K.Maraş Merkez Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kahramanmaraş

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 5. Hafta   11:00 Eyüp Sultanspor - Onikişubat İdman Yurdu
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 5. Hafta   13:00 Elmalarspor - Kurtuluş Futbol
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 5. Hafta   15:00 Turkuazspor - Maraşgücü
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 1. Hafta 20/10/2019 11:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 3-1 Kahramanmaraşspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 1. Hafta 20/10/2019 13:00 Nahırönü Dumlupınarspor 4-0 Afşin Belediyespor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 2. Hafta 27/10/2019 12:30 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 0-2 Türkoğlu Belediyespor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 2. Hafta 27/10/2019 15:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 7-2 Kümbetspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 3. Hafta 03/11/2019 13:00 Nahırönü Dumlupınarspor 1-4 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 3. Hafta 03/11/2019 15:00 Kümbetspor 0-4 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 4. Hafta 10/11/2019 13:00 Kahramanmaraşspor 2-4 Türkoğlu Belediyespor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 4. Hafta 10/11/2019 15:00 AS Vefa 0-1 1905 Kahramansarayspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 5. Hafta 17/11/2019 11:00 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 0-2 Kahramanmaraşspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 5. Hafta 17/11/2019 13:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 3-2 Afşin Belediyespor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 5. Hafta 17/11/2019 15:00 Nahırönü Dumlupınarspor 3-2 Pazarcıkspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 6. Hafta 24/11/2019 11:00 Kahramanmaraşspor 4-1 Uludazspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 6. Hafta 24/11/2019 15:00 Pazarcıkspor 1-0 Büyüksırspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 7. Hafta 01/12/2019 11:00 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 3-1 Ferhuş Karacasuspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 7. Hafta 01/12/2019 13:00 Nahırönü Dumlupınarspor 1-1 Arsan Sümerspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 8. Hafta 08/12/2019 11:00 AS Vefa 1-3 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 8. Hafta 08/12/2019 15:00 Pazarcıkspor 1-3 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 9. Hafta 15/12/2019 13:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 0-1 Arsan Sümerspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 9. Hafta 15/12/2019 15:00 Nahırönü Dumlupınarspor 3-1 Kümbetspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 10. Hafta 05/01/2020 14:00 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 0-2 Çağlayanceritspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 11. Hafta 12/01/2020 10:00 Maraşspor 1-2 Kahramanmaraşspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 11. Hafta 12/01/2020 13:00 Nahırönü Dumlupınarspor 3-1 Büyüksırspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 11. Hafta 12/01/2020 14:00 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 1-1 Pazarcık Aksuspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 12. Hafta 19/01/2020 11:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 5-1 Nahırönü Dumlupınarspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 12. Hafta 19/01/2020 13:00 Kahramanmaraşspor 1-2 Çağlayanceritspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 12. Hafta 19/01/2020 15:00 Uludazspor 0-4 Türkoğlu Belediyespor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 13. Hafta 26/01/2020 11:00 Kümbetspor 1-5 Pazarcıkspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 13. Hafta 26/01/2020 13:00 Nahırönü Dumlupınarspor 1-8 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 13. Hafta 26/01/2020 15:00 Hartlap Köyü Ali Doğanspor 1-0 Uludazspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 14. Hafta 02/02/2020 13:00 Kahramanmaraşspor 2-1 Hartlap Köyü Ali Doğanspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 14. Hafta 02/02/2020 15:00 Pazarcıkspor 0-1 Nahırönü Dumlupınarspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 11. Hafta 09/02/2020 11:30 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 0-2 Gaziantep Karataşspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 15. Hafta 09/02/2020 13:30 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 1-2 Andırın Yeşildağspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 15. Hafta 09/02/2020 15:30 Nahırönü Dumlupınarspor 2-3 AS Vefa
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 16. Hafta 16/02/2020 11:30 AS Vefa 0-2 Büyüksırspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 16. Hafta 16/02/2020 13:30 K.Maraş Anadolu Gençlikspor 2-4 Türkoğlu Belediyespor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 23/02/2020 10:00 Onikişubat İdman Yurdu 11-2 Maraşgücü
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A B Grubu 17. Hafta 23/02/2020 12:00 K.Maraş BŞ Belediye Gençlikspor 3-2 AS Vefa
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/02/2020 14:00 Kahramanmaraş Kartalgücü 0-6 Elmalarspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/02/2020 16:00 Kahramanşehirspor 3-2 Kızılseki Gençlikspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A A Grubu 18. Hafta 01/03/2020 11:00 Maraşspor 1-2 Hartlap Köyü Ali Doğanspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 01/03/2020 13:00 Elmalarspor 4-1 Kahramanşehirspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/03/2020 15:00 Bertizspor 1-8 Onikişubat İdman Yurdu
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 01/03/2020 16:00 Kızılseki Gençlikspor 2-6 Kurtuluş 1920 Spor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 08/03/2020 11:00 Onikişubat İdman Yurdu 3-1 Dulkadiroğlu 1337 Spor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 08/03/2020 13:00 Eyüp Sultanspor 1-3 Bertizspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 08/03/2020 15:00 Karaziyaretspor 5-0 Turkuazspor
Kahramanmaraş 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/03/2020 12:00 Kızılseki Gençlikspor 1-2 Mağralı Fidanspor
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1A Play-Off 2. Hafta 15/03/2020 14:00 Afşin Belediyespor 3-4 Hartlap Köyü Ali Doğanspor
Kahramanmaraş 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/03/2020 16:00 Maraşgücü 2-4 Karaziyaretspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design