2018/19 Sezonu Maç programı

Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 23/09/2018 16:00 Tekirdağ Gençlikgücü 1-3 Esenspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 30/09/2018 10:00 Hürriyet Yıldız Gençlikspor 1-2 Büyük Çınarlıspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 30/09/2018 12:00 Kumbağspor 1-1 Eriklice Zeytinspor
Tekirdağ Süper Amatör 1. Hafta 30/09/2018 14:00 1461 Karadenizspor 1-4 Ergenegücü Ulaşspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 30/09/2018 16:00 Altınovaspor 4-1 Misinlispor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 30/09/2018 18:00 Akçeşmespor 2-1 Tekirdağ Gençlikgücü
Tekirdağ Süper Amatör 2. Hafta 07/10/2018 13:00 1461 Karadenizspor 0-1 Marmara Ereğlisi Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/10/2018 15:00 Büyük Çınarlıspor 1-2 Kozyörükspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 07/10/2018 17:00 Tekirdağ Adaletspor 5-1 Esenspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 07/10/2018 19:00 Tekirdağ Gençlikgücü 1-7 Altınovaspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 14/10/2018 10:00 Akçeşmespor 2-1 Tekirdağ Adaletspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 14/10/2018 12:00 Hürriyet Yıldız Gençlikspor 1-0 Eriklice Zeytinspor
Tekirdağ Süper Amatör 3. Hafta 14/10/2018 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 3-0 Çorluspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 14/10/2018 16:00 Büyük Çınarlıspor 1-5 Şarköyspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 14/10/2018 18:00 Altınovaspor 9-1 Aşağı Sevindiklispor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2018 12:00 Kumbağspor 0-0 Hürriyet Yıldız Gençlikspor
Tekirdağ Süper Amatör 4. Hafta 21/10/2018 14:00 1461 Karadenizspor 1-2 Çorlu Kültürspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 21/10/2018 16:00 Tekirdağ Adaletspor 1-10 Altınovaspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 28/10/2018 10:00 Akçeşmespor 1-3 Esenspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 28/10/2018 12:00 Büyük Çınarlıspor 3-3 Eriklice Zeytinspor
Tekirdağ Süper Amatör 5. Hafta 28/10/2018 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 1-1 Saray Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 28/10/2018 16:00 Hürriyet Yıldız Gençlikspor 1-3 Müreftespor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 28/10/2018 18:00 Altınovaspor 3-1 Hayrabolu Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2018 11:00 Kumbağspor 3-1 Büyük Çınarlıspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2018 13:00 Hürriyet Yıldız Gençlikspor 0-2 Şarköyspor
Tekirdağ Süper Amatör 6. Hafta 04/11/2018 15:00 1461 Karadenizspor 5-1 Büyük Yoncalıspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 04/11/2018 17:00 Tekirdağ Adaletspor 2-3 Misinlispor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 11/11/2018 12:00 Altınovaspor 0-3 Akçeşmespor
Tekirdağ Süper Amatör 7. Hafta 11/11/2018 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 2-0 Ergenegücü Ulaşspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 11/11/2018 16:00 Büyük Çınarlıspor 4-0 Müreftespor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 18/11/2018 11:00 Tekirdağ Adaletspor 7-3 Aşağı Sevindiklispor
Tekirdağ Süper Amatör 8. Hafta 18/11/2018 13:00 1461 Karadenizspor 2-0 Tekirdağ 100. Yılspor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 1. Hafta 18/11/2018 15:00 Tekirdağ G.H.S.K 3-2 Sarıyer Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 18/11/2018 17:00 Akçeşmespor 0-3 Vakıflar Güvenspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 25/11/2018 12:00 Akçeşmespor 1-4 Misinlispor
Tekirdağ Süper Amatör 9. Hafta 25/11/2018 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 0-1 Sağlamtaşspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 25/11/2018 16:00 Altınovaspor 1-1 Vakıflar Güvenspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2018 11:00 Büyük Çınarlıspor 1-1 Hürriyet Yıldız Gençlikspor
Tekirdağ Süper Amatör 10. Hafta 02/12/2018 13:00 1461 Karadenizspor 3-1 Çorluspor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 3. Hafta 02/12/2018 15:00 Tekirdağ G.H.S.K 3-0 Yeni Levent Konaklarspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 02/12/2018 17:00 Tekirdağ Adaletspor 2-1 Hayrabolu Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/12/2018 11:00 Hürriyet Yıldız Gençlikspor 1-1 Çerkezmüsellimspor
Tekirdağ Süper Amatör 11. Hafta 09/12/2018 13:00 Tekirdağ 100. Yılspor 3-2 Kapaklı Sitespor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/12/2018 15:00 Kumbağspor 0-2 Şarköyspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 09/12/2018 17:00 Akçeşmespor 5-4 Aşağı Sevindiklispor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 16/12/2018 12:00 Tekirdağ Adaletspor 6-0 Akçeşmespor
Tekirdağ Süper Amatör 12. Hafta 16/12/2018 14:00 1461 Karadenizspor 0-4 Saray Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 16/12/2018 16:00 Kumbağspor 4-0 Müreftespor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 23/12/2018 10:00 Altınovaspor 1-2 Tekirdağ Adaletspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 23/12/2018 12:00 Büyük Çınarlıspor 1-3 Çerkezmüsellimspor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 5. Hafta 23/12/2018 14:00 Tekirdağ G.H.S.K 3-3 Zeytinburnu Telsizspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 23/12/2018 16:00 Akçeşmespor 1-1 Hayrabolu Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 23/12/2018 18:00 Hürriyet Yıldız Gençlikspor 4-0 Kumbağspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 30/12/2018 12:30 Kumbağspor 1-2 Kozyörükspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 30/12/2018 15:00 Tekirdağ Adaletspor 1-2 Vakıflar Güvenspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 13/01/2019 12:30 Altınovaspor 1-1 Esenspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 13/01/2019 14:30 Büyük Çınarlıspor 1-1 Kumbağspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 20/01/2019 13:00 Kumbağspor 0-2 Çerkezmüsellimspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 20/01/2019 15:00 Akçeşmespor 0-5 Altınovaspor
Tekirdağ Süper Amatör 14. Hafta 20/01/2019 17:00 Tekirdağ 100. Yılspor 0-1 Marmara Ereğlisi Belediyespor
Tekirdağ Süper Amatör 15. Hafta 27/01/2019 13:00 Tekirdağ 100. Yılspor 3-1 Malkara 14 Kasımspor
Tekirdağ Süper Amatör 16. Hafta 03/02/2019 13:00 1461 Karadenizspor 0-4 Sağlamtaşspor
Tekirdağ 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 03/02/2019 15:00 Ahimehmet Gençlikspor 2-1 Şarköyspor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 7. Hafta 10/02/2019 11:00 Tekirdağ G.H.S.K 1-2 Alibeyspor
Tekirdağ Süper Amatör 17. Hafta 10/02/2019 13:00 Tekirdağ 100. Yılspor 0-0 Kapaklıspor
Tekirdağ 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 10/02/2019 15:00 Şarköyspor 3-0 Vakıflar Güvenspor
Tekirdağ Süper Amatör 18. Hafta 17/02/2019 13:00 1461 Karadenizspor 1-2 Kapaklı Sitespor
Tekirdağ 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 17/02/2019 15:30 Şarköyspor 1-0 Çerkezmüsellimspor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 9. Hafta 24/02/2019 15:00 Tekirdağ G.H.S.K 3-0 Çerkezköy 1923 Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 03/03/2019 12:00 Kazanderespor 3-1 Tekirdağ Yavuzspor
Tekirdağ Süper Amatör 19. Hafta 03/03/2019 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 0-0 Muratlı Belediyespor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 03/03/2019 16:00 Tekirdağ İdman Yurdu 4-1 Şarköy Yıldız Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 03/03/2019 18:00 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor 3-2 Muratlı Halk Eğitimispor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/03/2019 12:00 Tekirdağ Kartalspor 1-2 Tekirdağ İdman Yurdu
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 10/03/2019 14:00 Tekirdağ Yavuzspor 4-1 Ergene Belediyespor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/03/2019 16:00 Karacakılavuzspor 0-4 Şalgamlı Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 17/03/2019 12:00 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor 1-0 Kazanderespor
Tekirdağ Süper Amatör 21. Hafta 17/03/2019 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 2-1 1461 Karadenizspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 17/03/2019 16:00 Karacakılavuzspor 5-1 Şarköy Yıldız Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 24/03/2019 10:00 Tekirdağ İdman Yurdu 2-2 Karacakılavuzspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 24/03/2019 12:00 Kazanderespor 8-0 Ergene Gençlerbirliği
Tekirdağ Süper Amatör 22. Hafta 24/03/2019 14:00 1461 Karadenizspor 2-1 Malkara 14 Kasımspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 24/03/2019 16:00 Tekirdağ Kartalspor 2-1 Şarköy Yıldız Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 24/03/2019 18:00 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor 3-0 Ergene Belediyespor
Tekirdağ Süper Amatör 23. Hafta 30/03/2019 13:00 Tekirdağ 100. Yılspor 1-0 Çorlu Kültürspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 07/04/2019 11:00 Tekirdağ Yavuzspor 0-6 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor
Tekirdağ Süper Amatör 24. Hafta 07/04/2019 15:30 1461 Karadenizspor 1-2 Kapaklıspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 07/04/2019 17:30 Karacakılavuzspor 3-2 Tekirdağ Kartalspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 14/04/2019 10:30 Tekirdağ Kartalspor 1-8 Şalgamlı Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 14/04/2019 12:30 Karacakılavuzspor 1-0 Muratlı 1935 Spor
Tekirdağ Süper Amatör 25. Hafta 14/04/2019 14:30 Tekirdağ 100. Yılspor 7-1 Büyük Yoncalıspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 14/04/2019 16:30 Tekirdağ Yavuzspor 0-7 Kazanderespor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 21/04/2019 11:00 Kazanderespor 0-1 Muratlı Halk Eğitimispor
Tekirdağ Süper Amatör 26. Hafta 21/04/2019 13:00 1461 Karadenizspor 2-4 Muratlı Belediyespor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 21/04/2019 13:00 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor 2-1 Ergene Gençlerbirliği
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 21/04/2019 17:00 Tekirdağ İdman Yurdu 2-1 Tekirdağ Kartalspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 28/04/2019 12:00 Tekirdağ Yavuzspor 4-2 Ergene Gençlerbirliği
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 28/04/2019 14:00 Tekirdağ İdman Yurdu 0-4 Şalgamlı Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 28/04/2019 16:00 Tekirdağ Kartalspor 5-4 Muratlı 1935 Spor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 28/04/2019 18:00 Kazanderespor 0-0 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 05/05/2019 12:00 Tekirdağ Yavuzspor 2-3 Muratlı Halk Eğitimispor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 05/05/2019 14:00 Karacakılavuzspor 2-2 Tekirdağ İdman Yurdu
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 12/05/2019 14:00 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor 10-1 Tekirdağ Yavuzspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 12/05/2019 16:00 Tekirdağ İdman Yurdu 3-1 Muratlı 1935 Spor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design