Çayeli İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Rize

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Büyükköyspor, Çayeli Arsovosspor, Çayeli Aşıklarspor, Çayeli Gençlerbirliği , Çayeli Haytefspor, Çayeli Madenlispor, Çayelispor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 1. Hafta 24/09/2017 14:00 Çayelispor 1-1 Kendirli Belediyespor
Rize 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 07/10/2017 11:00 Çayeli Madenlispor 4-1 Çayeli Arsovosspor
Rize 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 07/10/2017 13:00 Çayeli Gençlerbirliği 4-2 Pazar Zaferspor
Rize 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 07/10/2017 15:00 Çayeli Aşıklarspor 5-3 Çiftlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 3. Hafta 08/10/2017 14:00 Çayelispor 4-0 Çatıksuspor
Rize 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 14/10/2017 14:30 Çayeli Arsovosspor 3-1 Kalecikspor
Rize 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/10/2017 12:00 Büyükköyspor 1-3 Çayeli Gençlerbirliği
Rize 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 21/10/2017 11:00 Çayeli Madenlispor 6-0 Pazar Zaferspor
Rize 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 21/10/2017 13:00 Çayeli Gençlerbirliği 2-2 Ardeşenspor
Rize 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 21/10/2017 15:00 Çayeli Aşıklarspor 2-2 Tunca Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 5. Hafta 22/10/2017 14:00 Çayelispor 2-2 Zağnosspor
Rize 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 29/10/2017 12:00 Büyükköyspor 1-5 Çayeli Madenlispor
Rize 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 29/10/2017 14:30 Çayeli Arsovosspor 0-2 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
Rize 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 01/11/2017 13:00 Çayeli Madenlispor 0-6 Ardeşenspor
Rize 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 04/11/2017 11:00 Çayeli Gençlerbirliği 3-0 Çayeli Madenlispor
Rize 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2017 13:00 Çayeli Aşıklarspor 1-0 Rize İl Özel İdare
Rize 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 04/11/2017 15:00 Büyükköyspor 0-5 Pirinçlik Köyüspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 7. Hafta 05/11/2017 13:00 Çayelispor 0-2 Artvin Hopaspor
Rize 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 11/11/2017 13:00 Çayeli Madenlispor 0-1 Fındıklıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 12/11/2017 13:00 Çayeli Arsovosspor 2-1 Pazar Zaferspor
Rize 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 18/11/2017 13:00 Çayeli Aşıklarspor 4-4 Salarhaspor
Rize 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 18/11/2017 14:00 Büyükköyspor 0-2 Çayeli Arsovosspor
Rize 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 19/11/2017 13:00 Çayeli Gençlerbirliği 2-0 Pirinçlik Köyüspor
Rize 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 25/11/2017 13:00 Çayeli Arsovosspor 0-1 Ardeşenspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 10. Hafta 26/11/2017 13:00 Çayelispor 1-0 Karlıova Yıldırımspor
Rize 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 02/12/2017 12:00 Büyükköyspor 3-4 Pazar Zaferspor
Rize 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 02/12/2017 14:00 Çayeli Madenlispor 1-3 Pirinçlik Köyüspor
Rize 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 03/12/2017 12:00 Çayeli Gençlerbirliği 2-0 Çayeli Arsovosspor
Rize 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 03/12/2017 14:00 Çayeli Aşıklarspor 1-4 Ardeşengücü
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 12. Hafta 09/12/2017 13:00 Çayelispor 1-1 Kars 36 Spor
Rize 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 10/12/2017 13:00 Çayeli Arsovosspor 0-4 Fındıklıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 23/12/2017 13:00 Çayeli Arsovosspor 2-0 Çayeli Madenlispor
Rize 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 24/12/2017 13:00 Büyükköyspor 1-5 Ardeşenspor
Rize 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 30/12/2017 13:00 Çayeli Aşıklarspor 1-8 Kalkanderespor
Rize 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 31/12/2017 11:00 Çayeli Gençlerbirliği 4-2 Büyükköyspor
Rize 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 31/12/2017 13:00 Çayeli Madenlispor 4-2 Rize Türk Telekom
Rize 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 06/01/2018 13:00 Büyükköyspor 1-3 Fındıklıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 07/01/2018 13:00 Çayeli Arsovosspor 1-4 Pirinçlik Köyüspor
Rize 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 14/01/2018 13:00 Çayeli Madenlispor 3-3 Büyükköyspor
Rize 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 16/01/2018 11:00 Çayeli Aşıklarspor 4-3 Derepazarıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 16/01/2018 13:00 Çayeli Gençlerbirliği 1-0 Fındıklıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 17/01/2018 13:00 Büyükköyspor 4-3 Kalecikspor
Rize 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 20/01/2018 11:00 Çayeli Madenlispor 2-4 Çayeli Gençlerbirliği
Rize 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 20/01/2018 13:30 Çayeli Arsovosspor 4-1 Rize Türk Telekom
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 15. Hafta 21/01/2018 13:00 Çayelispor 0-1 Serhat Ardahanspor
Rize 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 27/01/2018 13:00 Büyükköyspor 1-6 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
Rize 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 28/01/2018 11:00 Çayeli Aşıklarspor 2-5 Çaykurspor
Rize 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 28/01/2018 13:00 Çayeli Gençlerbirliği 4-0 Kalecikspor
Rize 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 03/02/2018 11:00 Çayeli Arsovosspor 2-3 Büyükköyspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 17. Hafta 04/02/2018 13:00 Çayelispor 0-0 Bahçecikspor
Rize 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 10/02/2018 11:00 Büyükköyspor 5-1 Rize Türk Telekom
Rize 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 10/02/2018 13:30 Çayeli Aşıklarspor 3-3 Çamlıhemşin Belediyespor
Rize 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 11/02/2018 11:00 Çayeli Gençlerbirliği 1-1 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
Rize 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 11/02/2018 13:30 Çayeli Madenlispor 2-4 Kalecikspor
Rize 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 17/02/2018 13:00 Çayeli Arsovosspor 1-5 Çayeli Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 19. Hafta 18/02/2018 13:00 Çayelispor 0-1 Iğdır Esspor
Rize 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 24/02/2018 11:00 Çayeli Madenlispor 2-6 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
Rize 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 24/02/2018 13:30 Çayeli Aşıklarspor 3-9 Güneysuspor
Rize 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 25/02/2018 13:00 Çayeli Gençlerbirliği 7-0 Rize Türk Telekom
Rize 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 10/03/2018 12:00 Çayeli Haytefspor 1-7 Karadenizgücü
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 22. Hafta 11/03/2018 13:00 Çayelispor 3-3 Kelkit Belediye Hürriyetspor
Rize 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 24/03/2018 15:00 Çayeli Madengücü 1-2 Filizçayspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 24. Hafta 25/03/2018 14:00 Çayelispor 0-2 Trabzon Doğanspor
Rize 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 31/03/2018 13:00 Çayeli Haytefspor 1-5 Rize İdman Yurdu
Rize 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 07/04/2018 11:00 Çayeli Madengücü 1-4 Azaklıspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 26. Hafta 08/04/2018 14:00 Çayelispor 2-2 Yakutiyespor
Rize 2.Amatör D Grubu 6. Hafta 18/04/2018 16:00 Çayeli Madengücü 2-1 1918 Rize Futbol Kulübü
Rize 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 21/04/2018 13:00 Çayeli Haytefspor 0-5 Palivatspor
Rize 2.Amatör D Grubu 9. Hafta 06/05/2018 13:00 Çayeli Madengücü 2-4 Pazar Derebaşıspor
Rize 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 13/05/2018 13:00 Çayeli Haytefspor 3-3 Kalkandere Ormanlıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design