Batıpark Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kahramanmaraş

Kapasite: 3000

Evsahibi takım(lar): Dumlupınarspor, Erdağ İnşaat Dumlupınarspor, Fidanspor, Maraşgücü, Turkuazspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 28/10/2018 12:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 1-1 Maraşspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 28/10/2018 14:00 AS Vefa Kulübü 2-3 Büyüksırspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 28/10/2018 16:00 Arsan Sümerspor 2-1 Çağlayanceritspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/11/2018 11:00 Uludazspor 1-4 AS Vefa Kulübü
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/11/2018 13:00 Kümbetspor 0-0 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 04/11/2018 15:00 Maraşspor 3-0 Arsan Sümerspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 11/11/2018 11:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 7-0 Uludazspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 11/11/2018 13:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 5-1 Afşin Belediyespor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 11/11/2018 15:00 Arsan Sümerspor 0-5 Pazarcık Aksuspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 18/11/2018 11:00 Kümbetspor 0-1 AS Vefa Kulübü
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 18/11/2018 13:00 Büyüksırspor 3-4 Kahramanmaraş Gençlerbirliği
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 18/11/2018 14:30 Maraşspor 3-1 Çağlayanceritspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 18/11/2018 15:00 Pazarcık Kartalkayaspor 2-6 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/11/2018 11:00 Kahramanmaraş Gençlerbirliği 3-0 Uludazspor
Kadınlar 3.Lig 12.Grup 2. Hafta 25/11/2018 13:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 13-1 Gaziantep Karataşspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 25/11/2018 15:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 5-1 Türkoğlu Belediyespor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 02/12/2018 11:00 Kümbetspor 2-3 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 02/12/2018 13:00 Büyüksırspor 3-0 Ekinözü Cela Belediyespor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 02/12/2018 15:00 AS Vefa Kulübü 0-1 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 09/12/2018 11:00 Arsan Sümerspor 1-5 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 09/12/2018 13:00 Kümbetspor 6-0 Büyüksırspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 09/12/2018 15:00 Kahramanmaraş Gençlerbirliği 0-4 AS Vefa Kulübü
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 16/12/2018 11:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 1-1 Ferhuş Karacasuspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 16/12/2018 13:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 2-1 Kahramanmaraş Gençlerbirliği
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 16/12/2018 15:00 Uludazspor 1-4 Büyüksırspor
Kadınlar 3.Lig 12.Grup 5. Hafta 22/12/2018 15:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 1-0 Şanlıurfa Gençlikspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 23/12/2018 11:00 Kümbetspor 4-1 Uludazspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 23/12/2018 13:00 Maraşspor 1-3 Türkoğlu Belediyespor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 23/12/2018 15:00 Büyüksırspor 1-4 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/01/2019 14:00 Ekinözü Cela Belediyespor 0-3 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 13/01/2019 13:30 Kümbetspor 3-2 Kahramanmaraş Gençlerbirliği
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 13/01/2019 15:30 Büyüksırspor 0-2 AS Vefa Kulübü
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 20/01/2019 10:00 Arsan Sümerspor 1-1 Maraşspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 20/01/2019 15:30 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 3-1 Pazarcık Aksuspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 27/01/2019 11:00 Kümbetspor 1-1 1905 Kahramansarayspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 27/01/2019 13:00 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor 0-0 AS Vefa Kulübü
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 27/01/2019 15:00 Maraşspor 3-1 Ferhuş Karacasuspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 03/02/2019 11:00 AS Vefa Kulübü 3-1 Kümbetspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 03/02/2019 13:00 Arsan Sümerspor 2-2 Afşin Belediyespor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 03/02/2019 15:00 Kahramanmaraş Gençlerbirliği 0-1 Büyüksırspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 10/02/2019 11:00 AS Vefa Kulübü 1-0 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 10/02/2019 13:00 Büyüksırspor 1-1 1905 Kahramansarayspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 10/02/2019 15:00 Pazarcık Kartalkayaspor 1-3 Arsan Sümerspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 17/02/2019 10:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 5-3 Kümbetspor
Kadınlar 3.Lig 12.Grup 8. Hafta 17/02/2019 12:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 1-1 Malatya Bayanlarspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 17/02/2019 14:00 Maraşspor 5-2 Pazarcık Aksuspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 17/02/2019 16:00 Arsan Sümerspor 0-2 Türkoğlu Belediyespor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 24/02/2019 10:00 Büyüksırspor 0-7 Kümbetspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/02/2019 12:00 Karamanlıspor 3-1 Kahramanşehirspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/02/2019 14:00 Mağralı Fidan Dumlupınarspor 1-2 Edelerspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 24/02/2019 16:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 4-2 Arsan Sümerspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 03/03/2019 10:00 1905 Kahramansarayspor 0-1 AS Vefa Kulübü
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 03/03/2019 12:00 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 2-1 Karamanlıspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 03/03/2019 14:00 Ferhuş Karacasuspor 0-6 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 03/03/2019 16:00 Kahramanşehirspor 1-1 Turkuazspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 10/03/2019 10:00 Arsan Sümerspor 6-3 Ferhuş Karacasuspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 10/03/2019 12:00 Onikişubat İdman Yurdu 0-2 Pazarcıkspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 10/03/2019 14:00 Uludazspor 0-4 Kümbetspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 10/03/2019 16:00 Türkoğlu Belediyespor 0-3 Maraşspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 17/03/2019 11:00 Maraşspor 0-1 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 17/03/2019 13:30 AS Vefa Kulübü 0-6 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 17/03/2019 16:00 Çağlayanceritspor 2-1 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 24/03/2019 10:00 Bertizspor 0-6 Hartlap Köyü Ali Doğanspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 24/03/2019 12:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 2-1 AS Vefa Kulübü
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 24/03/2019 14:00 Andırın Yeşildağspor 1-1 Çağlayanceritspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 24/03/2019 16:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 2-4 Maraşspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 07/04/2019 10:00 Karamanlıspor 3-0 Bertizspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 07/04/2019 12:00 Kahramanmaraşspor 1-1 Hartlap Köyü Ali Doğanspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 07/04/2019 14:00 AS Vefa Kulübü 2-1 Çağlayanceritspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 07/04/2019 16:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 2-5 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 10/04/2019 16:00 Maraşspor 2-3 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 14/04/2019 12:00 Andırın Yeşildağspor 6-1 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 14/04/2019 14:00 Çağlayanceritspor 1-2 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 14/04/2019 16:00 AS Vefa Kulübü 4-2 Maraşspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 21/04/2019 12:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 4-4 AS Vefa Kulübü
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 21/04/2019 14:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 0-0 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 21/04/2019 16:00 Edelerspor 2-3 Mağralı Fidan Dumlupınarspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/04/2019 17:00 Bertizspor 0-3 Kahramanmaraşspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 28/04/2019 10:00 Karamanlıspor 3-0 Hartlap Köyü Ali Doğanspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 28/04/2019 12:00 Edelerspor 0-3 Onikişubat İdman Yurdu
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 28/04/2019 14:00 Kurtuluş 1920 Spor 1-4 Pazarcıkspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 28/04/2019 16:00 Kızılseki Gençlikspor 2-5 Erkenez Gençlikspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 05/05/2019 13:00 Erkenez Gençlikspor 4-1 Kurtuluş 1920 Spor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 05/05/2019 15:00 Mağralı Fidan Dumlupınarspor 5-0 Kızılseki Gençlikspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 05/05/2019 17:00 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 8-0 Turkuazspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 12/05/2019 12:00 Kurtuluş 1920 Spor 1-6 Mağralı Fidan Dumlupınarspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 12/05/2019 14:00 Turkuazspor 0-8 Kahramanmaraşspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 12/05/2019 16:00 Karamanlıspor 1-1 Elmalarspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 19/05/2019 16:00 Mağralı Fidan Dumlupınarspor 0-0 Onikişubat İdman Yurdu
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 26/05/2019 16:30 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 1-0 Kahramanmaraşspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 02/06/2019 11:30 Mağralı Fidan Dumlupınarspor 5-3 Erkenez Gençlikspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 02/06/2019 16:30 Elmalarspor 1-3 Hartlap Köyü Ali Doğanspor
Kahramanmaraş 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 16/06/2019 17:30 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 1-0 Mağralı Fidan Dumlupınarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design