2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 21/09/2019 10:00 Kocamustafapaşa 0-2 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 21/09/2019 14:00 Kadırgaspor 0-1 Gültepespor
İstanbul 1A 7.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Haliçspor 4-1 Ramispor
İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 21/09/2019 18:00 Şehreminispor 0-0 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:30 Cankurtaranspor 2-0 Çeliktepespor
İstanbul 1A 6.Grup 2. Hafta 28/09/2019 12:00 Vardarspor 3-3 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 28/09/2019 16:00 Davutpaşa 0-0 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 29/09/2019 10:45 Gayretspor 6-0 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 29/09/2019 14:30 Çapaspor 3-2 Batı Trakya Türkleri
İstanbul SAL 7.Grup 1. Hafta 29/09/2019 16:30 Balatspor 1-3 Soğuksuspor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 05/10/2019 10:00 Kadırgaspor 1-3 Yeni Ufukspor
İstanbul SAL 5.Grup 2. Hafta 05/10/2019 14:00 Yedikulespor 2-1 Ortaçeşme
İstanbul 1A 3.Grup 3. Hafta 05/10/2019 16:00 Kocamustafapaşa 2-0 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 06/10/2019 16:30 Cankurtaranspor 9-0 Ulutepespor
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 12/10/2019 12:00 Vardarspor 0-2 Başakşehir Kartalspor
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 12/10/2019 16:00 Davutpaşa 3-2 Esenlerspor
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 13/10/2019 10:00 Gayretspor 2-3 Boğaziçispor
İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 13/10/2019 14:00 Balatspor 1-2 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SAL 5.Grup 3. Hafta 13/10/2019 16:00 Yedikulespor 1-1 Yenibosnaspor
İstanbul 1A 3.Grup 5. Hafta 19/10/2019 10:00 Kocamustafapaşa 2-1 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 19/10/2019 14:00 Kadırgaspor 2-3 Hasköy
İstanbul SAL 3.Grup 4. Hafta 19/10/2019 16:00 Çapaspor 1-2 Gaziosmanpaşa
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 20/10/2019 16:00 Cankurtaranspor 1-1 Ayazağaspor
İstanbul 1A 8.Grup 6. Hafta 26/10/2019 10:30 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 4-1 Olimpiyatspor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 26/10/2019 12:30 Davutpaşa 7-3 İzzetpaşa
İstanbul 1A 7.Grup 6. Hafta 27/10/2019 12:00 Haliçspor 4-0 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul SAL 5.Grup 5. Hafta 27/10/2019 14:00 Yedikulespor 1-3 İstanbul Bafraspor
İstanbul 1A 3.Grup 7. Hafta 30/10/2019 13:00 Şehreminispor 3-0 Kocamustafapaşa
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 30/10/2019 15:00 Gayretspor 2-0 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 31/10/2019 13:00 Cankurtaranspor 3-1 Mahmutbey
İstanbul 1A 6.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:00 Vardarspor 1-1 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 02/11/2019 09:00 Kadırgaspor 4-1 Terazidere
İstanbul 1A 7.Grup 8. Hafta 02/11/2019 10:45 Haliçspor 3-1 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul SAL 3.Grup 6. Hafta 02/11/2019 14:30 Çapaspor 1-0 Yücespor
İstanbul 1A 3.Grup 8. Hafta 02/11/2019 14:30 Kocamustafapaşa 2-2 Trabzon 1453 Spor
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 03/11/2019 14:30 Davutpaşa 1-3 Mimarsinanspor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 09/11/2019 10:45 Cankurtaranspor 5-2 Merterspor
İstanbul 1A 6.Grup 9. Hafta 09/11/2019 12:30 Vardarspor 2-2 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 10/11/2019 12:30 Gayretspor 1-1 Alibeyköy Parsellerspor
İstanbul SAL 5.Grup 7. Hafta 10/11/2019 14:30 Yedikulespor 1-2 İstanbul Bayburtspor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 16/11/2019 10:45 Gayretspor 0-2 Küçükpazarspor
İstanbul SAL 7.Grup 8. Hafta 16/11/2019 14:30 Balatspor 0-2 Kağıthanespor
İstanbul 1A 4.Grup 10. Hafta 17/11/2019 12:30 Davutpaşa 4-2 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 1A 6.Grup 10. Hafta 17/11/2019 14:30 Vardarspor 0-0 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 23/11/2019 12:30 Cankurtaranspor 4-1 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 23/11/2019 14:30 Kumkapı Sarıçubuk 0-7 İkitellispor
İstanbul 1A 5.Grup 11. Hafta 24/11/2019 09:00 Kadırgaspor 0-0 Şişli Yaylaspor
İstanbul 1A 3.Grup 11. Hafta 24/11/2019 10:45 Kocamustafapaşa 3-1 Reşitpaşa
İstanbul SAL 5.Grup 9. Hafta 24/11/2019 14:30 Yedikulespor 2-0 Küçükçekmecespor
İstanbul 1A 11.Grup 12. Hafta 30/11/2019 10:45 Gayretspor 2-1 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul SAL 3.Grup 10. Hafta 30/11/2019 14:30 Çapaspor 0-1 Büyükçekmece Mimarobaspor
İstanbul 1A 6.Grup 12. Hafta 01/12/2019 09:00 Vardarspor 0-1 İkitellispor
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 01/12/2019 10:45 Davutpaşa 7-0 Bahçeköyspor
İstanbul SAL 4.Grup 11. Hafta 07/12/2019 12:30 Şehzadebaşı 2-2 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul 1A 3.Grup 13. Hafta 08/12/2019 09:00 Kocamustafapaşa 1-2 Hamidiyespor
İstanbul 1A 5.Grup 13. Hafta 08/12/2019 10:45 Kadırgaspor 4-3 1863 Boğaziçi SK
İstanbul SAL 5.Grup 11. Hafta 08/12/2019 16:30 Yedikulespor 0-2 İstanbul Bulancakspor
İstanbul 1A 7.Grup 14. Hafta 14/12/2019 14:30 Haliçspor 3-0 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul SAL 5.Grup 12. Hafta 14/12/2019 16:30 Yedikulespor 5-0 Kestanelikspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 15/12/2019 10:45 Vardarspor 0-2 Bahçelievler Olimpikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 6. Hafta 15/12/2019 14:00 Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor 13-0 Kırklar Yıldızı Gençlikspor
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 15/12/2019 16:30 Davutpaşa 4-1 Muradiye
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 21/12/2019 14:00 Cankurtaranspor 4-1 Tophane Tayfunspor
İstanbul 1A 3.Grup 15. Hafta 22/12/2019 10:45 Kocamustafapaşa 4-0 Taksimspor
İstanbul SAL 3.Grup 13. Hafta 22/12/2019 14:30 Çapaspor 2-1 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul 1A 3.Grup 15. Hafta 22/12/2019 16:30 Şehreminispor 2-0 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 3.Grup 16. Hafta 28/12/2019 10:45 Kocamustafapaşa 2-2 Şehreminispor
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 28/12/2019 12:30 Kadırgaspor 0-0 Bağcılar İstoçspor
İstanbul SAL 3.Grup 14. Hafta 28/12/2019 16:30 Çapaspor 0-0 Kuştepespor
İstanbul 1A 4.Grup 16. Hafta 29/12/2019 16:30 Davutpaşa 2-0 Gelişimspor
İstanbul 1A 10.Grup 17. Hafta 04/01/2020 10:45 Cankurtaranspor 7-1 Damlaspor
İstanbul 1A 6.Grup 17. Hafta 04/01/2020 14:30 Vardarspor 2-1 Güneşlispor
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 05/01/2020 14:30 Gayretspor 7-1 Çayırgücü
İstanbul SAL 5.Grup 15. Hafta 05/01/2020 16:30 Yedikulespor 1-1 Tunusbağı
İstanbul 1A 3.Grup 18. Hafta 11/01/2020 10:45 Şehreminispor 4-5 Trabzon 1453 Spor
İstanbul SAL 3.Grup 16. Hafta 11/01/2020 12:30 Çapaspor 5-2 İstanbul Güngörenspor
İstanbul 1A 3.Grup 18. Hafta 11/01/2020 16:30 Kocamustafapaşa 2-2 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 1A 4.Grup 18. Hafta 12/01/2020 14:30 Davutpaşa 1-1 Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul SAL 5.Grup 17. Hafta 19/01/2020 15:00 Yedikulespor 2-0 Albayrakspor
İstanbul SAL 3.Grup 18. Hafta 25/01/2020 14:30 Çapaspor 1-0 Cevizli Anadoluspor
İstanbul SAL 7.Grup 18. Hafta 25/01/2020 16:30 Balatspor 0-6 Muratbeyspor
İstanbul 2A 4.Grup 1. Hafta 01/02/2020 10:45 Çelikspor 0-6 Boyacıköyspor
İstanbul 2A 4.Grup 1. Hafta 01/02/2020 14:30 Güzelhisarspor 5-0 Suceyin Yeşilyaylaspor
İstanbul 2A 7.Grup 1. Hafta 02/02/2020 10:45 Küçükayasofya 4-0 Altınaslarspor
İstanbul 2A 9.Grup 1. Hafta 02/02/2020 12:30 Haydarspor 5-1 Gümüşderespor
İstanbul SAL 5.Grup 19. Hafta 02/02/2020 14:30 Yedikulespor 1-1 Feriköy
İstanbul SAL 3.Grup 20. Hafta 08/02/2020 14:30 Çapaspor 3-4 Selimiyespor
İstanbul 2A 10.Grup 3. Hafta 15/02/2020 12:30 Yeşildirek 2-1 Topkapıspor
İstanbul 2A 4.Grup 3. Hafta 15/02/2020 14:30 Çelikspor 1-3 Öz Yarımburgazspor
İstanbul 2A 7.Grup 3. Hafta 16/02/2020 10:45 Küçükayasofya 15-0 Topçularspor
İstanbul SAL 5.Grup 21. Hafta 16/02/2020 12:30 Yedikulespor 0-0 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul 2A 5.Grup 3. Hafta 16/02/2020 16:30 Altınyıldızspor 4-0 Yavuzsultanselimspor
İstanbul SAL 3.Grup 22. Hafta 22/02/2020 16:30 Çapaspor 2-4 Beykoz Çavuşbaşıspor
İstanbul 2A 4.Grup 4. Hafta 23/02/2020 14:30 Güzelhisarspor 3-2 Sefaköy
İstanbul 2A 4.Grup 5. Hafta 29/02/2020 12:30 Çelikspor 0-1 Suceyin Yeşilyaylaspor
İstanbul 2A 10.Grup 5. Hafta 29/02/2020 16:30 Yeşildirek 4-2 Güngören Doğuşspor
İstanbul 2A 9.Grup 5. Hafta 01/03/2020 10:45 Haydarspor 8-0 İstanbul Sivasspor
İstanbul 2A 7.Grup 5. Hafta 01/03/2020 12:30 Küçükayasofya 4-1 Sarıyer Maden Gençlikspor
İstanbul 2A 5.Grup 5. Hafta 01/03/2020 14:30 Altınyıldızspor 3-0 Giresun Emeksanspor
İstanbul 2A 4.Grup 6. Hafta 05/03/2020 16:00 Güzelhisarspor 1-0 Çelikspor
İstanbul 2A 5.Grup 7. Hafta 07/03/2020 14:30 Altınyıldızspor 10-0 Arena Olimpik Gençlikspor
İstanbul 2A 7.Grup 7. Hafta 07/03/2020 16:30 Küçükayasofya 1-0 Ceylanspor
İstanbul 2A 4.Grup 7. Hafta 08/03/2020 14:30 Çelikspor 2-3 Fatih Görkem Atletikspor
İstanbul 2A 12.Grup 7. Hafta 08/03/2020 16:30 Fatih Hilal Gençlikspor 2-1 Molla Aşkıspor
İstanbul 2A 10.Grup 8. Hafta 14/03/2020 10:45 Yeşildirek 2-1 Kadimspor
İstanbul 2A 4.Grup 8. Hafta 14/03/2020 16:30 Güzelhisarspor 11-0 Öz Yarımburgazspor
İstanbul SAL Klasman A 2. Hafta 15/03/2020 15:30 İstanbul Kayaşehirspor 1-2 TED İstanbul Koleji
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design