Çayeli İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Rize

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Büyükköyspor, Çayeli Arsovosspor, Çayeli Aşıklarspor, Çayeli Gençlerbirliği , Çayeli Haytefspor, Çayeli Madenli Belediyespor, Çayelispor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Rize 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 06/10/2018 12:00 Çayeli Gençlerbirliği 3-0 Rize Alipaşaspor
Rize 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 06/10/2018 14:00 Çayeli Arsovosspor 0-3 Rize Yolbaşıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 07/10/2018 14:00 Çayeli Aşıklarspor 2-7 Çiftlikspor
Rize 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 08/10/2018 14:00 Çayeli Madenli Belediyespor 3-0 Tunca Belediyespor
Rize 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 13/10/2018 13:00 Büyükköyspor 0-10 Çamlıhemşin Belediyespor
Rize 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 20/10/2018 13:00 Çayeli Madenli Belediyespor 9-0 Kalespor
Rize 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 21/10/2018 12:00 Çayeli Aşıklarspor 0-6 Çayeli Gençlerbirliği
Rize 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 21/10/2018 14:00 Çayeli Arsovosspor 0-4 Palivatspor
Rize 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 27/10/2018 13:00 Çayeli Gençlerbirliği 3-0 Kalkandere Ormanlıspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 6. Hafta 28/10/2018 13:00 Çayelispor 1-1 Arhavispor
Rize 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 03/11/2018 13:00 Çayeli Madenli Belediyespor 1-0 Salarhaspor
Rize 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 04/11/2018 13:00 Çayeli Arsovosspor 0-7 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
Rize 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 11/11/2018 12:00 Çayeli Gençlerbirliği 6-0 Rize Kalecikspor
Rize 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 11/11/2018 14:00 Çayeli Aşıklarspor 0-3 Azaklı Köyüspor
Rize 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 17/11/2018 12:00 Çayeli Arsovosspor 2-6 Çayeli Madenli Belediyespor
Rize 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 17/11/2018 14:00 Büyükköyspor 1-1 Srahozspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 9. Hafta 18/11/2018 13:00 Çayelispor 1-1 Yakutiyespor
Rize 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 24/11/2018 12:00 Çayeli Gençlerbirliği 2-3 Rize İl Özel İdare
Rize 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 24/11/2018 14:00 Çayeli Aşıklarspor 0-19 Güneysuspor
Rize 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 25/11/2018 12:00 Çayeli Madenli Belediyespor 5-0 Rize Belediyespor
Rize 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 25/11/2018 14:00 Çayeli Arsovosspor 1-8 Çaykurspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 11. Hafta 02/12/2018 13:00 Çayelispor 2-0 Sarıkamış Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 13. Hafta 16/12/2018 13:00 Çayelispor 1-0 Bayburt Belediyespor
Rize 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 22/12/2018 13:00 Büyükköyspor 1-1 Rize Türk Telekom
Rize 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 29/12/2018 11:00 Çayeli Arsovosspor 0-5 Tunca Belediyespor
Rize 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 29/12/2018 13:00 Çayeli Madenli Belediyespor 2-1 Palivatspor
Rize 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/12/2018 11:00 Çayeli Aşıklarspor 2-2 Rize Alipaşaspor
Rize 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/12/2018 13:00 Çayeli Gençlerbirliği 0-1 Ardeşen Pirinçlikspor
Rize 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 13/01/2019 13:00 Çayeli Gençlerbirliği 6-7 Çayeli Aşıklarspor
Rize 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 19/01/2019 11:00 Çayeli Arsovosspor 1-0 Kalespor
Rize 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 19/01/2019 13:00 Çayeli Madenli Belediyespor 5-1 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 14. Hafta 20/01/2019 13:00 Çayelispor 1-1 Kendirli Belediyespor
Rize 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 26/01/2019 11:00 Çayeli Gençlerbirliği 4-2 Azaklı Köyüspor
Rize 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 27/01/2019 13:00 Çayeli Aşıklarspor 1-2 Kalkandere Ormanlıspor
Rize 1.Amatör C Grubu 15. Hafta 02/02/2019 11:00 Çayeli Madenli Belediyespor 7-1 Çaykurspor
Rize 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 02/02/2019 13:00 Büyükköyspor 0-7 Kirazdağıspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 16. Hafta 03/02/2019 13:00 Çayelispor 0-1 Haçkaspor
Rize 1.Amatör C Grubu 16. Hafta 09/02/2019 11:00 Çayeli Madenli Belediyespor 7-2 Çayeli Arsovosspor
Rize 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 09/02/2019 13:00 Çayeli Aşıklarspor 2-4 Rize Kalecikspor
Rize 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 10/02/2019 13:00 Çayeli Gençlerbirliği 2-6 Güneysuspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 18. Hafta 17/02/2019 13:00 Çayelispor - Tonya Doğanspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design