Mehmet Ali Kağıtçı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1937 Sekaspor, Bekirderespor, Çubuklu Balaspor, Kocaeli Bayan FK, Kocaeli Kadıköyspor, Kocaeli Yenişehirspor, Yenidoğan Serdarspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Kocaeli SAL B Grubu 2. Hafta 01/10/2022 15:00 İzmit Gültepespor 0-4 Diliskelesispor
Kocaeli SAL B Grubu 2. Hafta 01/10/2022 17:00 Kocaeli Güneşspor 1-0 Hisareynspor
Kocaeli 1A B Grubu 2. Hafta 08/10/2022 17:00 İzmit Selanikspor 0-4 Eşmespor
Kocaeli SAL B Grubu 4. Hafta 09/10/2022 15:00 Kocaeli Güneşspor 3-0 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 1A A Grubu 2. Hafta 09/10/2022 17:00 İzmit Gençlerbirliği 0-3 Körfez Gençlerbirliği
Kocaeli SAL B Grubu 4. Hafta 09/10/2022 19:00 İzmit Gültepespor 0-1 Hisareynspor
Kocaeli 1A B Grubu 3. Hafta 12/10/2022 19:00 Bağçeşmespor 4-3 Maşukiyespor
Kocaeli 1A B Grubu 4. Hafta 16/10/2022 17:00 İzmit Selanikspor 2-1 Derince Gençlerbirliği
Kocaeli SAL B Grubu 6. Hafta 19/10/2022 19:00 İzmit Gültepespor 1-1 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli SAL B Grubu 6. Hafta 20/10/2022 19:00 Kocaeli Güneşspor 1-0 İhsaniyespor
Kocaeli 1A B Grubu 5. Hafta 22/10/2022 17:00 İzmit Selanikspor 0-6 Kavaklıspor
Kadınlar 1.Lig 1. Hafta 23/10/2022 12:00 Kocaeli Bayan FK 4-0 Ünyegücü FK
Kocaeli 1A C Grubu 6. Hafta 26/10/2022 19:00 Çubuklu Balaspor 0-3 Gölcük Çiftlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 6. Hafta 29/10/2022 15:00 İzmit Gençlerbirliği 3-4 Kartepe Belediyespor
Kocaeli SAL B Grubu 8. Hafta 29/10/2022 17:00 Kocaeli Güneşspor 0-1 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kocaeli SAL B Grubu 8. Hafta 29/10/2022 19:00 İzmit Gültepespor 1-3 İhsaniyespor
Kocaeli 1A B Grubu 7. Hafta 30/10/2022 17:00 İzmit Selanikspor 1-7 Maşukiyespor
Kadınlar 1.Lig 3. Hafta 02/11/2022 12:00 Kocaeli Bayan FK 2-0 Sakarya Kadın FK
Kocaeli 1A D Grubu 7. Hafta 02/11/2022 19:15 İzmit Erenlerspor 0-4 Gebze Anibalspor
Kocaeli SAL B Grubu 10. Hafta 06/11/2022 17:00 İzmit Gültepespor 1-3 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 8. Hafta 06/11/2022 19:00 İzmit Gençlerbirliği 3-2 Acısu Belediyespor
Kocaeli SAL B Grubu 11. Hafta 12/11/2022 17:00 Kocaeli Güneşspor 4-0 İzmit Gültepespor
Kocaeli 1A B Grubu 9. Hafta 13/11/2022 17:00 İzmit Selanikspor 0-4 Körfez Esenspor
Kadınlar 1.Lig 5. Hafta 20/11/2022 13:00 Kocaeli Bayan FK 2-2 Üstek Grup Horozkentspor
Kocaeli SAL B Grubu 12. Hafta 20/11/2022 17:00 İzmit Gültepespor 3-1 Mertspor
Kocaeli 1A B Grubu 10. Hafta 26/11/2022 15:00 İzmit Selanikspor 2-9 Bağçeşmespor
Kocaeli SAL B Grubu 13. Hafta 26/11/2022 17:00 Kocaeli Güneşspor 3-1 Diliskelesispor
Kocaeli 1A A Grubu 10. Hafta 27/11/2022 17:00 İzmit Gençlerbirliği 3-2 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli 1A B Grubu 11. Hafta 30/11/2022 19:15 Bağçeşmespor 1-1 Çerkeşlispor
Kadınlar 1.Lig 7. Hafta 03/12/2022 12:00 Kocaeli Bayan FK - İlkadım Yabancılar Pazarıspor
Kocaeli 1A B Grubu 12. Hafta 04/12/2022 17:00 İzmit Selanikspor - Anadolu 1071 Spor
Kocaeli 1A A Grubu 12. Hafta 07/12/2022 19:15 İzmit Gençlerbirliği - Çayırova Fatihspor
Kadınlar 1.Lig 10. Hafta 18/12/2022 12:00 Kocaeli Bayan FK - Gaziantep Asyaspor
Kadınlar 1.Lig 12. Hafta 08/01/2023 12:00 Kocaeli Bayan FK - Birfen Koleji Hatay Defnespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design