Altınordu 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ordu

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Ordu 1.Amatör Play-Off 2. Hafta   13:00 Doğaspor - Perşembespor
Ordu 1.Amatör Play-Off 2. Hafta   13:00 Kotyora FK - Korgan Belediyespor
Ordu 1.Amatör Play-Off 2. Hafta   16:00 Orduspor 1967 - Çamaşspor
Ordu 1.Amatör Play-Off 2. Hafta   16:00 Ulubey Belediyespor - Gülyalı Turnasuyuspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 27/10/2019 12:00 Kabadüz Belediyespor 0-1 Perşembespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/11/2019 11:00 Doğaspor 2-1 Eskipazarspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/11/2019 13:30 Gülyalı Turnasuyuspor 6-1 Kumruspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 10/11/2019 11:00 Ordu Esnafspor 1-3 Gülyalı Turnasuyuspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 10/11/2019 14:00 Kabadüz Belediyespor 1-1 Fatsa Dolunayspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 10/11/2019 16:00 Kotyora FK 2-2 Fatsa Yaşamspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/11/2019 12:00 Kirazlimanıspor 6-1 Kumruspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 17/11/2019 14:00 Kabadüz Belediyespor 1-2 Ünye Gençlerbirliği
Ordu 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 24/11/2019 11:00 Gülyalı Turnasuyuspor 3-0 Kirazlimanıspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 24/11/2019 13:30 Ordu Esnafspor 0-5 Doğaspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 24/11/2019 16:00 Kotyora FK 2-1 Kabadüz Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 08/12/2019 11:00 Kirazlimanıspor 3-1 Ordu Esnafspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 08/12/2019 13:30 Gülyalı Turnasuyuspor 9-2 Korgan Belediyespor
Ordu 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 08/12/2019 16:00 Ordu Demirspor 3-2 Ünye Gençlerbirliği
Ordu 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 15/12/2019 12:00 Kotyora FK 1-0 Ordu Demirspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 5. Hafta 15/12/2019 16:30 Rusumat 4 Gençlikspor 1-2 Orduspor 1967
Ordu 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 22/12/2019 12:00 Doğaspor 7-0 Çamaşspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 22/12/2019 14:30 Eskipazarspor 5-5 Kumruspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 9. Hafta 12/01/2020 12:00 Rusumat 4 Gençlikspor 2-1 Gülizar Hasan Yılmaz Güz.San.
Ordu 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 12/01/2020 13:30 Kotyora FK 4-2 Ünye Gençlerbirliği
Ordu 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 26/01/2020 12:00 Gülyalı Turnasuyuspor 3-3 Ordu Esnafspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 26/01/2020 14:30 Ordu Demirspor 1-2 Mesudiyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 02/02/2020 13:30 Eskipazarspor 0-2 Ulubey Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 12. Hafta 16/02/2020 10:00 Rusumat 4 Gençlikspor 0-1 Ünyegücü FK
Ordu 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 16/02/2020 12:00 Orduspor 1967 7-0 Fatsa Yaşamspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 16/02/2020 14:30 Eskipazarspor 3-3 Korgan Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 23/02/2020 12:00 Kirazlimanıspor 1-4 Doğaspor
Ordu 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 23/02/2020 14:30 Ordu Esnafspor 4-3 Aybastıspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 26/02/2020 11:00 Kabadüz Belediyespor 0-2 Orduspor 1967
Ordu 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 26/02/2020 16:00 Doğaspor 1-4 Ulubey Belediyespor
Ordu 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 27/02/2020 13:30 Eskipazarspor 2-3 Aybastıspor
Ordu 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 01/03/2020 14:00 Ordu Demirspor 4-1 Kotyora FK
Ordu 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 15/03/2020 14:00 Çamaşspor 2-1 Fatsa Yaşamspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design