Derbent Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Şirinspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kocaeli 2A E Grubu 12. Hafta   13:00 Akmeşespor - Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2A E Grubu 12. Hafta   15:00 Balabanspor - Uzuntarlaspor
Kocaeli SAL Play-Off 10. Hafta   17:00 Maşukiyespor - Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli 1A D Grubu 1. Hafta 14/09/2019 18:00 Eşmespor 2-3 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli SAL B Grubu 1. Hafta 21/09/2019 17:00 Büyük Derbentspor 1-4 Maşukiyespor
Kocaeli 1A B Grubu 2. Hafta 22/09/2019 17:00 Nusretiyespor 2-5 Kavaklıspor
Kocaeli 1A D Grubu 3. Hafta 28/09/2019 17:00 Eşmespor 2-5 Darıcaspor
Kocaeli SAL B Grubu 3. Hafta 05/10/2019 16:00 Büyük Derbentspor 1-0 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli 1A B Grubu 4. Hafta 06/10/2019 17:00 Nusretiyespor 3-2 Körfez Esenspor
Kocaeli SAL B Grubu 5. Hafta 19/10/2019 17:00 Büyük Derbentspor 3-3 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli 1A D Grubu 6. Hafta 20/10/2019 16:00 Eşmespor 2-1 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli 1A B Grubu 6. Hafta 20/10/2019 18:00 Nusretiyespor 0-5 İzmit Gültepespor
Kocaeli SAL B Grubu 7. Hafta 27/10/2019 17:00 Büyük Derbentspor 1-3 Kocaeli Güneşspor
Kocaeli 1A B Grubu 8. Hafta 30/10/2019 19:15 Nusretiyespor 3-6 Tavşancılspor
Kocaeli 1A D Grubu 8. Hafta 31/10/2019 19:15 Eşmespor 2-5 Seka Doğanspor
Kocaeli 1A A Grubu 9. Hafta 06/11/2019 19:15 Uzuntarla Belediyespor 1-4 Derincespor
Kocaeli 1A B Grubu 10. Hafta 16/11/2019 13:00 Nusretiyespor 3-3 Mertspor
Kocaeli 1A D Grubu 11. Hafta 24/11/2019 17:00 Eşmespor 2-3 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli 1A B Grubu 12. Hafta 30/11/2019 13:00 Nusretiyespor 5-3 Gebze Sultan Orhanspor
Kocaeli SAL B Grubu 11. Hafta 01/12/2019 15:00 Büyük Derbentspor 2-2 Değirmenderespor
Kocaeli 1A D Grubu 13. Hafta 04/12/2019 19:15 Eşmespor 2-0 Alikahya Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 14. Hafta 08/12/2019 13:00 Eşmespor 2-2 Derince Yavuzspor
Kocaeli 1A B Grubu 13. Hafta 08/12/2019 15:00 İzmit Gültepespor 2-0 Yazlıkspor
Kocaeli 1A B Grubu 14. Hafta 14/12/2019 17:00 Nusretiyespor 4-2 Gebze Denizliköyüspor
Kocaeli SAL B Grubu 13. Hafta 15/12/2019 17:00 Büyük Derbentspor 0-2 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli 1A D Grubu 16. Hafta 22/12/2019 13:00 Eşmespor 4-4 Çayırova Menderesspor
Kocaeli 1A B Grubu 16. Hafta 22/12/2019 15:00 Nusretiyespor 2-1 Yazlıkspor
Kocaeli SAL B Grubu 15. Hafta 25/12/2019 19:15 Büyük Derbentspor 0-4 Yuvacıkspor
Kocaeli SAL B Grubu 15. Hafta 26/12/2019 19:15 Maşukiyespor 2-0 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli SAL B Grubu 17. Hafta 04/01/2020 15:00 Maşukiyespor 1-2 Yuvacıkspor
Kocaeli 1A B Grubu 18. Hafta 05/01/2020 15:00 Nusretiyespor 3-3 Derince Birlikspor
Kocaeli SAL B Grubu 18. Hafta 12/01/2020 13:00 Büyük Derbentspor 2-1 Kartepe Belediyespor
Kocaeli 2A E Grubu 1. Hafta 12/01/2020 15:00 Akmeşespor 0-7 Acısu Belediyespor
Kocaeli 2A E Grubu 1. Hafta 12/01/2020 17:00 Şirinspor 2-1 Sarımeşe Belediyespor
Kocaeli 2A E Grubu 2. Hafta 17/01/2020 19:00 Acısu Belediyespor 2-0 Şirinspor
Kocaeli 2A E Grubu 2. Hafta 18/01/2020 15:00 Balabanspor 8-0 Akmeşespor
Kocaeli 1A D Grubu 18. Hafta 18/01/2020 17:00 Eşmespor 0-3 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli 2A E Grubu 2. Hafta 18/01/2020 19:00 Sarımeşe Belediyespor 0-1 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2A E Grubu 3. Hafta 26/01/2020 15:00 Uzuntarlaspor 2-3 Sarımeşe Belediyespor
Kocaeli 2A E Grubu 3. Hafta 26/01/2020 17:00 Şirinspor 1-0 Balabanspor
Kocaeli 2A E Grubu 4. Hafta 01/02/2020 17:00 Akmeşespor 0-4 Şirinspor
Kocaeli 2A E Grubu 4. Hafta 01/02/2020 19:00 Balabanspor 3-2 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2A E Grubu 5. Hafta 04/02/2020 19:15 Uzuntarlaspor 0-3 Balabanspor
Kocaeli 2A E Grubu 5. Hafta 05/02/2020 19:00 Sarımeşe Belediyespor 0-2 Acısu Belediyespor
Kocaeli SAL Play-Off 4. Hafta 12/02/2020 19:15 Maşukiyespor 3-3 Çınarlıspor
Kocaeli 2A E Grubu 6. Hafta 16/02/2020 13:00 Akmeşespor 0-5 Uzuntarlaspor
Kocaeli 2A E Grubu 6. Hafta 16/02/2020 15:00 Balabanspor 4-2 Sarımeşe Belediyespor
Kocaeli 2A E Grubu 7. Hafta 22/02/2020 15:00 Sarımeşe Belediyespor 4-1 Akmeşespor
Kocaeli 2A E Grubu 7. Hafta 22/02/2020 17:00 Uzuntarlaspor 2-2 Şirinspor
Kocaeli SAL Play-Off 6. Hafta 26/02/2020 19:15 Maşukiyespor 2-1 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 2A E Grubu 8. Hafta 01/03/2020 17:00 Uzuntarlaspor 1-6 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2A E Grubu 8. Hafta 01/03/2020 19:00 Sarımeşe Belediyespor 2-8 Şirinspor
Kocaeli 2A E Grubu 9. Hafta 07/03/2020 17:00 Akmeşespor 0-3 Balabanspor
Kocaeli 2A E Grubu 9. Hafta 07/03/2020 19:00 Şirinspor 2-1 Acısu Belediyespor
Kocaeli 2A E Grubu 10. Hafta 10/03/2020 19:15 Sarımeşe Belediyespor 1-5 Uzuntarlaspor
Kocaeli 2A E Grubu 10. Hafta 11/03/2020 19:15 Balabanspor 0-0 Şirinspor
Kocaeli 2A E Grubu 10. Hafta 12/03/2020 19:15 Acısu Belediyespor 1-1 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli SAL Play-Off 9. Hafta 15/03/2020 13:00 Maşukiyespor 3-3 Hidropaks Gebze Tayfunspor
Kocaeli 2A E Grubu 11. Hafta 15/03/2020 15:00 Uzuntarlaspor 2-7 Acısu Belediyespor
Kocaeli 2A E Grubu 11. Hafta 15/03/2020 17:00 Şirinspor 6-1 Akmeşespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design