23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

K.Maraş Merkez Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kahramanmaraş

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Döngele Bozdağspor, Kahramanmaraş Kurtuluşspor, Karaziyaretspor, Onikişubatspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 1. Hafta 15/10/2023 14:00 Kahramanmaraş Kurtuluşspor 1-0 Adıyaman Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Kahramanmaraş Kurtuluşspor 2-1 Bozova Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Karaziyaretspor 0-2 Siverek Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Kahramanmaraş Kurtuluşspor 0-2 Viranşehir Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 5. Hafta 12/11/2023 14:00 Karaziyaretspor 0-4 Nizipspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 6. Hafta 19/11/2023 14:00 Kahramanmaraş Kurtuluşspor 0-0 Aktoprak Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 7. Hafta 26/11/2023 14:00 Karaziyaretspor 0-1 Adıyaman Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 8. Hafta 03/12/2023 14:00 Kahramanmaraş Kurtuluşspor 4-0 Karaziyaretspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 9. Hafta 10/12/2023 14:00 Karaziyaretspor 0-6 Kilis Belediyespor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 10/12/2023 18:00 Koç Cristalspor 2-2 Onikişubat İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 10. Hafta 20/12/2023 14:00 Kahramanmaraş Kurtuluşspor 0-5 Siverek Belediyespor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 5. Hafta 23/12/2023 12:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 0-7 1955 Batman Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 11. Hafta 24/12/2023 14:00 Karaziyaretspor 0-2 Bahçespor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 24/12/2023 16:30 Çırağın Group Büyüksırspor 4-3 Koç Cristalspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 12. Hafta 30/12/2023 14:00 Kahramanmaraş Kurtuluşspor 5-5 Nizipspor
Kahramanmaraş 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 31/12/2023 11:30 Arsan Sümerspor 3-4 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 31/12/2023 13:30 Koç Cristalspor 2-0 Afşin Belediyespor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 31/12/2023 15:30 Nahırönü Dumlupınarspor 0-2 Çırağın Group Büyüksırspor
Kahramanmaraş 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 07/01/2024 12:00 Çırağın Group Büyüksırspor 1-3 Göksun Ülküspor
Ampute 1.Lig 4. Hafta 07/01/2024 13:00 Kahramanmaraş Ampute 8-0 Adana Ampute Engelliler
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 13. Hafta 07/01/2024 14:00 Karaziyaretspor 0-7 Reyhanlıspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 4. Hafta 14/01/2024 12:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 1-1 Erzincan Gençlergücü
Ampute 1.Lig 5. Hafta 14/01/2024 13:00 Kahramanmaraş Ampute 3-0 MP Samsun Engelliler Gücü
Ampute 1.Lig 7. Hafta 28/01/2024 13:00 Kahramanmaraş Ampute 2-1 Sancaktepe Belediyesi Ampute
Ampute 1.Lig 8. Hafta 18/02/2024 13:00 Kahramanmaraş Ampute 1-2 Olimpik Yeteneklerspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 16. Hafta 18/02/2024 14:00 Kahramanmaraş Kurtuluşspor 0-0 Kilis Belediyespor
Ampute 1.Lig 10. Hafta 03/03/2024 13:00 Kahramanmaraş Ampute 2-1 Sakarya Bedensel Engelliler
Ampute 1.Lig 13. Hafta 24/03/2024 13:00 Kahramanmaraş Ampute 4-2 Antalya Büyükşehir Belediyespor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 07/04/2024 12:00 Koç Cristalspor 1-1 Onikişubat İdman Yurdu
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 07/04/2024 14:00 Göksun Ülküspor 7-1 Bertizspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 07/04/2024 16:00 Pazarcık Aksuspor 1-2 Onikişubatspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 07/04/2024 18:00 Kahramanmaraşspor 0-2 Turkuazspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 14/04/2024 12:00 Onikişubatspor 2-0 Koç Cristalspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 14/04/2024 14:00 Onikişubat İdman Yurdu 2-1 Göksun Ülküspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 14/04/2024 16:00 Bertizspor 1-2 Pazarcık Aksuspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 21/04/2024 10:00 Kümbetspor 6-3 1962 Kartalspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 21/04/2024 12:00 Bertizspor 1-2 Onikişubat İdman Yurdu
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 21/04/2024 14:00 Göksun Ülküspor 0-4 Onikişubatspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 21/04/2024 16:00 Pazarcık Aksuspor 3-1 Koç Cristalspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 21/04/2024 18:00 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 0-5 Turkuazspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 28/04/2024 12:00 Koç Cristalspor 2-0 Bertizspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 28/04/2024 14:00 Pazarcık Aksuspor 10-2 Göksun Ülküspor
Kahramanmaraş 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 28/04/2024 16:00 Onikişubatspor 10-0 Onikişubat İdman Yurdu
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 05/05/2024 10:00 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 3-2 Döngele Bozdağspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 05/05/2024 15:00 Kurtuluş 1920 Spor 2-4 Kızılseki Gençlikspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 05/05/2024 17:00 Kahramanmaraşspor 1-0 AS Vefa
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 12/05/2024 12:00 Döngele Bozdağspor 0-1 Turkuazspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 12/05/2024 15:30 Kızılseki Gençlikspor 4-6 Kümbetspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |