Ahmet Suat Özyazıcı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: 1151

Evsahibi takım(lar): 1461 Trabzon, Düzyurtspor, Hekimoğlu Trabzon, Trabzon Kanuni FK

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 1.Grup 1. Hafta 02/09/2018 16:00 Hekimoğlu Trabzon 2-1 Silivrispor
TFF 3.Lig 3.Grup 2. Hafta 08/09/2018 15:30 1461 Trabzon 1-0 Çorum Belediyespor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 12/09/2018 14:30 Hekimoğlu Trabzon 0-2 Yomraspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/09/2018 15:00 1461 Soğuksuspor 8-0 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 14/09/2018 14:00 Necmiatispor 1-2 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/09/2018 16:00 Bahçecikspor 1-0 Trabzon Söğütlüspor
TFF 3.Lig 1.Grup 3. Hafta 16/09/2018 15:30 Hekimoğlu Trabzon 1-1 Ergene Velimeşespor
TFF 3.Lig 3.Grup 4. Hafta 22/09/2018 13:00 1461 Trabzon 2-2 Ankara Adliyespor
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur 1. Hafta 25/09/2018 13:00 1461 Trabzon 1-1 Tuzlaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 26/09/2018 13:00 Necmiatispor 2-2 İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 27/09/2018 15:00 Bahçecikspor 3-4 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 28/09/2018 13:30 1461 Soğuksuspor 3-1 Trabzon Yolspor
TFF 3.Lig 1.Grup 5. Hafta 30/09/2018 15:00 Hekimoğlu Trabzon 2-0 Şile Yıldızspor
TFF 3.Lig 3.Grup 6. Hafta 06/10/2018 14:30 1461 Trabzon 2-2 Cizrespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 09/10/2018 13:00 Bahçecikspor 2-1 Ağasar Çepnispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/10/2018 13:00 1461 Soğuksuspor 1-3 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/10/2018 13:30 Hızırbeyspor 0-3 Beşikdüzüspor
TFF 3.Lig 3.Grup 7. Hafta 13/10/2018 14:00 1461 Trabzon 1-1 Fatsa Belediyespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/10/2018 13:00 Kalkınma Futbolspor 9-1 Zaferspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 16/10/2018 13:00 Özdilspor 3-2 1967 Değirmenderespor
TFF 3.Lig 1.Grup 8. Hafta 17/10/2018 14:00 Hekimoğlu Trabzon 1-0 Yomraspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 18/10/2018 13:00 Necmiatispor 1-2 Şalpazarı Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 5. Hafta 20/10/2018 14:00 Haçkaspor 1-1 Yakutiyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 9. Hafta 21/10/2018 14:00 1461 Trabzon 2-1 Turgutluspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 23/10/2018 13:00 1461 Soğuksuspor 2-1 İskefiyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 26/10/2018 13:30 1967 Değirmenderespor 5-0 Akoluk Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 10. Hafta 27/10/2018 13:00 Hekimoğlu Trabzon 1-0 Erzin Belediyespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 29/10/2018 13:00 Kalkınma Futbolspor 8-0 Fatih Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 30/10/2018 13:00 Bahçecikspor 2-3 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 31/10/2018 13:00 Necmiatispor 0-2 1461 Soğuksuspor
TFF 3.Lig 3.Grup 11. Hafta 04/11/2018 13:00 1461 Trabzon 1-1 Anagold 24 Erzincanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 06/11/2018 13:00 1461 Soğuksuspor 2-1 Trabzon DSİ Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 07/11/2018 13:00 Özdilspor 4-0 Vakfıkebir Büyükliman Belediyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 08/11/2018 13:00 1967 Değirmenderespor 5-2 Akçaabat Taşlıobaspor
TFF 3.Lig 1.Grup 12. Hafta 10/11/2018 13:00 Hekimoğlu Trabzon 2-2 Nazilli Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/11/2018 13:00 Bahçecikspor 2-2 Ortahisar Kanuni Futbol
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 14/11/2018 13:00 Necmiatispor 3-2 Trabzon Yolspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 15/11/2018 13:00 Kalkınma Futbolspor 4-2 Of Belediyesi Bölümlüspor
TFF 3.Lig 3.Grup 13. Hafta 18/11/2018 13:00 1461 Trabzon 1-0 Bucaspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 19/11/2018 13:00 1967 Değirmenderespor 2-1 Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 21/11/2018 13:00 Kalkınma Futbolspor 4-2 Vakfıkebir Kirazlıkspor
TFF 3.Lig 1.Grup 14. Hafta 24/11/2018 13:00 Hekimoğlu Trabzon 1-0 Kozan Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 15. Hafta 02/12/2018 13:00 1461 Trabzon 1-1 Bağcılarspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 03/12/2018 11:00 Özdilspor 4-0 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 03/12/2018 13:00 1967 Değirmenderespor 0-0 Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 04/12/2018 13:00 Kalkınma Futbolspor 3-4 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 05/12/2018 13:00 Faroz Yalıspor 2-0 Gölçayır Gençlikspor
TFF 3.Lig 1.Grup 16. Hafta 09/12/2018 13:00 Hekimoğlu Trabzon 1-2 Nevşehir Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 11/12/2018 13:00 Bahçecikspor 3-1 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 12/12/2018 13:00 1461 Soğuksuspor 1-2 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 13/12/2018 13:00 Necmiatispor - Beşikdüzü Yeşilköyspor
TFF 3.Lig 3.Grup 17. Hafta 15/12/2018 13:00 1461 Trabzon - Kocaelispor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 18/12/2018 13:00 Özdilspor - Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 19/12/2018 13:00 Kalkınma Futbolspor - Sebat Gençlikspor
Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 2. Hafta 19/12/2018 13:00 1461 Trabzon - Ümraniyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 25/12/2018 13:00 Faroz Yalıspor - Trabzon Yolspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 25/12/2018 13:00 1461 Soğuksuspor - Trabzon Telekomspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 26/12/2018 11:00 1967 Değirmenderespor - Özdilspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 27/12/2018 13:00 Necmiatispor - Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 28/12/2018 13:30 Bahçecikspor - Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 03/01/2019 13:00 Necmiatispor - Trabzon DSİ Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 04/01/2019 13:30 Kalkınma Futbolspor - Akçakalespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 07/01/2019 11:00 Özdilspor - Akoluk Belediyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 07/01/2019 13:00 1967 Değirmenderespor - Vakfıkebir Büyükliman Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 08/01/2019 13:00 1461 Soğuksuspor - Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 09/01/2019 13:00 Faroz Yalıspor - 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 10/01/2019 13:00 Bahçecikspor - Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 14/01/2019 13:00 Necmiatispor - Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 15/01/2019 13:00 Bahçecikspor - Beşirlispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 17/01/2019 13:00 Kalkınma Futbolspor - Karadağspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 18/01/2019 10:00 1461 Soğuksuspor - Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 18/01/2019 13:30 Faroz Yalıspor - İskefiyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 15. Hafta 22/01/2019 13:00 Özdilspor - Akçaabat Taşlıobaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 23/01/2019 13:00 Necmiatispor - Faroz Yalıspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 15. Hafta 24/01/2019 13:00 1967 Değirmenderespor - Akçaköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 25/01/2019 13:30 Bahçecikspor - Sürmenespor
TFF 3.Lig 1.Grup 19. Hafta 27/01/2019   Hekimoğlu Trabzon - Gebzespor
TFF 3.Lig 1.Grup 24. Hafta 02/03/2019   Hekimoğlu Trabzon - Batman Petrolspor
TFF 3.Lig 1.Grup 26. Hafta 10/03/2019   Hekimoğlu Trabzon - Büyükçekmece Tepecikspor
TFF 3.Lig 1.Grup 28. Hafta 24/03/2019   Hekimoğlu Trabzon - Körfezspor
TFF 3.Lig 1.Grup 30. Hafta 07/04/2019   Hekimoğlu Trabzon - Artvin Hopaspor
TFF 3.Lig 1.Grup 32. Hafta 21/04/2019   Hekimoğlu Trabzon - Tire 1922 Spor
TFF 3.Lig 1.Grup 34. Hafta 04/05/2019   Hekimoğlu Trabzon - Karbel Karaköprü Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design