2018/19 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 1. Hafta 23/09/2018 14:00 Pütürge Belediyespor 0-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2. Hafta 30/09/2018 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3-1 Araban Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 07/10/2018 15:00 Pütürge Belediyespor 0-2 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2-0 1920 Maraşspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 21/10/2018 15:00 Pütürge Belediyespor 0-2 Elbistan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 28/10/2018 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-0 Kilis Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 04/11/2018 14:00 Pütürge Belediyespor 1-2 Ulalar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 18/11/2018 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3-0 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 10. Hafta 25/11/2018 14:00 Pütürge Belediyespor 0-6 11 Nisanspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 02/12/2018 11:00 Battalgazi Belediyespor 1-4 Ataköyspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 02/12/2018 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2-0 Elbistan Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 09/12/2018 11:00 Malatya Demirspor 3-0 Malatyagücü FK
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 12. Hafta 09/12/2018 14:00 Pütürge Belediyespor 2-2 Dersim 62 Spor
Ampute Süper Lig 3. Hafta 09/12/2018 14:00 Malatya BŞ Belediye S.K. 0-1 Bursa Amputegücü S.K.
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 16/12/2018 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-0 Ulalar Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 23/12/2018 12:00 Malatya İdman Yurdu 5-2 Malatya Sanayispor
Malatya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 23/12/2018 14:00 1966 Malatya Gençlikspor 0-3 Arguvan Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 30/12/2018 12:00 Orduzuspor 1-1 Hekimhan Bld. Girmanaspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 30/12/2018 14:00 Malatya Demirspor 0-1 Darendespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 13/01/2019 11:00 1966 Malatya Gençlikspor 1-1 Malatya Demirspor
Kadınlar 3.Lig 12.Grup 6. Hafta 13/01/2019 14:00 Malatya Bayanlarspor 13-0 Gaziantep Karataşspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 20/01/2019 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 4-0 Pütürge Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 27/01/2019 11:00 Kale Gençlerbirliği 1-2 Ataköyspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 15. Hafta 27/01/2019 14:00 Pütürge Belediyespor 1-3 Ankas İstiklalspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 03/02/2019 11:00 Orduzuspor 2-2 Malatyaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3-1 11 Nisanspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 10/02/2019 11:00 Malatyagücü FK 4-7 Malatya Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 10/02/2019 14:00 Pütürge Belediyespor 0-1 Şarkışla Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 17/02/2019 11:00 1966 Malatya Gençlikspor 4-0 Malatyaspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 24/02/2019 11:00 Battalgazi Belediyespor 2-0 Kale Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 19. Hafta 24/02/2019 14:00 Pütürge Belediyespor 7-0 Kahta Dirilişspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 02/03/2019 14:00 Yazıhan Belediyespor 1-3 Çöşnük Gençlikspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 03/03/2019 11:00 Malatyaspor 3-5 Arguvan Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 03/03/2019 13:00 Malatya İdman Yurdu 4-0 Hekimhan Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 03/03/2019 15:00 Kale Gençlerbirliği 2-2 Malatya Sanayispor
Malatya 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 09/03/2019 13:00 Tandoğan Gençlikspor 2-0 Erkenekspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 09/03/2019 15:00 Çöşnük Gençlikspor 1-1 Akçadağspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 10/03/2019 11:00 Malatyagücü FK 2-4 Malatyaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 21. Hafta 10/03/2019 14:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1-0 Ankas İstiklalspor
Malatya 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/03/2019 11:00 Pütürge Gençlikspor 0-7 Tandoğan Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Pütürge Belediyespor 0-1 Araban Belediyespor
Malatya 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 24/03/2019 12:00 Tandoğan Gençlikspor 4-2 Konak Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 23. Hafta 24/03/2019 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 4-0 Şarkışla Belediyespor
Malatya 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 30/03/2019 12:30 Çöşnük Gençlikspor 6-1 Arapgirspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 30/03/2019 14:30 Çatyol Belediyespor 1-1 Erkenek Hürriyetspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 06/04/2019 13:00 Erkenek Hürriyetspor 0-4 Akçadağspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 06/04/2019 15:00 Çöşnük Gençlikspor 0-3 Yazıhan Belediyespor
Malatya 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 07/04/2019 12:00 Tandoğan Gençlikspor 5-0 Doğanyol Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 24. Hafta 07/04/2019 15:00 Pütürge Belediyespor 2-3 1920 Maraşspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 13/04/2019 11:00 Çatyol Belediyespor 2-4 Yazıhan Belediyespor
Malatya 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 14/04/2019 12:00 Pütürge Gençlikspor 1-4 Ören Belediye Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta 14/04/2019 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 6-0 Kahta Dirilişspor
Malatya 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 21/04/2019 12:00 Arguvan Belediyespor 0-1 Malatya İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 26. Hafta 21/04/2019 15:00 Pütürge Belediyespor 1-5 Kilis Belediyespor
Malatya 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 28/04/2019 13:30 Akçadağspor 0-1 Ören Belediye Gençlikspor
Malatya 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 28/04/2019 15:30 Konak Belediyespor 0-3 Arapgirspor
Malatya 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 01/05/2019 13:00 Arapgirspor 4-3 Akçadağspor
Malatya 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 01/05/2019 15:00 Ören Belediye Gençlikspor 1-1 Konak Belediyespor
Malatya 2.Amatör Play-Off 3. Hafta 05/05/2019 13:00 Akçadağspor 2-6 Konak Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design