Maltepe Hasan Polat Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Maltepespor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 3.Grup 30. Hafta   15:00 Halide Edip Adıvar - Medical Park Batman Petrolspor
Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur 1. Hafta 28/08/2019 16:00 Maltepespor 1-0 Hendekspor
TFF 3.Lig 3.Grup 1. Hafta 01/09/2019 17:00 Halide Edip Adıvar 1-2 Somaspor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 11/09/2019 15:30 Maltepespor 1-3 Erokspor
TFF 3.Lig 3.Grup 3. Hafta 15/09/2019 16:30 Halide Edip Adıvar 1-0 Diyarbekirspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 1. Hafta 21/09/2019 15:00 Küçükyalı Yelkenspor 0-2 İlimtepe Kullar 1975 Spor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 1. Hafta 22/09/2019 15:00 Maltepespor 1-1 Bozüyük Vitraspor
TFF 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 29/09/2019 16:00 Halide Edip Adıvar 1-1 Osmaniyespor FK
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 3. Hafta 05/10/2019 15:00 Maltepespor 2-1 Beyoğlu Yeniçarşıspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Küçükyalı Yelkenspor 1-2 Gebzespor
TFF 3.Lig 3.Grup 7. Hafta 09/10/2019 15:00 Halide Edip Adıvar 0-1 Nevşehir Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 5. Hafta 19/10/2019 15:00 Maltepespor 0-1 Hendekspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Küçükyalı Yelkenspor 2-1 Bucaspor
TFF 3.Lig 3.Grup 10. Hafta 26/10/2019 13:00 Halide Edip Adıvar 1-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:00 Küçükyalı Yelkenspor 0-0 Atlasspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 7. Hafta 03/11/2019 14:00 Maltepespor 0-0 Bursa Yıldırımspor
TFF 3.Lig 3.Grup 12. Hafta 09/11/2019 13:30 Halide Edip Adıvar 1-2 Muğlaspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 8. Hafta 10/11/2019 14:00 Küçükyalı Yelkenspor 2-3 Çayırovaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 9. Hafta 17/11/2019 14:00 Maltepespor 1-0 Vefa
TFF 3.Lig 3.Grup 14. Hafta 24/11/2019 13:30 Halide Edip Adıvar 2-1 1954 Kelkit Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 16. Hafta 07/12/2019 13:30 Halide Edip Adıvar 0-0 Altındağ Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 12. Hafta 08/12/2019 14:00 Maltepespor 3-0 Arifiye Kalaycıspor
TFF 3.Lig 3.Grup 19. Hafta 19/01/2020 13:30 Halide Edip Adıvar 1-0 Darıca Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 15. Hafta 25/01/2020 14:00 Küçükyalı Yelkenspor 0-1 Çiğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 15. Hafta 26/01/2020 14:00 Maltepespor 1-0 Yeşilköyspor
TFF 3.Lig 3.Grup 21. Hafta 01/02/2020 13:30 Halide Edip Adıvar 0-1 Pazarspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 17. Hafta 08/02/2020 14:00 Maltepespor 0-4 Bursa Zaferspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 17. Hafta 09/02/2020 14:00 Küçükyalı Yelkenspor 0-2 Bağcılarspor
TFF 3.Lig 3.Grup 23. Hafta 15/02/2020 13:30 Halide Edip Adıvar 0-3 Karacabey Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 19. Hafta 22/02/2020 14:00 Maltepespor 1-2 Belediye Kütahyaspor
TFF 3.Lig 3.Grup 25. Hafta 23/02/2020 13:30 Halide Edip Adıvar 1-0 Modafen FK
TFF 3.Lig 3.Grup 26. Hafta 29/02/2020 14:30 Halide Edip Adıvar 0-0 Yozgatspor 1959 FK
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 20. Hafta 01/03/2020 14:00 Küçükyalı Yelkenspor 0-0 Yalova Kadıköyspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 21. Hafta 08/03/2020 14:00 Maltepespor 1-0 Pamukova 1968 Spor
TFF 3.Lig 3.Grup 28. Hafta 14/03/2020 15:00 Halide Edip Adıvar 2-1 Gölcükspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 22. Hafta 15/03/2020 14:00 Küçükyalı Yelkenspor 4-1 Torbalıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design