Okspor
İstanbul SA 2.Grup 12. Hafta 18/11/2018 14:30 Yahya Kemalspor 2-2 Muratbeyspor
İstanbul 1A 3.Grup 9. Hafta 25/11/2018 14:30 İstanbul Gümüşhanespor 5-1 Emirganspor
İstanbul 1A 3.Grup 10. Hafta 01/12/2018 14:30 İstanbul Gümüşhanespor 3-2 Doğa Hospital Yeşilkentspor
İstanbul SA 6.Grup 14. Hafta 02/12/2018 12:30 Mecidiyeköyspor 2-1 Denizköşklerspor
İstanbul SA 2.Grup 14. Hafta 02/12/2018 14:30 Yahya Kemalspor 0-3 Beyoğlu Yeniçarşıspor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 08/12/2018 10:45 Seyrantepe Yeşilcespor 6-0 Rumeli İdman Yurdu
İstanbul 1A 8.Grup 11. Hafta 08/12/2018 12:30 İstanbul Bayburt 3-0 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul SA 6.Grup 15. Hafta 08/12/2018 14:30 Şirintepe 1-1 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 09/12/2018 14:30 Çeliktepe Ümitspor 6-3 Sefaköy
İstanbul 1A 3.Grup 12. Hafta 15/12/2018 14:30 İstanbul Gümüşhanespor 8-3 Topçularspor
İstanbul SA 6.Grup 16. Hafta 16/12/2018 12:30 Şirintepe 1-1 Kulaksız Okspor
İstanbul SA 2.Grup 16. Hafta 16/12/2018 14:30 Yahya Kemalspor 1-0 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 4.Grup 13. Hafta 22/12/2018 14:30 Seyrantepe Yeşilcespor 4-1 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 9.Grup 13. Hafta 23/12/2018 14:30 Çeliktepe Ümitspor 1-0 İzzetpaşa
İstanbul 1A 3.Grup 14. Hafta 29/12/2018 14:30 İstanbul Gümüşhanespor 3-1 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul SA 6.Grup 18. Hafta 30/12/2018 12:30 Şirintepe 2-1 Denizköşklerspor
İstanbul SA 2.Grup 18. Hafta 30/12/2018 14:30 Yahya Kemalspor 1-0 Kestanelikspor
İstanbul 1A 4.Grup 15. Hafta 12/01/2019 12:30 Seyrantepe Yeşilcespor 0-4 Kuruçeşmespor
İstanbul SA 6.Grup 19. Hafta 12/01/2019 14:30 Mecidiyeköyspor 3-0 Yıldırım Bosnaspor
İstanbul 1A 9.Grup 15. Hafta 13/01/2019 14:30 Çeliktepe Ümitspor 4-0 Esenler Kentyıldız
İstanbul 1A 8.Grup 16. Hafta 20/01/2019 12:30 İstanbul Bayburt 4-2 Halil Rıfat Paşa
İstanbul SA 6.Grup 20. Hafta 20/01/2019 16:30 Şirintepe 0-0 İstanbul Sinopspor
İstanbul SA 6.Grup 21. Hafta 26/01/2019 12:30 Mecidiyeköyspor 4-1 Kartalgücüspor
İstanbul SA 2.Grup 21. Hafta 26/01/2019 14:30 Yahya Kemalspor 2-2 Gümüşsuyuspor
İstanbul 1A 9.Grup 18. Hafta 02/02/2019 12:30 Çeliktepe Ümitspor 4-2 Ferahevler
İstanbul 1A 4.Grup 18. Hafta 03/02/2019 10:45 Seyrantepe Yeşilcespor 4-4 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 8.Grup 18. Hafta 03/02/2019 12:30 İstanbul Bayburt 5-0 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor
İstanbul SA 6.Grup 22. Hafta 03/02/2019 14:30 Şirintepe 1-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul 2A 12.Grup 1. Hafta 09/02/2019 11:00 Harmantepespor 2-2 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 2A 10.Grup 1. Hafta 09/02/2019 13:00 Arena Olimpik Gençlikspor 3-3 Aslantepe Gençlikspor
İstanbul 2A 8.Grup 1. Hafta 09/02/2019 15:00 Yeni Ortabayırspor 4-0 Altınokspor
İstanbul 2A 9.Grup 1. Hafta 10/02/2019 15:00 Sanayi Mahallesispor 4-1 Boyacıköyspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design