Ertuğrul Dilek Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Manisa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1975 Maltaspor, Dış Mahalle Yıldırımspor, Horozköyspor, Manisa İl Özel İdare

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Manisa 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 01/10/2017 13:00 1975 Maltaspor 5-0 Dış Mahalle Yıldırımspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 01/10/2017 15:00 Murat Germen 5-0 Karaoğlanlıspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 08/10/2017 13:00 Lalelispor 2-3 1975 Maltaspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 08/10/2017 15:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 4-4 Selvilitepespor
Manisa 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 15/10/2017 11:00 1975 Maltaspor 4-1 Akgünspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 Yunus Emre Belediyespor 0-0 Somaspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2017 13:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 1-1 Ayyıldızspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2017 15:00 Lalelispor 2-2 Murat Germen
Manisa Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 22/10/2017 14:00 Manisa Sanayispor 1-2 Kulaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 6. Hafta 29/10/2017 14:00 Yunus Emre Belediyespor 0-0 Belediye Derincespor
Manisa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 29/10/2017 16:00 Murat Germen 3-2 Akgünspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2017 11:00 1975 Maltaspor 8-2 Murat Germen
Manisa 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2017 13:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 1-5 Çepniderespor
Manisa 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2017 15:00 Lalelispor 0-0 Çatalköprüspor
Manisa Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 05/11/2017 14:00 Horozköy Mezarlık 0-6 Salihli Belediyespor
Manisa Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 11/11/2017 13:00 Manisa Sanayispor 4-2 Karaağaçlı Teknikspor
Manisa Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 11/11/2017 15:00 Horozköyspor 0-6 Ahmetli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 8. Hafta 12/11/2017 14:00 Yunus Emre Belediyespor 2-0 Çiğli Belediyespor
Manisa 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 18/11/2017 11:00 Lalelispor 2-6 Ulucamispor
Manisa 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 18/11/2017 13:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 5-1 Alemspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 18/11/2017 15:00 1975 Maltaspor 6-1 Çatalköprüspor
Manisa Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 19/11/2017 14:00 Horozköy Mezarlık 1-1 Saruhanlı Belediyespor
Manisa Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 25/11/2017 14:00 Manisa Sanayispor 1-1 Mütevellispor
Manisa Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 26/11/2017 15:00 Horozköyspor 2-3 Kırkağaç Acar İdman Yurdu
Manisa 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2017 11:00 Murat Germen 3-2 Çatalköprüspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 11. Hafta 03/12/2017 14:00 Yunus Emre Belediyespor 0-1 Ayvalıkgücü Belediyespor
Manisa Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 04/12/2017 14:00 Horozköy Mezarlık 3-1 Manisa Sanayispor
Manisa Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 10/12/2017 14:00 Manisa Sanayispor 1-2 Poyrazdamları Belediyespor
Manisa 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 16/12/2017 11:00 Lalelispor 0-3 Dış Mahalle Yıldırımspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 16/12/2017 13:00 1975 Maltaspor 2-1 Karaoğlanlıspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 16/12/2017 15:00 Murat Germen 0-5 Ulucamispor
Manisa Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 17/12/2017 10:30 Horozköy Mezarlık 8-1 Karaağaçlı Teknikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 13. Hafta 17/12/2017 14:00 Yunus Emre Belediyespor 3-1 Kartalspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 24/12/2017 14:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 0-1 Akgünspor
Manisa Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 06/01/2018 13:00 Horozköyspor 0-5 Donatımspor
Manisa Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 06/01/2018 15:00 Horozköy Mezarlık 1-0 Urganlıspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 07/01/2018 13:00 Lalelispor 2-2 Akgünspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 07/01/2018 15:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 1-4 1975 Maltaspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 13/01/2018 13:00 Murat Germen 0-2 Manisa Yörükspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 13/01/2018 15:00 1975 Maltaspor 8-1 Lalelispor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 14. Hafta 14/01/2018 14:00 Yunus Emre Belediyespor 0-0 Alaşehir Belediyespor
Manisa Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 14/01/2018 16:00 Manisa Sanayispor 1-4 Salihli Belediyespor
Manisa 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 17/01/2018 13:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 0-2 Murat Germen
Manisa 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 17/01/2018 15:00 Lalelispor 2-3 Selvilitepespor
Manisa Süper Amatör B Grubu 12. Hafta 18/01/2018 13:00 Manisa Sanayispor 2-0 Gördes Belediyespor
Manisa Süper Amatör A Grubu 12. Hafta 18/01/2018 15:00 Horozköyspor 0-2 Sarıgöl G.B.Belediyespor
Manisa 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 21/01/2018 13:00 Murat Germen 1-4 Lalelispor
Manisa Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 21/01/2018 15:00 Horozköy Mezarlık 6-3 Poyrazdamları Belediyespor
Manisa 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 27/01/2018 13:00 Lalelispor 1-0 Ayyıldızspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 27/01/2018 15:00 1975 Maltaspor 4-0 Selvilitepespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 16. Hafta 28/01/2018 14:00 Yunus Emre Belediyespor 2-0 Balya Belediyespor
Manisa Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 28/01/2018 16:00 Horozköyspor 3-4 Turgutlu İstasyon Gençlikspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 01/02/2018 12:00 Ulucamispor 2-0 Manisa Yörükspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 01/02/2018 14:00 Murat Germen 1-8 1975 Maltaspor
TFF U21 1.Ligi 20. Hafta 02/02/2018 14:00 Grandmedical Manisaspor 3-2 Gaziantepspor
Manisa Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 03/02/2018 14:00 Horozköy Mezarlık 3-0 Kulaspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 04/02/2018 13:00 1975 Maltaspor 0-0 Ayyıldızspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 04/02/2018 15:00 Lalelispor 3-1 Çepniderespor
Manisa 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 10/02/2018 13:00 Ulucamispor 2-1 Lalelispor
Manisa 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 10/02/2018 15:00 Ayyıldızspor 3-2 Selvilitepespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 18. Hafta 11/02/2018 14:00 Yunus Emre Belediyespor 1-2 Şile Yıldızspor
Manisa Süper Amatör A Grubu 17. Hafta 17/02/2018 13:00 Horozköyspor 3-0 Turgutlu Belediyespor
Manisa Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 17/02/2018 15:00 Horozköy Mezarlık 4-3 Gördes Belediyespor
Manisa 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 18/02/2018 11:00 Murat Germen 3-2 Ayyıldızspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 18/02/2018 13:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 3-1 Karaoğlanlıspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 18/02/2018 15:00 1975 Maltaspor 8-0 Çepniderespor
Manisa 1.Amatör A Grubu 24. Hafta 24/02/2018 11:00 Lalelispor - Manisa Yörükspor
Manisa 1.Amatör A Grubu 24. Hafta 24/02/2018 13:00 Murat Germen - Çepniderespor
Kadınlar 3.Lig 16.Grup 11. Hafta 24/02/2018 15:00 Şehzadeler 8 Eylülspor - Karşıyaka BESEM
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 20. Hafta 25/02/2018 14:00 Yunus Emre Belediyespor - Havran Fatih Belediyespor
Manisa Süper Amatör B Grubu 18. Hafta 25/02/2018 16:00 Manisa Sanayispor - Saruhanlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 23. Hafta 18/03/2018   Yunus Emre Belediyespor - Modafenspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 25. Hafta 01/04/2018   Yunus Emre Belediyespor - Çayırovaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design