Merkezefendi Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Irmakspor, İstanbul Konyaspor, Merkezefendispor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 5.Grup 1. Hafta 08/09/2018 16:30 Merkezefendispor 0-1 İFA
İstanbul SA 2.Grup 1. Hafta 09/09/2018 16:30 Batı Trakya Türkleri 1-1 Yenibosnaspor
İstanbul SA 4.Grup 2. Hafta 15/09/2018 16:00 Irmakspor 5-3 Kaynarcaspor
İstanbul SA 5.Grup 3. Hafta 22/09/2018 15:30 Merkezefendispor 3-0 Davutpaşa
İstanbul SA 2.Grup 3. Hafta 23/09/2018 15:30 Batı Trakya Türkleri 1-0 Gümüşsuyuspor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 29/09/2018 13:00 Telsizspor 0-2 Yücespor
İstanbul SA 4.Grup 4. Hafta 29/09/2018 15:00 Irmakspor 2-1 Cevizli Anadoluspor
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 30/09/2018 15:00 Tepebağ Kültürspor 3-0 İzzetpaşa
İstanbul SA 5.Grup 5. Hafta 06/10/2018 16:00 Merkezefendispor 2-0 Reşitpaşa
İstanbul SA 2.Grup 5. Hafta 07/10/2018 15:00 Batı Trakya Türkleri 0-0 Muratbeyspor
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 13/10/2018 12:30 Telsizspor 0-2 Bağcılar İstoçspor
İstanbul SA 4.Grup 6. Hafta 13/10/2018 14:30 Irmakspor 1-0 İstanbul Bulancakspor
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 20/10/2018 14:30 Tepebağ Kültürspor 0-0 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul SA 2.Grup 8. Hafta 24/10/2018 12:30 Batı Trakya Türkleri 1-0 Siirt İst. Yavuz Selim Okulu
İstanbul SA 4.Grup 8. Hafta 24/10/2018 14:30 Irmakspor 2-1 Bağlarbaşıspor
İstanbul SA 5.Grup 8. Hafta 25/10/2018 14:30 Merkezefendispor 0-5 Albayrakspor
İstanbul SA 4.Grup 9. Hafta 27/10/2018 14:30 Irmakspor 1-1 Atlasspor
İstanbul 1A 13.Grup 5. Hafta 28/10/2018 15:00 Vardarspor 3-0 Nişanca Gençlikspor
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 03/11/2018 12:30 Tepebağ Kültürspor 3-1 Ferahevler
İstanbul SA 5.Grup 10. Hafta 03/11/2018 14:30 Merkezefendispor 0-3 Soğuksu
İstanbul 1A 10.Grup 6. Hafta 04/11/2018 12:30 Telsizspor 0-0 Haliçspor
İstanbul SA 2.Grup 10. Hafta 04/11/2018 14:30 Batı Trakya Türkleri 1-1 Dikilitaşspor
İstanbul SA 4.Grup 11. Hafta 10/11/2018 14:30 Irmakspor 2-1 Beykoz 1908
İstanbul 1A 3.Grup 8. Hafta 17/11/2018 13:00 Eroğluspor 4-2 Topçularspor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 17/11/2018 15:00 Tepebağ Kültürspor 3-0 Sefaköy
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 18/11/2018 10:45 Telsizspor 0-8 Başakşehir İkitelli Köyiçi
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 1. Hafta 18/11/2018 12:30 Telsizspor 1-5 Alibeyspor
İstanbul SA 4.Grup 12. Hafta 18/11/2018 14:30 Irmakspor 1-1 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SA 2.Grup 13. Hafta 24/11/2018 14:30 Batı Trakya Türkleri 3-0 Yahya Kemalspor
İstanbul SA 5.Grup 13. Hafta 25/11/2018 14:30 Merkezefendispor 0-1 Dolayobaspor
İstanbul SA 4.Grup 14. Hafta 02/12/2018 14:30 Irmakspor 0-0 Feriköy
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 08/12/2018 14:00 Telsizspor 1-2 Tophane Tayfunspor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 4. Hafta 09/12/2018 12:30 Telsizspor 1-1 Sarıyer Belediyespor
İstanbul SA 5.Grup 15. Hafta 09/12/2018 14:30 Merkezefendispor 2-1 Karabekirspor
İstanbul 1A 3.Grup 11. Hafta 09/12/2018 16:30 Eroğluspor 1-5 Emirganspor
İstanbul 1A 9.Grup 12. Hafta 15/12/2018 14:30 Tepebağ Kültürspor 0-0 Esenler Kentyıldızspor
İstanbul SA 4.Grup 16. Hafta 16/12/2018 14:30 Irmakspor 2-1 İstanbul Bafraspor
İstanbul SA 2.Grup 17. Hafta 22/12/2018 14:30 Batı Trakya Türkleri 3-3 Nişantaşıspor
İstanbul 1A 3.Grup 13. Hafta 23/12/2018 12:30 Eroğluspor 0-4 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul SA 5.Grup 17. Hafta 23/12/2018 14:30 Merkezefendispor 1-2 Arnavutköy Belediyespor
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 29/12/2018 10:45 Tepebağ Kültürspor 1-2 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul 1A 3.Grup 14. Hafta 29/12/2018 12:30 Eroğluspor 0-1 Esenlerspor
İstanbul SA 5.Grup 18. Hafta 29/12/2018 14:30 Merkezefendispor 1-2 Avcılar Belediyespor
İstanbul 1A 10.Grup 14. Hafta 30/12/2018 10:45 Telsizspor 2-4 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul SA 4.Grup 18. Hafta 30/12/2018 12:30 Irmakspor 2-1 Sultanbeylispor
İstanbul SA 2.Grup 18. Hafta 30/12/2018 14:30 Batı Trakya Türkleri 0-4 Beyoğlu Yeniçarşıspor
İstanbul 1A 9.Grup 16. Hafta 19/01/2019 12:30 Tepebağ Kültürspor 5-0 İstanbul Kastamonuspor
İstanbul SA 5.Grup 20. Hafta 19/01/2019 14:30 Merkezefendispor 1-0 Başakşehirspor
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 20/01/2019 10:45 Telsizspor 0-2 Abide-i Hürriyet
İstanbul SA 2.Grup 20. Hafta 20/01/2019 14:30 Batı Trakya Türkleri 0-1 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul SA 4.Grup 21. Hafta 26/01/2019 16:00 Irmakspor 3-3 Hasköy
İstanbul 1A 9.Grup 18. Hafta 02/02/2019 12:30 Tepebağ Kültürspor 3-0 Yeşildirek
İstanbul SA 5.Grup 22. Hafta 02/02/2019 14:30 Merkezefendispor 1-3 Leventspor
İstanbul SA 2.Grup 22. Hafta 03/02/2019 14:30 Batı Trakya Türkleri 4-2 Kestanelikspor
İstanbul 2A 12.Grup 1. Hafta 09/02/2019 13:00 Yeşilılgazspor 0-3 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor
İstanbul 2A 4.Grup 1. Hafta 09/02/2019 15:00 Beştelsizspor 1-0 Çatalzeytin Zümrüt 80
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 7. Hafta 10/02/2019 12:30 Telsizspor 5-0 Yeni Levent Konaklarspor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 8. Hafta 17/02/2019 12:30 Telsizspor 7-0 Çerkezköy 1923 Gençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 2. Hafta 17/02/2019 14:30 Zeytinburnuspor 0-1 Yeşilılgazspor
İstanbul 2A 4.Grup 3. Hafta 23/02/2019 13:00 Beştelsizspor 0-6 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 2A 12.Grup 3. Hafta 23/02/2019 15:00 Yeşilılgazspor 3-1 Ateştuğlaspor
İstanbul 2A 12.Grup 4. Hafta 28/02/2019 15:00 Zeytinburnuspor 3-1 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 5. Hafta 03/03/2019 10:45 Yeşilılgazspor 4-1 Fatihspor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 10. Hafta 03/03/2019 12:30 Telsizspor 4-4 Tekirdağ G.H.S.K
İstanbul 2A 4.Grup 5. Hafta 03/03/2019 14:30 Beştelsizspor 3-3 Rumelihisarıspor
İstanbul 2A 12.Grup 5. Hafta 03/03/2019 16:30 Zeytinburnuspor 1-2 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 2A 12.Grup 7. Hafta 17/03/2019 12:30 Zeytinburnuspor 1-1 Şişli Gençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 7. Hafta 17/03/2019 16:30 Yeşilılgazspor 8-0 Halkalı Taştepespor
İstanbul 2A 4.Grup 7. Hafta 17/03/2019 18:30 Beştelsizspor 1-9 Etilerspor
İstanbul 2A 12.Grup 8. Hafta 23/03/2019 16:00 Yeşilılgazspor 0-1 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 2A 4.Grup 9. Hafta 28/03/2019 14:00 Beştelsizspor 1-1 Çelikspor
İstanbul 2A 12.Grup 9. Hafta 28/03/2019 16:00 Zeytinburnuspor 3-3 Bahçelievlerspor
İstanbul 2A 12.Grup 10. Hafta 07/04/2019 16:00 Zeytinburnuspor 5-0 Halkalı Taştepespor
İstanbul 2A 12.Grup 11. Hafta 13/04/2019 14:00 Yeşilılgazspor 2-3 Zeytinburnuspor
İstanbul 2A 4.Grup 11. Hafta 13/04/2019 16:00 Beştelsizspor 1-5 Nurtepespor
İstanbul 2A 12.Grup 12. Hafta 21/04/2019 16:00 Zeytinburnuspor 5-1 Harmantepespor
İstanbul 2A 4.Grup 13. Hafta 27/04/2019 14:00 Beştelsizspor 0-2 Küçükçekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul 2A 12.Grup 13. Hafta 27/04/2019 16:00 Yeşilılgazspor 2-1 Şişli Gençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 15. Hafta 05/05/2019 12:00 Yeşilılgazspor 2-2 Bahçelievlerspor
İstanbul 2A 4.Grup 15. Hafta 05/05/2019 14:00 Beştelsizspor 3-0 Sarıyer Maden Gençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 15. Hafta 05/05/2019 16:00 Zeytinburnuspor 3-3 Ateştuğlaspor
İstanbul 2A 12.Grup 17. Hafta 19/05/2019 13:00 Zeytinburnuspor 5-3 Fatihspor
İstanbul 2A 4.Grup 17. Hafta 19/05/2019 15:00 Beştelsizspor 3-2 Haznedar Çetinkaya
İstanbul 2A 12.Grup 18. Hafta 25/05/2019 16:00 Yeşilılgazspor 4-1 Harmantepespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design