Yeşiltepe 3 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Malatya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Malatya Hasanbeyspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 23. Hafta   15:00 Malatya İdman Yurdu - HD Fırat Üniversitesi
Malatya U19 C Grubu 1. Hafta 08/09/2019 12:00 Malatya Konakspor 2-1 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya U19 C Grubu 1. Hafta 08/09/2019 14:00 Malatya Galataspor 1-3 Malatyagücü FK
Malatya U19 C Grubu 1. Hafta 08/09/2019 16:00 Kale Gençlerbirliği 7-0 Malatya Türk Telekom
Malatya U19 B Grubu 2. Hafta 12/09/2019 14:00 Malatya Fenerspor 1-1 Malatya Sanayispor
Malatya U19 B Grubu 2. Hafta 12/09/2019 16:00 Battalgazi Belediyespor 2-0 Malatya Anadolu Selçukluspor
Malatya U19 A Grubu 3. Hafta 14/09/2019 12:00 Akçadağspor 0-2 Karakavakspor
Malatya U19 A Grubu 3. Hafta 14/09/2019 14:00 Orduzuspor 3-1 Pütürge Gençlikspor
Malatya U19 A Grubu 3. Hafta 14/09/2019 16:00 Arguvan Belediyespor 2-1 Malatya Demirspor
Malatya U19 C Grubu 4. Hafta 21/09/2019 12:00 Eski Malatya Gençlikspor 2-2 Malatya Konakspor
Malatya U19 C Grubu 4. Hafta 21/09/2019 14:00 Malatya Galataspor 1-7 Kale Gençlerbirliği
Malatya U19 C Grubu 4. Hafta 21/09/2019 16:00 Malatyagücü FK 2-1 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya U19 B Grubu 5. Hafta 28/09/2019 11:30 Malatya Fenerspor 1-0 Çöşnük Gençlikspor
Malatya U19 B Grubu 5. Hafta 28/09/2019 13:30 Arapgirspor 1-1 Battalgazi Belediyespor
Malatya U19 B Grubu 5. Hafta 28/09/2019 15:30 Malatya Sanayispor 2-3 Malatya Anadolu Selçukluspor
Malatya U19 A Grubu 6. Hafta 05/10/2019 13:30 Akçadağspor 1-4 Arguvan Belediyespor
Malatya U19 A Grubu 6. Hafta 05/10/2019 15:30 Malatyaspor 1-2 Orduzuspor
Malatya U19 C Grubu 7. Hafta 12/10/2019 11:30 Malatyagücü FK 6-1 Eski Malatya Gençlikspor
Malatya U19 C Grubu 7. Hafta 12/10/2019 13:30 Hekimhan Bld.Girmanaspor 0-6 Kale Gençlerbirliği
Malatya U19 C Grubu 7. Hafta 12/10/2019 15:30 Malatya Türk Telekom 2-1 Malatya Galataspor
Malatya U19 B Grubu 8. Hafta 19/10/2019 11:00 Malatya Fenerspor 0-3 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Malatya U19 B Grubu 8. Hafta 19/10/2019 13:00 Çöşnük Gençlikspor 0-3 Malatya Anadolu Selçukluspor
Malatya U19 B Grubu 8. Hafta 19/10/2019 15:00 Arapgirspor 3-0 Malatya Sanayispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Malatya İdman Yurdu 1-0 Pütürge Belediyespor
Malatya U19 A Grubu 9. Hafta 26/10/2019 11:00 Malatyaspor 0-3 Karakavakspor
Malatya U19 A Grubu 9. Hafta 26/10/2019 13:00 Akçadağspor 1-4 Malatya Demirspor
Malatya U19 A Grubu 9. Hafta 26/10/2019 15:00 Arguvan Belediyespor 3-5 Pütürge Gençlikspor
Malatya U19 C Grubu 10. Hafta 27/10/2019 11:00 Malatyagücü FK 2-3 Malatya Konakspor
Malatya U19 C Grubu 10. Hafta 27/10/2019 13:00 Eski Malatya Gençlikspor 1-4 Kale Gençlerbirliği
Malatya U19 C Grubu 10. Hafta 27/10/2019 15:00 Malatya Türk Telekom 1-3 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya U19 B Grubu 11. Hafta 29/10/2019 11:00 Malatya Sanayispor 1-2 Battalgazi Belediyespor
Malatya U19 C Grubu 11. Hafta 29/10/2019 13:00 Hekimhan Bld.Girmanaspor 0-1 Malatyagücü FK
Malatya U19 A Grubu 11. Hafta 29/10/2019 15:00 Akçadağspor 1-4 Malatyaspor
Malatya U19 A Grubu 12. Hafta 02/11/2019 11:00 Malatyaspor 2-2 Arguvan Belediyespor
Malatya U19 A Grubu 12. Hafta 02/11/2019 13:00 Malatya Demirspor 1-2 Pütürge Gençlikspor
Malatya U19 A Grubu 12. Hafta 02/11/2019 15:00 Karakavakspor 3-1 Orduzuspor
Malatya U19 C Grubu 13. Hafta 09/11/2019 11:00 Malatya Türk Telekom 5-1 Eski Malatya Gençlikspor
Malatya U19 C Grubu 13. Hafta 09/11/2019 13:00 Malatya Konakspor 0-3 Kale Gençlerbirliği
Malatya U19 C Grubu 13. Hafta 09/11/2019 15:00 Hekimhan Bld.Girmanaspor 0-0 Malatya Galataspor
Malatya U19 A Grubu 14. Hafta 16/11/2019 11:00 Malatyaspor 3-0 Pütürge Gençlikspor
Malatya U19 B Grubu 14. Hafta 16/11/2019 13:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2-2 Arapgirspor
Malatya U19 B Grubu 14. Hafta 16/11/2019 15:00 Malatya Anadolu Selçukluspor 6-1 Malatya Fenerspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 2. Hafta 17/11/2019 13:00 Malatya Bayanlarspor 3-0 1939 Güney Yıldızıspor
Malatya U19 Play-Off 1. Hafta 22/11/2019 14:00 Arguvan Belediyespor 0-3 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/11/2019 12:30 Hekimhan Bld.Girmanaspor 4-0 Malatyaspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/11/2019 14:30 Malatya Demirspor 1-2 Darendespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/12/2019 12:30 1966 Malatya Gençlikspor 0-2 Arguvan Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/12/2019 14:30 Ataköyspor 1-4 Arapgirspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 5. Hafta 07/12/2019 13:00 Malatya Bayanlarspor 3-1 Şanlıurfa Gençlikspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 08/12/2019 12:30 Hekimhan Belediyespor 1-3 Orduzuspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/12/2019 14:30 Malatya Demirspor 0-4 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/12/2019 12:30 Hekimhan Bld.Girmanaspor 2-0 Malatyagücü FK
Malatya 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/12/2019 14:30 Ataköyspor 1-1 Hekimhan Belediyespor
Malatya 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/12/2019 12:00 Battalgazi Belediyespor 2-2 Arguvan Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 22/12/2019 14:00 Malatya Sanayispor 1-1 Darendespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 29/12/2019 12:00 Malatyagücü FK 4-2 Malatya Sanayispor
Malatya 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 29/12/2019 14:00 1966 Malatya Gençlikspor 1-2 Orduzuspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 12/01/2020 12:00 Hekimhan Belediyespor 1-4 Arapgirspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 12/01/2020 14:00 Orduzuspor 0-1 Arguvan Belediyespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/02/2020 12:00 Malatyaspor 3-2 Hekimhan Bld.Girmanaspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/02/2020 14:00 Malatya Sanayispor 1-8 Kale Gençlerbirliği
Malatya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/02/2020 11:00 Kale Gençlerbirliği 2-1 Akçadağ Anka Gençlikspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/02/2020 13:00 Battalgazi Belediyespor 1-0 Orduzuspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/02/2020 15:00 Malatyagücü FK 0-3 Darendespor
Malatya 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 16/02/2020 11:00 Hekimhan Bld.Girmanaspor 5-1 Malatya Demirspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 16/02/2020 13:00 Orduzuspor 0-0 Hekimhan Belediyespor
Malatya 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 22/02/2020 12:30 Çatyol Belediyespor 1-3 Çöşnük Gençlikspor
Malatya 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 22/02/2020 14:30 Pütürge Gençlikspor 1-4 Malatya Galataspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 23/02/2020 11:00 Battalgazi Belediyespor 1-0 1966 Malatya Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 19. Hafta 23/02/2020 14:00 Malatya İdman Yurdu 0-0 Nizipspor
Malatya 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 01/03/2020 11:00 Eski Malatya Gençlikspor 7-0 Pütürge Gençlikspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 01/03/2020 13:00 Ataköyspor 1-0 Orduzuspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 01/03/2020 15:00 Malatyaspor 6-2 Akçadağ Anka Gençlikspor
Malatya 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 08/03/2020 11:00 Tandoğan Gençlikspor 1-2 Malatya Konakspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 21. Hafta 08/03/2020 14:00 Malatya İdman Yurdu 0-2 Siverek Belediyespor
Malatya 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 14/03/2020 14:30 Malatya Galataspor 5-1 Yeşil Sürgü Gençlikspor
Malatya 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 15/03/2020 11:00 1966 Malatya Gençlikspor 3-3 Ataköyspor
Malatya 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 15/03/2020 13:00 Hekimhan Bld.Girmanaspor 2-3 Darendespor
Malatya 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/03/2020 15:00 Çöşnük Gençlikspor 4-3 Tandoğan Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design