Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beştelsizspor, Damlaspor, Öz Trabzonlularspor, Selvispor, Tepebağ Kültürspor, Yenidoğan Güneşspor, Zeytinburnu Zaferspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 22/09/2019 14:00 Damlaspor 1-1 Ulutepespor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Zeytinburnu Zaferspor 2-0 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 12/10/2019 15:00 Zeytinburnu Zaferspor 4-3 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 13/10/2019 15:30 Eroğluspor 0-1 Aksarayspor
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 19/10/2019 15:00 Zeytinburnu Yıldızspor 1-3 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Damlaspor 1-3 Mahmutbey
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 26/10/2019 14:30 Zeytinburnu Zaferspor 3-0 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 30/10/2019 15:00 Zeytinburnu Yıldızspor 1-0 Alibeyköy Parsellerspor
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 03/11/2019 12:30 Damlaspor 2-5 Cankurtaranspor
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 10/11/2019 14:30 Zeytinburnu Yıldızspor 6-2 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 16/11/2019 14:30 Eroğluspor 3-1 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 23/11/2019 14:30 Zeytinburnu Zaferspor 1-2 Vardarspor
İstanbul 1A 11.Grup 11. Hafta 24/11/2019 14:30 Zeytinburnu Yıldızspor 4-1 Boğaziçispor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 24/11/2019 16:30 Eroğluspor 6-0 Mustafakemalpaşa
İstanbul 1A 6.Grup 12. Hafta 01/12/2019 14:30 Zeytinburnu Zaferspor 2-1 Başakşehir Kartalspor
İstanbul 1A 10.Grup 13. Hafta 07/12/2019 14:30 Damlaspor 2-1 Tophane Tayfunspor
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 08/12/2019 14:30 Zeytinburnu Yıldızspor 4-1 Esentepe Adıyamanspor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 14/12/2019 14:30 Eroğluspor 0-3 Havataşspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 15/12/2019 14:30 Zeytinburnu Zaferspor 3-1 Güneşlispor
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 21/12/2019 14:30 Damlaspor 1-0 Çeliktepespor
İstanbul 1A 11.Grup 15. Hafta 22/12/2019 14:30 Zeytinburnu Yıldızspor 3-1 Çayırgücü
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 29/12/2019 12:30 Damlaspor 1-2 Merterspor
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 29/12/2019 14:30 Zeytinburnu Zaferspor 1-2 İkitellispor
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 05/01/2020 14:30 Zeytinburnu Yıldızspor 0-1 Küçükpazarspor
İstanbul 1A 6.Grup 18. Hafta 12/01/2020 12:30 Zeytinburnu Zaferspor 2-4 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 10.Grup 18. Hafta 12/01/2020 14:30 Damlaspor 1-1 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu
İstanbul 2A 12.Grup 1. Hafta 01/02/2020 14:30 Yenidoğan Güneşspor 0-5 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 2A 5.Grup 1. Hafta 02/02/2020 14:30 Zeytinburnu 1957 Spor 5-1 Fişekspor
İstanbul 2A 11.Grup 2. Hafta 08/02/2020 14:30 Zeytinburnu Yeşiltepespor 1-4 Filizspor
İstanbul 2A 12.Grup 3. Hafta 15/02/2020 14:30 Yenidoğan Güneşspor 1-0 Harmantepespor
İstanbul 2A 5.Grup 3. Hafta 16/02/2020 14:30 Zeytinburnu 1957 Spor 3-2 Yenişehirspor
İstanbul 2A 11.Grup 4. Hafta 22/02/2020 14:30 Zeytinburnu Yeşiltepespor 8-2 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
İstanbul 2A 12.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:30 Yenidoğan Güneşspor 3-3 Yeni Özkartalspor
İstanbul 2A 5.Grup 5. Hafta 01/03/2020 14:30 Zeytinburnu 1957 Spor 0-2 Şişli Anadoluspor
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 04/03/2020 16:00 Zeytinburnu Yeşiltepespor 4-3 Şişli Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design