ŞUTİM Futbol Dünyası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Şanlıurfa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Şanlıurfa BŞ Belediyespor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 30/10/2021 17:00 Sancaktarspor 2-2 Harranspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 31/10/2021 13:00 Şanlıurfa Karşıyaka 1-1 Fatihspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 31/10/2021 15:00 Keçespor 3-1 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 05/11/2021 19:00 Fatihspor 0-2 Keçespor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-2 Siverek Belediyespor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 12/11/2021 19:00 Uyanışspor 1-4 Şanlıurfa Tarımspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 1. Hafta 13/11/2021 16:00 Suruç Gençlikspor 1-2 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 14/11/2021 13:00 Keçespor 1-5 Eyyüpspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 14/11/2021 15:00 Şanlıurfa DSİ 2-3 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 19/11/2021 19:00 Ankaspor 2-3 Yaylak Gençlikspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 20/11/2021 14:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-2 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 2. Hafta 20/11/2021 16:00 Suruç Gençlikspor 2-1 Badıllı Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 1-0 Malatya İdman Yurdu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 3. Hafta 26/11/2021 19:00 11 Nisanspor 4-0 Karaköprüspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 27/11/2021 13:00 Uyanışspor 1-4 Viranşehirgücü
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 27/11/2021 15:00 Keçespor 2-3 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 27/11/2021 17:00 Şanlıurfa Karşıyaka 0-2 Bozovaspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 28/11/2021 13:00 Eyyüpspor 3-2 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 3. Hafta 28/11/2021 15:00 Badıllı Gençlikspor 3-2 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 03/12/2021 19:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-2 Şanlıurfa DSİ
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 6. Hafta 05/12/2021 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 1-1 İmamağaspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 10/12/2021 19:00 Fatihspor 0-2 Bozovaspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 11/12/2021 14:30 Eyyüpspor 1-3 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 12/12/2021 13:00 Şanlıurfa Tarımspor 2-1 Viranşehirgücü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 5. Hafta 12/12/2021 15:00 15 Temmuz Gençlikspor 1-0 Karaköprüspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 17/12/2021 19:00 Uyanışspor 1-2 Harranspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 6. Hafta 18/12/2021 14:00 Karaköprüspor 0-5 Akçakale Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 6. Hafta 18/12/2021 16:00 Suruç Gençlikspor 3-0 15 Temmuz Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 8. Hafta 19/12/2021 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 1-1 Darendespor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 19/12/2021 16:30 Şanlıurfa Karşıyaka 3-0 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 24/12/2021 19:00 Yeni Halspor 3-0 Ankaspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 7. Hafta 25/12/2021 14:00 15 Temmuz Gençlikspor 5-1 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 25/12/2021 16:00 Fatihspor 0-0 Şanlıurfa DSİ
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 26/12/2021 12:00 Uyanışspor 3-0 Sancaktarspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 7. Hafta 26/12/2021 14:00 11 Nisanspor 2-1 Hilvan Belediyespor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 26/12/2021 16:00 Keçespor 2-2 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 30/12/2021 19:00 Uyanışspor 0-0 Ankaspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 8. Hafta 01/01/2022 14:00 11 Nisanspor 1-1 Ceylanpınar Belediyespor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 01/01/2022 16:00 Fatihspor 0-2 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 02/01/2022 12:30 Eyyüpspor 3-2 Şanlıurfa DSİ
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 02/01/2022 14:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 1-3 Keçespor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/01/2022 16:30 Şanlıurfa Tarımspor 1-2 Yaylak Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 9. Hafta 06/01/2022 17:00 Karaköprüspor 6-3 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 9. Hafta 06/01/2022 19:00 15 Temmuz Gençlikspor 1-2 Hilvan Belediyespor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 07/01/2022 19:00 Uyanışspor 1-2 Yeni Halspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 08/01/2022 14:00 Ankaspor 4-0 Viranşehirspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 08/01/2022 16:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-4 Bozovaspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 09/01/2022 13:00 Keçespor 2-1 Fatihspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/01/2022 15:00 Sancaktarspor 0-6 Şanlıurfa Tarımspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 09/01/2022 17:00 Şanlıurfa Karşıyaka 5-5 Eyyüpspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 14/01/2022 19:00 Eyyüpspor 2-1 Keçespor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 15/01/2022 16:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-0 Fatihspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 16/01/2022 14:00 Şanlıurfa Tarımspor 2-0 Uyanışspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/01/2022 16:00 Şanlıurfa Karşıyaka 5-0 Viranşehir İdman Yurdu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 10. Hafta 28/01/2022 19:00 15 Temmuz Gençlikspor 5-1 11 Nisanspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 29/01/2022 15:00 Şanlıurfa DSİ 0-5 Bozovaspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 11. Hafta 04/02/2022 19:00 11 Nisanspor 1-3 Akçakale Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 05/02/2022 15:00 Şanlıurfagücü 2-8 Viranşehir Sanayispor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 05/02/2022 17:00 Şutimspor 0-4 Birecik Mezra Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 1-0 Besni Akınspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 11/02/2022 19:30 Keçespor 0-4 Bozovaspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 12/02/2022 15:00 Yeni Halspor 1-10 Viranşehirgücü
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 12/02/2022 17:00 Şanlı Şehirspor 1-1 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 13/02/2022 13:00 Şanlıurfa Fıratspor 9-2 Şanlıurfagücü
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 13/02/2022 15:00 Şanlıurfa Karşıyaka 7-1 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 13/02/2022 17:00 Urfa 63 Spor 5-0 Yıldırımgücü
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 19/02/2022 13:00 Uyanışspor 1-3 Birecikspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 19/02/2022 17:00 Yıldırımgücü 0-2 Özkarakeçilispor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-1 Pütürge Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 20/02/2022 16:30 Bağlarbaşı Kahramanspor 1-2 Viranşehir Sanayispor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 25/02/2022 19:00 Şanlıurfa Tarımspor 2-1 Ankaspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 26/02/2022 12:30 Eyyüpspor 0-2 Bozovaspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 27/02/2022 13:00 Viranşehir Sanayispor 1-2 Kendirspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 27/02/2022 15:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 3-1 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 27/02/2022 17:00 Reha Gençlikspor 3-1 63 Gücü Eminspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 15. Hafta 04/03/2022 19:00 11 Nisanspor 2-2 Badıllı Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 15. Hafta 05/03/2022 17:00 15 Temmuz Gençlikspor 4-1 Suruç Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 3-1 Viranşehir Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 11/03/2022 19:30 Genç Karakeçililerspor 5-1 Edessa 7 Yıldızspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 16. Hafta 12/03/2022 13:00 Badıllı Gençlikspor 1-9 Bozova Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 13/03/2022 17:00 63 Zirvespor 1-1 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 19/03/2022 15:00 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor 0-2 Genç Karakeçililerspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 17. Hafta 20/03/2022 13:00 15 Temmuz Gençlikspor 2-1 Badıllı Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 20/03/2022 15:00 Özkarakeçilispor 0-10 Birecik Gençlerbirliği
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 20/03/2022 17:00 Eyyübiye Gençlikspor 1-10 Hatemispor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 23/03/2022 19:00 Bağmancıspor 0-4 Pirsusspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 25/03/2022 19:30 Eyyübiye Gençlikspor 2-6 63 Gücü Eminspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 18. Hafta 26/03/2022 15:00 Badıllı Gençlikspor 1-11 Akçakale Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 26/03/2022 17:00 Urfa 63 Spor 4-2 Bağmancıspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 16. Hafta 27/03/2022 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 3-0 Arguvan Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 30/03/2022 19:30 63 Zirvespor 1-1 Birecik Mezra Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 9. Hafta 31/03/2022 19:30 Şanlıurfagücü 0-8 Şanlıurfa Fıratspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 01/04/2022 19:30 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor 3-4 Şanlı Şehirspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 9. Hafta 01/04/2022 19:30 Bağlarbaşı Kahramanspor 2-3 Samakspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 10. Hafta 08/04/2022 21:00 Şanlıurfa Fıratspor 5-1 Sefaspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 10. Hafta 09/04/2022 21:00 Samakspor 2-1 Kendirspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 15/04/2022 21:00 63 Gücü Eminspor 2-3 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 16/04/2022 21:00 Genç Karakeçililerspor 4-0 Şutimspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 17/04/2022 21:00 Eyyübiye Gençlikspor 3-7 Suruç Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 12. Hafta 22/04/2022 21:00 Şutimspor 1-0 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 12. Hafta 23/04/2022 21:00 Samakspor 1-0 Şanlıurfa Fıratspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 06/05/2022 20:00 Eyyübiye Gençlikspor 2-3 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 13. Hafta 08/05/2022 15:00 Kendirspor 2-6 Şanlı Polatspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 13. Hafta 08/05/2022 17:00 Samakspor 0-2 Viranşehir Sanayispor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 14. Hafta 13/05/2022 20:00 Bağlarbaşı Kahramanspor 6-0 Kendirspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 14. Hafta 14/05/2022 17:00 Şutimspor 0-3 Akçakale 63 FK
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 15/05/2022 15:30 63 Gücü Eminspor 2-4 Ceylanpınar Demirspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 15/05/2022 17:30 Hatemispor 5-0 Eyyübiye Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 14. Hafta 15/05/2022 20:00 Genç Karakeçililerspor 0-0 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor
Şanlıurfa 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 20/05/2022 20:00 Hatemispor 1-2 Genç Karakeçililerspor
Şanlıurfa 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 25/05/2022 19:00 Şanlıurfa Fıratspor 2-1 Hatemispor
Şanlıurfa 2.Amatör Play-Off 3. Hafta 29/05/2022 18:00 Genç Karakeçililerspor 1-0 Şanlıurfa Fıratspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design