23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Yenice 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Şanlıurfa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Badıllı Gençlikspor, Genç Karakeçililerspor, Karaköprüspor, Reha Gençlikspor, Samakspor, Şanlıurfa Gençlerbirliği , Şanlıurfa Yenicespor, Yeni Halspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/10/2023 14:30 Eyyüpspor 0-3 El Ruhaspor
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 3-1 Viranşehirspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Şanlıurfa DSİ 1-2 Siverekspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/11/2023 13:00 Hatemispor 0-1 El Ruhaspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 18/11/2023 14:00 Uyanışspor 1-1 El Ruhaspor
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 19/11/2023 14:00 Karaköprü 63 Spor 1-5 Viranşehirspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 25/11/2023 14:00 Genç Karakeçililerspor 0-3 Siverekspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 03/12/2023 14:00 Yeni Halspor 2-2 Siverekspor
Şanlurfa Süper Amatör 7. Hafta 10/12/2023 14:00 11 Nisanspor 1-1 Suruç Gençlikspor
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 24/12/2023 13:00 Şanlıurfa Karşıyaka 2-1 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 30/12/2023 13:30 Yeni Halspor 4-0 El Ruhaspor
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 07/01/2024 13:00 Şanlıurfa Fıratspor 4-1 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlurfa Süper Amatör 11. Hafta 14/01/2024 13:30 15 Temmuz Gençlikspor 3-1 Birecikspor
Şanlurfa 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 28/01/2024 11:30 Özkarakeçilispor 1-5 Şanlıurfa Yenicespor
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 28/01/2024 13:30 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor 1-3 Suruç Belediyespor
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 28/01/2024 15:30 Fatihspor 3-0 Birecik Gençlerbirliği
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 04/02/2024 11:30 Şanlıurfa Seyrantepespor 5-2 Kendirspor
Şanlurfa 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 04/02/2024 13:30 Ankaspor 0-1 Ceylanpınar Demirspor
Şanlurfa 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 04/02/2024 15:30 Urfa 63 Spor 1-1 Yarımtepespor
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 11/02/2024 11:30 Sefaspor 0-4 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 11/02/2024 13:30 Sancaktarspor 1-3 Samakspor
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 11/02/2024 15:30 63 Yıldızlarspor 1-7 Fatihspor
Şanlurfa 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 17/02/2024 13:00 Şanlıurfa Yenicespor 1-5 Hilvanspor
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/02/2024 15:00 Suruç Belediyespor 3-1 Halfetispor
Şanlurfa 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 18/02/2024 11:30 Eyyübiye Belediyespor 9-1 Şanlıurfa Bahçelievlerspor
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 18/02/2024 13:30 Yıldırımgücü 3-7 Pirsusspor
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 18/02/2024 15:30 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor 2-1 63 Gücü Eminspor
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/02/2024 11:30 63 Gücü Eminspor 3-0 Sefaspor
Şanlurfa 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 25/02/2024 13:30 Urfa 63 Spor 3-1 82 Siverekgücü
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/02/2024 15:30 Şanlı Şehirspor 0-1 Viranşehir İdman Yurdu
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |