Merkezefendi Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Irmakspor, İstanbul Konyaspor, Merkezefendispor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 2.Grup 1. Hafta 10/09/2017 15:00 Zeytinburnu 1957 Spor 0-1 Ayazağaspor
İstanbul SA 8.Grup 1. Hafta 10/09/2017 17:00 Irmakspor 2-3 Paşabahçe
İstanbul SA 5.Grup 2. Hafta 17/09/2017 16:30 Merkezefendispor 1-1 Kocasinanspor
İstanbul SA 8.Grup 3. Hafta 24/09/2017 14:00 Irmakspor 3-0 Kestanelikspor
İstanbul SA 2.Grup 3. Hafta 24/09/2017 16:00 Zeytinburnu 1957 Spor 1-2 Sekbanlarspor
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 30/09/2017 15:30 Zeytinburnuspor 2-5 Esenlerspor
İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 01/10/2017 13:30 Batı Trakya Türklerispor 2-2 Giresun Emeksanspor
İstanbul SA 5.Grup 4. Hafta 01/10/2017 15:30 Merkezefendispor 0-1 Mahmutbeyspor
İstanbul 1A 13.Grup 2. Hafta 07/10/2017 15:00 Zeytinburnu Yıldız 3-0 Aksarayspor
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 08/10/2017 15:00 Telsizspor 3-0 Harmantepespor
İstanbul 1A 8.Grup 3. Hafta 14/10/2017 10:45 Zeytinburnuspor 1-1 Abide-i Hürriyet
İstanbul SA 2.Grup 6. Hafta 14/10/2017 12:30 Zeytinburnu 1957 Spor 0-1 Dikilitaşspor
İstanbul SA 8.Grup 6. Hafta 14/10/2017 14:30 Irmakspor 1-0 Kartaltepespor
İstanbul SA 5.Grup 7. Hafta 18/10/2017 14:30 Merkezefendispor 1-3 Siirt İstanbul Yavuzselimspor
İstanbul 1A 13.Grup 4. Hafta 21/10/2017 12:30 Zeytinburnu Yıldız 3-1 Günyamaç
İstanbul 1A 5.Grup 4. Hafta 21/10/2017 14:30 Batı Trakya Türklerispor 3-1 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 22/10/2017 10:45 Telsizspor 3-0 Ceylanspor
İstanbul SA 8.Grup 8. Hafta 22/10/2017 12:30 Irmakspor 1-0 Cevizli Anadoluspor
İstanbul SA 2.Grup 8. Hafta 22/10/2017 14:30 Zeytinburnu 1957 Spor 0-0 Sultanbeylispor
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 28/10/2017 15:00 Zeytinburnuspor 0-3 Mecidiyeköy
İstanbul SA 5.Grup 9. Hafta 29/10/2017 14:00 Merkezefendispor 1-1 Kurtköyspor
İstanbul 1A 13.Grup 5. Hafta 29/10/2017 16:00 Zeytinburnu Yıldız 2-0 Haznedar Çetinkaya
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 04/11/2017 15:30 Batı Trakya Türklerispor 3-0 Fatih Hilalspor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 05/11/2017 10:45 Telsizspor 1-5 Bahçeköy Astraspor
İstanbul SA 2.Grup 10. Hafta 05/11/2017 12:30 Zeytinburnu 1957 Spor 1-1 Yeşil Esenyurtspor
İstanbul SA 8.Grup 10. Hafta 05/11/2017 14:30 Irmakspor 3-0 Yedikulespor
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 11/11/2017 14:30 Zeytinburnuspor 1-3 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul 1A 13.Grup 7. Hafta 12/11/2017 12:30 Zeytinburnu Yıldız 3-1 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul SA 5.Grup 11. Hafta 12/11/2017 14:30 Merkezefendispor 7-0 Bostancıspor
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 18/11/2017 12:30 Batı Trakya Türklerispor 2-0 Cevat Köprübaşı F.A
İstanbul SA 5.Grup 12. Hafta 18/11/2017 14:30 Merkezefendispor 3-0 Kilyosspor
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 19/11/2017 15:00 Zeytinburnuspor 0-5 1863 Boğaziçi Gençlikspor
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 25/11/2017 11:30 Telsizspor 2-1 Taksimspor
İstanbul SA 2.Grup 13. Hafta 25/11/2017 13:30 Zeytinburnu 1957 Spor 1-1 Kuştepespor
İstanbul SA 8.Grup 13. Hafta 25/11/2017 15:30 Irmakspor 5-2 Ömerli Köyüspor
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 26/11/2017 15:00 Zeytinburnu Yıldız 2-0 Muradiyespor
İstanbul 1A 13.Grup 10. Hafta 02/12/2017 10:45 Zeytinburnu Yıldız 2-2 Bahçelievler Gümüşhanespor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 1. Hafta 02/12/2017 12:30 Telsizspor 2-1 Bakırköy Gençlikspor
İstanbul SA 5.Grup 14. Hafta 02/12/2017 14:30 Merkezefendispor 1-1 Sultanbeyli Uzunderespor
İstanbul 1A 4.Grup 10. Hafta 03/12/2017 15:00 Telsizspor 2-2 İstanbul Sinopspor
İstanbul 1A 8.Grup 11. Hafta 09/12/2017 14:30 Zeytinburnuspor 3-0 Yeni Özkartalspor
İstanbul SA 8.Grup 16. Hafta 14/12/2017 12:30 Irmakspor 2-0 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul SA 2.Grup 16. Hafta 14/12/2017 14:30 Zeytinburnu 1957 Spor 0-2 Kartalgücü
İstanbul 1A 5.Grup 12. Hafta 16/12/2017 10:45 Batı Trakya Türklerispor 0-1 İstanbul Bulancakspor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 3. Hafta 16/12/2017 12:30 Telsizspor 0-2 Bakırköy Zaraspor
İstanbul SA 5.Grup 17. Hafta 16/12/2017 14:30 Merkezefendispor 7-1 Teraziderespor
İstanbul 1A 13.Grup 12. Hafta 16/12/2017 16:30 Zeytinburnu Yıldız 2-5 Pınarspor
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 17/12/2017 15:00 Telsizspor 1-3 Karadolap Gençlikspor
İstanbul SA 2.Grup 18. Hafta 23/12/2017 12:30 Zeytinburnu 1957 Spor 2-3 Okspor
İstanbul SA 8.Grup 18. Hafta 23/12/2017 14:30 Irmakspor 3-0 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul 1A 8.Grup 13. Hafta 23/12/2017 16:30 Zeytinburnuspor 2-3 Boğaziçispor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 30/12/2017 12:30 Batı Trakya Türklerispor 2-1 İstanbul Bayburtspor
İstanbul SA 5.Grup 19. Hafta 30/12/2017 14:30 Merkezefendispor 3-1 Kanaryaspor
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 31/12/2017 12:30 Telsizspor 3-2 Kumkapı Sarıçubuk
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 5. Hafta 31/12/2017 16:30 Telsizspor 1-4 Çerkezköy 1923 Gençlikspor
İstanbul SA 8.Grup 20. Hafta 06/01/2018 12:30 Irmakspor 2-1 Kağıthanespor
İstanbul SA 2.Grup 20. Hafta 06/01/2018 14:30 Zeytinburnu 1957 Spor 0-2 1877 Alemdağspor
İstanbul 1A 13.Grup 15. Hafta 07/01/2018 14:30 Zeytinburnu Yıldız 1-0 İkitellispor
İstanbul 1A 8.Grup 15. Hafta 08/01/2018 10:45 Zeytinburnuspor 1-3 Haliçspor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 7. Hafta 14/01/2018 12:30 Telsizspor 0-6 Silivri Alibey
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 15/01/2018 15:00 Batı Trakya Türklerispor 2-0 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 4.Grup 16. Hafta 16/01/2018 15:00 Telsizspor 3-6 Neslişahspor
İstanbul 1A 4.Grup 17. Hafta 20/01/2018 12:30 Telsizspor 9-2 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 13.Grup 17. Hafta 21/01/2018 12:30 Zeytinburnu Yıldız 2-5 Sütlücespor
İstanbul SA 5.Grup 21. Hafta 21/01/2018 14:30 Merkezefendispor 1-0 Kavacıkspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design