Yeşiltepe 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Malatya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1966 Malatya Gençlikspor, Malatya Sanayispor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Malatya U19 B Grubu 1. Hafta 08/09/2019 12:00 Malatya Anadolu Selçukluspor 4-1 Çöşnük Gençlikspor
Malatya U19 B Grubu 1. Hafta 08/09/2019 14:00 Malatya Sanayispor 1-3 Arapgirspor
Malatya U19 B Grubu 1. Hafta 08/09/2019 16:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 6-0 Malatya Fenerspor
Malatya U19 A Grubu 2. Hafta 12/09/2019 12:00 Malatya Demirspor 3-0 Akçadağspor
Malatya U19 B Grubu 2. Hafta 12/09/2019 12:00 Çöşnük Gençlikspor 0-15 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Malatya U19 A Grubu 2. Hafta 12/09/2019 14:00 Pütürge Gençlikspor 0-2 Arguvan Belediyespor
Malatya U19 A Grubu 2. Hafta 12/09/2019 16:00 Karakavakspor 0-1 Malatyaspor
Malatya U19 C Grubu 3. Hafta 14/09/2019 12:00 Hekimhan Bld.Girmanaspor 2-1 Malatya Türk Telekom
Malatya U19 C Grubu 3. Hafta 14/09/2019 14:00 Kale Gençlerbirliği 9-0 Eski Malatya Gençlikspor
Malatya U19 C Grubu 3. Hafta 14/09/2019 16:00 Malatya Konakspor 2-2 Malatyagücü FK
Malatya U19 B Grubu 4. Hafta 21/09/2019 12:00 Malatya Anadolu Selçukluspor 0-8 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Malatya U19 B Grubu 4. Hafta 21/09/2019 14:00 Çöşnük Gençlikspor 0-8 Arapgirspor
Malatya U19 B Grubu 4. Hafta 21/09/2019 16:00 Battalgazi Belediyespor 0-0 Malatya Sanayispor
Malatya U19 A Grubu 5. Hafta 28/09/2019 11:30 Orduzuspor 2-0 Karakavakspor
Malatya U19 A Grubu 5. Hafta 28/09/2019 13:30 Arguvan Belediyespor 1-0 Malatyaspor
Malatya U19 A Grubu 5. Hafta 28/09/2019 15:30 Pütürge Gençlikspor 2-2 Malatya Demirspor
Malatya U19 B Grubu 6. Hafta 05/10/2019 12:30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2-0 Malatya Sanayispor
Malatya U19 C Grubu 6. Hafta 05/10/2019 13:30 Eski Malatya Gençlikspor 1-2 Malatya Türk Telekom
Malatya U19 B Grubu 7. Hafta 12/10/2019 11:30 Arapgirspor 2-5 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Malatya U19 B Grubu 7. Hafta 12/10/2019 13:30 Çöşnük Gençlikspor 0-9 Battalgazi Belediyespor
Malatya U19 B Grubu 7. Hafta 12/10/2019 15:30 Malatya Fenerspor 1-0 Malatya Anadolu Selçukluspor
Malatya U19 C Grubu 6. Hafta 13/10/2019 15:00 Kale Gençlerbirliği 4-1 Malatya Konakspor
Malatya U19 A Grubu 8. Hafta 19/10/2019 11:00 Pütürge Gençlikspor 5-0 Akçadağspor
Malatya U19 A Grubu 8. Hafta 19/10/2019 13:00 Malatya Demirspor 2-0 Malatyaspor
Malatya U19 A Grubu 8. Hafta 19/10/2019 15:00 Orduzuspor 2-1 Arguvan Belediyespor
Malatya U19 C Grubu 9. Hafta 26/10/2019 13:00 Malatya Konakspor 1-2 Malatya Türk Telekom
Malatya U19 C Grubu 9. Hafta 26/10/2019 15:00 Kale Gençlerbirliği 2-1 Malatyagücü FK
Malatya U19 A Grubu 11. Hafta 29/10/2019 11:00 Orduzuspor 0-2 Malatya Demirspor
Malatya U19 A Grubu 11. Hafta 29/10/2019 13:00 Arguvan Belediyespor 4-0 Karakavakspor
Malatya U19 B Grubu 11. Hafta 29/10/2019 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 4-0 Malatya Anadolu Selçukluspor
Malatya U19 C Grubu 12. Hafta 02/11/2019 13:00 Malatyagücü FK 5-2 Malatya Türk Telekom
Malatya U19 C Grubu 12. Hafta 02/11/2019 15:00 Malatya Galataspor 0-1 Malatya Konakspor
Malatya U19 B Grubu 13. Hafta 09/11/2019 11:00 Malatya Sanayispor 1-4 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Malatya U19 B Grubu 13. Hafta 09/11/2019 13:00 Arapgirspor 8-2 Malatya Anadolu Selçukluspor
Malatya U19 B Grubu 13. Hafta 09/11/2019 15:00 Malatya Fenerspor 1-2 Battalgazi Belediyespor
Malatya U19 A Grubu 14. Hafta 16/11/2019 13:00 Karakavakspor 2-5 Malatya Demirspor
Malatya U19 A Grubu 14. Hafta 16/11/2019 15:00 Akçadağspor 0-4 Orduzuspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/11/2019 12:30 Battalgazi Belediyespor 3-0 Hekimhan Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/11/2019 14:30 Malatyagücü FK 1-2 Akçadağ Anka Gençlikspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 01/12/2019 12:30 Malatya Sanayispor 0-7 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 01/12/2019 14:30 Malatyaspor 2-1 Malatya Demirspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 08/12/2019 12:30 Battalgazi Belediyespor 2-1 Ataköyspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/12/2019 14:30 Malatyagücü FK 0-2 Malatyaspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/12/2019 13:00 Malatya Sanayispor 1-4 Malatya Demirspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/12/2019 12:00 Orduzuspor 3-0 Ataköyspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/12/2019 14:00 Hekimhan Belediyespor 1-3 1966 Malatya Gençlikspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 29/12/2019 13:00 Hekimhan Bld.Girmanaspor 3-1 Akçadağ Anka Gençlikspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 02/02/2020 11:00 Ataköyspor 1-4 Arguvan Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 10. Hafta 02/02/2020 13:00 Malatya Bayanlarspor 8-0 Hatay Dumlupınarspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/02/2020 14:30 Hekimhan Bld.Girmanaspor 8-0 Malatya Sanayispor
Malatya 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 16/02/2020 12:30 1966 Malatya Gençlikspor 1-2 Arapgirspor
Malatya 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 22/02/2020 14:30 Battalgazi Santral Gençlikspor 0-1 Yazıhan Belediyespor
Malatya 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 23/02/2020 11:00 Karakavakspor 2-4 Malatya Konakspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 23/02/2020 13:00 Malatyagücü FK 3-4 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 23/02/2020 15:00 Hekimhan Belediyespor 4-0 Ataköyspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/03/2020 12:30 Tandoğan Gençlikspor 5-1 Karakavakspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/03/2020 14:30 Çöşnük Gençlikspor 3-3 Erkenekspor
Malatya 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/03/2020 11:00 Battalgazi Santral Gençlikspor 2-1 Malatya Galataspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 08/03/2020 13:00 Orduzuspor 2-0 1966 Malatya Gençlikspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 08/03/2020 15:00 Battalgazi Belediyespor 3-2 Arapgirspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 15/03/2020 11:00 Malatyagücü FK 0-4 Kale Gençlerbirliği
Malatya 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/03/2020 13:00 Pütürge Gençlikspor 4-0 Battalgazi Santral Gençlikspor
Malatya 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/03/2020 15:00 Eski Malatya Gençlikspor 1-4 Akçadağspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design