Mehmet Ali Kağıtçı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1937 Sekaspor, Bekirderespor, Çubuklu Balaspor, Kocaeli Bayan FK, Kocaeli Kadıköyspor, Kocaeli Yenişehirspor, Yenidoğan Serdarspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Kocaeli SAL A Grubu 1. Hafta 05/11/2021 19:00 Kocaeli Güneşspor 1-4 Kartepe Belediyespor
Kocaeli 1A A Grubu 1. Hafta 06/11/2021 17:00 Kocaeli Kadıköyspor 2-2 Kavaklıspor
Kocaeli 1A D Grubu 1. Hafta 07/11/2021 15:00 İzmit Yenimahalle 1-2 Çamçukurspor
Kocaeli SAL A Grubu 2. Hafta 14/11/2021 13:00 Çınarlıspor 2-2 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 1A C Grubu 2. Hafta 14/11/2021 15:00 İzmit Selanikspor 2-8 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 1A C Grubu 2. Hafta 14/11/2021 17:00 İzmit Gültepespor 0-1 Darıcaspor
Kocaeli 1A A Grubu 3. Hafta 20/11/2021 18:15 Kocaeli Kadıköyspor 4-4 Beylikbağı Karadenizspor
Kocaeli SAL A Grubu 4. Hafta 24/11/2021 19:15 Kocaeli Güneşspor 0-3 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli 1A C Grubu 4. Hafta 28/11/2021 14:00 İzmit Selanikspor 3-2 Tavşanlıspor
Kocaeli 1A C Grubu 4. Hafta 28/11/2021 16:00 İzmit Gültepespor 0-2 Gölcük Çiftlikspor
Kocaeli 1A D Grubu 5. Hafta 01/12/2021 19:15 İzmit Yenimahalle 0-1 Çayırova Menderes Gençlikspor
Kocaeli 1A C Grubu 5. Hafta 04/12/2021 17:00 İzmit Selanikspor 2-3 İzmit Gültepespor
Kocaeli SAL A Grubu 6. Hafta 04/12/2021 19:00 Kocaeli Güneşspor 0-1 Derince Sırrıpaşa FK
Kocaeli 1A C Grubu 6. Hafta 08/12/2021 19:15 İzmit Gültepespor 5-2 Kullarspor
Kocaeli 1A A Grubu 6. Hafta 09/12/2021 19:15 Kocaeli Kadıköyspor 0-1 Körfez Esenspor
Kocaeli 1A A Grubu 7. Hafta 12/12/2021 13:00 Körfez Esenspor 1-2 Bekirderespor
Kocaeli 1A C Grubu 7. Hafta 12/12/2021 15:15 İzmit Selanikspor 1-0 Anadolu 1071 Spor
Kocaeli SAL B Grubu 8. Hafta 14/12/2021 19:15 Bekirpaşa Başaranspor 2-2 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli 1A D Grubu 8. Hafta 15/12/2021 19:15 İzmit Yenimahalle 7-2 Acısu Belediyespor
Kocaeli 1A B Grubu 8. Hafta 16/12/2021 19:15 Körfez Yeniyalı Barbarosspor 2-1 Seka Doğanspor
Kocaeli SAL A Grubu 8. Hafta 17/12/2021 19:00 Kocaeli Güneşspor 0-2 Çınarlıspor
Kocaeli 1A C Grubu 9. Hafta 22/12/2021 19:15 İzmit Gültepespor 1-1 Anadolu 1071 Spor
Kocaeli 1A C Grubu 9. Hafta 23/12/2021 19:15 İzmit Selanikspor 0-9 Gölcük Çiftlikspor
Kocaeli SAL B Grubu 10. Hafta 25/12/2021 15:00 Diliskelesispor 2-1 Derincespor
Kocaeli 1A C Grubu 10. Hafta 26/12/2021 13:00 İzmit Selanikspor 7-7 Kullarspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 3. Hafta 29/12/2021 12:00 Kocaeli Bayan FK 3-0 Atakaş Hatayspor
Kocaeli 1A A Grubu 11. Hafta 08/01/2022 17:00 Kocaeli Kadıköyspor 3-3 Başiskele Belediyespor
Kocaeli SAL A Grubu 11. Hafta 08/01/2022 19:00 Mertspor 2-1 Kartepe Belediyespor
Kocaeli 1A D Grubu 11. Hafta 09/01/2022 16:00 İzmit Yenimahalle 4-2 Yazlıkspor
Kocaeli SAL B Grubu 11. Hafta 09/01/2022 18:00 Bekirpaşa Başaranspor 2-1 Bağdatspor
Kocaeli 1A C Grubu 12. Hafta 16/01/2022 15:00 İzmit Selanikspor 4-2 Tavşancılspor
Kocaeli SAL A Grubu 12. Hafta 16/01/2022 17:00 Kocaeli Güneşspor 2-0 Mertspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 9. Hafta 02/02/2022 14:00 Kocaeli Bayan FK 1-2 Altay
Kocaeli SAL B Grubu 13. Hafta 02/02/2022 19:15 Bekirpaşa Başaranspor 1-1 Derincespor
Kocaeli SAL A Grubu 14. Hafta 09/02/2022 19:00 Kocaeli Güneşspor 5-4 Dilovası Belediyespor
Kocaeli 1A C Grubu 14. Hafta 10/02/2022 19:00 İzmit Gültepespor 6-1 İzmit Selanikspor
Kocaeli SAL B Grubu 15. Hafta 12/02/2022 17:00 Bekirpaşa Başaranspor 1-3 Kartepe Köseköy Ateşspor
Kocaeli 1A D Grubu 15. Hafta 12/02/2022 19:00 İzmit Yenimahalle 1-6 Alikahya Belediyespor
Kocaeli 1A C Grubu 15. Hafta 13/02/2022 17:00 İzmit Selanikspor 2-3 Derince Birlikspor
Kocaeli SAL B Grubu 16. Hafta 16/02/2022 19:00 Bekirpaşa Başaranspor 1-2 Hidropaks Gebze Tayfunspor
Kocaeli SAL A Grubu 16. Hafta 19/02/2022 17:00 Kocaeli Güneşspor 2-3 Kartepe Suadiyespor
Kocaeli 1A A Grubu 16. Hafta 19/02/2022 19:00 Kocaeli Kadıköyspor 1-3 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli 1A D Grubu 18. Hafta 26/02/2022 19:00 İzmit Yenimahalle 1-4 Çerkeşlispor
Kocaeli SAL A Grubu 18. Hafta 27/02/2022 15:00 Kocaeli Güneşspor 4-6 Kocaeli Harb-İş
Kocaeli 1A C Grubu 17. Hafta 27/02/2022 17:00 İzmit Selanikspor 5-5 Darıcaspor
Kocaeli 1A C Grubu 17. Hafta 27/02/2022 19:00 İzmit Gültepespor 4-0 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 2A C Grubu 1. Hafta 05/03/2022 17:00 Yılmazspor 1-2 Kirazlıyalıspor
Kocaeli 2A D Grubu 1. Hafta 06/03/2022 17:00 Yenidoğan Serdarspor 5-0 Yeşilovaspor
Kocaeli SAL Play-Off 1. Hafta 06/03/2022 19:15 Kartepe Köseköy Ateşspor 1-1 Derincespor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 7. Hafta 23/03/2022 12:00 Kocaeli Bayan FK 1-7 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor
Kocaeli 2A D Grubu 2. Hafta 26/03/2022 15:00 Yeşilovaspor 6-1 İlimtepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2A B Grubu 2. Hafta 26/03/2022 17:00 Çenesuyu Plajyoluspor 1-0 Bağçeşmespor
Kocaeli 2A D Grubu 2. Hafta 26/03/2022 19:00 İzmit Gençlerbirliği 2-1 MAP Kavaklıspor
Kocaeli 2A C Grubu 2. Hafta 27/03/2022 19:00 İzmit Kalespor 1-7 İzmit Erenlerspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 17. Hafta 02/04/2022 12:00 Kocaeli Bayan FK 1-7 1207 Antalyaspor
Kocaeli 2A C Grubu 3. Hafta 02/04/2022 16:00 Yılmazspor 1-5 Üçyoldoğuspor
Kocaeli 2A D Grubu 3. Hafta 03/04/2022 16:00 İzmit Gençlerbirliği 4-1 Yeşilovaspor
Kocaeli 2A B Grubu 4. Hafta 09/04/2022 14:00 Bağçeşmespor 2-2 Körfez Çamlıtepespor
Kocaeli 2A D Grubu 4. Hafta 09/04/2022 16:00 Yenidoğan Serdarspor 1-0 İzmit Gençlerbirliği
Kocaeli 2A C Grubu 4. Hafta 10/04/2022 16:00 Yılmazspor 1-10 İzmit Erenlerspor
Kocaeli 2A C Grubu 5. Hafta 16/04/2022 16:00 İzmit Kalespor 4-5 Yılmazspor
Kocaeli 2A D Grubu 5. Hafta 17/04/2022 14:00 İzmit Gençlerbirliği 6-0 Körfez Atılımspor
Kocaeli 2A D Grubu 5. Hafta 17/04/2022 16:00 Yeşilovaspor 4-3 MAP Kavaklıspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 15. Hafta 20/04/2022 14:00 Kocaeli Bayan FK 1-1 Kireçburnu Gençlikspor
Kocaeli 2A D Grubu 6. Hafta 23/04/2022 14:00 İzmit Gençlerbirliği 6-0 İlimtepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2A B Grubu 6. Hafta 23/04/2022 16:00 Çenesuyu Plajyoluspor 5-1 Derince Çenedağspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 19. Hafta 24/04/2022 12:00 Kocaeli Bayan FK 2-3 Amed Sportif Faaliyetler
Kocaeli 2A C Grubu 6. Hafta 24/04/2022 16:00 İzmit Kalespor 1-4 Üçyoldoğuspor
Kocaeli 2A A Grubu 7. Hafta 30/04/2022 16:00 İzmit Yahya Kaptanspor 3-1 Kocaeli Yenişehirspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 21. Hafta 05/05/2022 12:00 Kocaeli Bayan FK 2-7 Fenerbahçe
Kocaeli 2A D Grubu 7. Hafta 07/05/2022 18:00 Yenidoğan Serdarspor 6-0 Körfez Atılımspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 22. Hafta 08/05/2022 12:00 Kocaeli Bayan FK 0-10 Beşiktaş
Kocaeli 2A C Grubu 7. Hafta 08/05/2022 16:00 Yılmazspor 1-6 Körfez Birlikspor
Kocaeli 2A C Grubu 8. Hafta 14/05/2022 17:30 İzmit Kalespor 0-6 Körfez Birlikspor
Kadınlar Süper Lig Play-Out 1. Hafta 15/05/2022 14:00 Kocaeli Bayan FK 1-1 Dudulluspor
Kocaeli 2A D Grubu 8. Hafta 15/05/2022 16:00 Yenidoğan Serdarspor 3-0 MAP Kavaklıspor
Kocaeli 2A B Grubu 10. Hafta 16/05/2022 19:00 Çenesuyu Plajyoluspor 2-5 Körfez Çamlıtepespor
Kocaeli 2A A Grubu 11. Hafta 22/05/2022 15:00 İzmit Yahya Kaptanspor 5-1 İzmit Vezirçiftliğispor
Kocaeli 2A C Grubu 9. Hafta 22/05/2022 17:00 İzmit Kalespor 1-9 Kirazlıyalıspor
Kocaeli 2A D Grubu 9. Hafta 22/05/2022 19:00 İzmit Gençlerbirliği 1-0 Yenidoğan Serdarspor
Kocaeli 2A B Grubu 12. Hafta 25/05/2022 19:00 Çenesuyu Plajyoluspor 2-1 İzmit Futbol Kulübü
Kocaeli 2A C Grubu 10. Hafta 28/05/2022 17:00 Yılmazspor 10-6 İzmit Kalespor
Kocaeli 2A A Grubu 12. Hafta 28/05/2022 19:00 İzmit Vezirçiftliğispor 1-9 Körfez Gençlerbirliği
Kocaeli 2A D Grubu 10. Hafta 29/05/2022 18:00 Yenidoğan Serdarspor 5-1 İlimtepe Gençlerbirliği
Kocaeli 2A A Grubu 13. Hafta 01/06/2022 19:00 İzmit Yahya Kaptanspor 0-1 Derince Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design