Argıncık 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kayseri

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 1. Hafta 16/09/2018 14:00 Kocasinan Ülküspor 4-0 Akkışla Gençlikspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 2. Hafta 22/09/2018 15:00 Gültepespor 1-2 Yahyalıspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/09/2018 15:00 Trabzon 3861 0-10 Argıncıkspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 29/09/2018 13:00 Argıncık Esnafspor 5-1 Tomarza Belediyespor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 29/09/2018 15:00 Argıncıkspor 1-2 Erciyes Reşadiye Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 30/09/2018 13:00 Kayseri Meysuspor 1-3 Enes Gençlikspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 3. Hafta 30/09/2018 15:00 Kayseri Gençlerbirliği 3-1 Kocasinan Şimşekspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 4. Hafta 06/10/2018 15:00 Gültepespor 2-0 Erkiletspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 07/10/2018 15:00 Kayseri Sanayi Esnafspor 1-2 Argıncık Esnafspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 14/10/2018 11:00 Argıncık Esnafspor 3-2 Kayseri Yavuzspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 14/10/2018 13:00 Argıncıkspor 3-1 Tomarza Belediyespor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Talas Anayurtspor 5-0 Yeni Esenspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 20/10/2018 15:00 Enes Gençlikspor 0-0 Kayseri Barogücü
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 21/10/2018 13:00 Amarat Gençlikspor 1-1 Yeni Esenspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 21/10/2018 15:00 Kayseri Sanayi Esnafspor 3-2 Argıncıkspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 27/10/2018 15:00 Çamlıca Sağlıkspor 5-0 Kayseri Meysuspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 7. Hafta 28/10/2018 13:00 Kayseri Yolspor 1-1 Özvatan Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 28/10/2018 15:00 Yeni Esenspor 1-1 Enes Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 04/11/2018 13:00 Talas Anayurtspor 0-2 Çamlıca Sağlıkspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/11/2018 15:00 Argıncıkspor 2-0 Argıncık Esnafspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 10/11/2018 14:00 Argıncıkspor 4-1 Sindelhöyükspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 9. Hafta 11/11/2018 12:00 Gültepespor 0-4 Akkışla Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Yeni Esenspor 3-2 Kayseri Güneşspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 10. Hafta 17/11/2018 12:00 Kayseri Demirspor 1-2 Başakpınar Belediyespor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 17/11/2018 14:00 Talas Anayurtspor 0-2 Yeşilhisar Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 1. Hafta 18/11/2018 10:00 Kayseri Gençlerbirliği 4-0 Kılıçaslan Yıldızspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/11/2018 12:00 Kayseri Yavuzspor 1-2 Trend Gayrimenkul
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 10. Hafta 18/11/2018 14:00 Kocasinan Ülküspor 0-1 Kayseri Yolspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 2. Hafta 24/11/2018 11:00 Anadolu Yıldızlarıspor 1-2 Konya İdman Yurdu
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 2. Hafta 24/11/2018 13:00 Kılıçaslan Yıldızspor 0-3 Pema Koleji Gençlikspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 11. Hafta 25/11/2018 14:30 Kayseri Yolspor 2-1 Kayseri Gençlerbirliği
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 12. Hafta 02/12/2018 14:00 Kayseri Gençlerbirliği 2-2 Erkiletspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 4. Hafta 08/12/2018 10:00 Kayseri Gençlerbirliği 4-1 Anadolu Yıldızlarıspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 4. Hafta 08/12/2018 12:00 Kayseri Erenköyspor 1-7 Kılıçaslan Yıldızspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 13. Hafta 09/12/2018 12:00 Gültepespor 0-7 Kayseri Şekerspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 13. Hafta 09/12/2018 14:00 Kayseri Yolspor 0-0 Yahyalıspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 14. Hafta 16/12/2018 12:00 Kayseri Gençlerbirliği 4-2 Develispor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/12/2018 14:00 Çamlıca Sağlıkspor 3-2 Enes Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 5. Hafta 22/12/2018 10:00 Anadolu Yıldızlarıspor 8-2 Kayseri Erenköyspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 5. Hafta 22/12/2018 12:00 Kılıçaslan Yıldızspor 1-2 Konya İdman Yurdu
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 23/12/2018 12:00 Kayseri Güneşspor 2-1 Kayseri Meysuspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 15. Hafta 23/12/2018 14:00 Gültepespor 1-4 Kayseri Gençlerbirliği
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 30/12/2018 12:00 Çamlıca Sağlıkspor 3-0 Kayseri Güneşspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 30/12/2018 14:00 Argıncıkspor 3-0 Kayseri Sanayi Esnafspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 16. Hafta 26/01/2019 12:00 Gültepespor 1-2 Hacılar Erciyes Gençlikspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 26/01/2019 14:00 Enes Gençlikspor 0-0 Yeni Esenspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 27/01/2019 12:00 Amarat Gençlikspor 1-2 Talas Anayurtspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 27/01/2019 14:00 Argıncık Esnafspor 1-1 Sindelhöyükspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 17. Hafta 02/02/2019 15:00 Kayseri Gençlerbirliği 2-2 Akkışla Gençlikspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 17. Hafta 03/02/2019 13:00 Kayseri Yolspor 3-2 Develispor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 03/02/2019 15:00 Amarat Gençlikspor 6-1 Enes Gençlikspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 18. Hafta 10/02/2019 11:00 Gültepespor 1-5 Kayseri Yolspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 10/02/2019 13:00 Çamlıca Sağlıkspor 5-1 Yeşilhisar Belediyespor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 16/02/2019 13:00 Kayseri Barogücü 0-2 Çamlıca Sağlıkspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 16/02/2019 15:00 Argıncıkspor 1-3 Buğdaylıspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 8. Hafta 17/02/2019 11:00 Kılıçaslan Yıldızspor 3-6 Anadolu Yıldızlarıspor
Kayseri Recep Kırçıl 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 17/02/2019 13:00 Amarat Gençlikspor 1-2 Kayseri Güneşspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 19. Hafta 17/02/2019 15:00 Kocasinan Ülküspor 2-0 Kayseri Demirspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 20. Hafta 23/02/2019 11:00 Gültepespor 1-3 Başakpınar Belediyespor
Kayseri 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 23/02/2019 13:00 Güneşli Gençlikspor 2-5 Kayseri Sümerspor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 23/02/2019 15:00 Sosun Birlikspor 6-1 Göktürkspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/02/2019 13:00 Kayseri Olimpik Gençlikspor 2-4 Anadolu Yıldızlarıspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 20. Hafta 24/02/2019 15:00 Kayseri Demirspor 2-2 Kayseri Gençlerbirliği
Kayseri 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/03/2019 15:00 Anadolu Yıldızlarıspor 3-1 Felahiye Belediyespor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 03/03/2019 11:00 Kılıçaslan Yıldızspor 0-1 Sosun Birlikspor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 03/03/2019 13:00 Kuşçu Mithatpaşa 6-1 Yeşilhisar Gençlikspor
Kayseri 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 03/03/2019 14:00 Kayseri Sümerspor 2-2 Palas Belediyespor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 21. Hafta 03/03/2019 15:00 Kayseri Gençlerbirliği 2-3 Kayseri Şekerspor
Kayseri 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 10/03/2019 13:00 Güneşli Gençlikspor 4-3 Yıldırım Beyazıt Şafakspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 22. Hafta 10/03/2019 15:00 Kocasinan Ülküspor 3-3 Kayseri Gençlerbirliği
Kayseri 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/03/2019 13:00 Kayseri Kafkasspor 11-0 Felahiye Belediyespor
Kayseri 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 17/03/2019 15:00 Ambar Kızılırmakspor 3-1 Mevlana Yıldızspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 24/03/2019 13:00 Anadolu Yıldızlarıspor 2-3 Kayseri Kafkasspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 24. Hafta 24/03/2019 15:00 Kayseri Gençlerbirliği 3-3 Hacılar Erciyes Gençlikspor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 07/04/2019 11:00 Kocasinan Gençlikspor 1-0 Kılıçaslan Yıldızspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 25. Hafta 07/04/2019 13:00 Kayseri Yolspor 3-1 Kocasinan Ülküspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 25. Hafta 07/04/2019 15:00 Gültepespor 2-3 Kocasinan Şimşekspor
Ampute 1.Lig 12. Hafta 14/04/2019 12:00 Anadolu Erciyes Engelliler S.K. 0-4 Esenyurt Engelliler Gücü S.K.
Kayseri 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 14/04/2019 12:00 Kayseri İdman Yurdu 1-2 Kayseri Kafkasspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 26. Hafta 14/04/2019 14:00 Hacılar Erciyes Gençlikspor 0-0 Yahyalıspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 26. Hafta 14/04/2019 16:00 Kayseri Demirspor 2-1 Develispor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 27. Hafta 21/04/2019 11:00 Gültepespor 3-4 Kayseri Demirspor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 21/04/2019 13:00 Kocasinan Gençlikspor 2-1 İncesu Gençlikspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 27. Hafta 21/04/2019 15:00 Kayseri Yolspor 2-3 Hacılar Erciyes Gençlikspor
Kayseri 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 28/04/2019 11:00 Makfitspor 3-0 Kocasinan Gençlikspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 28. Hafta 28/04/2019 13:00 Kayseri Demirspor 3-1 Esen Makina Belsinspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 28. Hafta 28/04/2019 15:00 Kayseri Gençlerbirliği 1-1 Başakpınar Belediyespor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 29. Hafta 01/05/2019 15:00 Gültepespor 0-4 Kocasinan Ülküspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 30. Hafta 05/05/2019 13:00 Kocasinan Ülküspor 3-2 Esen Makina Belsinspor
Kayseri Mustafa Hüröztürk Süper Amatör 30. Hafta 05/05/2019 15:00 Kayseri Demirspor 1-5 Kocasinan Şimşekspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 12/05/2019 12:00 Anadolu Yıldızlarıspor 3-0 Cırgalanspor
Kayseri 2.Amatör D Grubu 11. Hafta 12/05/2019 14:00 Sarızspor 0-3 Kayseri Gaziosmanpaşa
Kayseri 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 12/05/2019 16:00 Göktürkspor 0-4 Kılıçaslan Yıldızspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 19/05/2019 14:00 Kayseri Kafkasspor 3-1 Anadolu Yıldızlarıspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 19/05/2019 16:00 Cırgalanspor 4-4 Kayseri İdman Yurdu
Kadınlar 3.Lig Play-Off Grubu 2. Hafta 22/05/2019 14:00 Kayseri Gençlerbirliği 2-0 Turgutlu Belediyespor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 26/05/2019 12:00 Cırgalanspor 2-7 Kayseri Kafkasspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 26/05/2019 14:00 Anadolu Yıldızlarıspor 0-1 Büyüleyenspor
Kayseri 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 26/05/2019 16:00 Kayseri İdman Yurdu 7-2 Kayseri Olimpik Gençlikspor
Kayseri 2.Amatör D Grubu 14. Hafta 02/06/2019 15:00 Yıldırım Beyazıt Şafakspor 1-4 Kayseri Gaziosmanpaşa
Kayseri 2.Amatör C Grubu 14. Hafta 02/06/2019 17:00 Makfitspor 7-2 Göktürkspor
Kadınlar 3.Lig Play-Off Grubu 6. Hafta 19/06/2019 15:00 Kayseri Gençlerbirliği 0-2 Dudulluspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design