Karaman Suni Çim Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Sakarya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Acıelmalıkspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Sakarya Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 28/09/2018 20:00 Harmanlıkspor 1-0 Söğütlüspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/09/2018 20:00 Yeni Alandüzüspor 4-0 Akyazı Çınarlık Gençlikspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 30/09/2018 14:00 Adapazarıspor 5-0 Ferizlispor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 30/09/2018 16:00 Garajlar Taçspor 4-1 Taraklıspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 1. Hafta 30/09/2018 18:00 Sakarya TEK 1-2 Kocatöngelspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 06/10/2018 19:00 Limandere Beldespor 1-2 Garajlar Taçspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/10/2018 16:00 54 Futbol Kulübü 2-1 Yeni Alandüzüspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 2. Hafta 07/10/2018 18:00 Kocatöngelspor 2-0 Keremalispor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 13/10/2018 14:00 Harmanlıkspor 2-2 Kocaali Sahilspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 13/10/2018 20:00 Yeni Alandüzüspor 3-1 Geyve Bayatspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 14/10/2018 14:00 Adapazarıspor 1-0 Kocaalispor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 14/10/2018 16:30 Yeşilyurt Beldespor 2-2 Limandere Beldespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 4. Hafta 20/10/2018 18:00 Kocatöngelspor 2-0 Akyazıspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2018 13:00 Sakarya Harb-İş Tank 0-2 Geyvespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2018 15:00 54 Futbol Kulübü 6-0 Küçücek Beldespor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 21/10/2018 17:00 Garajlar Taçspor 3-1 Akçayspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2018 14:00 Harmanlıkspor 1-3 Sapanca Gençlikspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2018 16:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 1-1 Şeyhvarmazspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2018 18:00 Yeni Alandüzüspor 1-4 Karapürçekspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2018 20:00 Hacıkışlaspor 3-0 Hanlıköyspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 28/10/2018 14:00 Adapazarıspor 6-1 Kırkpınar Gençlikspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 5. Hafta 28/10/2018 16:00 Sakarya TEK 0-2 Hacımercanspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 02/11/2018 20:00 Sakarya Harb-İş Tank 1-3 Hendek Dereköyspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 6. Hafta 04/11/2018 17:00 Kocatöngelspor 4-1 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2018 19:00 54 Futbol Kulübü 3-0 Akyazı Çınarlık Gençlikspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 10/11/2018 14:00 Harmanlıkspor 0-0 Sakarya Harb-İş Tank
Sakarya Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 11/11/2018 14:00 Adapazarıspor 2-0 Kışlaçayspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 11/11/2018 16:00 54 Futbol Kulübü 0-2 Şeyhvarmazspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 11/11/2018 18:00 Yeni Alandüzüspor 0-1 Hacıkışlaspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 17/11/2018 14:00 Sakarya Harb-İş Tank 0-2 Karasu Yalıspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 8. Hafta 17/11/2018 16:00 Kocatöngelspor 2-0 Karasu Aziziyespor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 17/11/2018 19:00 Garajlar Taçspor 2-3 Yeşilyurt Beldespor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 24/11/2018 14:00 Harmanlıkspor 1-3 Geyvespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 24/11/2018 18:00 54 Futbol Kulübü 5-0 Çamlıca Beldespor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 25/11/2018 14:00 Adapazarıspor 1-0 Olymtour Harunustaspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 01/12/2018 17:00 Garajlar Taçspor 3-1 Sakarya Akyazıgücü
Sakarya Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 16:00 Sakarya Harb-İş Tank 1-1 Alaağaçspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 10. Hafta 02/12/2018 18:00 Kocatöngelspor 3-1 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 20:00 Yeni Alandüzüspor 2-3 Küçücek Beldespor
Sakarya 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 07/12/2018 20:00 Taşkısığı Köyüspor 0-1 Karaaptiler Akınspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 09/12/2018 14:00 Adapazarıspor 1-1 Arifiyespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 11. Hafta 09/12/2018 16:00 Kocatöngelspor 4-0 Serdivan Esentepe Gölspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/12/2018 18:00 54 Futbol Kulübü 0-2 Hanlıköyspor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 23/12/2018 12:00 Ozanlargücü 1-2 Sakarya Ankaspor Bayan FK
Sakarya 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 11/01/2019 18:00 54 Futbol Kulübü 1-1 Hacıkışlaspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 12. Hafta 11/01/2019 20:00 Kocatöngelspor 4-1 Sakarya TEK
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 6. Hafta 12/01/2019 17:00 Ozanlargücü 9-0 Düzce Kadın FK
Sakarya Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 19/01/2019 14:00 Adapazarıspor 0-0 Küçük Karasu Güvenspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/01/2019 18:00 Yeni Alandüzüspor 4-1 54 Futbol Kulübü
Sakarya 1.Amatör D Grubu 13. Hafta 19/01/2019 20:00 Sakarya TEK 2-0 Çaykışlaspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 20/01/2019 12:00 Garajlar Taçspor 1-0 Limandere Beldespor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 20/01/2019 14:00 Harmanlıkspor 0-2 Karasu Yalıspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 20/01/2019 16:00 Sakarya Harb-İş Tank 2-6 Söğütlüspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 26/01/2019 14:00 Sakarya Harb-İş Tank 2-3 Sakarya Tüvasaş Demirspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 26/01/2019 18:00 Garajlar Taçspor 3-0 Sinanoğluspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 14. Hafta 26/01/2019 20:00 Kocatöngelspor 5-0 Çaykışlaspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 27/01/2019 14:00 54 Futbol Kulübü 0-6 Sakarya Caddesispor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 03/02/2019 18:00 Yeni Alandüzüspor 2-0 Çamlıca Beldespor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 16/02/2019 14:00 Adapazarıspor 0-2 Arifiye Kalaycıspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/02/2019 16:00 Yeni Alandüzüspor 1-2 Hanlıköyspor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 8. Hafta 17/02/2019 12:00 Ozanlargücü 0-6 Dudulluspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 18. Hafta 24/02/2019 14:00 Kocatöngelspor 0-1 Kazimiyespor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 19. Hafta 02/03/2019 14:00 Adapazarıspor 5-0 Akova Barışspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 03/03/2019 16:00 54 Futbol Kulübü 1-2 Geyve Bayatspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 03/03/2019 18:00 Yeni Alandüzüspor 1-1 Şeyhvarmazspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 20. Hafta 09/03/2019 19:00 Kocatöngelspor 5-1 Hacımercanspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 10/03/2019 16:00 Yeni Alandüzüspor 0-7 Sakarya Caddesispor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 21. Hafta 15/03/2019 20:00 Sakarya TEK 2-2 Karasu Aziziyespor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 21. Hafta 16/03/2019 14:00 Adapazarıspor 5-0 Sakarya Erenlerspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 16/03/2019 16:00 54 Futbol Kulübü 1-6 Karapürçekspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 23/03/2019 20:00 Kazımpaşa Birlikspor 2-2 Yeşilyurt Beldespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 24/03/2019 16:00 Yeni Alandüzüspor 1-1 Taşburunspor
Sakarya 1.Amatör Play-Off B 1. Hafta 03/04/2019 17:00 Hacımercanspor 0-0 Karaaptiler Akınspor
Sakarya 1.Amatör Play-Off B 1. Hafta 03/04/2019 19:00 Kazımpaşa Birlikspor 0-0 Ferizli Karadenizspor
Sakarya 1.Amatör Play-Off B 1. Hafta 03/04/2019 21:00 Hacıkışlaspor 1-0 Hızırtepe Yeni Özenspor
Sakarya 1.Amatör Play-Off A 2. Hafta 06/04/2019 17:00 Akyazı Akınspor 0-1 Garajlar Taçspor
Sakarya 1.Amatör Play-Off A 2. Hafta 06/04/2019 19:00 Hanlıköyspor 1-2 Karasu Aziziyespor
Sakarya 1.Amatör Play-Off A 2. Hafta 06/04/2019 21:00 Kocatöngelspor 1-1 Sakarya Caddesispor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 1. Hafta 07/04/2019 16:00 Kazımpaşa Beldespor 2-0 Sakarya Karadenizspor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 1. Hafta 07/04/2019 18:00 32 Evlerspor 3-7 Taşlık İdman Yurdu
Sakarya 1.Amatör Play-Off B 3. Hafta 09/04/2019 17:00 Kazımpaşa Birlikspor 3-1 Hacıkışlaspor
Sakarya 1.Amatör Play-Off B 3. Hafta 09/04/2019 19:00 Hacımercanspor 3-0 Ferizli Karadenizspor
Sakarya 1.Amatör Play-Off B 3. Hafta 09/04/2019 21:00 Karaaptiler Akınspor 4-2 Hızırtepe Yeni Özenspor
Sakarya 1.Amatör Play-Off A 4. Hafta 13/04/2019 17:00 Karasu Aziziyespor 4-3 Sakarya Caddesispor
Sakarya 1.Amatör Play-Off A 4. Hafta 13/04/2019 19:00 Akyazı Akınspor 0-3 Kocatöngelspor
Sakarya 1.Amatör Play-Off A 4. Hafta 13/04/2019 21:00 Garajlar Taçspor 0-3 Hanlıköyspor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 2. Hafta 14/04/2019 16:00 Sakarya Karadenizspor 1-2 Ozanlargücü
Sakarya Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 20/04/2019 15:00 Sapanca Gençlikspor 1-0 Hendek Dereköyspor
Sakarya 1.Amatör Play-Off B 5. Hafta 20/04/2019 18:00 Hacımercanspor 3-0 Hacıkışlaspor
Sakarya 2.Amatör Merkez A 3. Hafta 20/04/2019 20:00 Sakarya Akademikspor 3-0 Sakarya Karadenizspor
Sakarya 2.Amatör Karasu 5. Hafta 05/05/2019 16:00 Büyükyanıkspor 4-1 Darıçayırı Beldespor
Sakarya 2.Amatör Karasu 6. Hafta 12/05/2019 15:00 Gölkentspor 1-7 Büyükyanıkspor
Sakarya 2.Amatör Karasu 6. Hafta 12/05/2019 22:00 Söğütlü Kalespor 3-6 Kızılcıkspor
Sakarya 2.Amatör Karasu 7. Hafta 18/05/2019 22:00 Büyükyanıkspor 4-2 Kozlukspor
Sakarya 2.Amatör Play-Off B 1. Hafta 26/05/2019 23:00 Söğütlü Kalespor 0-2 Acıelmalıkspor
Sakarya 2.Amatör Play-Off A 2. Hafta 02/06/2019 23:00 Hacıfazlıoğluspor 0-8 Büyükyanıkspor
Sakarya 2.Amatör Play-Off A 4. Hafta 12/06/2019 20:00 Çaybaşı Fuadiyespor 3-0 Hacıfazlıoğluspor
Sakarya 2.Amatör Play-Off B 4. Hafta 13/06/2019 20:00 Söğütlü Kalespor 3-0 As Kuzulukspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design