2018/19 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 1. Hafta 23/09/2018 15:00 Bornova Yeşilova 3-5 Kütahyaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 2. Hafta 30/09/2018 15:00 Bornova Yeşilova 1-0 Aliağaspor FK
İzmir SAL Kırmızı Grup 1. Hafta 07/10/2018 13:00 Çamdibi Gençlerbirliği 0-1 Özçamdibispor
İzmir SAL Kırmızı Grup 2. Hafta 13/10/2018 13:00 Özçamdibispor 0-1 Ceyhan Altınyıldız
İzmir SAL Kırmızı Grup 2. Hafta 13/10/2018 15:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 0-4 Güzeltepe Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Bornova Yeşilova 0-7 TKİ Tavşanlı Linyitspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 3. Hafta 21/10/2018 15:00 Çamdibi Gençlerbirliği 1-3 Dikili Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 6. Hafta 27/10/2018 14:00 Bornova Yeşilova 2-1 Gaziosmanpaşa
İzmir SAL Kırmızı Grup 4. Hafta 28/10/2018 13:00 Özçamdibispor 2-2 Güzeltepe Gençlikspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 5. Hafta 03/11/2018 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 1-7 Özçamdibispor
İzmir SAL Kırmızı Grup 5. Hafta 03/11/2018 15:00 Çamdibi Gençlerbirliği 0-3 Aliağa Helvacıspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 6. Hafta 10/11/2018 13:00 Özçamdibispor 2-0 Poyracık Bilir Altayspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Bornova Yeşilova 4-1 Kütahya Çamlıcaspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 7. Hafta 14/11/2018 14:00 Çamdibi Gençlerbirliği 0-3 Kınık Belediyespor
İzmir SAL Kırmızı Grup 7. Hafta 15/11/2018 15:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 1-5 Dikili Belediyespor
İzmir SAL Kırmızı Grup 8. Hafta 17/11/2018 14:00 Çamdibi Gençlerbirliği 1-2 Kemalpaşaspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 9. Hafta 24/11/2018 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 2-5 Aliağa Helvacıspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 9. Hafta 24/11/2018 15:00 Özçamdibispor 2-2 Dikili Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 10. Hafta 27/11/2018 14:00 Bornova Yeşilova 0-2 Bozüyük Vitraspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 10. Hafta 01/12/2018 14:00 Çamdibi Gençlerbirliği 2-4 Dikili Çandarlıgücü
İzmir SAL Kırmızı Grup 11. Hafta 08/12/2018 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 0-3 Kınık Belediyespor
İzmir SAL Kırmızı Grup 11. Hafta 08/12/2018 15:00 Özçamdibispor 3-2 Aliağa Helvacıspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 12. Hafta 09/12/2018 14:00 Bornova Yeşilova 1-1 Vefa
İzmir SAL Kırmızı Grup 12. Hafta 16/12/2018 13:00 Çamdibi Gençlerbirliği 3-1 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 13. Hafta 23/12/2018 13:00 Özçamdibispor 1-1 Kınık Belediyespor
İzmir SAL Kırmızı Grup 13. Hafta 23/12/2018 15:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 0-6 Ceyhan Altınyıldız
İzmir SAL Kırmızı Grup 14. Hafta 13/01/2019 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 8-0 Dikili Çandarlıgücü
İzmir SAL Kırmızı Grup 14. Hafta 13/01/2019 15:00 Özçamdibispor 3-1 Çamdibi Gençlerbirliği
İzmir SAL Kırmızı Grup 15. Hafta 16/01/2019 13:00 Dikili Çandarlıgücü 2-17 Poyracık Bilir Altayspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 15. Hafta 16/01/2019 15:00 Çamdibi Gençlerbirliği 0-2 Yamanlar Esenspor
İzmir 1A 6.Grup 15. Hafta 17/01/2019 15:00 Gültepespor 3-1 Pınargücü
İşitme Engelliler Süper Lig A Grubu 1. Hafta 20/01/2019 11:00 Bornova İ.E.S.K. 4-3 Torbalı İ.E.S.K.
İzmir SAL Kırmızı Grup 16. Hafta 20/01/2019 13:00 Özçamdibispor 9-0 Dikili Çandarlıgücü
İzmir SAL Kırmızı Grup 16. Hafta 20/01/2019 15:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 0-3 Kemalpaşaspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 17. Hafta 27/01/2019 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 1-0 Poyracık Bilir Altayspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 17. Hafta 27/01/2019 15:00 Çamdibi Gençlerbirliği 1-7 Foça Belediyespor
İzmir SAL Kırmızı Grup 18. Hafta 30/01/2019 13:00 Özçamdibispor 2-1 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 19. Hafta 02/02/2019 13:00 Çamdibi Gençlerbirliği 1-4 Bornova 1881 Spor
İzmir SAL Kırmızı Grup 19. Hafta 02/02/2019 15:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 0-1 Yamanlar Esenspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Bornova Yeşilova 3-0 Başiskele Doğantepespor
İzmir SAL Kırmızı Grup 20. Hafta 10/02/2019 13:00 Özçamdibispor 2-0 Kemalpaşaspor
İzmir 1A Play-Out 1. Hafta 10/02/2019 15:00 İzmir TEK 0-0 Bornova Mevlana Gençlikspor
İzmir SAL Kırmızı Grup 21. Hafta 16/02/2019 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 0-5 Foça Belediyespor
İzmir SAL Kırmızı Grup 21. Hafta 16/02/2019 16:00 Özçamdibispor 2-0 Yamanlar Esenspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 18. Hafta 17/02/2019 14:00 Bornova Yeşilova 1-2 Maltepespor
İzmir SAL Kırmızı Grup 22. Hafta 24/02/2019 15:00 Çamdibi Gençlerbirliği 2-5 Ceyhan Altınyıldız
İzmir SAL Kırmızı Grup 23. Hafta 02/03/2019 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 1-4 Bornova 1881 Spor
İzmir SAL Kırmızı Grup 23. Hafta 02/03/2019 15:00 Özçamdibispor 2-4 Foça Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 20. Hafta 03/03/2019 14:00 Bornova Yeşilova 0-2 Belediye Derincespor
İzmir SAL Kırmızı Grup 25. Hafta 10/03/2019 13:00 Özçamdibispor 6-2 Bornova 1881 Spor
İzmir SAL Kırmızı Grup 25. Hafta 10/03/2019 16:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 2-2 Çamdibi Gençlerbirliği
İzmir SAL Kırmızı Grup 26. Hafta 16/03/2019 14:00 Çamdibi Gençlerbirliği 3-2 Poyracık Bilir Altayspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Bornova Yeşilova 0-0 Büyük Derbentspor
İzmir 2A 4.Grup 5. Hafta 17/03/2019 17:00 Çamdibi Debre Gençlikspor 1-3 Naldökenspor
İzmir 1A Play-Off 2. Hafta 24/03/2019 16:00 Torosgücü 3-0 İzmir Demirspor
İzmir 2A 4.Grup 7. Hafta 30/03/2019 13:00 Çamdibi Debre Gençlikspor 0-2 Mevlana Konurcaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 24. Hafta 07/04/2019 15:00 Bornova Yeşilova 3-0 Sultangazispor
İzmir SAL Play-Out 1. Hafta 08/04/2019 16:00 Yamanlar Esenspor 1-3 Gaziemir Gençlikspor
İşitme Engelliler Süper Lig A Grubu 10. Hafta 14/04/2019 11:00 Bornova İ.E.S.K. 0-4 Manavgat Belediye İ.E.S.K.
İzmir SAL Play-Off 3. Hafta 18/04/2019 15:00 Alaçatıspor 0-1 Aliağa Helvacıspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 26. Hafta 21/04/2019 15:00 Bornova Yeşilova 3-1 Çayırovaspor
İzmir 2A 4.Grup 10. Hafta 21/04/2019 17:00 İzmir Mevlanaspor 14-0 Çamdibi Debre Gençlikspor
İzmir SAL Play-Off 4. Hafta 24/04/2019 17:00 Torbalıspor 1-1 Aliağa Helvacıspor
İzmir SAL Play-Off 5. Hafta 02/05/2019 17:00 Alaçatıspor 0-4 Torbalıspor
İzmir 2A 4.Grup 13. Hafta 12/05/2019 13:00 Çamdibi Debre Gençlikspor 3-9 Yeni Evka-4 Spor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design