2019/20 Sezonu Maç programı

Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 8. Hafta   12:00 Kumbağspor - Tekirdağ Kartalspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 27. Hafta   14:00 1461 Karadenizspor - Saray Belediyespor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 8. Hafta   16:00 Karacakılavuzspor - Muratlı 1935 Spor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 8. Hafta   18:00 Tekirdağ Yavuzspor - Aydoğdu Gençlikspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 15/09/2019 14:00 Büyük Çınarlıspor 4-0 Hürriyet Yıldız Gençlikspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/09/2019 16:00 Tekirdağ Adaletspor 2-1 Kozyörükspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/09/2019 18:00 Altınova FK 4-4 Akçeşmespor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 22/09/2019 12:00 Hürriyet Yıldız Gençlikspor 4-3 Sağlık Mahallesi
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 1. Hafta 22/09/2019 14:00 1461 Karadenizspor 0-1 Çorlu Kültürspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 22/09/2019 16:00 Akçeşmespor 3-0 Şalgamlı Gençlikspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 22/09/2019 18:00 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor 2-0 Tekirdağ Adaletspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 29/09/2019 11:00 Tekirdağ Adaletspor 1-3 Akçeşmespor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 2. Hafta 29/09/2019 13:00 Tekirdağ 100. Yılspor 1-1 Çorluspor 1947
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 29/09/2019 15:00 Altınova FK 4-1 Eriklice Zeytinspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 29/09/2019 17:00 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor 2-1 Kozyörükspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 06/10/2019 12:00 Hürriyet Yıldız Gençlikspor 6-1 Aşağı Sevindiklispor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 3. Hafta 06/10/2019 14:00 1461 Karadenizspor 0-2 Şarköyspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 06/10/2019 16:00 Büyük Çınarlıspor 3-2 Hayrabolu Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 06/10/2019 18:00 Akçeşmespor 0-2 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 15/12/2019 11:00 Büyük Çınarlıspor 1-9 Esenspor
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 15/12/2019 13:00 Altınova FK 0-3 Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 13. Hafta 15/12/2019 15:00 1461 Karadenizspor 1-1 Sağlamtaşspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 15/12/2019 19:00 Hürriyet Yıldız Gençlikspor 1-6 Çerkezmüsellimspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 14. Hafta 22/12/2019 13:00 Tekirdağ 100. Yılspor 4-1 Vakıflar Güvenspor
Tekirdağ 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 22/12/2019 13:00 Kızılpınarspor 6-0 Çerkezmüsellimspor
Tekirdağ 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 29/12/2019 13:00 Çerkezmüsellimspor 4-1 Müreftespor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 15. Hafta 29/12/2019 15:00 Şarköyspor 0-8 Marmara Ereğlisi Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 05/01/2020 12:00 Kırkgöz Gençlikspor 4-2 Çerkezmüsellimspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 16. Hafta 05/01/2020 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 3-0 Ergenegücü Ulaşspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 9. Hafta 05/01/2020 16:00 Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor - Esenyurt Kartalspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 17. Hafta 12/01/2020 13:30 1461 Karadenizspor 1-3 Kapaklıspor
Tekirdağ 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 19/01/2020 12:00 Çorlu Pazarspor 2-1 Çerkezmüsellimspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 18. Hafta 19/01/2020 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 1-3 Kapaklı Sitespor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 18. Hafta 19/01/2020 16:00 Muratlı Belediyespor 1-1 Sağlamtaşspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 19. Hafta 26/01/2020 14:30 1461 Karadenizspor 2-2 Muratlı Belediyespor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 02/02/2020 10:00 Kazanderespor 1-3 Karacakılavuzspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 11. Hafta 02/02/2020 12:00 Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor 3-1 Telsizspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 20. Hafta 02/02/2020 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 1-5 Saray Belediyespor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 02/02/2020 16:00 Aydoğdu Gençlikspor 2-5 Muratlı 1935 Spor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 02/02/2020 18:00 Bıyıkalispor 4-1 Tekirdağ Kartalspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 02/02/2020 20:00 Tekirdağ İdman Yurdu 0-3 Kumbağspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 09/02/2020 10:00 Kumbağspor 3-2 Bıyıkalispor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 12. Hafta 09/02/2020 12:30 Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor 4-2 Alibeyspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 21. Hafta 09/02/2020 14:00 1461 Karadenizspor 5-0 Vakıflar Güvenspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 09/02/2020 16:00 Tekirdağ Yavuzspor 0-7 Kazanderespor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 09/02/2020 18:00 Karacakılavuzspor 3-0 Aydoğdu Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 16/02/2020 12:00 Tekirdağ Kartalspor 0-7 Kumbağspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 22. Hafta 16/02/2020 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 0-1 1461 Karadenizspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 16/02/2020 16:00 Bıyıkalispor 3-0 Şarköy Yıldız Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 16/02/2020 18:00 Aydoğdu Gençlikspor 2-2 Tekirdağ Yavuzspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 23/02/2020 10:00 Tekirdağ İdman Yurdu 1-1 Bıyıkalispor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 14. Hafta 23/02/2020 12:00 Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor 2-1 Kemer Futbol Kulübü
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 23. Hafta 23/02/2020 14:00 1461 Karadenizspor 1-0 Ergenegücü Ulaşspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 23/02/2020 16:00 Tekirdağ Yavuzspor 0-5 Muratlı 1935 Spor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 01/03/2020 12:00 Karacakılavuzspor 9-0 Tekirdağ Yavuzspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 24. Hafta 01/03/2020 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 2-3 Çorlu Kültürspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 01/03/2020 16:00 Kumbağspor 8-0 Şarköy Yıldız Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 01/03/2020 18:00 Tekirdağ Kartalspor 0-3 Tekirdağ İdman Yurdu
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 16. Hafta 08/03/2020 12:00 Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor 1-2 Bağcılar Evrenspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 08/03/2020 12:00 Tekirdağ Kartalspor 1-2 Bıyıkalispor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 25. Hafta 08/03/2020 14:00 1461 Karadenizspor 0-1 Kapaklı Sitespor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 08/03/2020 18:00 Kumbağspor 2-1 Tekirdağ İdman Yurdu
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 08/03/2020 20:00 Karacakılavuzspor 2-1 Kazanderespor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 15/03/2020 10:00 Aydoğdu Gençlikspor 1-4 Karacakılavuzspor
Tekirdağ 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 15/03/2020 12:00 Kazanderespor 8-0 Tekirdağ Yavuzspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 26. Hafta 15/03/2020 14:00 Tekirdağ 100. Yılspor 0-6 Şarköyspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 15/03/2020 16:00 Tekirdağ İdman Yurdu 4-1 Şarköy Yıldız Gençlikspor
Tekirdağ 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 15/03/2020 18:00 Bıyıkalispor 0-5 Kumbağspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design