İlkadım İlçe Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Samsun

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Samsun Yolspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Samsun Süper Amatör 1. Hafta 15/10/2017 13:00 Samsun Türk Telekom 1-1 Havza Belediyespor
Samsun Süper Amatör 2. Hafta 21/10/2017 14:00 Samsun Yolspor 2-0 Karasamsunspor
Samsun Süper Amatör 3. Hafta 29/10/2017 12:00 Karasamsunspor 5-1 Cedit Ilıcaspor
Samsun Süper Amatör 4. Hafta 04/11/2017 14:00 Samsun Yolspor 0-0 Samsun Türk Telekom
Samsun Süper Amatör 4. Hafta 05/11/2017 14:00 Cedit Ilıcaspor 1-6 1930 Bafraspor
Samsun Süper Amatör 5. Hafta 12/11/2017 12:00 Karasamsunspor 2-1 Sporland FK
Samsun Süper Amatör 5. Hafta 12/11/2017 14:00 Samsun Türk Telekom 4-0 Cedit Ilıcaspor
Kadınlar 1.Lig 2. Hafta 19/11/2017 12:00 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı 0-2 Amed Sportif Faaliyetler
Samsun Süper Amatör 6. Hafta 19/11/2017 14:00 Samsun Yolspor 1-2 Vezirköprü Belediyespor
Samsun Süper Amatör 6. Hafta 19/11/2017 16:00 Karasamsunspor 6-1 Bafra Gençlik Hizmetleri
Samsun Süper Amatör 6. Hafta 20/11/2017 14:00 Cedit Ilıcaspor 0-9 Tekkeköy Belediyespor
Samsun Süper Amatör 7. Hafta 26/11/2017 14:00 Samsun Türk Telekom 5-0 Sporland FK
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 1. Hafta 02/12/2017 14:00 Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlarspor 9-1 Erbaa Gençlikspor
Samsun Süper Amatör 8. Hafta 03/12/2017 11:00 Karasamsunspor 2-1 Samsun Türk Telekom
Samsun Süper Amatör 8. Hafta 03/12/2017 13:00 Samsun Yolspor 1-2 Havza Belediyespor
Samsun Süper Amatör 8. Hafta 03/12/2017 15:00 Cedit Ilıcaspor 1-7 19 Mayıs Belediyespor
Kadınlar 1.Lig 4. Hafta 10/12/2017 12:00 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı 0-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Samsun Süper Amatör 9. Hafta 10/12/2017 14:00 Samsun Türk Telekom 0-0 1930 Bafraspor
Samsun Süper Amatör 10. Hafta 15/12/2017 14:30 Karasamsunspor 4-0 Vezirköprü Belediyespor
Samsun Süper Amatör 10. Hafta 16/12/2017 14:00 Sporland FK 3-3 19 Mayıs Belediyespor
Samsun Süper Amatör 10. Hafta 17/12/2017 13:00 Cedit Ilıcaspor 1-12 Termespor
Samsun Süper Amatör 12. Hafta 23/12/2017 14:00 Cedit Ilıcaspor 0-5 Samsun Yolspor
Samsun Süper Amatör 12. Hafta 24/12/2017 13:00 Samsun Türk Telekom 3-1 Vezirköprü Belediyespor
Samsun Süper Amatör 12. Hafta 24/12/2017 15:00 Karasamsunspor 0-2 Havza Belediyespor
Samsun Süper Amatör 13. Hafta 30/12/2017 14:00 Samsun Yolspor 3-1 Genç Bafraspor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 6. Hafta 07/01/2018 12:00 Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlarspor 5-0 Soyaspor Gençlik
Kadınlar 1.Lig 9. Hafta 13/01/2018 12:00 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı 1-3 Beşiktaş
Samsun 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/01/2018 18:00 Baruthanespor 1-3 Zeytinlikspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/01/2018 10:00 Samsun Aile Sosyal Politikalar 3-5 Fatih Reşadiyespor
Samsun Süper Amatör 14. Hafta 21/01/2018 12:00 Cedit Ilıcaspor 0-5 Genç Bafraspor
Samsun Süper Amatör 14. Hafta 21/01/2018 14:00 Samsun Yolspor 2-4 Sporland FK
Samsun 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 21/01/2018 16:00 Atakentspor 3-2 İstasyon Gençlerbirliği
Samsun Süper Amatör 15. Hafta 28/01/2018 12:00 Karasamsunspor 1-4 Samsun Yolspor
Samsun Süper Amatör 15. Hafta 28/01/2018 14:00 Samsun Türk Telekom 1-2 Termespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/01/2018 16:00 Samsun Polisgücü 3-2 Bafra 1453 Fetihspor
Samsun Süper Amatör 16. Hafta 04/02/2018 12:00 Cedit Ilıcaspor 3-2 Karasamsunspor
Samsun Süper Amatör 16. Hafta 04/02/2018 14:00 Samsun Yolspor 0-0 1930 Bafraspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 05/02/2018 16:00 Baruthanespor 2-1 Alaçamspor
Samsun Süper Amatör 17. Hafta 11/02/2018 12:00 Samsun Türk Telekom 2-3 Samsun Yolspor
Kadınlar 1.Lig 10. Hafta 11/02/2018 12:00 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı 1-6 Kireçburnuspor
Samsun Süper Amatör 17. Hafta 11/02/2018 14:00 Karasamsunspor 4-2 Genç Bafraspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 12/02/2018 17:00 Atakentspor 5-2 Hacınabispor
Samsun Süper Amatör 18. Hafta 18/02/2018 12:00 Cedit Ilıcaspor 1-7 Samsun Türk Telekom
Samsun Süper Amatör 18. Hafta 18/02/2018 14:00 Samsun Yolspor 0-1 Tekkeköy Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 10. Hafta 18/02/2018 14:00 Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlarspor 5-2 Tokat TOKİ İlköğretim
Samsun 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 18/02/2018 16:00 Baruthanespor 1-2 Atakentspor
Kadınlar 1.Lig 12. Hafta 24/02/2018 12:00 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı 2-2 Trabzon İdmanocağı
Samsun 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 25/02/2018 12:00 Samsun Aile Sosyal Politikalar 1-8 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı
Samsun Süper Amatör 19. Hafta 25/02/2018 14:00 Samsun Türk Telekom 5-1 Genç Bafraspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 25/02/2018 16:00 Atakentspor 8-0 Yakakent Denizspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 28/02/2018 16:30 Baruthanespor 1-3 Hacınabispor
Samsun 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 03/03/2018 14:00 Atakentspor 7-1 Samsun Polisgücü
Samsun 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 03/03/2018 16:00 Samsun Aile Sosyal Politikalar 1-2 Salıpazarı Belediyespor
Samsun Süper Amatör 20. Hafta 04/03/2018 11:00 Samsun Yolspor 3-2 19 Mayıs Belediyespor
Samsun Süper Amatör 20. Hafta 04/03/2018 13:00 Cedit Ilıcaspor 0-11 Vezirköprü Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 14. Hafta 11/03/2018 12:00 Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlarspor 16-0 Ordu Dumlupınarspor
Samsun Süper Amatör 21. Hafta 11/03/2018 14:00 Samsun Türk Telekom 4-2 Karasamsunspor
Kadınlar 1.Lig 14. Hafta 11/03/2018 14:00 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı 2-0 1207 Antalya Döşemealtı
Samsun Süper Amatör 22. Hafta 18/03/2018 13:30 Cedit Ilıcaspor 0-11 Havza Belediyespor
Samsun 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 18/03/2018 17:30 Samsun Karadenizspor 11-1 Canik 200 Evlerspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 19/03/2018 11:30 Atakentspor 6-0 Hastanebaşı Mahallesi Esentepe
Samsun 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 21/03/2018 17:00 Fatih Reşadiyespor 1-1 Çarşamba Gençlergücü
Samsun 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 22/03/2018 17:00 Samsun Polisgücü 1-5 Baruthanespor
Samsun 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 25/03/2018 13:30 Samsun Karadenizspor 0-1 Dededağspor
Samsun Süper Amatör 24. Hafta 28/03/2018 13:30 Samsun Türk Telekom 2-1 Tekkeköy Belediyespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 31/03/2018 15:30 Samsun Polisgücü 3-3 Yakakent Denizspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 01/04/2018 11:30 Ladikspor 1-0 Gökçeçakmakspor
Samsun Süper Amatör 25. Hafta 01/04/2018 13:30 Samsun Yolspor 8-0 Cedit Ilıcaspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 01/04/2018 15:30 Hastanebaşı Mahallesi Esentepe 1-7 Hacınabispor
Samsun Süper Amatör 26. Hafta 08/04/2018 13:30 Samsun Türk Telekom 3-1 19 Mayıs Belediyespor
Samsun 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 08/04/2018 15:30 Samsun Karadenizspor 4-2 Canik Belediyespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 12/04/2018 15:00 Atakentspor 5-0 Belediye Evleri Karşıyaka
Samsun 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 12/04/2018 17:00 Ladikspor 1-2 Çarşamba Yeşilırmakspor
Kadınlar 1.Lig 17. Hafta 15/04/2018 15:30 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı 0-4 Konak Belediyespor
Samsun 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 15/04/2018 17:30 Samsun Karadenizspor 6-1 Samsun İdman Yurdu
Samsun 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 16/04/2018 17:00 Baruthanespor 1-0 İstasyon Gençlerbirliği
Samsun 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 17/04/2018 17:00 Samsun Polisgücü 1-7 Zeytinlikspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 22/04/2018 15:30 Samsun Aile Sosyal Politikalar 3-3 Gökçeçakmakspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 22/04/2018 17:30 Atakentspor 1-1 Baruthanespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 25/04/2018 15:30 Samsun Polisgücü 0-3 Alaçamspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 25/04/2018 17:30 Baruthanespor 2-1 Belediye Evleri Karşıyaka
Samsun 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 30/04/2018 17:00 Samsun Aile Sosyal Politikalar 2-7 Çarşamba Yeşilırmakspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 01/05/2018 17:00 Atakentspor 5-0 Bafra 1453 Fetihspor
Samsun 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 06/05/2018 15:30 Samsun Karadenizspor 3-3 Kavak Gençlikspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 09/05/2018 15:30 Atakentspor 5-0 Zeytinlikspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 09/05/2018 17:30 Samsun Aile Sosyal Politikalar 7-3 Terme Lisesi GK
Samsun 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 10/05/2018 17:00 Baruthanespor 3-0 Yakakent Denizspor
Samsun 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 13/05/2018 15:30 Canik Belediyespor 3-3 Samsun Karadenizspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 15/05/2018 11:30 Samsun Aile Sosyal Politikalar 2-3 Ladikspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 15/05/2018 13:30 Atakentspor 3-0 Alaçamspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 15/05/2018 15:30 Baruthanespor 0-3 Samsun Polisgücü
Samsun 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 20/05/2018 14:00 Samsun Karadenizspor 4-1 Gaziosmanpaşa Pınarspor
Samsun 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 20/05/2018 16:30 Hacınabispor 2-1 Salıpazarı Belediyespor
Samsun 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 27/05/2018 14:00 Samsun Karadenizspor - Dikbıyık Belediyespor
Samsun 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 27/05/2018 16:30 Hacınabispor - Çarşamba Gençlergücü
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design