2015/16 Sezonu Maç programı

İzmir 1.Amatör 8.Grup 1. Hafta 04/10/2015 13:00 Buca Gençlerbirliği 2-0 Damlacıkspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 04/10/2015 15:00 Kuruçeşme 1-2 Narlıdere Belediye Gençlikspor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 2. Hafta 10/10/2015 12:00 İşçievlerispor 1-3 Çiçek 46
İzmir Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 10/10/2015 14:00 Güraltay 1-0 Urla Gençlikspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 10/10/2015 16:00 Şirinyerspor 1-1 Gaziemir Gençlikspor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 3. Hafta 18/10/2015 13:00 Buca Gençlerbirliği 1-3 İşçievlerispor
İzmir Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 18/10/2015 15:00 Kuruçeşme 1-1 Seferihisarspor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 2. Hafta 22/10/2015 16:00 Buca Belediyespor 2-0 Gaziemirgücü
İzmir 1.Amatör 8.Grup 4. Hafta 24/10/2015 11:00 İşçievlerispor 2-0 Gaziemir Hoyranspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 24/10/2015 13:00 Şirinyerspor 0-3 Çeşme Belediyespor
İzmir Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 24/10/2015 15:00 Güraltay 5-3 Ödemiş Belediyespor
İzmir Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 29/10/2015 15:00 Kuruçeşme 1-1 Selçuk Efesspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 04/11/2015 13:00 Güraltay 0-1 Seferihisarspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 04/11/2015 15:00 Şirinyerspor 2-0 Narlıdere Belediye Gençlikspor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 6. Hafta 07/11/2015 11:00 Buca Gençlerbirliği 2-2 Buca Belediyespor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 6. Hafta 07/11/2015 13:00 İşçievlerispor 5-2 Gaziemir Onurspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 07/11/2015 15:00 Kuruçeşme 8-0 FBM Balçova Yaşamspor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 7. Hafta 15/11/2015 11:00 Buca Belediyespor 3-1 İşçievlerispor
İzmir Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 15/11/2015 13:00 Güraltay 10-0 FBM Balçova Yaşamspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 15/11/2015 15:00 Şirinyerspor 1-1 Selçuk Efesspor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 5. Hafta 21/11/2015 11:00 Buca Belediyespor 0-1 Gaziemir Onurspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 21/11/2015 13:00 Kuruçeşme 3-0 Güraltay
İzmir 1.Amatör 8.Grup 5. Hafta 21/11/2015 15:00 Buca Gençlerbirliği 0-5 Çiçek 46
İzmir Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 29/11/2015 13:00 Şirinyerspor 0-2 Güraltay
İzmir 1.Amatör 8.Grup 8. Hafta 29/11/2015 15:00 Buca Belediyespor 3-0 Gaziemir Hoyranspor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 9. Hafta 05/12/2015 11:00 Buca Gençlerbirliği 2-5 Gaziemir Onurspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 05/12/2015 13:00 Kuruçeşme 3-1 Şirinyerspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 05/12/2015 15:00 Güraltay 2-0 Alaçatıspor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 10. Hafta 13/12/2015 13:00 İşçievlerispor 2-3 Buca Gençlerbirliği
İzmir 1.Amatör 8.Grup 10. Hafta 13/12/2015 15:00 Buca Belediyespor 6-0 Damlacıkspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 19/12/2015 11:00 Güraltay 2-2 Güzelbahçe Belediyespor
İzmir Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 19/12/2015 13:00 Şirinyerspor 1-3 Bayındırspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 19/12/2015 15:00 Kuruçeşme 1-3 Alaçatıspor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 11. Hafta 20/12/2015 15:00 Çiçek 46 1-0 Buca Belediyespor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 12. Hafta 27/12/2015 11:00 İşçievlerispor 2-2 Damlacıkspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 14. Hafta 27/12/2015 13:00 Şirinyerspor 1-2 Güzelbahçe Belediyespor
İzmir Süper Amatör B Grubu 14. Hafta 27/12/2015 15:00 Güraltay 1-3 Gaziemir Gençlikspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 02/01/2016 13:00 Kuruçeşme 1-1 Bayındırspor
İzmir 1.Amatör 8.Grup 13. Hafta 02/01/2016 15:00 Buca Belediyespor 3-1 Buca Gençlerbirliği
İzmir 1.Amatör 8.Grup 14. Hafta 10/01/2016 11:00 İşçievlerispor 1-0 Buca Belediyespor
İzmir Süper Amatör B Grubu 16. Hafta 10/01/2016 13:00 Güraltay 1-1 Çeşme Belediyespor
İzmir Süper Amatör B Grubu 16. Hafta 10/01/2016 15:00 Şirinyerspor 2-5 Urla Gençlikspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 16/01/2016 13:00 Kuruçeşme 0-1 Güzelbahçe Belediyespor
İzmir Süper Amatör B Grubu 18. Hafta 24/01/2016 13:00 Şirinyerspor 3-0 Ödemiş Belediyespor
İzmir Süper Amatör B Grubu 18. Hafta 24/01/2016 15:00 Güraltay 4-3 Narlıdere Belediye Gençlikspor
İzmir 2.Amatör 7.Grup 1. Hafta 30/01/2016 09:00 Kozağaçspor 3-1 Buca Zaferspor
İzmir 2.Amatör 7.Grup 1. Hafta 30/01/2016 11:00 Evka-1 1-3 Fırat Seyhangücü
İzmir Süper Amatör B Grubu 19. Hafta 30/01/2016 13:00 Kuruçeşme 1-5 Gaziemir Gençlikspor
İzmir 2.Amatör 7.Grup 1. Hafta 30/01/2016 15:00 Hilalspor 18-0 Şirinyer İdman Yurdu
İzmir 2.Amatör 7.Grup 2. Hafta 07/02/2016 09:00 Hoca Ahmet Yesevi 3-4 Özenspor
İzmir 2.Amatör 7.Grup 2. Hafta 07/02/2016 11:00 Buca Zaferspor 3-2 Hilalspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 20. Hafta 07/02/2016 13:00 Şirinyerspor 0-2 Seferihisarspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 20. Hafta 07/02/2016 15:00 Güraltay 3-3 Selçuk Efesspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 21. Hafta 10/02/2016 13:00 Kuruçeşme 1-0 Urla Gençlikspor
İzmir 2.Amatör 7.Grup 3. Hafta 13/02/2016 09:00 Evka-1 - Buca Zaferspor
İzmir 2.Amatör 7.Grup 3. Hafta 13/02/2016 11:00 Özenspor - Fırat Seyhangücü
İzmir 2.Amatör 7.Grup 3. Hafta 13/02/2016 13:00 Hilalspor - Kozağaçspor
İzmir Süper Amatör B Grubu 22. Hafta 13/02/2016 15:00 Güraltay - Kuruçeşme
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-16 ++ | MI Design