Batıpark Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kahramanmaraş

Kapasite: 3000

Evsahibi takım(lar): Dumlupınarspor, Fidanspor, Maraşgücü, Nahırönü Dumlupınarspor, Turkuazspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A Play-Off 3. Hafta   11:00 Hartlap Köyü Ali Doğanspor - K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A Play-Off 3. Hafta   13:30 Andırın Yeşildağspor - Türkoğlu Belediyespor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A Play-Off 3. Hafta   16:00 Uludazspor - Afşin Belediyespor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 1. Hafta 20/10/2019 11:00 Maraşspor 0-0 Uludazspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 1. Hafta 20/10/2019 13:00 Arsan Sümerspor 3-5 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 1. Hafta 20/10/2019 15:00 Kümbetspor 2-3 Büyüksırspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 2. Hafta 27/10/2019 11:00 Piserro Kahramanmaraşspor 0-3 Maraşspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 2. Hafta 27/10/2019 13:00 Büyüksırspor 3-4 Nahırönü Dumlupınarspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 2. Hafta 27/10/2019 15:00 Pazarcıkspor 2-0 Arsan Sümerspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 3. Hafta 03/11/2019 11:00 Arsan Sümerspor 1-3 AS Vefa
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 3. Hafta 03/11/2019 13:15 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 5-3 Ferhuş Karacasuspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 3. Hafta 03/11/2019 15:30 1905 Kahramansarayspor 3-1 Pazarcıkspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 4. Hafta 10/11/2019 11:00 Pazarcıkspor 5-2 Kümbetspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 1. Hafta 10/11/2019 13:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 1-0 Şanlıurfa Gençlikspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 4. Hafta 10/11/2019 15:15 Uludazspor 2-2 Hartlap Köyü Ali Doğanspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 5. Hafta 16/11/2019 14:00 Maraşspor 4-3 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 5. Hafta 17/11/2019 10:30 1905 Kahramansarayspor 1-4 Arsan Sümerspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 5. Hafta 17/11/2019 12:45 Büyüksırspor 1-4 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 5. Hafta 17/11/2019 15:00 Kümbetspor 1-1 AS Vefa
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 6. Hafta 24/11/2019 10:00 AS Vefa 1-1 Nahırönü Dumlupınarspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 3. Hafta 24/11/2019 13:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 2-1 Malatya Bayanlarspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 6. Hafta 24/11/2019 15:15 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 3-3 Çağlayanceritspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 7. Hafta 01/12/2019 11:00 Büyüksırspor 3-1 AS Vefa
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 7. Hafta 01/12/2019 13:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 5-1 Pazarcıkspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 7. Hafta 01/12/2019 15:00 Uludazspor 3-1 Pazarcık Aksuspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 8. Hafta 08/12/2019 11:00 Arsan Sümerspor 3-0 Büyüksırspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 8. Hafta 08/12/2019 13:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 3-4 Hartlap Köyü Ali Doğanspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 8. Hafta 08/12/2019 15:00 Maraşspor 0-2 Türkoğlu Belediyespor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 9. Hafta 15/12/2019 13:30 Uludazspor 6-2 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 9. Hafta 15/12/2019 15:30 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 1-1 Maraşspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 7. Hafta 29/12/2019 12:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 0-1 Tavla Gençlikspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 10. Hafta 05/01/2020 11:00 Uludazspor 2-0 Maraşspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 10. Hafta 05/01/2020 13:00 Piserro Kahramanmaraşspor 1-0 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 10. Hafta 05/01/2020 13:00 Büyüksırspor 3-0 Kümbetspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 10. Hafta 05/01/2020 15:00 Pazarcıkspor 2-1 AS Vefa
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 9. Hafta 12/01/2020 12:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 5-1 1939 Güney Yıldızıspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 23/02/2020 10:00 Edelerspor 1-1 Turkuazspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/02/2020 12:00 Mağralı Fidanspor 1-4 Türkoğlu Gençlerbirliği
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 13. Hafta 23/02/2020 14:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 6-0 Adanagücü
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 17. Hafta 23/02/2020 16:00 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 3-2 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 18. Hafta 01/03/2020 10:00 Arsan Sümerspor 0-8 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/03/2020 14:00 Maraşgücü 3-2 Eyüp Sultanspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 18. Hafta 01/03/2020 16:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 3-3 Uludazspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A Play-Off 1. Hafta 07/03/2020 14:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 3-1 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/03/2020 11:00 Mağralı Fidanspor 2-7 Kurtuluş 1920 Spor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A Play-Off 1. Hafta 08/03/2020 13:30 Türkoğlu Belediyespor 2-1 Afşin Belediyespor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A Play-Off 1. Hafta 08/03/2020 16:00 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 3-2 Uludazspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/03/2020 10:30 Turkuazspor 0-7 Onikişubat İdman Yurdu
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A Play-Off 2. Hafta 15/03/2020 14:30 Uludazspor 0-1 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A Play-Off 2. Hafta 15/03/2020 16:30 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 0-2 Türkoğlu Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design