23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beştelsizspor, Damlaspor, Öz Trabzonlularspor, Selvispor, Tepebağ Kültürspor, Yenidoğan Güneşspor, Zeytinburnu Zaferspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 3.Grup 2. Hafta 08/10/2023 15:00 Eroğluspor 2-4 Kuruçeşmespor
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 28/10/2023 13:00 Damlaspor 2-2 Altınyıldızspor
İstanbul SAL 3.Grup 5. Hafta 28/10/2023 15:00 Eroğluspor 3-3 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 04/11/2023 15:00 Zeytinburnu Zaferspor 3-3 Kulaksız Okspor
İstanbul 1A 7.Grup 2. Hafta 05/11/2023 15:00 Zeytinburnu Yeşiltepespor 0-6 Göktürk Sarayspor
İstanbul 1A 7.Grup 3. Hafta 11/11/2023 13:00 Zeytinburnu Yeşiltepespor 2-3 Söğütlüçeşmespor
İstanbul SAL 3.Grup 7. Hafta 11/11/2023 15:15 Eroğluspor 1-2 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 18/11/2023 10:45 Zeytinburnu Zaferspor 2-4 Ulutepespor
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 19/11/2023 14:30 Damlaspor 2-0 Esenyurt 19 Mayısspor
İstanbul 1A 7.Grup 5. Hafta 22/11/2023 15:00 Zeytinburnu Yeşiltepespor 4-2 Küçükpazarspor
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 25/11/2023 12:30 Damlaspor 3-2 Akşemsettin Parsellerspor
İstanbul SAL 3.Grup 9. Hafta 25/11/2023 15:15 Eroğluspor 0-5 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 26/11/2023 14:30 Zeytinburnu Zaferspor 4-0 Haydarspor
İstanbul 1A 7.Grup 7. Hafta 03/12/2023 14:30 Zeytinburnu Yeşiltepespor 1-3 Hamidiye Gençlikspor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 09/12/2023 14:30 Damlaspor 2-0 Pınarspor
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 10/12/2023 14:30 Zeytinburnu Zaferspor 0-5 Florya Asspor
İstanbul 1A 7.Grup 9. Hafta 24/12/2023 12:30 Zeytinburnu Yeşiltepespor 0-3 Balatspor
İstanbul SAL 3.Grup 12. Hafta 24/12/2023 14:30 Eroğluspor 2-3 Selimiyespor
İstanbul 1A 4.Grup 10. Hafta 28/12/2023 15:00 Zeytinburnu Zaferspor 5-2 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 7.Grup 10. Hafta 30/12/2023 14:30 Zeytinburnu Yeşiltepespor 1-6 Beyoğlu Gelişimspor
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 06/01/2024 14:30 Zeytinburnu Zaferspor 1-1 Aslantepe Gençlikspor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 07/01/2024 12:30 Damlaspor 6-0 İstanbul Artvinspor
İstanbul SAL 3.Grup 15. Hafta 07/01/2024 14:30 Eroğluspor 1-2 Bayburt 1918 FK
İstanbul 1A 9.Grup 12. Hafta 13/01/2024 14:30 Damlaspor 4-0 Sultanmuratspor
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 17/01/2024 15:00 Zeytinburnu Zaferspor 0-1 Yeniyüzyıl Gençlikspor
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 21/01/2024 12:30 Damlaspor 2-1 Kadırgaspor
İstanbul SAL 3.Grup 17. Hafta 21/01/2024 14:30 Eroğluspor 2-3 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul 1A 7.Grup 13. Hafta 24/01/2024 15:00 Zeytinburnu Yeşiltepespor 1-0 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 7.Grup 15. Hafta 27/01/2024 14:30 Zeytinburnu Yeşiltepespor 0-4 Emirganspor
İstanbul 1A 4.Grup 16. Hafta 28/01/2024 14:30 Zeytinburnu Zaferspor 0-2 Topkapıspor
İstanbul 1A 9.Grup 16. Hafta 04/02/2024 14:30 Damlaspor 6-0 Etilerspor
İstanbul 1A 4.Grup 18. Hafta 08/02/2024 15:00 Zeytinburnu Zaferspor 3-1 Filizspor
İstanbul 1A 7.Grup 17. Hafta 10/02/2024 14:30 Zeytinburnu Yeşiltepespor 1-4 Halil Rıfat Paşa
İstanbul 1A 4.Grup 20. Hafta 17/02/2024 15:00 Zeytinburnu Zaferspor 2-3 Pazariçi Köprülü
İstanbul 1A 9.Grup 18. Hafta 18/02/2024 13:00 Damlaspor 5-2 Kağıthane Çağlayanspor
İstanbul SAL 3.Grup 21. Hafta 18/02/2024 15:00 Eroğluspor 5-0 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
İstanbul 2A 9.Grup 1. Hafta 17/03/2024 14:30 Yenidoğan Güneşspor 4-0 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
İstanbul 2A 11.Grup 2. Hafta 23/03/2024 14:30 Zeytinburnu 1957 Spor 3-0 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 2A 6.Grup 2. Hafta 25/03/2024 15:00 Zeytinburnu Yıldızspor 2-3 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul 2A 6.Grup 3. Hafta 30/03/2024 15:00 Zeytinburnu Yıldızspor 0-4 Gürzaferspor
İstanbul 2A 9.Grup 3. Hafta 02/04/2024 15:00 Yenidoğan Güneşspor 3-2 İstanbul Atakentspor
İstanbul 2A 6.Grup 5. Hafta 13/04/2024 15:00 Zeytinburnu Yıldızspor 4-7 1453 İstanbul Asspor
İstanbul 2A 11.Grup 5. Hafta 14/04/2024 15:00 Zeytinburnu 1957 Spor 3-1 Abbasağaspor
İstanbul 2A 9.Grup 6. Hafta 20/04/2024 15:00 Yenidoğan Güneşspor 6-1 Ulusspor
İstanbul 2A 6.Grup 7. Hafta 24/04/2024 16:00 Zeytinburnu Yıldızspor - Fevzi Çakmak FK
İstanbul 2A 11.Grup 7. Hafta 25/04/2024 15:00 Zeytinburnu 1957 Spor - Kadimspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |