2019/20 Sezonu Maç programı

Mardin 1.Amatör 19. Hafta     Kızıltepe 47 Spor - Midyat Belediyesispor
Mardin 1.Amatör 19. Hafta     Kızıltepe Belediyesispor - Derikspor
Mardin 1.Amatör 21. Hafta   12:00 Kızıltepe 47 Spor - Mazıdağı Fosfatspor
Mardin 2.Amatör Play-Off 8. Hafta   12:00 Kızıltepe Spor Lisesi - Şeyhanspor
Mardin 2.Amatör Play-Off 6. Hafta   13:00 Kızıltepe Spor Lisesi - Kızıltepe 2018 Spor
Mardin 2.Amatör Play-Off 7. Hafta   13:00 Kızıltepe 2018 Spor - 1979 Midyatspor
Mardin 2.Amatör Play-Off 9. Hafta   13:00 Kızıltepe Spor Lisesi - 1979 Midyatspor
Mardin 2.Amatör Play-Off 10. Hafta   13:00 Kızıltepe 2018 Spor - Savurspor
Mardin 1.Amatör 18. Hafta   14:00 Mardin Büyükşehir Belediyesispor - Kızıltepe 47 Spor
Mardin 1.Amatör 21. Hafta   14:00 Mardin Büyükşehir Belediyesispor - Midyat Belediyesispor
Mardin 1.Amatör 21. Hafta   14:00 Kızıltepe Belediyesispor - Derik Gençlikspor
Mardin 2.Amatör Play-Off 5. Hafta   14:00 Kızıltepe Spor Lisesi - Mardin Işıkspor
Mardin 2.Amatör Play-Off 8. Hafta   14:00 Kızıltepe 2018 Spor - Mardin Işıkspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 1. Hafta 28/09/2019 11:00 Kızıltepe Spor Lisesi 8-0 Kızıltepe Gençlerbirliği
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 1. Hafta 28/09/2019 13:00 Kızıltepe İdman Yurdu 1-5 1979 Midyatspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 1. Hafta 28/09/2019 15:00 Kızıltepe Cevherspor 0-0 Mazıdağıspor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 1. Hafta 29/09/2019 13:00 Kızıltepe 2018 Spor 5-2 Savurspor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 1. Hafta 29/09/2019 15:00 Kızıltepe Barışspor 2-4 Şeyhanspor
Mardin 1.Amatör 2. Hafta 05/10/2019 13:00 Kızıltepe 47 Spor 2-2 Nusaybin Belediyespor
Mardin 1.Amatör 2. Hafta 05/10/2019 15:00 Mardin Büyükşehir Belediyesispor 3-0 Derik Gençlikspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 2. Hafta 06/10/2019 11:00 Starspor 1-2 Kızıltepe Cevherspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 2. Hafta 06/10/2019 13:00 Kızıltepe Gençlerbirliği 1-5 Kızıltepe İdman Yurdu
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 2. Hafta 06/10/2019 15:00 Mardin İstasyonspor 3-5 Kızıltepe 2018 Spor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 3. Hafta 12/10/2019 12:00 Kızıltepe Spor Lisesi 1-0 Starspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 3. Hafta 13/10/2019 12:00 Kızıltepe İdman Yurdu 3-2 Mazıdağıspor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 3. Hafta 13/10/2019 14:00 Kızıltepe Barışspor 3-7 Mardin İstasyonspor
Mardin 1.Amatör 4. Hafta 19/10/2019 14:00 Kızıltepe 47 Spor 1-4 Kızıltepe Belediyesispor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 4. Hafta 20/10/2019 12:00 Starspor 2-6 Kızıltepe İdman Yurdu
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 4. Hafta 20/10/2019 14:00 Mardin İstasyonspor 6-0 Ömerlispor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 5. Hafta 26/10/2019 10:00 Kızıltepe Gençlerbirliği 3-0 Starspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 5. Hafta 26/10/2019 12:00 Kızıltepe İdman Yurdu 1-4 Mardin Işıkspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 5. Hafta 26/10/2019 14:00 Kızıltepe Spor Lisesi 4-0 Kızıltepe Cevherspor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 5. Hafta 27/10/2019 11:00 Kızıltepe Barışspor 3-3 Kızıltepe 2018 Spor
Mardin 1.Amatör 5. Hafta 27/10/2019 13:00 Kızıltepe Belediyesispor 1-0 Nusaybin Gençlerbirliği
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 3. Hafta 30/10/2019 13:00 Kızıltepe Cevherspor 0-3 Mardin Işıkspor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 6. Hafta 02/11/2019 12:00 Mardin İstasyonspor 0-1 Savurspor
Mardin 1.Amatör 6. Hafta 02/11/2019 14:00 Mardin Büyükşehir Belediyesispor 1-2 Kızıltepe Belediyesispor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 03/11/2019 10:00 Kızıltepe Cevherspor 1-1 Kızıltepe İdman Yurdu
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 03/11/2019 12:00 Starspor 0-3 Mazıdağıspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 03/11/2019 14:00 Kızıltepe Spor Lisesi 2-1 1979 Midyatspor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 6. Hafta 06/11/2019 10:00 Kızıltepe 2018 Spor 5-2 Ömerlispor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 6. Hafta 06/11/2019 12:00 Kızıltepe Barışspor 0-2 Mardin Yalım Gençlikspor
Mardin 1.Amatör 4. Hafta 06/11/2019 14:00 Mardin Büyükşehir Belediyesispor 2-1 Nusaybin Belediyespor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 7. Hafta 09/11/2019 11:00 Kızıltepe İdman Yurdu 0-2 Kızıltepe Spor Lisesi
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 7. Hafta 09/11/2019 13:00 Kızıltepe Gençlerbirliği 1-4 Kızıltepe Cevherspor
Mardin 1.Amatör 7. Hafta 10/11/2019 11:00 Kızıltepe 47 Spor 3-2 Mardin Büyükşehir Belediyesispor
Mardin 1.Amatör 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Kızıltepe Belediyesispor 6-2 Midyat Belediyesispor
Mardin 1.Amatör 8. Hafta 16/11/2019 12:00 Mardin Büyükşehir Belediyesispor 1-2 Nusaybin Gençlerbirliği
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 8. Hafta 17/11/2019 11:00 Starspor 3-9 Mardin Işıkspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 8. Hafta 17/11/2019 13:00 Kızıltepe Gençlerbirliği 0-10 Kızıltepe Spor Lisesi
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 9. Hafta 20/11/2019 11:00 Kızıltepe Cevherspor 4-1 Starspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 9. Hafta 23/11/2019 10:00 Kızıltepe İdman Yurdu 2-0 Kızıltepe Gençlerbirliği
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 9. Hafta 23/11/2019 12:00 Kızıltepe Barışspor 2-0 Savurspor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 9. Hafta 23/11/2019 14:00 Kızıltepe 2018 Spor 3-0 Mardin İstasyonspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 9. Hafta 24/11/2019 10:00 Kızıltepe Spor Lisesi 2-0 Mazıdağıspor
Mardin 1.Amatör 9. Hafta 24/11/2019 12:00 Kızıltepe 47 Spor 5-0 Derikspor
Mardin 1.Amatör 9. Hafta 24/11/2019 14:00 Kızıltepe Belediyesispor 0-0 Mazıdağı Fosfatspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 10. Hafta 01/12/2019 10:00 Starspor 2-9 Kızıltepe Spor Lisesi
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 10. Hafta 01/12/2019 12:00 Kızıltepe Gençlerbirliği 2-4 1979 Midyatspor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 10. Hafta 01/12/2019 14:00 Mardin İstasyonspor 2-5 Kızıltepe Barışspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 11. Hafta 04/12/2019 12:00 Kızıltepe İdman Yurdu 1-6 Starspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 11. Hafta 04/12/2019 14:00 Kızıltepe Spor Lisesi 0-0 Mardin Işıkspor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 11. Hafta 07/12/2019 10:00 Kızıltepe 2018 Spor 3-0 Mardin Yalım Gençlikspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 11. Hafta 07/12/2019 12:00 Kızıltepe Gençlerbirliği 0-3 Mazıdağıspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:00 Kızıltepe Cevherspor 2-5 1979 Midyatspor
Mardin 1.Amatör 11. Hafta 08/12/2019 10:00 Mardin Büyükşehir Belediyesispor 1-1 Derikspor
Mardin 1.Amatör 11. Hafta 08/12/2019 12:00 Kızıltepe 47 Spor 4-0 Derik Gençlikspor
Mardin 1.Amatör 11. Hafta 08/12/2019 14:00 Kızıltepe Belediyesispor 2-0 Midyat Turabdinspor
Mardin 1.Amatör 12. Hafta 14/12/2019 12:00 Mardin Büyükşehir Belediyesispor 0-2 Mazıdağı Fosfatspor
Mardin 1.Amatör 12. Hafta 14/12/2019 14:00 Kızıltepe Belediyesispor 1-0 Nusaybin Belediyespor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 12. Hafta 15/12/2019 10:00 Starspor 5-1 Kızıltepe Gençlerbirliği
Mardin 1.Amatör 12. Hafta 15/12/2019 12:00 Kızıltepe 47 Spor 2-2 Midyat Turabdinspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 12. Hafta 15/12/2019 14:00 Kızıltepe Cevherspor 0-5 Kızıltepe Spor Lisesi
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 12. Hafta 18/12/2019 12:00 Kızıltepe 2018 Spor 2-2 Kızıltepe Barışspor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 12. Hafta 18/12/2019 14:00 Mardin İstasyonspor 0-4 Şeyhanspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 13. Hafta 22/12/2019 11:00 Kızıltepe İdman Yurdu 2-1 Kızıltepe Cevherspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 13. Hafta 22/12/2019 13:00 Kızıltepe Gençlerbirliği 2-5 Mardin Işıkspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 14. Hafta 28/12/2019 10:00 Kızıltepe Cevherspor 3-1 Kızıltepe Gençlerbirliği
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 14. Hafta 28/12/2019 12:00 Starspor 2-4 1979 Midyatspor
Mardin 2.Amatör Beyaz Grup 14. Hafta 28/12/2019 14:00 Kızıltepe Spor Lisesi 1-2 Kızıltepe İdman Yurdu
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 14. Hafta 29/12/2019 10:00 Kızıltepe 2018 Spor 5-0 Şeyhanspor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 14. Hafta 29/12/2019 12:00 Kızıltepe Barışspor 3-4 Ömerlispor
Mardin 2.Amatör Kırmızı Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:00 Mardin İstasyonspor 2-3 Mardin Yalım Gençlikspor
Mardin 1.Amatör 14. Hafta 23/02/2020 12:00 Midyat Belediyesispor 3-0 Derik Gençlikspor
Mardin 1.Amatör 14. Hafta 23/02/2020 14:00 Mardin Büyükşehir Belediyesispor 5-0 Midyat Turabdinspor
Mardin 1.Amatör 15. Hafta 29/02/2020 13:00 Kızıltepe Belediyesispor 4-1 Kızıltepe 47 Spor
Mardin 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 01/03/2020 13:00 Kızıltepe Spor Lisesi 2-0 Savurspor
Mardin 1.Amatör 17. Hafta 14/03/2020 12:00 Kızıltepe 47 Spor 5-5 Nusaybin Gençlerbirliği
Mardin 1.Amatör 17. Hafta 14/03/2020 14:00 Kızıltepe Belediyesispor 4-1 Mardin Büyükşehir Belediyesispor
Mardin 2.Amatör Play-Off 4. Hafta 15/03/2020 13:00 Kızıltepe 2018 Spor 0-0 Şeyhanspor
Mardin 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 18/03/2020 13:00 Kızıltepe 2018 Spor 1-5 Kızıltepe Spor Lisesi
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design