Karaman Suni Çim Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Sakarya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Acıelmalıkspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Sakarya Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 28/09/2018 20:00 Harmanlıkspor 1-0 Söğütlüspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/09/2018 20:00 Yeni Alandüzüspor 4-0 Akyazı Çınarlık Gençlikspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 30/09/2018 14:00 Adapazarıspor 5-0 Ferizlispor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 30/09/2018 16:00 Garajlar Taçspor 4-1 Taraklıspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 1. Hafta 30/09/2018 18:00 Sakarya TEK 1-2 Kocatöngelspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 06/10/2018 19:00 Limandere Beldespor 1-2 Garajlar Taçspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/10/2018 16:00 54 Futbol Kulübü 2-1 Yeni Alandüzüspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 2. Hafta 07/10/2018 18:00 Kocatöngelspor 2-0 Keremalispor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 13/10/2018 14:00 Harmanlıkspor 2-2 Kocaali Sahilspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 13/10/2018 20:00 Yeni Alandüzüspor 3-1 Geyve Bayatspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 14/10/2018 14:00 Adapazarıspor 1-0 Kocaalispor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 14/10/2018 16:30 Yeşilyurt Beldespor 2-2 Limandere Beldespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 4. Hafta 20/10/2018 18:00 Kocatöngelspor 2-0 Akyazıspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2018 13:00 Sakarya Harb-İş Tank 0-2 Geyvespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2018 15:00 54 Futbol Kulübü 6-0 Küçücek Beldespor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 21/10/2018 17:00 Garajlar Taçspor 3-1 Akçayspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2018 14:00 Harmanlıkspor 1-3 Sapanca Gençlikspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2018 16:00 Akyazı Çınarlık Gençlikspor 1-1 Şeyhvarmazspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2018 18:00 Yeni Alandüzüspor 1-4 Karapürçekspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2018 20:00 Hacıkışlaspor 3-0 Hanlıköyspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 28/10/2018 14:00 Adapazarıspor 6-1 Kırkpınar Gençlikspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 5. Hafta 28/10/2018 16:00 Sakarya TEK 0-2 Hacımercanspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 02/11/2018 20:00 Sakarya Harb-İş Tank 1-3 Hendek Dereköyspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 6. Hafta 04/11/2018 17:00 Kocatöngelspor 4-1 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2018 19:00 54 Futbol Kulübü 3-0 Akyazı Çınarlık Gençlikspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 10/11/2018 14:00 Harmanlıkspor 0-0 Sakarya Harb-İş Tank
Sakarya Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 11/11/2018 14:00 Adapazarıspor 2-0 Kışlaçayspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 11/11/2018 16:00 54 Futbol Kulübü 0-2 Şeyhvarmazspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 11/11/2018 18:00 Yeni Alandüzüspor 0-1 Hacıkışlaspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 17/11/2018 14:00 Sakarya Harb-İş Tank 0-2 Karasu Yalıspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 8. Hafta 17/11/2018 16:00 Kocatöngelspor 2-0 Karasu Aziziyespor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 17/11/2018 19:00 Garajlar Taçspor 2-3 Yeşilyurt Beldespor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 24/11/2018 14:00 Harmanlıkspor 1-3 Geyvespor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 24/11/2018 18:00 54 Futbol Kulübü 5-0 Çamlıca Beldespor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 25/11/2018 14:00 Adapazarıspor 1-0 Olymtour Harunustaspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 01/12/2018 17:00 Garajlar Taçspor 3-1 Sakarya Akyazıgücü
Sakarya Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 16:00 Sakarya Harb-İş Tank 1-1 Alaağaçspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 10. Hafta 02/12/2018 18:00 Kocatöngelspor 3-1 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 20:00 Yeni Alandüzüspor 2-3 Küçücek Beldespor
Sakarya 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 07/12/2018 20:00 Taşkısığı Köyüspor 0-1 Karaaptiler Akınspor
Sakarya Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 09/12/2018 14:00 Adapazarıspor 1-1 Arifiyespor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 11. Hafta 09/12/2018 16:00 Kocatöngelspor 4-0 Serdivan Esentepe Gölspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/12/2018 18:00 54 Futbol Kulübü 0-2 Hanlıköyspor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 23/12/2018 12:00 Ozanlargücü 1-2 Sakarya Ankaspor Bayan FK
Sakarya 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 11/01/2019 18:00 54 Futbol Kulübü 1-1 Hacıkışlaspor
Sakarya 1.Amatör D Grubu 12. Hafta 11/01/2019 20:00 Kocatöngelspor 4-1 Sakarya TEK
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 6. Hafta 12/01/2019 17:00 Ozanlargücü 9-0 Düzce Kadın FK
Sakarya Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 19/01/2019 14:00 Adapazarıspor - Küçük Karasu Güvenspor
Sakarya 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/01/2019 18:00 Yeni Alandüzüspor - 54 Futbol Kulübü
Sakarya 1.Amatör D Grubu 13. Hafta 19/01/2019 20:00 Sakarya TEK - Çaykışlaspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 20/01/2019 14:00 Harmanlıkspor - Karasu Yalıspor
Sakarya Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 20/01/2019 16:00 Sakarya Harb-İş Tank - Söğütlüspor
Sakarya 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 20/01/2019 18:00 Garajlar Taçspor - Limandere Beldespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design