23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

İlkadım Suni Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Samsun

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Atakum Belediyespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Samsun Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 22/10/2023 14:30 Samsun Türk Telekom 0-4 Termespor
Samsun Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 12/11/2023 14:00 Samsun Yolspor 2-1 1930 Bafraspor
Samsun Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 26/11/2023 14:30 Samsun Türk Telekom 0-2 Vezirköprü Belediyespor
Samsun Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 03/12/2023 14:00 Samsun Yolspor 2-1 Çarşamba Gençlergücü
Samsun Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 10/12/2023 14:00 Samsun Türk Telekom 0-1 1930 Bafraspor
Samsun Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 24/12/2023 14:00 Samsun Yolspor 0-0 Samsun Türk Telekom
Samsun Süper Amatör A Grubu 12. Hafta 21/01/2024 14:00 Samsun Yolspor 0-0 Tekkeköyspor
Samsun Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 04/02/2024 14:00 Samsun Türk Telekom 1-0 19 Mayıs Belediyespor
Samsun Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 11/02/2024 14:00 Samsun Yolspor 1-1 Termespor
Samsun Süper Amatör A Grubu 16. Hafta 14/02/2024 14:00 Samsun Türk Telekom 0-1 Tekkeköyspor
Samsun Süper Amatör A Grubu 18. Hafta 22/02/2024 14:00 Samsun Türk Telekom 0-6 Samsun Yolspor
Samsun Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 03/03/2024 14:30 Samsun Yolspor 1-1 1930 Bafraspor
Samsun Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 20/03/2024 14:30 Samsun Yolspor 3-1 Atakum Belediyespor
Samsun Süper Amatör Play-Off 6. Hafta 30/03/2024 14:30 Samsun Yolspor 1-1 Ladik Belediyespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 07/04/2024 10:30 Atakum FK 1-2 Samsun Vefaspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 07/04/2024 12:30 Samsun Polisgücü 2-1 Samsun Karadenizspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 14/04/2024 10:00 Cedit Ilıcaspor 1-1 Kolpınarspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 14/04/2024 12:00 Samsun Karadenizspor 3-4 Fatih Reşadiyespor
Samsun 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 18/04/2024 15:30 Atakentspor 3-2 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 18/04/2024 17:30 Samsun Polisgücü 1-4 Atakum FK
Samsun 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/04/2024 12:00 Atakum FK 2-1 Fatih Reşadiyespor
Samsun Süper Amatör Play-Off 9. Hafta 21/04/2024 15:00 Samsun Yolspor 4-0 Terme Sanayispor
Samsun 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/04/2024 17:00 Samsun Karadenizspor 3-1 Canikspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 24/04/2024 17:00 Atakentspor - Cedit Ilıcaspor
Samsun Süper Amatör Play-Off 10. Hafta 25/04/2024 15:00 Samsun Yolspor - Tekkeköyspor
Samsun Süper Amatör Play-Off 12. Hafta 02/05/2024 15:00 Samsun Yolspor - Havza Belediyespor
Samsun Süper Amatör Play-Off 14. Hafta 12/05/2024 16:00 Samsun Yolspor - Termespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |