23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Ünal Ünüvar Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Mersin

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gülnarspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 1. Hafta 30/09/2023 16:00 Gülnarspor 3-2 Kargıpınarıspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 2. Hafta 07/10/2023 16:00 Kurtuluş Deltaspor 1-2 Gülnarspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 3. Hafta 08/10/2023 14:00 Silifke İdman Yurdu 2-2 Bozyazı Belediyespor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 2. Hafta 08/10/2023 16:00 Atakent Gençlerbirliği 4-2 Anamur Gençlikspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 4. Hafta 21/10/2023 13:00 Kurtuluş Deltaspor 3-1 Tömük Esnafspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 4. Hafta 21/10/2023 15:00 Gülnarspor 3-1 Anamur Gençlikspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 4. Hafta 22/10/2023 13:00 Atakent Gençlerbirliği 2-2 Çeşmeli İdman Yurdu
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 5. Hafta 22/10/2023 15:00 Silifke İdman Yurdu 2-5 İdman Yurdu 1925 Spor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 7. Hafta 01/11/2023 14:00 Silifke İdman Yurdu 7-1 Toroslar Belediyespor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 6. Hafta 04/11/2023 15:00 Atakent Gençlerbirliği 1-4 Sertavul Esnafspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 6. Hafta 05/11/2023 12:00 Gülnarspor 2-4 Çeşmeli İdman Yurdu
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 6. Hafta 05/11/2023 14:00 Kurtuluş Deltaspor 0-1 Anamur Gençlikspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 7. Hafta 12/11/2023 12:00 Kurtuluş Deltaspor 3-6 Atakent Gençlerbirliği
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 9. Hafta 12/11/2023 15:00 Silifke İdman Yurdu 4-3 Mersin 33 FK
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 9. Hafta 25/11/2023 15:00 Atakent Gençlerbirliği 2-0 Gülnarspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 8. Hafta 02/12/2023 14:00 Gülnarspor 2-6 Sertavul Esnafspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 9. Hafta 06/12/2023 14:00 Kurtuluş Deltaspor 1-2 Kargıpınarıspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 10. Hafta 10/12/2023 15:00 Kurtuluş Deltaspor 5-2 Çeşmeli İdman Yurdu
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 10. Hafta 19/12/2023 13:00 Atakent Gençlerbirliği 1-0 Tömük Esnafspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 11. Hafta 19/12/2023 15:00 Silifke İdman Yurdu 3-4 Mezitli 33 Spor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 11. Hafta 23/12/2023 14:30 Gülnarspor 3-1 Kurtuluş Deltaspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 12. Hafta 30/12/2023 11:00 Gülnarspor 3-0 Tömük Esnafspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 12. Hafta 30/12/2023 13:00 Atakent Gençlerbirliği 2-2 Anamur Muzspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 13. Hafta 30/12/2023 15:00 Silifke İdman Yurdu 9-6 Erdemli Yörükspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 15. Hafta 13/01/2024 15:00 Silifke İdman Yurdu 2-7 Erdemlispor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 14. Hafta 14/01/2024 13:00 Kurtuluş Deltaspor 1-2 Sertavul Esnafspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 14. Hafta 14/01/2024 15:00 Gülnarspor 5-0 Anamur Muzspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 16. Hafta 27/01/2024 15:00 Atakent Gençlerbirliği 4-3 Kurtuluş Deltaspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 17. Hafta 28/01/2024 15:00 Silifke İdman Yurdu 1-5 Akdenizgücü
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 19. Hafta 10/02/2024 15:00 Silifke İdman Yurdu 5-1 Kuvayi Milliyespor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 17. Hafta 11/02/2024 12:30 Kurtuluş Deltaspor 1-4 Anamur Muzspor
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu 17. Hafta 11/02/2024 15:00 Atakent Gençlerbirliği 2-3 Kargıpınarıspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 21. Hafta 24/02/2024 15:00 Silifke İdman Yurdu 4-6 Çukurova Birlik FK
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |