23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Mehmet Ali Kağıtçı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1937 Sekaspor, Bekirderespor, Çubuklu Balaspor, Kocaeli Bayan FK, Kocaeli Kadıköyspor, Kocaeli Yenişehirspor, Yenidoğan Serdarspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A A Grubu 1. Hafta 15/09/2023 19:00 Bekirpaşa Başaranspor 2-0 Bağçeşmespor
Kocaeli 1A C Grubu 2. Hafta 24/09/2023 15:00 İzmit Gençlerbirliği 3-5 Körfez Esenspor
Kocaeli 1A C Grubu 3. Hafta 30/09/2023 17:00 Çamçukurspor 0-3 Darıcaspor
Kocaeli SAL A Grubu 2. Hafta 01/10/2023 15:00 Kocaeli Güneşspor 0-2 Başiskele Doğantepespor
Kocaeli 1A C Grubu 4. Hafta 04/10/2023 19:00 İzmit Gençlerbirliği 1-4 Çamçukurspor
Kocaeli SAL A Grubu 4. Hafta 11/10/2023 19:00 Kocaeli Güneşspor 3-0 İhsaniyespor
Kocaeli 1A C Grubu 6. Hafta 14/10/2023 15:00 İzmit Gençlerbirliği 2-3 Darıcaspor
Kocaeli SAL A Grubu 6. Hafta 21/10/2023 15:00 Kocaeli Güneşspor 0-1 Körfez Gençlerbirliği
Kocaeli 1A C Grubu 9. Hafta 28/10/2023 17:00 İzmit Gençlerbirliği 1-5 Mertspor
Kocaeli SAL A Grubu 8. Hafta 29/10/2023 15:00 Kocaeli Güneşspor 1-4 Bağdatspor
Kocaeli 1A D Grubu 9. Hafta 29/10/2023 17:00 Kocaeli Körfezspor 2-4 Başiskele Damlarspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 2. Hafta 05/11/2023 12:00 Kocaeli Bayan FK 2-2 Kayseri Kadın FK
Kocaeli 1A C Grubu 10. Hafta 11/11/2023 18:00 İzmit Gençlerbirliği 0-8 Tavşanlıspor
Kocaeli SAL A Grubu 10. Hafta 12/11/2023 16:00 Kocaeli Güneşspor 0-1 Kartepe Suadiyespor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 4. Hafta 19/11/2023 12:00 Kocaeli Bayan FK 6-2 Gazikentspor
Kocaeli 1A C Grubu 11. Hafta 19/11/2023 17:00 Mertspor 0-1 Şirinspor
Kocaeli SAL A Grubu 12. Hafta 22/11/2023 19:00 Kocaeli Güneşspor 3-1 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 1A C Grubu 12. Hafta 25/11/2023 17:00 Mertspor 3-2 Tavşanlıspor
Kocaeli 1A C Grubu 12. Hafta 25/11/2023 19:00 İzmit Gençlerbirliği 1-8 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli 1A B Grubu 13. Hafta 26/11/2023 15:00 Anadolu 1071 Spor 1-6 Gebze Birlik FK
Kocaeli 1A C Grubu 14. Hafta 03/12/2023 15:00 Mertspor 0-9 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli 1A C Grubu 14. Hafta 03/12/2023 17:00 İzmit Gençlerbirliği 1-8 Seka Doğanspor
Kocaeli SAL A Grubu 14. Hafta 09/12/2023 15:00 Kocaeli Güneşspor 2-6 Kocaeli Harb-İş
Kadınlar 1.Lig B Grubu 7. Hafta 10/12/2023 12:00 Kocaeli Bayan FK 6-0 Sakarya Kadın FK
Kocaeli 1A B Grubu 15. Hafta 10/12/2023 14:00 Gölcük Karadenizspor 2-4 Gebze Birlik FK
Kocaeli 1A C Grubu 16. Hafta 21/12/2023 19:15 İzmit Gençlerbirliği 3-7 Şirinspor
Kocaeli 1A C Grubu 17. Hafta 24/12/2023 16:00 İzmit Gençlerbirliği 2-4 Bahçecikspor
Kocaeli SAL A Grubu 16. Hafta 24/12/2023 18:00 Kocaeli Güneşspor 2-0 Kandıra G.Birliği Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 17. Hafta 27/12/2023 19:00 Kocaeli Körfezspor 3-1 Uzuntarla Belediyespor
Kocaeli 1A B Grubu 18. Hafta 04/01/2024 19:15 İzmit FK 1-3 Anadolu 1071 Spor
Kocaeli SAL A Grubu 18. Hafta 06/01/2024 16:00 Kocaeli Güneşspor 2-1 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 8. Hafta 07/01/2024 12:00 Kocaeli Bayan FK 0-2 Bornova Hitabspor
Kocaeli 1A Play-Off 1. Hafta 13/01/2024 17:00 Uzuntarla Belediyespor 2-1 Şirinspor
Kocaeli SAL A Grubu 20. Hafta 14/01/2024 15:00 Kocaeli Güneşspor 3-0 Eşmespor
Kocaeli SAL A Grubu 22. Hafta 24/01/2024 19:00 Kocaeli Güneşspor 1-2 Gebze Beylikbağıspor
Kocaeli 2A A Grubu 1. Hafta 26/01/2024 19:00 Yeşilovaspor 5-3 Çayırtepe Gençlikspor
Kocaeli 2A C Grubu 1. Hafta 28/01/2024 15:00 İzmit 41 FK 3-3 İzmit Selanikspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 12. Hafta 03/02/2024 12:00 Kocaeli Bayan FK 4-1 Şırnak Belediyegücü Sportif Faaliyetler
Kocaeli 2A C Grubu 2. Hafta 03/02/2024 14:00 Yenidoğan Serdarspor 1-1 İzmit 41 FK
Kocaeli SAL A Grubu 24. Hafta 03/02/2024 16:00 Kocaeli Güneşspor 1-0 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli 2A C Grubu 2. Hafta 03/02/2024 18:00 İzmit Selanikspor 2-2 Körfez Atılımspor
Kocaeli 2A B Grubu 2. Hafta 04/02/2024 15:00 İzmit Baçspor 6-1 Kocaeli Kadıköyspor
Kocaeli 2A B Grubu 2. Hafta 04/02/2024 17:00 Turgutspor 2-2 MAP Kavaklıspor
Kocaeli 2A A Grubu 3. Hafta 10/02/2024 17:00 Yeşilovaspor 2-0 Kocaeli Yenişehirspor
Kocaeli 2A C Grubu 3. Hafta 11/02/2024 14:30 İzmit Selanikspor 0-6 Kocaeli Emekspor
Kocaeli 2A C Grubu 3. Hafta 11/02/2024 16:30 İzmit 41 FK 1-2 İzmit Erenlerspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 13. Hafta 14/02/2024 12:00 Kocaeli Bayan FK 2-3 Çatalca Belediyespor
Kocaeli 2A C Grubu 4. Hafta 16/02/2024 19:00 İzmit Erenlerspor 1-1 Körfez Atılımspor
Kocaeli 2A B Grubu 4. Hafta 18/02/2024 15:00 İzmit Baçspor 2-1 Körfez Birlikspor
Kocaeli 2A B Grubu 4. Hafta 18/02/2024 17:00 Turgutspor 2-2 İlimtepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2A C Grubu 5. Hafta 25/02/2024 15:00 İzmit 41 FK 2-2 Kirazlıyalıspor
Kocaeli 2A C Grubu 6. Hafta 02/03/2024 17:00 İzmit 41 FK - Kocaeli Emekspor
Kocaeli 2A A Grubu 6. Hafta 03/03/2024 15:00 Yeşilovaspor - Derince Gençlerbirliği
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |