23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Derbent Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Derbent Esnafspor, Şirinspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A C Grubu 2. Hafta 24/09/2023 15:00 Şirinspor 3-4 Mertspor
Kocaeli 1A A Grubu 2. Hafta 24/09/2023 17:00 Balabanspor 4-4 Tavşancılspor
Kocaeli 1A A Grubu 4. Hafta 04/10/2023 19:15 Balabanspor 2-2 Tütünçiftlikspor
Kocaeli 1A C Grubu 4. Hafta 05/10/2023 19:15 Şirinspor 3-5 Tavşanlıspor
Kocaeli 1A B Grubu 5. Hafta 11/10/2023 19:15 Maşukiyespor 2-1 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 6. Hafta 14/10/2023 14:00 Balabanspor 2-4 Derince Yavuzspor
Kocaeli 1A C Grubu 6. Hafta 14/10/2023 16:00 Şirinspor 5-2 Körfez Esenspor
Kocaeli 1A C Grubu 7. Hafta 18/10/2023 19:15 Şirinspor 4-1 İzmit Gençlerbirliği
Kocaeli 1A A Grubu 8. Hafta 22/10/2023 15:00 Balabanspor 0-1 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli 1A B Grubu 8. Hafta 25/10/2023 19:15 Maşukiyespor 7-0 Anadolu 1071 Spor
Kocaeli 1A C Grubu 9. Hafta 28/10/2023 17:00 Şirinspor 1-2 Bahçecikspor
Kocaeli 1A C Grubu 10. Hafta 11/11/2023 13:00 Şirinspor 6-2 Çamçukurspor
Kocaeli 1A A Grubu 10. Hafta 11/11/2023 15:00 Balabanspor 1-1 Gebze Anibalspor
Kocaeli 1A A Grubu 12. Hafta 25/11/2023 15:00 Balabanspor 1-2 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli 1A A Grubu 14. Hafta 03/12/2023 15:00 Balabanspor 0-4 Kavaklıspor
Kocaeli 1A C Grubu 14. Hafta 03/12/2023 17:00 Şirinspor 5-1 Darıcaspor
Kocaeli 2A D Grubu 2. Hafta 03/02/2024 13:00 Nusretiyespor 4-2 Sarımeşe Belediyespor
Kocaeli 2A D Grubu 2. Hafta 03/02/2024 15:00 Büyük Derbentspor 2-6 Kullarspor
Kocaeli 2A D Grubu 3. Hafta 12/02/2024 19:00 Sarımeşe Belediyespor 1-6 Başiskele Birlikspor
Kocaeli 2A D Grubu 4. Hafta 16/02/2024 19:15 Büyük Derbentspor 2-4 Acısu Belediyespor
Kocaeli 2A D Grubu 4. Hafta 17/02/2024 17:00 Nusretiyespor 2-0 Uzuntarlaspor
Kocaeli 2A D Grubu 5. Hafta 25/02/2024 15:00 Büyük Derbentspor 1-6 Nusretiyespor
Kocaeli 2A D Grubu 5. Hafta 25/02/2024 17:00 Sarımeşe Belediyespor 1-3 Acısu Belediyespor
Kocaeli 2A D Grubu 6. Hafta 02/03/2024 15:00 Sarımeşe Belediyespor 1-4 Büyük Derbentspor
Kocaeli 2A D Grubu 7. Hafta 10/03/2024 17:00 Büyük Derbentspor 2-0 Başiskele Birlikspor
Kocaeli 2A D Grubu 7. Hafta 10/03/2024 19:00 Nusretiyespor 5-1 Kullarspor
Kocaeli 2A D Grubu 8. Hafta 24/03/2024 14:00 Büyük Derbentspor 1-8 İzmit Vezirçiftliğispor
Kocaeli 2A D Grubu 8. Hafta 24/03/2024 16:00 Nusretiyespor 6-1 Acısu Belediyespor
Kocaeli 2A D Grubu 10. Hafta 14/04/2024 15:00 Büyük Derbentspor 1-2 Uzuntarlaspor
Kocaeli 2A D Grubu 10. Hafta 14/04/2024 17:00 Nusretiyespor 3-0 İzmit Vezirçiftliğispor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |