Balçova İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: 2000

Evsahibi takım(lar): Bahçelievler Elitspor, Balçova Belediye Termalspor, Balçova İdman Yurdu, Balçovaspor, FBM Balçova Yaşamspor, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmirspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İzmir Sami Gider SAL F Grubu 1. Hafta 07/11/2021 14:00 Balçova Belediye Termalspor 4-2 Gümüldürspor
İzmir Sami Gider SAL F Grubu 4. Hafta 28/11/2021 14:00 Balçova Belediye Termalspor 2-4 Çeşme Belediyespor
İzmir Sami Gider SAL F Grubu 6. Hafta 12/12/2021 13:00 Balçova Belediye Termalspor 1-0 Güzelbahçe Belediyespor
İzmir Sami Gider SAL F Grubu 9. Hafta 09/01/2022 14:00 Balçova Belediye Termalspor 1-1 Gaziemir Gençlikspor
İzmir Sami Gider SAL F Grubu 10. Hafta 16/01/2022 14:00 Balçova Belediye Termalspor 4-0 Narlıdere Belediyespor
İzmir Sami Gider SAL F Grubu 12. Hafta 30/01/2022 14:00 Balçova Belediye Termalspor 2-2 Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 İzmirspor 3-1 Torbalıspor
İzmir Sami Gider SAL F Grubu 14. Hafta 12/02/2022 15:00 Balçova Belediye Termalspor 3-2 Yelkispor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 İzmirspor 4-1 Manisaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 2. Hafta 26/02/2022 17:00 İzmir Ekonomi Üniversitesi 5-1 Gaziemir Sarnıç Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 2. Hafta 27/02/2022 15:00 Balçovaspor 9-3 Gaziemir Sarnıçspor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 3. Hafta 05/03/2022 15:00 Balçova İdman Yurdu 2-3 İzmir Ekonomi Üniversitesi
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 4. Hafta 13/03/2022 17:00 Balçovaspor 9-1 Gaziemir Sarnıç Gençlikspor
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Kırmızı 3. Hafta 18/03/2022 15:00 Dikili Belediyespor 1-0 Bornova Ataspor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 5. Hafta 20/03/2022 13:00 Balçova İdman Yurdu 2-4 Balçovaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 5. Hafta 20/03/2022 15:00 İzmir Ekonomi Üniversitesi 1-2 Gaziemir Gençlerbirliği
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 4. Hafta 25/03/2022 15:00 Çeşme Belediyespor 1-0 İzmir Büyükşehir Belediyespor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 6. Hafta 26/03/2022 16:00 Balçovaspor 3-2 İzmir Ekonomi Üniversitesi
İzmir Sami Gider SAL Play-Off Beyaz 5. Hafta 01/04/2022 15:00 Çeşme Belediyespor 2-1 Ege Üniversitesi
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 7. Hafta 03/04/2022 13:00 Balçova İdman Yurdu 1-2 Gaziemir Onurspor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 7. Hafta 03/04/2022 15:00 İzmir Ekonomi Üniversitesi 1-4 Gaziemir Sarnıçspor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 8. Hafta 10/04/2022 15:00 İzmir Ekonomi Üniversitesi 1-2 Gaziemir Onurspor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 10. Hafta 23/04/2022 17:00 İzmir Ekonomi Üniversitesi 5-4 Balçova İdman Yurdu
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 10. Hafta 24/04/2022 15:00 Balçovaspor 3-0 Gaziemir Onurspor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 11. Hafta 08/05/2022 15:00 Balçova İdman Yurdu 0-7 Gaziemir Gençlerbirliği
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 12. Hafta 15/05/2022 17:00 Balçovaspor 7-0 Balçova İdman Yurdu
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 13. Hafta 21/05/2022 15:00 İzmir Ekonomi Üniversitesi 3-12 Balçovaspor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 13. Hafta 21/05/2022 17:00 Balçova İdman Yurdu 1-7 Gaziemir Sarnıçspor
İzmir Çetin Zengin 1A 20.Grup 14. Hafta 29/05/2022 13:00 Balçovaspor 0-1 Gaziemir Gençlerbirliği
İzmir Çetin Zengin 1A 13.Grup 14. Hafta 29/05/2022 16:00 Efelergücü 0-5 İzmir Atillaspor
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 2. Hafta 05/06/2022 17:30 Bayraklı Belediyespor 0-1 Urla Belediyesispor
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 3. Hafta 11/06/2022 17:30 Sakinşehir Seferihisarspor 1-1 Koyundere Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 3. Hafta 12/06/2022 17:30 Eşrefpaşa 5-2 Pınargücü
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design