Merkezefendi Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Irmakspor, İstanbul Konyaspor, Merkezefendispor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 08/10/2022 15:00 Zeytinburnuspor 1-0 Gültepespor
İstanbul SAL 4.Grup 1. Hafta 09/10/2022 15:00 Yeşilılgazspor 1-1 Kartalgücü
İstanbul SAL 7.Grup 2. Hafta 16/10/2022 13:00 Merkezefendispor 2-0 Boyacıköyspor
İstanbul SAL 1.Grup 2. Hafta 16/10/2022 15:00 Irmakspor 1-3 Yeniköyspor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 22/10/2022 13:00 Batı Trakya Türkleri 4-1 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 22/10/2022 15:00 Tepebağ Kültürspor 3-0 Yeşildirek
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 23/10/2022 13:00 Beştelsizspor 0-3 Hamidiye Gençlikspor
İstanbul SAL 4.Grup 3. Hafta 23/10/2022 15:00 Yeşilılgazspor 0-4 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul SAL 1.Grup 4. Hafta 30/10/2022 11:00 Irmakspor 0-1 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu
İstanbul SAL 3.Grup 4. Hafta 30/10/2022 13:00 Zeytinburnuspor 0-2 Ortaçeşme
İstanbul SAL 7.Grup 4. Hafta 30/10/2022 15:00 Merkezefendispor 2-1 Balatspor
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 05/11/2022 12:30 Batı Trakya Türkleri 5-2 İstanbul Barışspor
İstanbul 1A 5.Grup 4. Hafta 05/11/2022 14:30 Tepebağ Kültürspor 4-1 Esentepe Adıyamanspor
İstanbul SAL 4.Grup 5. Hafta 06/11/2022 15:00 Yeşilılgazspor 3-1 Küçükyalı Yelkenspor
İstanbul 1A 4.Grup 5. Hafta 12/11/2022 14:30 Beştelsizspor 1-3 Bahçeköyspor
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 13/11/2022 10:45 Batı Trakya Türkleri 1-0 Ferahevlerspor
İstanbul SAL 3.Grup 6. Hafta 13/11/2022 12:30 Zeytinburnuspor 2-2 Taşlıtarlaspor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 13/11/2022 14:30 Irmakspor 1-1 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul SAL 7.Grup 6. Hafta 13/11/2022 16:30 Merkezefendispor 3-2 Nartspor
İstanbul SAL 4.Grup 7. Hafta 20/11/2022 15:00 Yeşilılgazspor 1-1 Yenibosnaspor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 23/11/2022 15:00 Beştelsizspor 0-7 THY
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 24/11/2022 17:00 Batı Trakya Türkleri 2-0 Güneşlispor
İstanbul SAL 3.Grup 8. Hafta 04/12/2022 10:45 Zeytinburnuspor 0-0 Pınarspor
İstanbul SAL 7.Grup 8. Hafta 04/12/2022 12:30 Merkezefendispor 0-0 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 1.Grup 8. Hafta 04/12/2022 14:30 Irmakspor 1-1 Küçükköyspor
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 04/12/2022 16:30 Tepebağ Kültürspor 4-1 Başakşehir Kartalspor
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 10/12/2022 14:30 Batı Trakya Türkleri 2-1 Halil Rıfat Paşa
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 11/12/2022 14:30 Beştelsizspor 1-5 Vardarspor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 13/12/2022 15:00 Batı Trakya Türkleri 2-0 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 15/12/2022 15:00 Tepebağ Kültürspor 7-0 Arnavutköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 17/12/2022 12:30 Beştelsizspor 0-3 Öz Yarımburgazspor
İstanbul SAL 4.Grup 10. Hafta 17/12/2022 14:30 Yeşilılgazspor 3-0 Çıksalınspor
İstanbul SAL 1.Grup 10. Hafta 18/12/2022 16:00 Irmakspor 3-1 Kulaksız Okspor
İstanbul 1A 11.Grup 12. Hafta 24/12/2022 12:30 Batı Trakya Türkleri 1-3 Güzelhisarspor
İstanbul SAL 7.Grup 11. Hafta 24/12/2022 14:30 Merkezefendispor 2-0 Galata
İstanbul 1A 5.Grup 12. Hafta 24/12/2022 16:30 Tepebağ Kültürspor 4-0 Kanaryaspor
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 25/12/2022 14:30 Beştelsizspor 0-1 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 07/01/2023 13:00 Irmakspor 0-1 Kartaltepe
İstanbul SAL 7.Grup 12. Hafta 07/01/2023 15:00 Merkezefendispor 7-0 Mecidiyeköyspor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 10/01/2023 14:30 Tepebağ Kültürspor 3-2 Altınyıldızspor
İstanbul 1A 4.Grup 15. Hafta 14/01/2023 12:30 Beştelsizspor 2-4 Muradiye
İstanbul SAL 4.Grup 13. Hafta 14/01/2023 14:30 Yeşilılgazspor 0-3 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 11.Grup 15. Hafta 15/01/2023 14:30 Batı Trakya Türkleri 1-0 Kocasinanspor
İstanbul SAL 1.Grup 14. Hafta 21/01/2023 12:30 Irmakspor 1-1 Yeni Ufukspor
İstanbul SAL 7.Grup 14. Hafta 21/01/2023 14:30 Merkezefendispor 0-0 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş.
İstanbul 1A 4.Grup 17. Hafta 28/01/2023 12:30 Beştelsizspor 1-5 Esenlerspor
İstanbul SAL 4.Grup 15. Hafta 28/01/2023 14:30 Yeşilılgazspor 1-2 Dikilitaşspor
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 29/01/2023 16:30 Batı Trakya Türkleri 2-0 Esenler Tokatspor
İstanbul SAL 3.Grup 16. Hafta 04/02/2023 12:30 Zeytinburnuspor 1-1 Dudulluspor
İstanbul SAL 7.Grup 16. Hafta 04/02/2023 14:30 Merkezefendispor 1-1 Taçspor
İstanbul 1A 4.Grup 19. Hafta 08/02/2023 15:00 Beştelsizspor - Avcılar Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design