Yenice 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Şanlıurfa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Şanlıurfa BŞ Belediyespor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 14. Hafta   13:00 Şanlıurfa Gençlikspor - Malatya Bayanlarspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 10. Hafta   15:00 Samakspor - Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 1. Hafta 06/10/2019 15:00 Eyyübiye Belediyespor 3-1 Genç Karakeçililerspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 2. Hafta 13/10/2019 15:00 Genç Karakeçililerspor 2-6 Eyyüpspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 1. Hafta 19/10/2019 15:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-4 Karaköprüspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 3. Hafta 20/10/2019 15:00 Reha Gençlikspor 1-1 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 2. Hafta 26/10/2019 15:00 Karaköprüspor 2-2 Hilvan Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 2. Hafta 27/10/2019 14:00 15 Temmuz Gençlikspor 1-0 Birecik Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 5. Hafta 01/11/2019 18:30 Badıllı Gençlikspor 2-4 Eyyüpspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 3. Hafta 03/11/2019 14:00 15 Temmuz Gençlikspor 2-2 Ceylanpınar Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 6. Hafta 09/11/2019 12:00 Eyyübiye Belediyespor 0-4 Şanlıurfa Türk Telekom
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 4. Hafta 09/11/2019 14:00 Karaköprüspor 2-1 Birecik Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 6. Hafta 10/11/2019 14:00 Genç Karakeçililerspor 1-2 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 7. Hafta 16/11/2019 13:30 Yenişehirspor 0-4 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 5. Hafta 17/11/2019 14:30 11 Nisanspor 1-0 Suruç Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 6. Hafta 22/11/2019 18:30 Karaköprüspor 0-1 Akçakale Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 8. Hafta 23/11/2019 12:30 Eyyübiye Belediyespor 1-1 Bozova Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 6. Hafta 23/11/2019 14:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 1-4 11 Nisanspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 8. Hafta 24/11/2019 14:30 Badıllı Gençlikspor 1-0 Şanlıurfa Türk Telekom
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 9. Hafta 30/11/2019 12:30 Reha Gençlikspor 2-2 Bozova 75.Yıl Mesleki Teknik Lise
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 7. Hafta 30/11/2019 14:30 15 Temmuz Gençlikspor 3-3 Suruç Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 9. Hafta 01/12/2019 14:30 Yeni Halspor 0-3 Eyyübiye Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 8. Hafta 07/12/2019 10:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 1-4 15 Temmuz Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 10. Hafta 07/12/2019 14:30 Birecikspor 0-1 Şanlıurfa Türk Telekom
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 10. Hafta 08/12/2019 10:30 Genç Karakeçililerspor 0-2 Eyyübiye Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 10. Hafta 08/12/2019 14:30 Yeni Halspor 1-5 Eyyüpspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 11. Hafta 14/12/2019 14:30 Badıllı Gençlikspor 4-0 Yeni Halspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 11. Hafta 15/12/2019 12:30 Eyyübiye Belediyespor 1-3 Birecikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 9. Hafta 15/12/2019 14:30 Karaköprüspor 2-4 Suruç Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 12. Hafta 22/12/2019 12:00 Genç Karakeçililerspor 2-5 Badıllı Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 12. Hafta 22/12/2019 14:00 Yeni Halspor 3-1 Viranşehir İdman Yurdu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 13. Hafta 28/12/2019 14:00 Reha Gençlikspor 0-1 Yenişehirspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 13. Hafta 29/12/2019 14:00 Çamlıdere Gençlikspor 3-1 Viranşehirspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 14. Hafta 05/01/2020 14:00 Yeni Halspor 2-1 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 15. Hafta 11/01/2020 14:00 Yenişehirspor 1-3 Viranşehirspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 10. Hafta 18/01/2020 12:00 15 Temmuz Gençlikspor 2-1 11 Nisanspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 16. Hafta 18/01/2020 14:00 Genç Karakeçililerspor 0-7 Bozova Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 26/01/2020 10:30 Sancaktarspor 6-3 Kendirspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 26/01/2020 12:30 Şutimspor 0-2 Suruç Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 11. Hafta 26/01/2020 14:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 2-3 Viranşehir Sanayispor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 01/02/2020 13:00 63 Gücü Eminspor 4-1 Urfagücü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 18. Hafta 01/02/2020 15:00 Badıllı Gençlikspor 5-1 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 02/02/2020 11:00 Fatihspor 3-0 Şutimspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 02/02/2020 13:00 Kendirspor 1-7 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 02/02/2020 15:00 Samakspor 1-2 Sancaktarspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 06/02/2020 19:00 63 Zirvespor 2-2 Ankaspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 07/02/2020 19:00 Şutimspor 3-4 Bağmancıspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 08/02/2020 11:00 Sancaktarspor 8-0 Urfagücü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 13. Hafta 08/02/2020 15:00 15 Temmuz Gençlikspor 1-1 Akçakale Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 09/02/2020 11:00 Harranspor 1-3 Kendirspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 16/02/2020 11:00 Samakspor 6-1 Harranspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 16/02/2020 13:00 Ankaspor 3-2 Keçespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 14. Hafta 16/02/2020 15:00 Karaköprüspor 0-2 15 Temmuz Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 15. Hafta 22/02/2020 15:00 15 Temmuz Gençlikspor 1-1 Viranşehir Sanayispor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 23/02/2020 11:00 63 Gücü Eminspor 2-1 Kendirspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 23/02/2020 13:00 Uyanışspor 4-0 Şanlıurfa Yenicespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 23/02/2020 15:00 63 Zirvespor 1-0 Birecik Mezra Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 29/02/2020 11:00 Sancaktarspor 6-1 Harranspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 29/02/2020 13:00 Fatihspor 3-1 Suruç Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 16. Hafta 29/02/2020 15:00 Karaköprüspor 4-3 Ceylanpınar Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 29/02/2020 15:00 Bağlarbaşı Kahramanspor 3-4 Şanlı Polatspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 04/03/2020 19:00 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor 1-0 Şanlıurfa Yenicespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 06/03/2020 19:00 Kendirspor 3-1 Urfagücü
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 08/03/2020 11:00 Bağmancıspor 0-3 Fatihspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 08/03/2020 13:00 Bağlarbaşı Kahramanspor 1-3 Keçespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 11/03/2020 17:30 63 Zirvespor 1-0 Şanlı Polatspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 11/03/2020 19:30 Fatihspor 5-3 Şanlıurfa Yenicespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 12/03/2020 19:00 Samakspor 8-3 Urfagücü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 18. Hafta 14/03/2020 15:00 11 Nisanspor 1-3 Birecik Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/03/2020 14:30 Keçespor 5-1 Şanlı Polatspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design