2016/17 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta     Çapaspor 3-0 Günyamaçspor
İstanbul SA 3.Grup 1. Hafta 10/09/2016 14:00 Kadırgaspor 1-5 Galata
İstanbul SA 2.Grup 1. Hafta 10/09/2016 16:30 Vardarspor 2-2 Küçükköyspor
İstanbul SA 8.Grup 2. Hafta 17/09/2016 16:00 İstanbul Konyaspor 1-0 Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul SA 1.Grup 2. Hafta 18/09/2016 16:00 Davutpaşa 2-0 Topçularspor
İstanbul SA 2.Grup 3. Hafta 25/09/2016 16:00 Vardarspor 1-0 Dolayobaspor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 01/10/2016 11:00 Küçük Ayasofyaspor 0-1 Tophane Tayfunspor
İstanbul 1A 4.Grup 1. Hafta 01/10/2016 13:00 Kocamustafapaşaspor 2-5 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul SA 8.Grup 4. Hafta 01/10/2016 15:00 İstanbul Konyaspor 1-1 Bağlarbaşıspor
İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 02/10/2016 11:00 Yedikulespor 4-4 Güngörenspor
İstanbul SA 1.Grup 4. Hafta 02/10/2016 13:00 Davutpaşa 2-0 Okspor
İstanbul SA 3.Grup 4. Hafta 02/10/2016 15:00 Kadırgaspor 1-2 Gazi Mahallesispor
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 02/10/2016 17:00 Çapaspor 5-1 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 05/10/2016 17:00 Haliçspor 2-0 Yıldıztabyaspor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 08/10/2016 13:00 Haliçspor 2-0 Poligon Fethiyespor
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 08/10/2016 15:00 Şehreminispor 2-2 Ceylanspor
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 09/10/2016 11:00 Aksarayspor 1-3 Akatlarspor
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 09/10/2016 13:00 Cerrahpaşaspor 0-2 Esenlerspor
İstanbul SA 2.Grup 5. Hafta 09/10/2016 15:00 Vardarspor 2-4 Ortaçeşmespor
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 15/10/2016 13:00 Kocamustafapaşaspor 0-4 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SA 8.Grup 6. Hafta 15/10/2016 15:00 İstanbul Konyaspor 0-1 Feriköy
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 16/10/2016 09:00 Çapaspor 5-2 Eroğluspor
İstanbul SA 3.Grup 6. Hafta 16/10/2016 10:45 Kadırgaspor 4-4 Kuruçeşmespor
İstanbul SA 1.Grup 6. Hafta 16/10/2016 14:30 Davutpaşa 3-0 Irmakspor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 16/10/2016 17:00 Yedikulespor 1-3 Havataşspor
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 22/10/2016 15:00 Haliçspor 8-0 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 23/10/2016 11:00 Cerrahpaşaspor 1-4 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 23/10/2016 13:00 Küçük Ayasofyaspor 0-3 Hamidiyespor
İstanbul SA 2.Grup 7. Hafta 23/10/2016 15:00 Vardarspor 1-0 Selimiyespor
İstanbul 1A 10.Grup 4. Hafta 23/10/2016 17:00 Aksarayspor 1-1 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul 1A 13.Grup 5. Hafta 30/10/2016 09:00 Haydarspor 1-1 Harmantepespor
İstanbul 1A 7.Grup 5. Hafta 30/10/2016 10:45 Kumkapı Sarıçubukspor 2-2 Piyalepaşaspor
İstanbul SA 3.Grup 8. Hafta 30/10/2016 14:30 Kadırgaspor 2-2 Kuştepespor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 30/10/2016 16:30 Şehreminispor 1-2 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul SA 1.Grup 9. Hafta 02/11/2016 15:00 Davutpaşa 7-3 Yücespor
İstanbul SA 2.Grup 9. Hafta 03/11/2016 15:00 Vardarspor 2-3 Bakırköyspor
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 05/11/2016 13:00 Çapaspor 4-1 Bahçeköyspor
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 05/11/2016 15:00 Yedikulespor 2-1 Hürriyetgücü
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 06/11/2016 13:00 Küçük Ayasofyaspor 0-2 Teraziderespor
İstanbul 1A 8.Grup 6. Hafta 06/11/2016 15:00 Cerrahpaşaspor 2-4 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 1A 13.Grup 7. Hafta 10/11/2016 14:00 Haydarspor 0-3 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 10/11/2016 15:00 Şehreminispor 1-3 Eroğluspor
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 12/11/2016 11:00 Cerrahpaşaspor 3-3 Gültepespor
İstanbul 1A 6.Grup 8. Hafta 12/11/2016 13:00 Küçük Ayasofyaspor 5-2 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 12/11/2016 15:00 Kocamustafapaşaspor 2-2 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 13/11/2016 14:30 Çapaspor 4-1 Şehreminispor
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 19/11/2016 11:00 Haliçspor 1-1 Giresun Emeksanspor
İstanbul 1A 9.Grup 9. Hafta 19/11/2016 13:00 Şehreminispor 1-2 Günyamaçspor
İstanbul SA 1.Grup 11. Hafta 19/11/2016 15:00 Davutpaşa 2-1 İstanbul Kartal Belediyespor
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 19/11/2016 17:00 Haydarspor 3-3 1863 Boğaziçispor
İstanbul SA 8.Grup 10. Hafta 20/11/2016 10:30 İstanbul Konyaspor 0-1 Avcılar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 9. Hafta 20/11/2016 14:00 Vefa 2-2 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 20/11/2016 16:30 Aksarayspor 0-1 Çayırgücü
İstanbul SA 1.Grup 12. Hafta 24/11/2016 15:00 Davutpaşa 5-2 Nişantaşıspor
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 26/11/2016 11:00 Aksarayspor 3-1 Karadolapspor
İstanbul 1A 8.Grup 10. Hafta 26/11/2016 13:00 Cerrahpaşaspor 2-4 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul SA 2.Grup 13. Hafta 26/11/2016 15:00 Vardarspor 4-1 Küçükçekmecespor
İstanbul 1A 9.Grup 10. Hafta 27/11/2016 13:00 Şehreminispor 1-4 Bahçeköyspor
İstanbul SA 3.Grup 11. Hafta 27/11/2016 15:00 Kadırgaspor 3-1 Merkezefendispor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 27/11/2016 17:00 Haliçspor 0-3 Küçükpazarspor
İstanbul 1A 5.Grup 11. Hafta 03/12/2016 09:00 Yedikulespor 3-1 Zeytinburnuspor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 03/12/2016 11:00 Çapaspor 3-1 Şafak 76 Spor
İstanbul 1A 11.Grup 11. Hafta 03/12/2016 13:00 Küçükpazarspor 0-1 Çankırı Marufspor
İstanbul SA 1.Grup 14. Hafta 03/12/2016 15:00 Davutpaşa 3-0 Esentepe Adıyamanspor
İstanbul SA 3.Grup 12. Hafta 03/12/2016 17:00 Kadırgaspor 1-0 Paşabahçe
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 04/12/2016 10:30 Kocamustafapaşaspor 2-1 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 04/12/2016 15:00 Küçük Ayasofyaspor 1-4 Yeni Özkartalspor
İstanbul SA 8.Grup 12. Hafta 04/12/2016 17:00 İstanbul Konyaspor 1-3 İstanbul Siirtspor
İstanbul SA 2.Grup 15. Hafta 07/12/2016 15:00 Vardarspor 0-2 Mahmutbeyspor
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 10/12/2016 11:00 Aksarayspor 1-0 Kanarya Azimspor
İstanbul 1A 8.Grup 12. Hafta 10/12/2016 13:00 Cerrahpaşaspor 2-0 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul 1A 6.Grup 12. Hafta 10/12/2016 15:00 Küçük Ayasofyaspor 3-2 Cevat Köprübaşıspor
İstanbul 1A 11.Grup 12. Hafta 11/12/2016 13:00 Haliçspor 1-3 İstanbul Bulancakspor
İstanbul SA 1.Grup 16. Hafta 11/12/2016 15:00 Davutpaşa 2-0 Mustafakemalpaşaspor
İstanbul 1A 9.Grup 13. Hafta 14/12/2016 13:00 Şehreminispor 0-5 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 5.Grup 13. Hafta 14/12/2016 15:00 Yedikulespor 0-0 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 4.Grup 13. Hafta 15/12/2016 15:00 Kocamustafapaşaspor 3-3 Rumelikavağıspor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 17/12/2016 13:00 Yedikulespor 6-0 Cevatpaşaspor
İstanbul SA 3.Grup 14. Hafta 17/12/2016 15:00 Kadırgaspor 0-1 GOP Yeniköyspor
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 17/12/2016 17:00 Haliçspor 0-0 Kanaryaspor
İstanbul 1A 10.Grup 14. Hafta 18/12/2016 09:00 Aksarayspor 2-2 Mimarsinanspor
İstanbul 1A 8.Grup 14. Hafta 18/12/2016 10:45 Cerrahpaşaspor 1-2 Bahçelievlerspor
İstanbul SA 2.Grup 17. Hafta 18/12/2016 14:30 Vardarspor 2-1 Bostancıspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 18/12/2016 16:30 Küçük Ayasofyaspor 4-2 Selvispor
İstanbul 1A 4.Grup 15. Hafta 24/12/2016 13:00 Kocamustafapaşaspor 1-1 Yenişehirspor
İstanbul SA 8.Grup 15. Hafta 24/12/2016 15:00 İstanbul Siirtspor 1-1 Avcılar Belediyespor
İstanbul 1A 9.Grup 15. Hafta 25/12/2016 13:00 Şehreminispor 5-1 Şafak 76 Spor
İstanbul 1A 7.Grup 15. Hafta 25/12/2016 15:00 Kumkapı Sarıçubukspor 3-2 Tepebağ Kültürspor
İstanbul SA 1.Grup 19. Hafta 28/12/2016 15:00 Davutpaşa 4-0 Kanlıcaspor
İstanbul SA 2.Grup 19. Hafta 29/12/2016 15:00 Vardarspor 0-3 Sultanbeylispor
İstanbul 1A 9.Grup 16. Hafta 31/12/2016 13:00 Çapaspor 5-1 Ceylanspor
İstanbul SA 3.Grup 16. Hafta 31/12/2016 15:00 Kadırgaspor 3-2 Yeşilpınarspor
İstanbul 1A 8.Grup 16. Hafta 01/01/2017 11:00 Cerrahpaşaspor 3-1 Şişli Yaylaspor
İstanbul 1A 4.Grup 16. Hafta 01/01/2017 13:00 Kocamustafapaşaspor 2-7 Kağıthanespor
İstanbul SA 8.Grup 16. Hafta 01/01/2017 15:00 İstanbul Konyaspor 1-1 Beykozspor 1908
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 01/01/2017 17:00 Küçük Ayasofyaspor 1-2 Ateştuğlaspor
İstanbul 1A 10.Grup 17. Hafta 21/01/2017 13:00 Aksarayspor 2-1 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul SA 8.Grup 17. Hafta 21/01/2017 15:00 İstanbul Konyaspor 1-2 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 22/01/2017 13:00 Haliçspor 3-0 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 9.Grup 17. Hafta 22/01/2017 15:00 Şehreminispor 2-2 Çapaspor
İstanbul 1A 7.Grup 18. Hafta 28/01/2017 11:00 Kumkapı Sarıçubukspor 1-4 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul SA 3.Grup 18. Hafta 28/01/2017 13:00 Kadırgaspor 3-2 Kestanelikspor
İstanbul 1A 9.Grup 18. Hafta 28/01/2017 15:00 Çapaspor 3-0 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 4.Grup 18. Hafta 29/01/2017 13:00 Kocamustafapaşaspor 6-2 Muradiyespor
İstanbul SA 2.Grup 22. Hafta 29/01/2017 15:00 Vardarspor 1-8 Ömerli Köyüspor
İstanbul 1A 6.Grup 18. Hafta 29/01/2017 17:00 Küçük Ayasofyaspor 3-4 Pınarspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 1. Hafta 12/02/2017 15:00 Kuştepespor 1-1 Hasköyspor
İstanbul 2A 19.Grup 1. Hafta 18/02/2017 14:00 Langaspor 7-0 Zekeriyaköyspor
İstanbul 2A 6.Grup 1. Hafta 19/02/2017 11:00 Samatyaspor 1-7 İncirlispor
İstanbul 2A 12.Grup 1. Hafta 19/02/2017 13:00 Güzelhisarspor 1-1 Ulusspor
İstanbul 2A 6.Grup 1. Hafta 19/02/2017 15:00 Yeni Gayretspor 4-1 THY
İstanbul 2A 8.Grup 2. Hafta 25/02/2017 10:45 Cankurtaranspor 1-3 Molla Aşkıspor
İstanbul 2A 8.Grup 2. Hafta 25/02/2017 12:30 1453 Fatih Gençlikspor 0-3 Telsizspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 3. Hafta 25/02/2017 15:30 Kocasinanspor 0-0 İstanbul Güngörenspor
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 25/02/2017 17:30 Çelikspor 5-4 Çağlayan Gençlerbirliği
İstanbul 2A 7.Grup 2. Hafta 26/02/2017 12:30 İMÇ Sakaryaspor 4-0 Bağcılar Orduspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 3. Hafta 26/02/2017 15:30 Yeşilköyspor 2-0 Hasköyspor
İstanbul 2A 10.Grup 3. Hafta 05/03/2017 11:30 Yavuzsultanselimspor 2-1 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul 2A 8.Grup 3. Hafta 05/03/2017 13:30 Altınokspor 5-1 Çatalzeytin Zümrütspor
İstanbul 2A 6.Grup 3. Hafta 05/03/2017 15:30 Samatyaspor 0-5 Yeni Gayretspor
İstanbul 2A 12.Grup 4. Hafta 11/03/2017 10:30 Güzelhisarspor 5-0 Yeni Ortabayırspor
İstanbul 2A 8.Grup 4. Hafta 11/03/2017 12:30 Cankurtaranspor 1-3 Beyoğluspor
İstanbul 2A 8.Grup 4. Hafta 11/03/2017 14:30 1453 Fatih Gençlikspor 4-1 Gürzaferspor
İstanbul 2A 6.Grup 4. Hafta 11/03/2017 16:30 Yeni Gayretspor 4-0 Gençosmanspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 5. Hafta 12/03/2017 16:00 Yeşilköyspor 2-2 Ortaköyspor
İstanbul 2A 19.Grup 4. Hafta 12/03/2017 18:00 Langaspor 6-2 Alemdarspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 23. Hafta 18/03/2017 14:00 Vefa 2-5 Gebzespor
İstanbul 2A 7.Grup 5. Hafta 18/03/2017 16:30 İMÇ Sakaryaspor 0-1 Esentepe Şahinspor
İstanbul 2A 10.Grup 5. Hafta 19/03/2017 10:45 Çelikspor 2-3 Rumeli İdman Yurdu
İstanbul SA Klasman A Grubu 6. Hafta 19/03/2017 16:00 Küçükköyspor 1-2 Kurtköyspor
İstanbul 2A 8.Grup 5. Hafta 19/03/2017 18:00 Cankurtaranspor 0-1 Karaağaçspor
İstanbul 2A 12.Grup 6. Hafta 25/03/2017 10:00 Güzelhisarspor 11-0 Emniyettepe
İstanbul 2A 6.Grup 6. Hafta 25/03/2017 12:00 Samatyaspor 2-4 Çınaraltıspor
İstanbul 2A 8.Grup 6. Hafta 25/03/2017 14:00 1453 Fatih Gençlikspor 4-1 Cankurtaranspor
İstanbul 2A 6.Grup 6. Hafta 25/03/2017 16:00 Yeni Gayretspor 2-5 GOP Barbarosspor
İstanbul 2A 19.Grup 6. Hafta 26/03/2017 13:00 Langaspor 1-0 Altınaslarspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 7. Hafta 26/03/2017 16:00 Beykozspor 1908 1-1 Ortaköyspor
İstanbul 2A 19.Grup 8. Hafta 01/04/2017 16:00 Langaspor 0-4 Yıldız Kanaryalarspor
İstanbul 2A 6.Grup 8. Hafta 02/04/2017 09:00 Yeni Gayretspor 4-3 Esenler Kentyıldızspor
İstanbul 2A 6.Grup 8. Hafta 02/04/2017 10:45 Samatyaspor 4-2 Yeniufukspor
İstanbul 2A 12.Grup 8. Hafta 02/04/2017 17:00 Güzelhisarspor 10-2 Kireçburnuspor
İstanbul 2A 10.Grup 9. Hafta 08/04/2017 11:00 Çelikspor 1-1 Yavuzsultanselimspor
İstanbul 2A 8.Grup 9. Hafta 08/04/2017 13:00 1453 Fatih Gençlikspor 5-0 Çatalzeytin Zümrütspor
İstanbul 2A 5.Grup 9. Hafta 09/04/2017   Neslişahspor 2-1 Emirganspor
İstanbul 2A 7.Grup 9. Hafta 09/04/2017 14:30 İMÇ Sakaryaspor 4-0 Esenayspor
İstanbul 2A 8.Grup 10. Hafta 15/04/2017 10:45 1453 Fatih Gençlikspor 2-0 Altınokspor
İstanbul 2A 7.Grup 10. Hafta 15/04/2017 14:30 İMÇ Sakaryaspor 4-2 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor
İstanbul 2A 10.Grup 10. Hafta 15/04/2017 16:30 Çelikspor 6-1 Şenlik Gençlerbirliği
İstanbul 2A 6.Grup 12. Hafta 22/04/2017 10:30 Yeni Gayretspor 6-0 Samatyaspor
İstanbul 2A 8.Grup 12. Hafta 22/04/2017 12:30 1453 Fatih Gençlikspor 8-0 Molla Aşkıspor
İstanbul 2A 12.Grup 12. Hafta 22/04/2017 14:30 Güzelhisarspor 1-1 İzzetpaşaspor
İstanbul 2A 7.Grup 13. Hafta 29/04/2017 16:00 İMÇ Sakaryaspor 5-1 Özşişlispor
İstanbul 2A 10.Grup 13. Hafta 30/04/2017 14:00 Çelikspor 0-2 Etiler Kartalspor
İstanbul 2A 6.Grup 13. Hafta 30/04/2017 16:00 Samatyaspor 0-2 Rumelihisarıspor
İstanbul 2A 8.Grup 14. Hafta 06/05/2017 14:00 1453 Fatih Gençlikspor 7-0 Beyoğluspor
İstanbul 2A 6.Grup 14. Hafta 06/05/2017 16:00 Yeni Gayretspor 4-0 Çınaraltıspor
İstanbul 2A 19.Grup 14. Hafta 07/05/2017 16:00 Langaspor 3-1 Yıldıztabya Mimarsinanspor
İstanbul 2A 19.Grup 16. Hafta 13/05/2017 16:00 Langaspor 2-4 Öz Yavuzselimspor
İstanbul 2A 8.Grup 16. Hafta 14/05/2017 10:00 Altınokspor 6-2 Gürzaferspor
İstanbul 2A 6.Grup 16. Hafta 14/05/2017 12:00 Samatyaspor 1-15 GOP Barbarosspor
İstanbul 2A 6.Grup 16. Hafta 14/05/2017 14:00 Yeni Gayretspor 7-0 Yeniufukspor
İstanbul 2A 8.Grup 16. Hafta 14/05/2017 16:00 1453 Fatih Gençlikspor 2-1 Karaağaçspor
İstanbul 2A 8.Grup 17. Hafta 20/05/2017 12:00 Cankurtaranspor 5-2 Çatalzeytin Zümrütspor
İstanbul 2A 10.Grup 17. Hafta 20/05/2017 14:00 Çelikspor 4-3 Göktürkspor
İstanbul 2A 8.Grup 17. Hafta 20/05/2017 16:00 1453 Fatih Gençlikspor 6-0 Halkalıspor
İstanbul 2A 7.Grup 17. Hafta 21/05/2017 16:00 İMÇ Sakaryaspor 1-1 Haznedar Çetinkayaspor
İstanbul 2A 19.Grup 18. Hafta 27/05/2017 14:00 Langaspor - İstanbul Telekomspor
İstanbul 2A 12.Grup 18. Hafta 28/05/2017 14:00 Güzelhisarspor - Esenyurt Kartalspor
İstanbul 2A 6.Grup 18. Hafta 28/05/2017 16:00 Yeni Gayretspor - İncirlispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design