23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Muş Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Muş

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 49 Muşspor, Günerspor, Kızılağaçspor, Lider Muşspor, Muş Demirspor, Muş Doğugücü, Muş Gençlerbirliği, Muş İdman Yurdu, Muş Zaferspor, Muşspor 1917, Muşspor FC, Sungu Belediyespor, Yaygınspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Muş U-18 Ligi 4. Hafta     49 Muşspor 0-3 Yeşil Vartospor
Muş U-18 Ligi 6. Hafta   09:30 Konukbekler YBO Spor 0-3 Yeşil Vartospor
Muş U-18 Ligi 6. Hafta   11:30 49 Muşspor 0-3 Muş İdman Yurdu
Muş U-18 Ligi 6. Hafta   11:30 Muş Doğugücü 3-0 Muş Karşıyaka Gençlikspor
Muş U-18 Ligi 6. Hafta   13:30 Muş Gençlerbirliği 3-0 Bulanık Bilicanspor
Muş U-18 Ligi 6. Hafta   13:30 Karaağaçlıspor 3-0 Muratspor
Muş 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 14/10/2023 15:00 Çatbaşıspor 1-1 Malazgirt 1071 Spor
Muş 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 15/10/2023 13:00 Muş Zaferspor 1-4 Öz Hasköyspor
Muş 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 15/10/2023 15:00 Muşspor FC 2-0 Bulanık Bilicanspor
Muş 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 21/10/2023 13:00 Muş İdman Yurdu 1-2 Muşspor FC
Muş 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 22/10/2023 15:00 Günerspor 7-2 Kırköyspor
Muş 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 28/10/2023 13:00 Yaygınspor 1-4 Hasköy Yıldırımspor
Muş 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 28/10/2023 15:00 Çatbaşıspor 4-5 Hasköyspor
Muş 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 29/10/2023 13:00 Muşspor FC 0-0 Hasköy Gençlerbirliği
Muş 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 29/10/2023 15:00 Muş Zaferspor 0-3 Karaağaçlıspor
Muş 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 04/11/2023 13:00 Yaygınspor 1-4 Çatbaşıspor
Muş 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 05/11/2023 11:00 Muş Zaferspor 4-1 Kırköyspor
Muş 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/11/2023 13:00 Çatbaşıspor 4-1 Hasköy Yıldırımspor
Muş 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 11/11/2023 15:00 Kırköyspor 1-3 Karaağaçlıspor
Muş 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/11/2023 13:00 Günerspor 3-2 Muş Zaferspor
Muş 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 12/11/2023 15:00 Muş İdman Yurdu 1-3 Sungu Belediyespor
Muş 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 18/11/2023 13:00 Muş İdman Yurdu 13-0 Korkutspor
Muş 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 19/11/2023 11:00 Günerspor 1-3 Karaağaçlıspor
Muş 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/11/2023 13:00 Yaygınspor 1-6 Hasköyspor
Muş 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 25/11/2023 11:00 Muşspor FC 1-1 Muş İdman Yurdu
Muş 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 25/11/2023 13:00 Yaygınspor 0-2 Malazgirt 1071 Spor
Muş 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/11/2023 11:00 Kırköyspor 1-2 Günerspor
Muş 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/11/2023 13:00 Muş Zaferspor 0-3 Varto Sazlıcaspor
Muş 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 02/12/2023 13:00 Günerspor 0-2 Varto Sazlıcaspor
Muş 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 03/12/2023 11:00 Karaağaçlıspor 3-0 Muş Zaferspor
Muş 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 03/12/2023 13:00 Muş İdman Yurdu 0-0 Bulanık Bilicanspor
Muş 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/12/2023 11:00 Günerspor 1-5 Öz Hasköyspor
Muş 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 09/12/2023 13:00 Muş İdman Yurdu 0-3 Hasköy Gençlerbirliği
Muş 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 10/12/2023 13:00 Çatbaşıspor 4-1 Yaygınspor
Muş 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/12/2023 13:00 Karaağaçlıspor 6-1 Kırköyspor
Muş U-18 Ligi 1. Hafta 30/12/2023 09:30 Muş Doğugücü 11-1 49 Muşspor
Muş U-18 Ligi 1. Hafta 30/12/2023 11:30 Muş Karşıyaka Gençlikspor 0-6 Muş Gençlerbirliği
Muş U-18 Ligi 1. Hafta 30/12/2023 13:30 Bulanık Bilicanspor 2-2 Muratspor
Muş U-18 Ligi 1. Hafta 31/12/2023 11:30 Konukbekler YBO Spor 0-17 Karaağaçlıspor
Muş U-18 Ligi 1. Hafta 31/12/2023 13:30 Yeşil Vartospor 3-0 Muş İdman Yurdu
Muş U-18 Ligi 2. Hafta 06/01/2024 11:30 Muş İdman Yurdu 8-0 Muş Karşıyaka Gençlikspor
Muş U-18 Ligi 2. Hafta 06/01/2024 13:30 Karaağaçlıspor 1-1 Bulanık Bilicanspor
Muş U-18 Ligi 2. Hafta 07/01/2024 11:30 Muş Gençlerbirliği 1-1 Muş Doğugücü
Muş U-18 Ligi 2. Hafta 07/01/2024 13:30 49 Muşspor 7-3 Konukbekler YBO Spor
Muş U-18 Ligi 3. Hafta 13/01/2024 09:30 Muş İdman Yurdu 7-1 Muş Gençlerbirliği
Muş U-18 Ligi 3. Hafta 13/01/2024 11:30 Yeşil Vartospor 2-1 Karaağaçlıspor
Muş U-18 Ligi 3. Hafta 13/01/2024 13:30 Bulanık Bilicanspor 5-0 49 Muşspor
Muş U-18 Ligi 3. Hafta 14/01/2024 11:30 Muş Karşıyaka Gençlikspor 5-2 Muratspor
Muş U-18 Ligi 3. Hafta 14/01/2024 13:30 Konukbekler YBO Spor 0-3 Muş Doğugücü
Muş U-18 Ligi 4. Hafta 20/01/2024 09:30 Karaağaçlıspor 10-1 Muş Karşıyaka Gençlikspor
Muş U-18 Ligi 4. Hafta 20/01/2024 13:30 Muş Doğugücü 6-0 Bulanık Bilicanspor
Muş U-18 Ligi 4. Hafta 21/01/2024 11:30 Muratspor 0-12 Muş İdman Yurdu
Muş U-18 Ligi 5. Hafta 24/01/2024 11:30 Muş İdman Yurdu 2-1 Karaağaçlıspor
Muş U-18 Ligi 5. Hafta 24/01/2024 13:30 Bulanık Bilicanspor 3-0 Konukbekler YBO Spor
Muş U-18 Ligi 5. Hafta 25/01/2024 11:30 Yeşil Vartospor 10-0 Muş Doğugücü
Muş U-18 Ligi 5. Hafta 25/01/2024 13:30 Muratspor 0-10 Muş Gençlerbirliği
Muş U-18 Ligi 7. Hafta 01/02/2024 11:30 Muş Karşıyaka Gençlikspor 3-0 Konukbekler YBO Spor
Muş U-18 Ligi 7. Hafta 01/02/2024 13:30 Muş Gençlerbirliği 3-3 Karaağaçlıspor
Muş U-18 Ligi 8. Hafta 03/02/2024 09:30 Yeşil Vartospor 3-1 Muş Gençlerbirliği
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 3. Hafta 03/02/2024 12:00 Muş Yağmurspor 0-6 Van BŞB Gençlikspor
Muş U-18 Ligi 8. Hafta 04/02/2024 11:30 Muş Doğugücü 3-0 Muratspor
Muş U-18 Ligi 8. Hafta 04/02/2024 13:30 Konukbekler YBO Spor 0-3 Muş İdman Yurdu
Muş U-18 Ligi 9. Hafta 08/02/2024 13:00 Karaağaçlıspor 5-3 Muş Doğugücü
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 5. Hafta 17/02/2024 13:00 Muş Yağmurspor 4-0 76 Iğdırspor
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 9. Hafta 27/03/2024 12:00 Muş Yağmurspor 4-2 Ardahan Kura Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 11. Hafta 06/04/2024 13:00 Muş Yağmurspor 0-4 Ağrı Aile Sosyal Politikalar
Muş 1.Amatör Play-Off B 2. Hafta 20/04/2024 13:30 Muşspor FC - Öz Hasköyspor
Muş 1.Amatör Play-Off A 2. Hafta 20/04/2024 15:30 Çatbaşıspor - Hasköy Gençlerbirliği
Muş 1.Amatör Play-Off B 6. Hafta 05/05/2024 13:30 Muşspor FC - Varto Sazlıcaspor
Muş 1.Amatör Play-Off A 6. Hafta 05/05/2024 15:30 Çatbaşıspor - Malazgirt 1071 Spor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |