Yenice 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Şanlıurfa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Badıllı Gençlikspor, Genç Karakeçililerspor, Karaköprüspor, Reha Gençlikspor, Samakspor, Şanlıurfa Gençlerbirliği , Şanlıurfa Yenicespor, Yeni Halspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 3. Hafta 19/10/2019 15:00 Badıllı Gençlikspor 3-1 Genç Karakeçililerspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 3. Hafta 20/10/2019 15:00 Eyyüpspor 2-0 Eyyübiye Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 4. Hafta 26/10/2019 14:30 Genç Karakeçililerspor 3-0 Viranşehir İdman Yurdu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 5. Hafta 03/11/2019 14:00 Reha Gençlikspor 4-2 Viranşehirspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 6. Hafta 10/11/2019 13:30 Eyyüpspor 5-1 Viranşehir İdman Yurdu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 7. Hafta 17/11/2019 14:00 Çamlıdere Gençlikspor 3-0 Yukarı Göklüspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 11. Hafta 15/12/2019 13:30 Viranşehir Belediyespor 1-0 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 12. Hafta 22/12/2019 14:00 Eyyübiye Belediyespor 0-2 Eyyüpspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 16. Hafta 18/01/2020 12:30 Yeni Halspor 3-1 Birecikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 16. Hafta 18/01/2020 14:30 Eyyübiye Belediyespor 3-4 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 25/01/2020 12:30 Şanlıurfa Yenicespor 1-2 Bağmancıspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 26/01/2020 14:00 Bağlarbaşı Kahramanspor 1-6 Yaylak Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 18. Hafta 01/02/2020 14:00 Genç Karakeçililerspor 4-5 Birecikspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/02/2020 15:00 Ankaspor 2-2 Şanlı Polatspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 13. Hafta 08/02/2020 15:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 2-1 Ceylanpınar Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 16/02/2020 11:00 Bağmancıspor 1-2 Uyanışspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 16/02/2020 15:00 Urfagücü 0-7 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 15. Hafta 22/02/2020 15:00 11 Nisanspor 4-3 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 23/02/2020 11:00 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor 0-1 Fatihspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 23/02/2020 13:00 Keçespor 1-1 Yaylak Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 23/02/2020 15:00 Şutimspor 3-3 Ceylanpınar Demirspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 29/02/2020 13:00 Samakspor 8-1 Kendirspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 08/03/2020 11:00 63 Gücü Eminspor 1-4 Samakspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 08/03/2020 13:00 Şanlıurfa Yenicespor 3-0 Suruç Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 08/03/2020 15:00 Harranspor 1-7 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 15/03/2020 14:30 Bağmancıspor 1-0 Şanlıurfa Yenicespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design