Yenice 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Şanlıurfa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 31/10/2021 14:00 Ankaspor 0-0 Uyanışspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/11/2021 12:00 Yeni Halspor 3-4 Uyanışspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Şanlıurfa Tarımspor 3-2 Sancaktarspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 1. Hafta 13/11/2021 14:00 Badıllı Gençlikspor 0-1 Karaköprüspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 14/11/2021 14:30 Ankaspor 1-2 Viranşehirgücü
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 20/11/2021 14:00 Keçespor 5-1 Viranşehir İdman Yurdu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye SAL 2. Hafta 21/11/2021 14:00 15 Temmuz Gençlikspor 0-5 Bozova Belediyespor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 28/11/2021 14:30 Şanlıurfa DSİ 3-0 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 05/12/2021 13:30 Uyanışspor 2-0 Yaylak Gençlikspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 19/12/2021 13:30 Şanlıurfa DSİ 1-0 Keçespor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 25/12/2021 14:00 Eyyüpspor 0-2 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/01/2022 14:00 Yeni Halspor 3-4 Birecikspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 30/01/2022 14:30 Yeni Halspor 2-4 Şanlıurfa Tarımspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 05/02/2022 14:30 63 Zirvespor 1-1 Akçakale 63 FK
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 06/02/2022 11:00 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor 1-1 Edessa 7 Yıldızspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 06/02/2022 11:30 Genç Karakeçililerspor 2-1 Şanlı Şehirspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 06/02/2022 13:00 Kendirspor 0-4 Şanlıurfa Fıratspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 06/02/2022 15:00 Yıldırımgücü 0-6 El Ruhaspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 13/02/2022 14:00 Eyyübiye Gençlikspor 0-9 Ceylanpınar Demirspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 19/02/2022 13:30 Şanlı Şehirspor 5-0 Edessa 7 Yıldızspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 20/02/2022 11:30 Hatemispor 3-3 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 20/02/2022 15:30 63 Gücü Eminspor 1-4 Siverek İdman Yurdu
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 26/02/2022 14:30 Şanlıurfa Fıratspor 4-0 Şanlı Polatspor
Şanlıurfa Hilvan Belediye 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 27/02/2022 14:00 Keçespor 1-4 Şanlıurfa DSİ
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 05/03/2022 15:00 Eyyübiye Gençlikspor 0-2 Siverek İdman Yurdu
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 06/03/2022 15:00 Urfa 63 Spor 1-2 Pirsusspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 13/03/2022 14:30 Bağmancıspor 2-2 El Ruhaspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 6. Hafta 13/03/2022 14:30 Bağlarbaşı Kahramanspor 0-4 Şanlıurfa Fıratspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 7. Hafta 20/03/2022 13:30 Samakspor 1-0 Şanlıurfagücü
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 8. Hafta 26/03/2022 14:30 Samakspor 1-0 Şanlı Polatspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design