Akyazı Suni Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Sakarya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Akyazı Yağcılarspor, Akyazıspor, Keremalispor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Sakarya SAL B Grubu 22. Hafta   14:00 Karapürçekspor - Kazimiyespor
Sakarya 1A B Grubu 22. Hafta   16:00 Akyazıgücü - Olympus Tour Harunustaspor
Sakarya 1A D Grubu 22. Hafta   16:00 Taşburunspor - Garajlar Taçspor
Sakarya 1A A Grubu 22. Hafta   18:00 Akyazı Akınspor - Taraklıspor
Sakarya 1A C Grubu 22. Hafta   18:00 Yuvalakspor - Sakarya Kaynarcaspor
Sakarya 1A A Grubu 22. Hafta   20:00 Fırtına Gençlerbirliği - Serdivan Esentepe Gölspor
Sakarya 1A B Grubu 1. Hafta 28/09/2019 13:00 Akyazıspor 3-4 Akyazıgücü
Sakarya SAL B Grubu 1. Hafta 28/09/2019 15:00 Karapürçekspor 1-6 Sapanca Gençlikspor
Sakarya 1A B Grubu 1. Hafta 28/09/2019 17:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 4-0 Hanlıköyspor
Sakarya 1A A Grubu 1. Hafta 28/09/2019 19:00 Alaağaçspor 1-1 Serdivan Esentepe Gölspor
Sakarya 1A A Grubu 1. Hafta 28/09/2019 21:00 Küçücek Beldespor 1-3 Akyazı Akınspor
Sakarya 1A C Grubu 1. Hafta 29/09/2019 16:00 Yuvalakspor 0-1 Aşağı Kirazcaspor
Sakarya 1A D Grubu 1. Hafta 29/09/2019 18:00 Taşburunspor 0-3 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya 1A C Grubu 1. Hafta 29/09/2019 20:00 Keremalispor 0-2 Kuzulukspor
Sakarya 1A D Grubu 2. Hafta 05/10/2019 16:00 Pazarköy Eğitimspor 2-8 Sakarya Caddesispor
Sakarya 1A C Grubu 2. Hafta 05/10/2019 18:00 Akyazı Yağcılarspor 1-5 Keremalispor
Sakarya 1A B Grubu 2. Hafta 06/10/2019 13:00 Olympus Tour Harunustaspor 1-2 Akyazıspor
Sakarya 1A B Grubu 2. Hafta 06/10/2019 17:00 Akyazıgücü 0-2 Hacımercanspor
Sakarya 1A A Grubu 2. Hafta 06/10/2019 19:00 Akyazı Akınspor 1-2 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya SAL B Grubu 3. Hafta 12/10/2019 14:00 As Akyazıspor 0-0 Sakarya Tüvasaş Demirspor
Sakarya SAL B Grubu 3. Hafta 12/10/2019 16:00 Karapürçekspor 1-0 Karasu Yalıspor
Sakarya 1A B Grubu 3. Hafta 12/10/2019 18:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 3-1 Akyazıgücü
Sakarya 1A A Grubu 3. Hafta 12/10/2019 20:00 Fırtına Gençlerbirliği 2-0 Küçücek Beldespor
Sakarya 1A C Grubu 3. Hafta 13/10/2019 16:00 Yuvalakspor 3-1 Kuzulukspor
Sakarya 1A D Grubu 3. Hafta 13/10/2019 18:00 Altınderespor 0-3 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya 1A C Grubu 4. Hafta 19/10/2019 14:00 Keremalispor 0-3 Yuvalakspor
Sakarya 1A D Grubu 4. Hafta 19/10/2019 18:00 Taşburunspor 2-1 Altınderespor
Sakarya 1A D Grubu 4. Hafta 19/10/2019 20:00 Pazarköy Eğitimspor 0-0 Hacıkışlaspor
Sakarya 1A B Grubu 4. Hafta 20/10/2019 14:00 Akyazıgücü 0-6 Büyükyanıkspor
Sakarya 1A A Grubu 4. Hafta 20/10/2019 16:00 Akyazı Akınspor 0-2 Hızırtepe Özenspor
Sakarya 1A A Grubu 4. Hafta 20/10/2019 18:00 Küçücek Beldespor 1-4 Alaağaçspor
Sakarya 1A B Grubu 4. Hafta 20/10/2019 20:00 Akyazıspor 1-1 Akyazı Çınarlık Gençlikspor
Sakarya SAL B Grubu 5. Hafta 26/10/2019 16:00 As Akyazıspor 2-1 Kazimiyespor
Sakarya 1A B Grubu 5. Hafta 26/10/2019 18:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 2-3 Hacımercanspor
Sakarya 1A D Grubu 5. Hafta 27/10/2019 16:00 Altınderespor 1-6 Sakarya Caddesispor
Sakarya 1A C Grubu 5. Hafta 27/10/2019 18:00 Yuvalakspor 4-0 Ferizlispor 2011
Sakarya 1A D Grubu 6. Hafta 02/11/2019 14:00 Pazarköy Eğitimspor 2-2 Sakarya Harb-İş
Sakarya 1A D Grubu 6. Hafta 02/11/2019 16:00 Taşburunspor 0-7 Yuvalıderespor
Sakarya 1A C Grubu 6. Hafta 02/11/2019 18:00 Keremalispor 3-2 Sakarya SHÇEK
Sakarya 1A C Grubu 6. Hafta 02/11/2019 20:00 Akyazı Yağcılarspor 1-3 Yuvalakspor
Sakarya SAL B Grubu 6. Hafta 03/11/2019 14:00 Karapürçekspor 1-2 Arifiyespor
Sakarya 1A B Grubu 6. Hafta 03/11/2019 16:00 Akyazıgücü 2-1 Hendek Boğazspor
Sakarya 1A B Grubu 6. Hafta 03/11/2019 18:00 Akyazıspor 0-3 Kızılcıkspor
Sakarya 1A A Grubu 6. Hafta 03/11/2019 20:00 Küçücek Beldespor 0-5 Yeni Alandüzüspor
Sakarya 1A A Grubu 7. Hafta 09/11/2019 14:00 Yeşiller Gençlikspor 1-5 Akyazı Akınspor
Sakarya 1A B Grubu 7. Hafta 09/11/2019 16:00 Büyükyanıkspor 1-3 Akyazı Çınarlık Gençlikspor
Sakarya 1A D Grubu 7. Hafta 10/11/2019 18:00 Sakarya Harb-İş 3-0 Taşburunspor
Sakarya 1A D Grubu 7. Hafta 10/11/2019 20:00 Hacıkışlaspor 4-0 Altınderespor
Sakarya 1A D Grubu 8. Hafta 16/11/2019 12:00 Altınderespor 0-8 Yuvalıderespor
Sakarya 1A C Grubu 8. Hafta 16/11/2019 14:00 Akyazı Yağcılarspor 1-5 Taşkısığıspor
Sakarya 1A C Grubu 8. Hafta 16/11/2019 16:00 Keremalispor 1-4 Hendek Yenimahallespor
Sakarya 1A D Grubu 8. Hafta 16/11/2019 18:00 Pazarköy Eğitimspor 1-0 Kazımpaşa Birlikspor
Sakarya 1A C Grubu 8. Hafta 16/11/2019 20:00 Yuvalakspor 2-4 Sakarya SHÇEK
Sakarya 1A B Grubu 8. Hafta 17/11/2019 12:00 Olympus Tour Harunustaspor 4-3 Büyükyanıkspor
Sakarya 1A A Grubu 8. Hafta 17/11/2019 14:00 Küçücek Beldespor 2-3 Yeşiller Gençlikspor
Sakarya 1A B Grubu 8. Hafta 17/11/2019 16:00 Akyazıgücü 0-5 Sakarya TEK
Sakarya 1A A Grubu 8. Hafta 17/11/2019 18:00 Akyazı Akınspor 2-1 Limandere Beldespor
Sakarya 1A B Grubu 8. Hafta 17/11/2019 20:00 Akyazıspor 5-1 Ozanlargücü
Sakarya SAL B Grubu 9. Hafta 23/11/2019 14:00 As Akyazıspor 3-0 Karapürçekspor
Sakarya 1A C Grubu 10. Hafta 29/11/2019 20:00 Keremalispor 0-3 Aşağı Kirazcaspor
Sakarya 1A C Grubu 10. Hafta 30/11/2019 14:00 Yuvalakspor 1-1 Hendek Yenimahallespor
Sakarya 1A D Grubu 10. Hafta 30/11/2019 16:00 Pazarköy Eğitimspor 1-1 Garajlar Taçspor
Sakarya 1A D Grubu 10. Hafta 30/11/2019 18:00 Taşburunspor 3-3 Akçayspor
Sakarya 1A C Grubu 10. Hafta 30/11/2019 20:00 Akyazı Yağcılarspor 2-5 Sakarya SHÇEK
Sakarya 1A B Grubu 10. Hafta 01/12/2019 12:00 Akyazıgücü 3-1 Hayreddinspor
Sakarya SAL B Grubu 10. Hafta 01/12/2019 14:00 Karapürçekspor 1-4 Geyvespor
Sakarya 1A A Grubu 10. Hafta 01/12/2019 16:00 Fırtına Gençlerbirliği 0-1 Limandere Beldespor
Sakarya 1A A Grubu 10. Hafta 01/12/2019 18:00 Akyazı Akınspor 2-2 Akartepespor
Sakarya 1A B Grubu 10. Hafta 01/12/2019 20:00 Akyazıspor 3-3 Hanlıköyspor
Sakarya SAL B Grubu 11. Hafta 07/12/2019 14:00 As Akyazıspor 1-1 Arifiyespor
Sakarya 1A C Grubu 11. Hafta 08/12/2019 14:00 Akyazı Yağcılarspor 1-2 Kuzulukspor
Sakarya SAL B Grubu 12. Hafta 04/01/2020 14:00 As Akyazıspor 6-2 Kocaalispor
Sakarya 1A B Grubu 12. Hafta 04/01/2020 16:00 Akyazıgücü 2-0 Akyazıspor
Sakarya 1A A Grubu 12. Hafta 04/01/2020 18:00 Akyazı Akınspor 2-0 Küçücek Beldespor
Sakarya SAL A Grubu 12. Hafta 05/01/2020 14:00 Yeşilyurt Beldespor 2-0 Harmanlıkspor
Sakarya 1A C Grubu 12. Hafta 05/01/2020 16:00 Akyazı Yağcılarspor 1-2 Akova Barışspor
Sakarya 1A D Grubu 12. Hafta 05/01/2020 18:00 Pazarköy Eğitimspor 2-1 Taşburunspor
Sakarya 1A C Grubu 13. Hafta 11/01/2020 18:00 Keremalispor 4-0 Akyazı Yağcılarspor
Sakarya 1A D Grubu 13. Hafta 11/01/2020 20:00 Altınderespor 0-8 Garajlar Taçspor
Sakarya 1A A Grubu 13. Hafta 12/01/2020 14:00 Fırtına Gençlerbirliği 2-3 Akyazı Akınspor
Sakarya 1A A Grubu 13. Hafta 12/01/2020 16:00 Küçücek Beldespor 1-3 Taraklıspor
Sakarya 1A B Grubu 13. Hafta 12/01/2020 18:00 Akyazıspor 1-3 Olympus Tour Harunustaspor
Sakarya 1A A Grubu 14. Hafta 18/01/2020 13:00 Akyazı Akınspor 1-4 Alaağaçspor
Sakarya 1A B Grubu 14. Hafta 18/01/2020 15:00 Akyazıspor 0-1 Hacımercanspor
Sakarya 1A A Grubu 14. Hafta 18/01/2020 17:00 Küçücek Beldespor 3-3 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya 1A B Grubu 14. Hafta 18/01/2020 19:00 Akyazıgücü 2-1 Akyazı Çınarlık Gençlikspor
Sakarya 1A C Grubu 14. Hafta 19/01/2020 13:00 Keremalispor 1-4 Ferizlispor 2011
Sakarya 1A D Grubu 14. Hafta 19/01/2020 15:00 Taşburunspor 3-8 Sakarya Caddesispor
Sakarya 1A D Grubu 14. Hafta 19/01/2020 17:00 Pazarköy Eğitimspor 5-2 Altınderespor
Sakarya 1A C Grubu 14. Hafta 19/01/2020 19:00 Akyazı Yağcılarspor 1-2 Hendek Yenimahallespor
Sakarya SAL A Grubu 15. Hafta 25/01/2020 15:00 Yeşilyurt Beldespor 3-3 Karasuspor
Sakarya 1A D Grubu 15. Hafta 25/01/2020 17:00 Altınderespor 2-1 Taşburunspor
Sakarya 1A C Grubu 15. Hafta 25/01/2020 19:00 Yuvalakspor 4-0 Keremalispor
Sakarya SAL B Grubu 15. Hafta 26/01/2020 13:00 Karapürçekspor 0-4 Sakarya Tüvasaş Demirspor
Sakarya SAL B Grubu 15. Hafta 26/01/2020 15:00 As Akyazıspor 2-1 Geyvespor
Sakarya 1A A Grubu 15. Hafta 26/01/2020 17:00 Fırtına Gençlerbirliği 1-3 Taraklıspor
Sakarya 1A B Grubu 15. Hafta 26/01/2020 19:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 1-0 Akyazıspor
Sakarya SAL B Grubu 16. Hafta 01/02/2020 15:00 Karapürçekspor 0-4 Erenlerspor
Sakarya 1A A Grubu 16. Hafta 01/02/2020 17:00 Küçücek Beldespor 1-1 Hızırtepe Özenspor
Sakarya 1A A Grubu 16. Hafta 01/02/2020 19:00 Fırtına Gençlerbirliği 1-4 Alaağaçspor
Sakarya 1A B Grubu 16. Hafta 01/02/2020 19:00 Akyazıspor 3-1 Büyükyanıkspor
Sakarya 1A A Grubu 16. Hafta 01/02/2020 21:00 Akyazı Akınspor 0-1 Yeni Alandüzüspor
Sakarya 1A D Grubu 16. Hafta 02/02/2020 14:00 Pazarköy Eğitimspor 2-3 Yuvalıderespor
Sakarya 1A D Grubu 16. Hafta 02/02/2020 16:00 Taşburunspor 0-3 Hacıkışlaspor
Sakarya 1A C Grubu 17. Hafta 15/02/2020 18:00 Yuvalakspor 6-2 Akyazı Yağcılarspor
Sakarya SAL B Grubu 17. Hafta 16/02/2020 15:00 As Akyazıspor 0-1 Sapanca Gençlikspor
Sakarya 1A A Grubu 17. Hafta 16/02/2020 17:00 Kocadöngelspor 2-0 Akyazı Akınspor
Sakarya 1A B Grubu 18. Hafta 22/02/2020 13:00 Akyazıgücü 5-2 Ozanlargücü
Sakarya SAL B Grubu 18. Hafta 22/02/2020 14:00 Karapürçekspor 6-0 Kocaalispor
Sakarya 1A A Grubu 18. Hafta 22/02/2020 16:00 Fırtına Gençlerbirliği 2-2 Yeni Alandüzüspor
Sakarya 1A B Grubu 18. Hafta 22/02/2020 18:00 Akyazıspor 1-2 Hendek Boğazspor
Sakarya 1A C Grubu 18. Hafta 23/02/2020 14:00 Keremalispor 0-2 Akova Barışspor
Sakarya 1A D Grubu 18. Hafta 23/02/2020 16:00 Pazarköy Eğitimspor 3-3 Turnalı Telli Gölspor
Sakarya 1A C Grubu 18. Hafta 23/02/2020 18:00 Akyazı Yağcılarspor 4-6 Aşağı Kirazcaspor
Sakarya 1A A Grubu 19. Hafta 01/03/2020 16:00 Kocadöngelspor 1-0 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya 1A A Grubu 20. Hafta 06/03/2020 19:00 Akyazı Akınspor 1-2 Serdivan Esentepe Gölspor
Sakarya 1A A Grubu 20. Hafta 07/03/2020 13:00 Alaağaçspor 6-2 Kocadöngelspor
Sakarya SAL B Grubu 20. Hafta 07/03/2020 15:00 Karapürçekspor 0-3 As Akyazıspor
Sakarya 1A B Grubu 20. Hafta 07/03/2020 17:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 2-3 Hendek Boğazspor
Sakarya 1A B Grubu 20. Hafta 07/03/2020 19:00 Akyazıspor 1-3 Sakarya TEK
Sakarya 1A C Grubu 20. Hafta 08/03/2020 14:00 Yuvalakspor 2-3 Akova Barışspor
Sakarya 1A D Grubu 20. Hafta 08/03/2020 16:00 Altınderespor 2-4 Sakarya Harb-İş
Sakarya 1A C Grubu 20. Hafta 08/03/2020 18:00 Keremalispor 0-2 Sakarya Kaynarcaspor
Sakarya 1A D Grubu 20. Hafta 08/03/2020 20:00 Pazarköy Eğitimspor 8-2 Akçayspor
Sakarya SAL B Grubu 21. Hafta 15/03/2020 15:00 As Akyazıspor 1-1 Erenlerspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design