23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Milas Şehit Metin Özcan Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Muğla

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Boğaziçi Bargilyaspor, Dr. Alp Milasspor, Kıyıkışlacıkspor, Milas Belediyesi Milasspor, Milas Gençlikspor, Milasgücü, Sar Yapı Milas Dörtyolspor, Yeni Milasspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 1. Hafta 15/10/2023 14:00 Yatağanspor 7-0 Sivaslı Belediyespor
Muğla 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 28/10/2023 15:00 Sar Yapı Milas Dörtyolspor 10-0 Bodrum Yalı Gençlikspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 29/10/2023 14:00 Dr. Alp Milasspor 4-0 Pedasa Futbol SK
Muğla 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 29/10/2023 16:00 Kıyıkışlacıkspor 3-0 Datça Belediyespor
Muğla Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 04/11/2023 14:00 Milas Belediyesi Milasspor 7-0 Gündoğanspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 4. Hafta 05/11/2023 13:00 Yatağanspor 0-0 Kırkgöz Döşemealtı Bld.GSK
Muğla 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 05/11/2023 14:00 Boğaziçi Bargilyaspor 2-1 Muğla İdman Yurdu
Muğla 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 11/11/2023 14:00 Kıyıkışlacıkspor 3-0 Boğaziçi Bargilyaspor
Muğla 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 12/11/2023 13:30 Sar Yapı Milas Dörtyolspor 2-2 Karaovaspor
Muğla 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 19/11/2023 13:00 Boğaziçi Bargilyaspor 2-1 Marmarisgücü
Muğla Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 19/11/2023 15:00 Milas Belediyesi Milasspor 0-2 Dr. Alp Milasspor
Muğla 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 25/11/2023 13:00 Kıyıkışlacıkspor 10-0 Muğla İdman Yurdu
Muğla 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/11/2023 15:00 Sar Yapı Milas Dörtyolspor 4-0 Bodrum Göltürkbüküspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 26/11/2023 15:00 Dr. Alp Milasspor 9-0 Gündoğanspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 03/12/2023 14:00 Milas Belediyesi Milasspor 4-1 Ula Belediyespor
Muğla 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 09/12/2023 15:00 Boğaziçi Bargilyaspor 1-0 Yerkesikspor
Muğla 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 19/12/2023 13:30 Sar Yapı Milas Dörtyolspor 4-1 Güllük Belediyespor
Muğla 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 23/12/2023 15:00 Boğaziçi Bargilyaspor 1-4 Kıyıkışlacıkspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 24/12/2023 14:00 Dr. Alp Milasspor 4-0 Ula Belediyespor
Muğla 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 29/12/2023   Kıyıkışlacıkspor 6-0 Marmarisgücü
Muğla Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 05/01/2024 14:00 Milas Belediyesi Milasspor 1-2 Ortaköyspor
Muğla 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 06/01/2024 15:00 Sar Yapı Milas Dörtyolspor 1-0 Turgutreisspor
Muğla 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/01/2024 14:00 Kıyıkışlacıkspor 4-0 Yerkesikspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 12. Hafta 14/01/2024 15:00 Dr. Alp Milasspor 0-0 Milas Belediyesi Milasspor
Muğla Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 21/01/2024 14:00 Milas Belediyesi Milasspor 8-0 Pedasa Futbol SK
Muğla Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 28/01/2024 14:00 Dr. Alp Milasspor 2-1 Ortaköyspor
Muğla Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 18/02/2024 14:00 Dr. Alp Milasspor 0-2 Ortaca Belediyespor
Muğla Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 25/02/2024 14:00 Milas Belediyesi Milasspor 2-1 Ortaköyspor
Muğla Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 03/03/2024 14:00 Dr. Alp Milasspor 1-0 Milas Belediyesi Milasspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |