Güneysu İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Rize

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Güneysuspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Rize 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 15/10/2017 12:00 Güneysuspor 1-3 Rize İl Özel İdare
Rize 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/10/2017 14:30 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 2-1 Pirinçlik Köyüspor
Rize 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 21/10/2017 13:00 Rize İl Özel İdare 3-0 Çiftlikspor
Rize 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 28/10/2017 14:30 Güneysuspor 0-3 Salarhaspor
Rize 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 01/11/2017 12:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 0-2 Rize Telekomspor
Rize 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 01/11/2017 14:00 Rize İl Özel İdare 8-1 Tunca Belediyespor
Rize 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 05/11/2017 14:00 Güneysuspor 1-4 Ardeşengücü
Rize 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 11/11/2017 14:30 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 2-1 Büyükköyspor
Rize 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 25/11/2017 15:30 Güneysuspor 0-3 Kalkanderespor
Rize 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 03/12/2017 13:00 Rize İl Özel İdare 2-1 Salarhaspor
Rize 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/12/2017 14:00 Güneysuspor 5-1 Çayeli Aşıklarspor
Rize 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 23/12/2017 14:00 Güneysuspor 4-1 Derepazarıspor
Rize 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 31/12/2017 13:00 Rize İl Özel İdare 0-2 Güneysuspor
Rize 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 07/01/2018 13:00 Güneysuspor 4-0 Çaykurspor
Rize 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 13/01/2018 14:00 Rize İl Özel İdare 0-2 Kalkanderespor
Rize 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 17/01/2018 13:00 Güneysuspor 1-3 Çamlıhemşin Belediyespor
Rize 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 21/01/2018 11:00 Rize İl Özel İdare 6-2 Çayeli Aşıklarspor
Rize 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 21/01/2018 13:30 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 11-0 Pazar Zaferspor
Rize 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 04/02/2018 13:00 Güneysuspor 2-1 Çiftlikspor
Rize 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 10/02/2018 13:30 Rize İl Özel İdare 1-2 Çaykurspor
Rize 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 18/02/2018 12:00 Güneysuspor 2-1 Tunca Belediyespor
Rize 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 18/02/2018 14:30 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 4-1 Fındıklıspor
Rize 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 10/03/2018 15:00 Azaklı Köyüspor 1-2 Filizçayspor
Rize 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 11/03/2018 12:00 1453 Rizespor 2-5 Yolbaşıspor
Rize 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 11/03/2018 14:00 1918 Rize Futbol Kulübü 4-1 Çayeli Madengücü
Rize 2.Amatör E Grubu 2. Hafta 17/03/2018 11:00 Kalespor 4-0 Yaylacılarspor
Rize 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 17/03/2018 13:30 Karadenizgücü 0-3 Rize İdman Yurdu
Rize 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 17/03/2018 15:30 Rize Belediyespor 10-0 Pazar Genç Aslanlar
Rize 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 28/03/2018 15:30 1918 Rize Futbol Kulübü 2-3 Pazar Derebaşıspor
Rize 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 31/03/2018 12:00 Azaklı Köyüspor 3-0 1918 Rize Futbol Kulübü
Rize 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 31/03/2018 14:00 İslampaşa 2-6 Pazar Form Fitness
Rize 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 01/04/2018 12:00 1974 Pehlivantaşı 0-3 Yolbaşıspor
Rize 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 01/04/2018 15:00 Çayeli Gençlerbirliği 1-1 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
Rize 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 08/04/2018 14:00 Salarhaspor 3-0 Kalkanderespor
Rize 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 14/04/2018 15:30 Rize Belediyespor 6-1 Kirazdağıspor
Rize 2.Amatör D Grubu 7. Hafta 22/04/2018 13:00 1918 Rize Futbol Kulübü 1-2 Filizçayspor
Rize 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 28/04/2018 13:00 Rize Belediyespor 3-0 Pazar Form Fitness
Rize 2.Amatör D Grubu 9. Hafta 06/05/2018 13:00 1918 Rize Futbol Kulübü 0-6 Azaklı Köyüspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design