Alemdağ Stadyumu
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1877 Alemdağspor, Çekmeköy Bld. Alemdağspor, Modafenspor, Taşdelenspor

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 6.Grup 2. Hafta 17/09/2016 16:00 1877 Alemdağspor 2-1 Gülsuyuspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 1. Hafta 25/09/2016 15:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 0-0 Geredespor
İstanbul 1A 14.Grup 1. Hafta 01/10/2016 11:00 Taşdelenspor 2-4 İstanbul Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 01/10/2016 15:00 Modafenspor 3-1 Kozlu Belediyespor
İstanbul SA 6.Grup 4. Hafta 01/10/2016 15:00 1877 Alemdağspor 1-1 Şile Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 02/10/2016 15:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 0-1 Bartınspor
İstanbul SA 6.Grup 5. Hafta 09/10/2016 15:00 1877 Alemdağspor 0-1 İstanbulspor Kulübü
İstanbul 1A 14.Grup 3. Hafta 15/10/2016 11:30 Taşdelenspor 9-1 İçerenköy İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 4. Hafta 15/10/2016 15:00 Modafenspor 1-0 Pursaklar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 4. Hafta 16/10/2016 15:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 2-2 Zeytinburnu 1957
İstanbul SA 6.Grup 7. Hafta 23/10/2016 13:00 1877 Alemdağspor 1-1 Sultanbeyli Uzunderespor
İstanbul 1A 14.Grup 5. Hafta 29/10/2016 15:00 Taşdelenspor 1-2 İdealtepespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 6. Hafta 30/10/2016 14:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 3-0 Beyköy Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Modafenspor 3-0 Akçakocaspor
İstanbul SA 6.Grup 9. Hafta 06/11/2016 16:00 1877 Alemdağspor 1-2 Taksimspor
İstanbul 1A 14.Grup 8. Hafta 12/11/2016 15:00 Taşdelenspor 3-2 Örnekköyspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 8. Hafta 13/11/2016 14:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 0-0 Bağcılarspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 9. Hafta 19/11/2016 14:00 Modafenspor 4-1 Geredespor
İstanbul SA 6.Grup 10. Hafta 20/11/2016 15:00 1877 Alemdağspor 2-1 Çamlıcaspor
İstanbul SA 6.Grup 11. Hafta 26/11/2016 15:00 Çamlıcaspor 1-2 İFA
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 10. Hafta 28/11/2016 14:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 0-0 Modafenspor
İstanbul 1A 14.Grup 11. Hafta 04/12/2016 10:30 Taşdelenspor 1-7 Balkan Yeşilbağlarspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 11. Hafta 04/12/2016 14:00 Modafenspor 2-1 Keçiören Bağlumspor
İstanbul SA 6.Grup 12. Hafta 04/12/2016 16:00 1877 Alemdağspor 2-2 İstanbul Bafraspor
İstanbul SA 6.Grup 13. Hafta 10/12/2016 15:00 Çamlıcaspor 4-0 Şafakspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 12. Hafta 11/12/2016 14:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 2-1 Akçakocaspor
İstanbul 1A 14.Grup 13. Hafta 15/12/2016 15:00 Taşdelenspor 1-3 Barbarosspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 13. Hafta 18/12/2016 14:00 Modafenspor 3-1 Yunusemrespor
İstanbul SA 6.Grup 15. Hafta 24/12/2016 15:00 1877 Alemdağspor 0-0 İFA
İstanbul 1A 14.Grup 16. Hafta 01/01/2017 13:00 Taşdelenspor 0-0 Koşuyoluspor
İstanbul SA 6.Grup 16. Hafta 01/01/2017 15:00 Çamlıcaspor 2-0 Gülsuyuspor
İstanbul SA 6.Grup 17. Hafta 21/01/2017 15:00 1877 Alemdağspor 0-3 Şafakspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 14. Hafta 25/01/2017 14:00 Modafenspor 5-2 Beyköy Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 16. Hafta 28/01/2017 14:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 3-0 Keçiören Bağlumspor
İstanbul 1A 14.Grup 18. Hafta 29/01/2017 11:00 Taşdelenspor 2-1 Cevizli Anadoluspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 16. Hafta 29/01/2017 14:00 Modafenspor 3-1 Bağcılarspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 18. Hafta 11/02/2017 14:00 Modafenspor 4-0 Bartınspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 18. Hafta 12/02/2017 14:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 6-0 Yunusemrespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 19. Hafta 19/02/2017 14:00 Modafenspor 1-0 Eskişehir Kurtuluşspor
İstanbul 2A 16.Grup 2. Hafta 25/02/2017 15:30 Çekmeköy Çarşıspor 1-1 Erenköy Acarspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 20. Hafta 26/02/2017 14:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 1-0 Kozlu Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 21. Hafta 05/03/2017 14:00 Modafenspor 2-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
İstanbul 2A 16.Grup 4. Hafta 11/03/2017 13:00 Çekmeköy Çarşıspor 0-7 Tokatköyspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 5. Hafta 11/03/2017 16:00 Kurtköyspor 3-3 Şile Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 22. Hafta 13/03/2017 14:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 1-0 Pursaklar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 23. Hafta 19/03/2017 14:00 Modafenspor 1-3 Çekmeköy Bld. Alemdağspor
İstanbul 2A 16.Grup 5. Hafta 19/03/2017 16:00 Çekmeköy Çarşıspor 0-4 Şilespor
İstanbul SA Klasman A Grubu 7. Hafta 25/03/2017 16:00 Kurtköyspor 2-2 Karabekirspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 24. Hafta 26/03/2017 15:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 1-1 Eskişehir Kurtuluşspor
İstanbul 2A 17.Grup 7. Hafta 29/03/2017 13:00 Üsküdar Salacakspor 1-3 Öz Karacaahmetspor
İstanbul 2A 15.Grup 7. Hafta 29/03/2017 15:00 Kirazlıtepespor 0-5 Pendik Esenyalıspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 25. Hafta 02/04/2017 15:00 Modafenspor 1-2 Zeytinburnu 1957
İstanbul 2A 16.Grup 9. Hafta 08/04/2017 13:00 Çekmeköy Çarşıspor 2-2 Feneryoluspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 9. Hafta 08/04/2017 16:00 Paşabahçe 1-2 Şile Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 26. Hafta 09/04/2017 15:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 2-0 Karadeniz Ereğli Belediyespor
İstanbul 2A 16.Grup 10. Hafta 15/04/2017 13:00 Çekmeköy Çarşıspor 0-7 Üsküdar İcadiyespor
İstanbul 2A 16.Grup 11. Hafta 19/04/2017 14:00 Üsküdar İcadiyespor 4-1 Örnekspor
İstanbul 2A 18.Grup 11. Hafta 19/04/2017 16:00 Küçükbakkalköyspor 2-7 Ortadağspor
İstanbul 2A 16.Grup 12. Hafta 22/04/2017 17:00 Çekmeköy Çarşıspor 0-1 Rivaspor
İstanbul 2A 16.Grup 13. Hafta 30/04/2017 15:00 Üsküdar İcadiyespor 7-3 Üsküdar Ferahspor
İstanbul 2A 16.Grup 16. Hafta 14/05/2017 16:00 Üsküdar İcadiyespor 8-2 Erenköy Acarspor
İstanbul 2A 16.Grup 17. Hafta 20/05/2017 16:00 Çekmeköy Çarşıspor 2-1 Üsküdar Ferahspor
İstanbul 2A 16.Grup 18. Hafta 28/05/2017 16:30 Üsküdar İcadiyespor 2-3 Tokatköyspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design