Ekrem Karaberberoğlu Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Sakarya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Sakarya Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 29/09/2018 14:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 1-2 Sapanca Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 2. Hafta 30/09/2018 15:00 Serdivanspor 1-1 Beşyüzevlerspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 2. Hafta 06/10/2018 19:00 Serdivan Esentepe Gölspor 1-2 Akyazıspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 13/10/2018 14:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 1-1 Sakarya Harb-İş Tank
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Serdivanspor 2-1 Çilimli Belediyespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 4. Hafta 20/10/2018 18:00 Serdivan Esentepe Gölspor 1-0 Karasu Aziziyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 6. Hafta 28/10/2018 14:00 Serdivanspor 0-1 Bursa Zaferspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2018 17:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 0-1 As Akyazıspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 6. Hafta 04/11/2018 20:00 Serdivan Esentepe Gölspor 0-0 Sakarya TEK
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Serdivanspor 3-1 Küçükyalı Yelkenspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 17/11/2018 18:00 Kışlaçayspor 2-4 Küçük Karasu Güvenspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 18/11/2018 17:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 0-3 Harmanlıkspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 10. Hafta 25/11/2018 14:00 Serdivanspor 0-1 Kaynaşlı Belediyespor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 01/12/2018 14:00 Sakarya Erenlerspor 1-2 Adapazarıspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 16:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 0-1 Kocaali Sahilspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 10. Hafta 02/12/2018 19:00 Serdivan Esentepe Gölspor 0-3 Hacımercanspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 08/12/2018 14:00 Harmanlıkspor 1-4 Hendek Dereköyspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 12. Hafta 11/01/2019 20:00 Serdivan Esentepe Gölspor 2-1 Keremalispor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 19/01/2019 17:30 Sakarya Tüvasaş Demirspor 1-1 Aşağı Kirazcaspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 14. Hafta 20/01/2019 14:00 Serdivanspor 2-0 Beylerbeyi
Sakarya 1.Amatör D Grubu 14. Hafta 27/01/2019 19:00 Serdivan Esentepe Gölspor 4-2 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2019 14:00 Adapazarıspor 0-3 Pamukova 1968 Spor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Serdivanspor 4-2 Karasuspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 16. Hafta 09/02/2019 19:00 Serdivan Esentepe Gölspor 2-5 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 17. Hafta 16/02/2019 19:00 Sakarya TEK 1-2 Serdivan Esentepe Gölspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 18. Hafta 17/02/2019 14:00 Serdivanspor 1-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 18. Hafta 24/02/2019 15:00 Serdivan Esentepe Gölspor 2-2 Çaykışlaspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 20. Hafta 03/03/2019 14:00 Serdivanspor 1-3 1877 Alemdağspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 20. Hafta 09/03/2019 19:00 Serdivan Esentepe Gölspor 0-6 Kazimiyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Serdivanspor 1-5 Hendekspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 22. Hafta 23/03/2019 18:00 Serdivan Esentepe Gölspor 5-7 Kocatöngelspor
Sakarya 2.Amatör Merkez B 1. Hafta 06/04/2019 18:00 Sakarya Çarkspor 3-0 Maltepe Gençlikspor
Sakarya 2.Amatör Merkez B 1. Hafta 06/04/2019 20:30 Yazlıkspor 4-1 Sakarya SHÇEK
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 24. Hafta 07/04/2019 15:00 Serdivanspor 1-1 Devrek Belediyespor
Sakarya 2.Amatör Merkez B 2. Hafta 13/04/2019 18:00 Sakarya SHÇEK 1-0 Çarka Samiyespor
Sakarya 2.Amatör Merkez B 2. Hafta 13/04/2019 20:30 Maltepe Gençlikspor 1-3 Yazlıkspor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 2. Hafta 14/04/2019 14:00 Taşlık İdman Yurdu 4-1 Kazımpaşa Beldespor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 2. Hafta 14/04/2019 16:30 Çaybaşı Fuadiyespor 5-1 32 Evlerspor
Sakarya 2.Amatör Merkez B 2. Hafta 14/04/2019 19:00 Sakarya Eğitimspor 4-1 Budaklarspor
Sakarya Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 20/04/2019 15:00 Pamukova 1968 Spor 1-0 Arifiye Kalaycıspor
Sakarya 1.Amatör Play-Off B 5. Hafta 20/04/2019 18:00 Karaaptiler Akınspor 3-0 Ferizli Karadenizspor
Sakarya 2.Amatör Merkez B 3. Hafta 20/04/2019 20:30 Sakarya Çarkspor 1-7 Sakarya Eğitimspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 26. Hafta 21/04/2019 15:00 Serdivanspor 1-3 Bartınspor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 3. Hafta 21/04/2019 18:00 Ozanlargücü 4-0 Kazımpaşa Beldespor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 4. Hafta 28/04/2019 16:00 Kazımpaşa Beldespor 1-3 Sakarya Akademikspor
Sakarya 2.Amatör Merkez B 4. Hafta 28/04/2019 19:00 Sakarya Eğitimspor 1-2 Yazlıkspor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 5. Hafta 04/05/2019 18:00 Sakarya Akademikspor 2-4 Ozanlargücü
Sakarya 2.Amatör Merkez A 5. Hafta 05/05/2019 15:00 32 Evlerspor 2-8 Kazımpaşa Beldespor
Sakarya 2.Amatör Merkez B 5. Hafta 05/05/2019 18:00 Maltepe Gençlikspor 3-4 Sakarya Eğitimspor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 6. Hafta 12/05/2019 16:00 Sakarya Akademikspor 3-4 Taşlık İdman Yurdu
Sakarya 2.Amatör Karasu 7. Hafta 18/05/2019 22:00 Darıçayırı Beldespor 0-4 Söğütlü Kalespor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 7. Hafta 19/05/2019 17:00 Acıelmalıkspor 2-0 Kazımpaşa Beldespor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 7. Hafta 19/05/2019 22:00 Çaybaşı Fuadiyespor 0-2 Ozanlargücü
Sakarya 2.Amatör Baraj Maçları 1. Hafta 22/05/2019 22:00 Acıelmalıkspor 4-3 Taşlık İdman Yurdu
Sakarya 2.Amatör Play-Off A 1. Hafta 25/05/2019 23:00 Büyükyanıkspor 6-1 Hasanbeyspor
Sakarya 2.Amatör Play-Off B 2. Hafta 01/06/2019 23:00 Hendek Yeşiller Gençlikspor 3-2 Söğütlü Kalespor
Sakarya 2.Amatör Play-Off A 2. Hafta 02/06/2019 23:00 Çaybaşı Fuadiyespor 2-2 Sakarya Yıldırımspor
Sakarya 2.Amatör Play-Off A 4. Hafta 12/06/2019 20:00 Sakarya Yıldırımspor 3-0 Hasanbeyspor
Sakarya 2.Amatör Play-Off B 4. Hafta 13/06/2019 20:00 Hendek Yeşiller Gençlikspor 2-0 Acıelmalıkspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design