2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 21/09/2019 14:00 Bağcılar İstoçspor 1-1 Altınovaspor
İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Trabzon 1453 Spor 6-0 Taksimspor
İstanbul 1A 4.Grup 1. Hafta 22/09/2019 10:00 Bağcılar Güneşlispor 0-1 Mimarsinanspor
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 22/09/2019 12:00 Rumeli İdman Yurdu 0-4 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 1. Hafta 22/09/2019 15:00 Bağcılarspor 2-1 Gebzespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:00 Bağcılarspor 2-0 Atlasspor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 05/10/2019 13:00 Bağcılar İstoçspor 0-2 Şişli Yaylaspor
İstanbul 1A 3.Grup 3. Hafta 05/10/2019 15:00 Trabzon 1453 Spor 2-3 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 06/10/2019 11:00 Mahmutbey 2-1 Tophane Tayfunspor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 06/10/2019 13:00 Güneşlispor 0-0 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Bağcılar Güneşlispor 3-1 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 12/10/2019 15:00 Rumeli İdman Yurdu 3-6 Akatlarspor
İstanbul SAL 5.Grup 3. Hafta 13/10/2019 12:00 İstanbul Bulancakspor 3-3 Albayrakspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Bağcılarspor 1-0 Küçükyalı Yelkenspor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 19/10/2019 14:00 Bağcılar İstoçspor 3-1 1863 Boğaziçi SK
İstanbul 1A 3.Grup 5. Hafta 19/10/2019 16:00 Trabzon 1453 Spor 2-0 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Güneşlispor 0-3 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 1A 10.Grup 6. Hafta 26/10/2019 12:00 Mahmutbey 2-0 Merterspor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 26/10/2019 14:00 Bağcılar Güneşlispor 0-1 Esenlerspor
İstanbul 1A 8.Grup 6. Hafta 26/10/2019 16:00 Rumeli İdman Yurdu 2-3 Çankırı Marufspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:00 Bağcılarspor 3-1 Çayırovaspor
İstanbul SAL 5.Grup 5. Hafta 27/10/2019 17:30 İstanbul Bulancakspor 3-3 Feriköy
İstanbul 1A 5.Grup 7. Hafta 30/10/2019 13:00 Bağcılar İstoçspor 0-3 Kadırgaspor
İstanbul 1A 3.Grup 7. Hafta 30/10/2019 15:00 Trabzon 1453 Spor 6-2 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 6.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:00 Güneşlispor 2-2 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 03/11/2019 10:45 Mahmutbey 1-1 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu
İstanbul 1A 6.Grup 8. Hafta 03/11/2019 12:30 Güneşlispor 0-3 Vardarspor
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 03/11/2019 14:30 Bağcılar Güneşlispor 2-4 İzzetpaşa
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 03/11/2019 16:30 Rumeli İdman Yurdu 2-6 Olimpiyatspor
İstanbul 1A 3.Grup 9. Hafta 10/11/2019 10:00 Trabzon 1453 Spor 3-4 Şehreminispor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 8. Hafta 10/11/2019 14:00 Bağcılarspor 4-1 Sultangazispor
İstanbul SAL 5.Grup 7. Hafta 10/11/2019 16:30 İstanbul Bulancakspor 3-0 İstanbul Kayaşehirspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 2. Hafta 17/11/2019 12:30 Bağcılar Evrenspor 3-1 Sarıyer Belediyespor
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 23/11/2019 10:45 Mahmutbey - Ayazağaspor
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 23/11/2019 12:30 Güneşlispor - Bahçelievler Olimpikspor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 23/11/2019 14:30 Bağcılar Güneşlispor - Davutpaşa
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 10. Hafta 24/11/2019 14:00 Bağcılarspor - Beşyüzevlerspor
İstanbul 1A 3.Grup 11. Hafta 24/11/2019 16:30 Trabzon 1453 Spor - İstanbul Erzincanspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design