Alibeyköy Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 3500

Evsahibi takım(lar): Alibeyköyspor, Esenayspor, Topçular

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 30/09/2017 15:30 Alibeyköy Parsellerspor 3-0 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 07/10/2017 15:00 Giresun Emeksanspor 2-3 İstanbul Bulancakspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 3. Hafta 08/10/2017 15:00 Alibeyköyspor 2-1 Çengelköyspor
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 14/10/2017 12:30 Öz Alibeyköy 1-0 Sakarya İ.M.Ç.
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 14/10/2017 14:30 Alibeyköy Parsellerspor 0-2 İstanbul Esenler Tokatspor
İstanbul 1A 5.Grup 4. Hafta 21/10/2017 12:30 Giresun Emeksanspor 2-1 İstanbul Bayburtspor
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 21/10/2017 14:30 Yeşilpınarspor 1-2 İstinyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 5. Hafta 22/10/2017 15:00 Alibeyköyspor 3-1 Kütahyaspor
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 04/11/2017 10:30 Giresun Emeksanspor 1-1 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 04/11/2017 12:30 Yeşilpınarspor 2-2 Galata
İstanbul SA 9.Grup 9. Hafta 04/11/2017 14:30 Araphanspor 3-1 Başakşehir İkitellispor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 7. Hafta 05/11/2017 14:30 Alibeyköyspor 4-2 Feriköy
İstanbul 1A 12.Grup 7. Hafta 11/11/2017 14:30 Öz Alibeyköy 2-2 Sağmalcılarspor
İstanbul SA 3.Grup 11. Hafta 12/11/2017 15:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 4-1 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 18/11/2017 10:45 Giresun Emeksanspor 3-0 Sultanmuratspor
İstanbul SA 3.Grup 12. Hafta 18/11/2017 12:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 13-0 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul SA 9.Grup 10. Hafta 18/11/2017 14:30 Araphanspor 3-1 İstanbul Malatyaspor
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 19/11/2017 11:00 Alibeyköy Parsellerspor 3-1 Şafak 76 Spor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 9. Hafta 19/11/2017 14:30 Alibeyköyspor 5-0 Beyköy Belediyespor
İstanbul 1A 9.Grup 10. Hafta 02/12/2017 10:45 Yeşilpınarspor 3-1 Söğütlüçeşme
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 02/12/2017 12:30 Giresun Emeksanspor 0-3 Batı Trakya Türklerispor
İstanbul SA 9.Grup 12. Hafta 02/12/2017 14:30 Araphanspor 1-1 Bakırköyspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 11. Hafta 03/12/2017 14:00 Alibeyköyspor 4-2 TKİ Tavşanlı Linyitspor
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 09/12/2017 12:30 Alibeyköy Parsellerspor 0-0 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
İstanbul SA 9.Grup 13. Hafta 10/12/2017 12:30 İstanbul Malatyaspor 0-1 İFA
İstanbul SA 3.Grup 15. Hafta 10/12/2017 14:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 4-0 Çapaspor
İstanbul 1A 5.Grup 12. Hafta 16/12/2017 09:00 Giresun Emeksanspor 3-3 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 9.Grup 12. Hafta 16/12/2017 10:45 Yeşilpınarspor 4-1 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul SA 3.Grup 17. Hafta 16/12/2017 12:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 3-3 Yıldırım Bosnaspor
İstanbul SA 9.Grup 14. Hafta 16/12/2017 14:30 Araphanspor 3-1 Pazariçi Köprülü
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 13. Hafta 17/12/2017 14:00 Alibeyköyspor 5-2 Eskişehir Kurtuluşspor
İstanbul 1A 10.Grup 13. Hafta 23/12/2017 12:30 Alibeyköy Parsellerspor 2-1 Koca Mustafapaşa
İstanbul 1A 12.Grup 13. Hafta 23/12/2017 14:30 Öz Alibeyköy 0-1 Öz Yarımburgazspor
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 30/12/2017 12:30 Yeşilpınarspor 4-1 Altınovaspor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 30/12/2017 14:30 Giresun Emeksanspor 2-2 Fatih Hilalspor
İstanbul 1A 10.Grup 14. Hafta 31/12/2017 14:30 Alibeyköy Parsellerspor 0-2 Reşitpaşa
İstanbul 1A 12.Grup 15. Hafta 06/01/2018 12:30 Öz Alibeyköy 0-2 İstanbul Ünyespor
İstanbul SA 9.Grup 17. Hafta 07/01/2018 14:30 Araphanspor 2-0 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 15/01/2018 13:00 Giresun Emeksanspor 1-4 Cevat Köprübaşı F.A
İstanbul 1A 9.Grup 16. Hafta 15/01/2018 15:00 Yeşilpınarspor 7-0 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 16/01/2018 15:00 Alibeyköy Parsellerspor 2-3 Yücespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 15. Hafta 21/01/2018 14:00 Alibeyköyspor 1-0 Kaynaşlı Belediyespor
İstanbul 1A 9.Grup 18. Hafta 27/01/2018 10:45 Yeşilpınarspor 2-0 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 10.Grup 18. Hafta 28/01/2018 14:30 Alibeyköy Parsellerspor 2-5 Tophane Tayfun
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 17. Hafta 04/02/2018 14:00 Alibeyköyspor 1-1 Tavşanlı Moymulspor
İstanbul 2A 7.Grup 3. Hafta 18/02/2018 10:45 Nişanca Gençlikspor 6-1 Çınaraltıspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 19. Hafta 18/02/2018 14:00 Alibeyköyspor 4-1 Anadolu Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 21. Hafta 04/03/2018   Alibeyköyspor - Yeşilköyspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 23. Hafta 18/03/2018   Alibeyköyspor - Bozüyük Vitraspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 25. Hafta 01/04/2018   Alibeyköyspor - Dumlupınar Üniversitesi
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design