Akyazı Suni Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Sakarya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Keremalispor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Sakarya 1.Amatör A Grubu 3. Hafta   12:00 Küçücek Beldespor - Akyazı Çınarlık Gençlikspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 29/09/2018 14:00 As Akyazıspor 2-1 Kocaali Sahilspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/09/2018 16:00 Küçücek Beldespor 2-1 Şeyhvarmazspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/09/2018 18:00 Karapürçekspor 8-1 Çamlıca Beldespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 1. Hafta 30/09/2018 14:00 Pazarköy Eğitimspor 4-0 Çaykışlaspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 1. Hafta 30/09/2018 16:00 Akyazıspor 2-2 Hacımercanspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 1. Hafta 30/09/2018 18:00 Keremalispor 1-1 Serdivan Esentepe Gölspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 1. Hafta 30/09/2018 20:00 Fırtına Gençlerbirliği 1-3 Kazimiyespor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 06/10/2018 18:00 Altınderespor 4-2 Kaynarcaspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 07/10/2018 14:00 Alaağaçspor 0-6 As Akyazıspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/10/2018 16:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 0-2 Sakarya Caddesispor
Sakarya 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 07/10/2018 18:00 Akyazı Akınspor 1-1 Sapanca Kurtköyspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/10/2018 20:00 Taşburunspor 2-2 Küçücek Beldespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 4. Hafta 13/10/2018 15:00 Hendekspor 2-0 Küçükyalı Yelkenspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 13/10/2018 19:00 As Akyazıspor 0-0 Sapanca Gençlikspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 14/10/2018 14:00 Olymtour Harunustaspor 1-0 Arifiye Kalaycıspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 3. Hafta 14/10/2018 15:00 Fırtına Gençlerbirliği 2-0 Serdivan Esentepe Gölspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 14/10/2018 16:00 Taşburunspor 4-2 Şeyhvarmazspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 3. Hafta 14/10/2018 20:00 Akyazıspor 2-2 Keremalispor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 4. Hafta 20/10/2018 18:00 Keremalispor 2-2 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2018 14:00 Alaağaçspor 1-5 Harmanlıkspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2018 16:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 4-7 Taşburunspor
Sakarya 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 21/10/2018 18:00 Akyazı Akınspor 2-2 Kuzulukspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 21/10/2018 20:00 Altınderespor 0-5 Yeşilyurt Beldespor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2018 14:00 As Akyazıspor 2-0 Sakarya Harb-İş Tank
Sakarya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2018 19:00 Taşburunspor 1-2 54 Futbol Kulübü
Sakarya Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 28/10/2018 14:00 Olymtour Harunustaspor 0-0 Akova Barışspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 28/10/2018 16:00 Altınderespor 1-0 Limandere Beldespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 5. Hafta 28/10/2018 18:00 Karasu Aziziyespor 7-1 Keremalispor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 5. Hafta 28/10/2018 20:00 Fırtına Gençlerbirliği 1-7 Akyazıspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 03/11/2018 18:00 Sakarya Akyazıgücü 1-2 Altınderespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2018 14:00 Karapürçekspor 3-3 Sakarya Caddesispor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 6. Hafta 04/11/2018 16:00 Akyazıspor 2-1 Karasu Aziziyespor
Sakarya 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 04/11/2018 18:00 Akyazı Akınspor 3-3 Taşkısığı Köyüspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 6. Hafta 04/11/2018 20:00 Keremalispor 1-1 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 10/11/2018 14:00 Alaağaçspor 2-1 Söğütlüspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 10/11/2018 16:00 As Akyazıspor 1-1 Geyvespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 10/11/2018 18:00 Taşburunspor 1-1 Çamlıca Beldespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 11/11/2018 14:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 1-0 Geyve Bayatspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 11/11/2018 16:00 Altınderespor 1-1 Hızırtepe Yeni Özenspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 7. Hafta 11/11/2018 18:00 Pazarköy Eğitimspor 2-2 Akyazıspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 11/11/2018 20:00 Küçücek Beldespor 0-2 Karapürçekspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 17/11/2018 14:00 Olymtour Harunustaspor 1-1 Arifiyespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 8. Hafta 17/11/2018 16:00 Akyazıspor 2-3 Sakarya TEK
Sakarya 1.Amatör D Grubu 8. Hafta 17/11/2018 18:00 Fırtına Gençlerbirliği 3-4 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 17/11/2018 20:00 Karapürçekspor 5-2 Taşburunspor
Sakarya 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 18/11/2018 16:00 Akyazı Akınspor 5-2 Ferizli Karadenizspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 24/11/2018 14:00 Alaağaçspor 3-4 Aşağı Kirazcaspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 24/11/2018 16:00 Küçücek Beldespor 2-6 Hacıkışlaspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 24/11/2018 18:00 Taşburunspor 1-2 Hanlıköyspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 24/11/2018 20:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 0-4 Karapürçekspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 25/11/2018 13:00 Altınderespor 2-1 Garajlar Taçspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 25/11/2018 14:00 Sakarya Akyazıgücü 3-2 Taraklıspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 9. Hafta 25/11/2018 16:00 Pazarköy Eğitimspor 3-4 Karasu Aziziyespor
Sakarya 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 25/11/2018 18:00 Akyazı Akınspor 3-2 Çaybaşı Bekirpaşaspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 01/12/2018 14:00 Olymtour Harunustaspor 0-1 Küçük Karasu Güvenspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 10. Hafta 01/12/2018 18:00 Fırtına Gençlerbirliği 3-0 Çaykışlaspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 14:00 As Akyazıspor 0-0 Harmanlıkspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 10. Hafta 02/12/2018 16:00 Keremalispor 3-6 Kazimiyespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 18:00 Karapürçekspor 5-3 54 Futbol Kulübü
Sakarya Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 08/12/2018 16:30 Alaağaçspor 2-9 Sakarya Tüvasaş Demirspor
Sakarya 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 08/12/2018 18:30 Akyazı Akınspor 4-2 Hendek Boğazspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 08/12/2018 20:30 Altınderespor 3-5 Akçayspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/12/2018 14:00 Küçücek Beldespor 1-4 Sakarya Caddesispor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 09/12/2018 16:00 Sakarya Akyazıgücü 3-0 Sinanoğluspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/12/2018 18:00 Taşburunspor 4-6 Yeni Alandüzüspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/12/2018 20:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 0-3 Hacıkışlaspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 12/01/2019 16:00 Altınderespor 2-7 Kazımpaşa Birlikspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 12/01/2019 20:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 2-2 Yeni Alandüzüspor
Sakarya 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 13/01/2019 18:00 Akyazı Akınspor 3-0 Hayreddinspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 19/01/2019 14:00 Olymtour Harunustaspor 0-5 Kırkpınar Gençlikspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/01/2019 16:00 Karapürçekspor 2-0 Şeyhvarmazspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/01/2019 18:00 Küçücek Beldespor 3-1 Taşburunspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 13. Hafta 20/01/2019 13:00 Akyazıspor 2-1 Serdivan Esentepe Gölspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 20/01/2019 15:00 As Akyazıspor 3-3 Alaağaçspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 13. Hafta 20/01/2019 17:00 Fırtına Gençlerbirliği 1-2 Hacımercanspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 13. Hafta 20/01/2019 19:00 Keremalispor 1-6 Kocatöngelspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 26/01/2019 14:00 Alaağaçspor 0-1 Hendek Dereköyspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 26/01/2019 18:00 Sakarya Akyazıgücü 7-1 Kaynarcaspor
Sakarya 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 27/01/2019 13:00 Akyazı Akınspor 2-0 Karaaptiler Akınspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 27/01/2019 15:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 1-0 Küçücek Beldespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 27/01/2019 17:00 Karapürçekspor 2-1 Hanlıköyspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 14. Hafta 27/01/2019 19:00 Keremalispor 1-2 Akyazıspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2019 14:00 Olymtour Harunustaspor 2-5 Kışlaçayspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 15. Hafta 03/02/2019 12:00 Akyazıspor 0-4 Kocatöngelspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 03/02/2019 14:00 As Akyazıspor 5-0 Aşağı Kirazcaspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 15. Hafta 03/02/2019 16:00 Pazarköy Eğitimspor 1-2 Hacımercanspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 15. Hafta 03/02/2019 18:00 Fırtına Gençlerbirliği 3-0 Keremalispor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 03/02/2019 19:00 Rasimpaşaspor 1-7 Sakarya Akyazıgücü
Sakarya 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 03/02/2019 20:00 Küçücek Beldespor 3-2 54 Futbol Kulübü
Sakarya Süper Amatör A Grubu 16. Hafta 09/02/2019 15:00 Alaağaçspor 0-1 Karasu Yalıspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 16. Hafta 09/02/2019 17:00 Akyazıspor 1-3 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya 1.Amatör C Grubu 16. Hafta 10/02/2019 14:00 Akyazı Akınspor 3-1 Akartepespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 10/02/2019 16:00 Karapürçekspor 3-1 Yeni Alandüzüspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/02/2019 16:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 4-0 54 Futbol Kulübü
Sakarya 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/02/2019 18:00 Küçücek Beldespor 3-1 Çamlıca Beldespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/02/2019 20:00 Taşburunspor 2-2 Geyve Bayatspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 17. Hafta 17/02/2019 14:00 As Akyazıspor 1-0 Sakarya Tüvasaş Demirspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 17. Hafta 17/02/2019 16:00 Pazarköy Eğitimspor 0-1 Keremalispor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 17. Hafta 17/02/2019 16:00 Fırtına Gençlerbirliği 0-7 Kocatöngelspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 17/02/2019 18:00 Altınderespor 4-5 Sakarya Akyazıgücü
Sakarya 1.Amatör D Grubu 18. Hafta 24/02/2019 12:00 Keremalispor 1-0 Sakarya TEK
Sakarya 1.Amatör C Grubu 18. Hafta 24/02/2019 14:00 Akyazı Akınspor 1-2 Yuvalıderespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 18. Hafta 24/02/2019 16:00 Fırtına Gençlerbirliği 3-8 Karasu Aziziyespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 18. Hafta 24/02/2019 18:00 Akyazıspor 2-3 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 19. Hafta 03/03/2019 12:00 Pazarköy Eğitimspor 4-0 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya Süper Amatör A Grubu 19. Hafta 03/03/2019 14:00 As Akyazıspor 2-1 Söğütlüspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 03/03/2019 16:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 4-0 Çamlıca Beldespor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 03/03/2019 18:00 Sakarya Akyazıgücü 0-0 Hızırtepe Yeni Özenspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 03/03/2019 20:00 Taşburunspor 0-3 Karapürçekspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 20. Hafta 09/03/2019 14:00 As Akyazıspor 3-2 Hendek Dereköyspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 20. Hafta 09/03/2019 18:00 Fırtına Gençlerbirliği 3-3 Sakarya TEK
Sakarya 1.Amatör D Grubu 20. Hafta 09/03/2019 20:00 Akyazıspor 7-1 Çaykışlaspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 10/03/2019 16:00 Karapürçekspor 1-1 Akyazı Çınarlık Gençlikspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 16/03/2019 16:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 3-0 Hanlıköyspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 16/03/2019 18:00 Küçücek Beldespor 4-1 Yeni Alandüzüspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 17/03/2019 14:00 Sakarya Akyazıgücü 0-3 Garajlar Taçspor
Sakarya 1.Amatör C Grubu 21. Hafta 17/03/2019 16:00 Akyazı Akınspor 3-1 Hendek Gençlikspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 22. Hafta 23/03/2019 18:00 Akyazıspor 1-3 Kazimiyespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 22. Hafta 24/03/2019 14:00 Keremalispor 1-1 Hacımercanspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 24/03/2019 16:00 Karapürçekspor 6-3 Geyve Bayatspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 22. Hafta 24/03/2019 18:00 Pazarköy Eğitimspor 1-3 Sakarya TEK
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 1. Hafta 06/04/2019 18:00 Hacıfazlıoğluspor 3-0 Bedil Kazancıspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 1. Hafta 06/04/2019 20:00 Kumköprüspor 2-3 Eskibedilspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 1. Hafta 07/04/2019 14:00 Çatalköprüspor 3-0 Erdoğduspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 1. Hafta 07/04/2019 16:00 Yuvalakspor 6-1 Hendekgücü
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 1. Hafta 07/04/2019 18:00 Yağcılarspor 5-4 As Kuzulukspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 1. Hafta 07/04/2019 20:00 Vakıfspor 1-2 Topağaçspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 2. Hafta 13/04/2019 14:00 Akyazı Karadenizspor 3-6 Hasanbeyspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 2. Hafta 13/04/2019 20:00 As Arifiyespor 0-7 Yuvalakspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 2. Hafta 14/04/2019 14:00 Eskibedilspor 2-3 Yağcılarspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 2. Hafta 14/04/2019 16:00 As Kuzulukspor 5-2 Vakıfspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 2. Hafta 14/04/2019 18:00 Hendekgücü 0-3 Çatalköprüspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 2. Hafta 14/04/2019 20:00 Erdoğduspor 0-3 Sakarya Kuyudibispor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 3. Hafta 20/04/2019 16:00 As Arifiyespor 3-0 Hendekgücü
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 3. Hafta 20/04/2019 18:00 Sakarya Kuyudibispor 0-3 Çatalköprüspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 3. Hafta 20/04/2019 20:00 Kumköprüspor 1-3 Topağaçspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 3. Hafta 21/04/2019 13:00 Hasanbeyspor 9-2 Erdoğduspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 3. Hafta 21/04/2019 15:00 Hacıfazlıoğluspor 1-3 As Kuzulukspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 3. Hafta 21/04/2019 17:00 Yuvalakspor 4-1 Akyazı Karadenizspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 4. Hafta 27/04/2019 18:00 Erdoğduspor 1-19 Yuvalakspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 4. Hafta 27/04/2019 20:00 Eskibedilspor 3-3 Vakıfspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 4. Hafta 28/04/2019 13:00 Topağaçspor 4-2 Bedil Kazancıspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 4. Hafta 28/04/2019 15:00 Yağcılarspor 3-0 Hacıfazlıoğluspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 4. Hafta 28/04/2019 17:00 As Kuzulukspor 4-1 Kumköprüspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 4. Hafta 28/04/2019 19:00 Çatalköprüspor 1-1 Hasanbeyspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 5. Hafta 04/05/2019 20:00 Hacıfazlıoğluspor 6-1 Vakıfspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 5. Hafta 05/05/2019 13:00 Bedil Kazancıspor 0-3 As Kuzulukspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 5. Hafta 05/05/2019 15:00 Yuvalakspor 3-0 Çatalköprüspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 5. Hafta 05/05/2019 17:00 Eskibedilspor 2-3 Topağaçspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 5. Hafta 05/05/2019 19:00 Hasanbeyspor 5-0 Sakarya Kuyudibispor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 6. Hafta 10/05/2019 22:00 Vakıfspor 4-3 Kumköprüspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 6. Hafta 11/05/2019 22:00 As Kuzulukspor 3-0 Topağaçspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 6. Hafta 12/05/2019 15:00 Hacıfazlıoğluspor 3-0 Eskibedilspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 6. Hafta 12/05/2019 17:00 Çatalköprüspor 2-3 As Arifiyespor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 6. Hafta 12/05/2019 22:00 Sakarya Kuyudibispor 1-3 Yuvalakspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 7. Hafta 18/05/2019 22:30 Kumköprüspor 8-5 Hacıfazlıoğluspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 7. Hafta 19/05/2019 15:00 Akyazı Karadenizspor 2-0 Çatalköprüspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı A 7. Hafta 19/05/2019 17:00 Topağaçspor 0-3 Yağcılarspor
Sakarya 2.Amatör Akyazı B 7. Hafta 19/05/2019 22:30 Yuvalakspor 1-0 Hasanbeyspor
Sakarya 2.Amatör Play-Off B 2. Hafta 01/06/2019 23:00 As Kuzulukspor 5-3 Akyazı Karadenizspor
Sakarya 2.Amatör Play-Off A 3. Hafta 09/06/2019 18:00 Hasanbeyspor - Hacıfazlıoğluspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design