Çorlu Bld Şehir Suni
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Tekirdağ

Kapasite: 3000

Evsahibi takım(lar): Çorlu Trakya Balkanspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 8. Hafta   14:00 Paşaalanspor - Çorlu Rumelispor
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 22/09/2019 14:00 Çorlu Pazarspor 3-1 Kızılpınar Uzayspor
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 22/09/2019 16:00 Çorluspor 1-2 Kızılpınarspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 2. Hafta 29/09/2019 14:00 Muratlı Belediyespor 1-1 Saray Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 06/10/2019 13:00 Çorlu Pazarspor 3-0 Çerkezgücü
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 06/10/2019 15:30 Çorluspor 5-1 Çukuryurtspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 4. Hafta 13/10/2019 14:00 Muratlı Belediyespor 2-2 1461 Karadenizspor
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 20/10/2019 14:00 Çorlu Pazarspor 10-0 Marmaraspor
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 27/10/2019 13:00 Çorluspor 0-2 Çorlu Pazarspor
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 03/11/2019 14:00 Çorluspor 1-3 Kızılpınar Uzayspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 8. Hafta 10/11/2019 14:00 Muratlı Belediyespor 1-1 Şarköyspor
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 17/11/2019 13:00 Çorlu Pazarspor 2-3 Kızılpınarspor
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 17/11/2019 15:00 Çorluspor 1-0 Çerkezgücü
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 01/12/2019 12:00 Çorlu Pazarspor 6-0 Çukuryurtspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 11. Hafta 01/12/2019 14:00 Muratlı Belediyespor 5-0 Vakıflar Güvenspor
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 01/12/2019 16:00 Çorluspor 4-0 Marmaraspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 08/12/2019 13:30 Aşağı Sevindiklispor 2-3 Sağlık Mahallesi
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 15/12/2019 13:00 Çorlu Pazarspor 1-0 Çorluspor
Tekirdağ 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 29/12/2019 13:00 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor 0-0 Kırkgöz Gençlikspor
Tekirdağ 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 05/01/2020 13:30 Kızılpınarspor 4-1 Müreftespor
Tekirdağ 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 12/01/2020 13:00 Çerkezmüsellimspor 3-1 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 02/02/2020 13:00 Çorlu Rumelispor 4-1 Ergene Pınarspor
Tekirdağ 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 02/02/2020 15:00 Çorlu Yıldız Gençlikspor 2-1 Çorlu Doğanspor
Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 09/02/2020 13:00 Paşaalanspor 1-5 Ergene Gençlerbirliği
Tekirdağ 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 09/02/2020 15:00 Çorlu Doğanspor 4-2 Küçük Yoncalıspor
Tekirdağ 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 16/02/2020 13:00 Çorlu Yıldız Gençlikspor 2-1 Çerkezköy Samsunlular YDS
Tekirdağ 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 16/02/2020 15:00 Çorlu Doğanspor 0-3 Karaağaçspor
Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 16/02/2020 17:00 Çorlu Rumelispor 3-1 Paşaalanspor
Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 23/02/2020 14:00 Paşaalanspor 1-14 Ergene Pınarspor
Tekirdağ 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 01/03/2020 13:00 Çorlu Doğanspor 1-2 Çerkezköy Samsunlular YDS
Tekirdağ 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 08/03/2020 14:00 Çorlu Doğanspor 3-1 Çorlu Yıldız Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 15/03/2020 14:00 Çorlu Yıldız Gençlikspor 0-6 Karaağaçspor
Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 7. Hafta 15/03/2020 16:00 Çorlu Rumelispor 6-0 Ergene Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design