2019/20 Sezonu Maç programı

Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur 1. Hafta 28/08/2019 15:30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 5-0 12 Bingölspor
TFF 3.Lig 3.Grup 1. Hafta 01/09/2019 15:30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 0-1 Bayrampaşa
Malatya U19 A Grubu 1. Hafta 08/09/2019 12:00 Arguvan Belediyespor 5-3 Orduzuspor
Malatya U19 A Grubu 1. Hafta 08/09/2019 14:00 Malatyaspor 0-5 Malatya Demirspor
Malatya U19 A Grubu 1. Hafta 08/09/2019 16:00 Akçadağspor 1-7 Pütürge Gençlikspor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 11/09/2019 14:30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 0-5 Elazığ Belediyespor FK
Malatya U19 C Grubu 2. Hafta 12/09/2019 12:00 Malatyagücü FK 0-6 Kale Gençlerbirliği
Malatya U19 C Grubu 2. Hafta 12/09/2019 14:00 Eski Malatya Gençlikspor 1-2 Malatya Galataspor
Malatya U19 C Grubu 2. Hafta 12/09/2019 16:00 Malatya Türk Telekom 1-2 Malatya Konakspor
Malatya U19 B Grubu 3. Hafta 14/09/2019 12:00 Arapgirspor 2-3 Malatya Fenerspor
Malatya U19 B Grubu 3. Hafta 14/09/2019 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 5-1 Battalgazi Belediyespor
Malatya U19 B Grubu 3. Hafta 14/09/2019 16:00 Malatya Sanayispor 6-3 Çöşnük Gençlikspor
TFF 3.Lig 3.Grup 3. Hafta 15/09/2019 15:30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-4 Darıca Gençlerbirliği
Malatya U19 A Grubu 4. Hafta 21/09/2019 12:00 Malatyaspor 0-0 Akçadağspor
Malatya U19 A Grubu 4. Hafta 21/09/2019 14:00 Malatya Demirspor 3-0 Orduzuspor
Malatya U19 A Grubu 4. Hafta 21/09/2019 16:00 Karakavakspor 2-4 Arguvan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 1. Hafta 22/09/2019 15:00 Malatya İdman Yurdu 0-3 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
Malatya U19 C Grubu 5. Hafta 28/09/2019 11:30 Malatya Türk Telekom 1-2 Malatyagücü FK
Malatya U19 C Grubu 5. Hafta 28/09/2019 13:30 Malatya Konakspor 1-2 Malatya Galataspor
Malatya U19 C Grubu 5. Hafta 28/09/2019 15:30 Hekimhan Bld.Girmanaspor 4-4 Eski Malatya Gençlikspor
TFF 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 29/09/2019 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-2 Pazarspor
Malatya U19 B Grubu 6. Hafta 05/10/2019 11:30 Battalgazi Belediyespor 2-1 Malatya Fenerspor
Malatya U19 C Grubu 6. Hafta 05/10/2019 15:30 Malatya Galataspor 2-0 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Malatya İdman Yurdu 1-2 Sürsürüspor
TFF 3.Lig 3.Grup 7. Hafta 09/10/2019 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3-1 Karacabey Belediyespor
Malatya U19 A Grubu 7. Hafta 12/10/2019 11:30 Malatya Demirspor 3-2 Karakavakspor
Malatya U19 A Grubu 7. Hafta 12/10/2019 13:30 Pütürge Gençlikspor 1-0 Malatyaspor
Malatya U19 A Grubu 7. Hafta 12/10/2019 15:30 Orduzuspor 1-2 Akçadağspor
Malatya U19 C Grubu 8. Hafta 19/10/2019 11:00 Malatya Türk Telekom 0-5 Kale Gençlerbirliği
Malatya U19 C Grubu 8. Hafta 19/10/2019 13:00 Malatyagücü FK 5-2 Malatya Galataspor
Malatya U19 C Grubu 8. Hafta 19/10/2019 15:00 Hekimhan Bld.Girmanaspor 1-1 Malatya Konakspor
TFF 3.Lig 3.Grup 9. Hafta 20/10/2019 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 4-0 Modafen FK
Malatya U19 B Grubu 9. Hafta 26/10/2019 11:00 Malatya Anadolu Selçukluspor 0-5 Battalgazi Belediyespor
Malatya U19 B Grubu 9. Hafta 26/10/2019 13:00 Malatya Sanayispor 2-2 Malatya Fenerspor
Malatya U19 C Grubu 9. Hafta 26/10/2019 15:00 Malatya Galataspor 1-1 Eski Malatya Gençlikspor
Malatya U19 A Grubu 10. Hafta 27/10/2019 11:00 Karakavakspor 2-1 Akçadağspor
Malatya U19 A Grubu 10. Hafta 27/10/2019 13:00 Pütürge Gençlikspor 0-0 Orduzuspor
Malatya U19 A Grubu 10. Hafta 27/10/2019 15:00 Malatya Demirspor 0-2 Arguvan Belediyespor
Malatya U19 C Grubu 11. Hafta 29/10/2019 11:00 Kale Gençlerbirliği 1-1 Malatya Galataspor
Malatya U19 C Grubu 11. Hafta 29/10/2019 13:00 Malatya Konakspor 3-0 Eski Malatya Gençlikspor
Malatya U19 B Grubu 12. Hafta 02/11/2019 11:00 Malatya Anadolu Selçukluspor 3-5 Malatya Sanayispor
Malatya U19 B Grubu 12. Hafta 02/11/2019 13:00 Battalgazi Belediyespor 1-0 Arapgirspor
Malatya U19 C Grubu 12. Hafta 02/11/2019 15:00 Eski Malatya Gençlikspor 2-3 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya U19 A Grubu 13. Hafta 09/11/2019 11:00 Arguvan Belediyespor 3-1 Akçadağspor
Malatya U19 A Grubu 13. Hafta 09/11/2019 13:00 Pütürge Gençlikspor 5-2 Karakavakspor
Malatya U19 A Grubu 13. Hafta 09/11/2019 15:00 Orduzuspor 1-0 Malatyaspor
TFF 3.Lig 3.Grup 12. Hafta 10/11/2019 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2-2 Gölcükspor
Malatya U19 C Grubu 14. Hafta 16/11/2019 11:00 Kale Gençlerbirliği 4-1 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya U19 C Grubu 14. Hafta 16/11/2019 13:00 Eski Malatya Gençlikspor 1-1 Malatyagücü FK
Malatya U19 C Grubu 14. Hafta 16/11/2019 15:00 Malatya Galataspor 0-1 Malatya Türk Telekom
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 17/11/2019 14:00 Malatya İdman Yurdu 3-0 Gaziantepspor
Malatya U19 Play-Off 1. Hafta 18/11/2019 12:00 Kale Gençlerbirliği 4-0 Arguvan Belediyespor
Malatya U19 Play-Off 1. Hafta 20/11/2019 12:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 0-1 Kale Gençlerbirliği
TFF 3.Lig 3.Grup 14. Hafta 24/11/2019 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 4-2 Medical Park Batman Petrolspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 4. Hafta 30/11/2019 12:00 Malatya Bayanlarspor 1-1 Gaziantep Karataş Gençlikspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/12/2019 11:00 Orduzuspor 0-0 Battalgazi Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 01/12/2019 14:00 Malatya İdman Yurdu 0-1 Adıyaman 1954 Spor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 12. Hafta 07/12/2019 14:00 Malatya İdman Yurdu 0-0 Elbistanspor
TFF 3.Lig 3.Grup 16. Hafta 08/12/2019 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor - Nazilli Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design