İlkadım İlçe Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Samsun

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Samsun Yolspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Samsun Süper Amatör 1. Hafta 15/10/2017 13:00 Samsun Türk Telekom 1-1 Havza Belediyespor
Samsun Süper Amatör 2. Hafta 21/10/2017 14:00 Samsun Yolspor 2-0 Karasamsunspor
Samsun Süper Amatör 3. Hafta 29/10/2017 12:00 Karasamsunspor 5-1 Cedit Ilıcaspor
Samsun Süper Amatör 4. Hafta 04/11/2017 14:00 Samsun Yolspor 0-0 Samsun Türk Telekom
Samsun Süper Amatör 4. Hafta 05/11/2017 14:00 Cedit Ilıcaspor 1-6 1930 Bafraspor
Samsun Süper Amatör 5. Hafta 12/11/2017 12:00 Karasamsunspor 2-1 Sporland Bahçelievlerspor
Samsun Süper Amatör 5. Hafta 12/11/2017 14:00 Samsun Türk Telekom 4-0 Cedit Ilıcaspor
Kadınlar 1.Lig 2. Hafta 19/11/2017 12:00 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı 0-2 Amed Sportif Faaliyetler
Samsun Süper Amatör 6. Hafta 19/11/2017 14:00 Samsun Yolspor 1-2 Vezirköprü Belediyespor
Samsun Süper Amatör 6. Hafta 19/11/2017 16:00 Karasamsunspor 6-1 Bafra Gençlik Hizmetleri
Samsun Süper Amatör 6. Hafta 20/11/2017 14:00 Cedit Ilıcaspor 0-9 Tekkeköy Belediyespor
Samsun Süper Amatör 7. Hafta 26/11/2017 14:00 Samsun Türk Telekom 5-0 Sporland Bahçelievlerspor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 1. Hafta 02/12/2017 14:00 Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlarspor 9-1 Erbaa Gençlikspor
Samsun Süper Amatör 8. Hafta 03/12/2017 11:00 Karasamsunspor 2-1 Samsun Türk Telekom
Samsun Süper Amatör 8. Hafta 03/12/2017 13:00 Samsun Yolspor 1-2 Havza Belediyespor
Samsun Süper Amatör 8. Hafta 03/12/2017 15:00 Cedit Ilıcaspor 1-7 19 Mayıs Belediyespor
Kadınlar 1.Lig 4. Hafta 10/12/2017 12:00 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı 0-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Samsun Süper Amatör 9. Hafta 10/12/2017 14:00 Samsun Türk Telekom 0-0 1930 Bafraspor
Samsun Süper Amatör 10. Hafta 15/12/2017 14:30 Karasamsunspor 4-0 Vezirköprü Belediyespor
Samsun Süper Amatör 10. Hafta 16/12/2017 14:00 Sporland Bahçelievlerspor 3-3 19 Mayıs Belediyespor
Samsun Süper Amatör 10. Hafta 17/12/2017 13:00 Cedit Ilıcaspor 1-12 Termespor
Samsun Süper Amatör 12. Hafta 23/12/2017 14:00 Cedit Ilıcaspor 0-5 Samsun Yolspor
Samsun Süper Amatör 12. Hafta 24/12/2017 13:00 Samsun Türk Telekom 3-1 Vezirköprü Belediyespor
Samsun Süper Amatör 12. Hafta 24/12/2017 15:00 Karasamsunspor 0-2 Havza Belediyespor
Samsun Süper Amatör 13. Hafta 30/12/2017 14:00 Samsun Yolspor 3-1 Genç Bafraspor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 6. Hafta 07/01/2018 12:00 Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlarspor 5-0 Soyaspor Gençlik
Kadınlar 1.Lig 9. Hafta 13/01/2018 12:00 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı 1-3 Beşiktaş
Samsun 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/01/2018 18:00 Baruthanespor - Zeytinlikspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/01/2018 10:00 Samsun Aile Sosyal Politikalar - Fatih Reşadiyespor
Samsun Süper Amatör 14. Hafta 21/01/2018 12:00 Cedit Ilıcaspor - Genç Bafraspor
Samsun Süper Amatör 14. Hafta 21/01/2018 14:00 Samsun Yolspor - Sporland Bahçelievlerspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 21/01/2018 16:00 Atakentspor - İstasyon Gençlerbirliği
Samsun Süper Amatör 15. Hafta 28/01/2018 12:00 Karasamsunspor - Samsun Yolspor
Samsun Süper Amatör 15. Hafta 28/01/2018 14:00 Samsun Türk Telekom - Termespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/01/2018 16:00 Samsun Polisgücü - Bafra 1453 Fetihspor
Samsun Süper Amatör 16. Hafta 04/02/2018 12:00 Cedit Ilıcaspor - Karasamsunspor
Samsun Süper Amatör 16. Hafta 04/02/2018 14:00 Samsun Yolspor - 1930 Bafraspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 05/02/2018 16:00 Baruthanespor - Alaçamspor
Samsun Süper Amatör 17. Hafta 11/02/2018 12:00 Samsun Türk Telekom - Samsun Yolspor
Samsun Süper Amatör 17. Hafta 11/02/2018 14:00 Karasamsunspor - Genç Bafraspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 11/02/2018 17:00 Atakentspor - Hacınabispor
Samsun Süper Amatör 18. Hafta 18/02/2018 12:00 Cedit Ilıcaspor - Samsun Türk Telekom
Samsun Süper Amatör 18. Hafta 18/02/2018 14:00 Samsun Yolspor - Tekkeköy Belediyespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 18/02/2018 16:00 Baruthanespor - Atakentspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 25/02/2018 12:00 Samsun Aile Sosyal Politikalar - İlkadım Bld Yabancılar Pazarı
Samsun Süper Amatör 19. Hafta 25/02/2018 14:00 Samsun Türk Telekom - Genç Bafraspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 25/02/2018 16:00 Atakentspor - Yakakent Denizspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 28/02/2018 16:30 Baruthanespor - Hacınabispor
Samsun 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 03/03/2018 14:00 Atakentspor - Samsun Polisgücü
Samsun 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 03/03/2018 16:00 Samsun Aile Sosyal Politikalar - Salıpazarı Belediyespor
Samsun Süper Amatör 20. Hafta 04/03/2018 11:00 Samsun Yolspor - 19 Mayıs Belediyespor
Samsun Süper Amatör 20. Hafta 04/03/2018 13:00 Cedit Ilıcaspor - Vezirköprü Belediyespor
Samsun Süper Amatör 21. Hafta 11/03/2018 14:00 Samsun Türk Telekom - Karasamsunspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 18/03/2018 11:30 Atakentspor - Hastanebaşı Mahallesi Esentepe
Samsun 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 18/03/2018 15:30 Samsun Aile Sosyal Politikalar - Selanikspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 21/03/2018 17:00 Fatih Reşadiyespor - Çarşamba Gençlergücü
Samsun 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 22/03/2018 17:00 Samsun Polisgücü - Baruthanespor
Samsun Süper Amatör 25. Hafta 01/04/2018 13:30 Samsun Yolspor - Cedit Ilıcaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design