Ahmet Suat Özyazıcı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: 1200

Evsahibi takım(lar): 1461 Trabzon, Düzyurtspor, Faroz Yalıspor, Trabzon Kanuni FK

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Trabzon 2.Amatör Play-Off 5. Hafta   13:00 Akçakalespor - Çağlayanspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 5. Hafta   13:00 Erdoğduspor - Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 5. Hafta   13:00 Ortahisar Kanuni FK - 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 8. Hafta   13:00 Yeşilyalıspor - Sebat Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 8. Hafta   13:00 Erdoğduspor - Bahçecikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 23. Hafta   14:00 Trabzon DSİ Karadenizspor - Arhavispor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 4. Hafta   15:00 Bahçecikspor - Ortahisar Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör Play-Off 6. Hafta   15:00 Erdoğduspor - Sebat Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 7. Hafta   15:00 Bahçecikspor - 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 9. Hafta   15:00 Sebat Gençlikspor - Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 19/09/2019 13:00 Necmiatispor 2-1 Ağasar Çepnispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 25/09/2019 13:00 Bahçecikspor 4-0 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/09/2019 13:00 1461 Soğuksuspor 2-0 Ortahisar Kanuni FK
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 2. Hafta 29/09/2019 14:00 1461 Trabzon 1-1 Bayburt Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 3. Hafta 06/10/2019 14:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 3-0 Hoçvanspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 08/10/2019 13:00 1461 Soğuksuspor 1-2 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 09/10/2019 13:00 Necmiatispor 1-4 Ortahisar Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/10/2019 13:00 Bahçecikspor 3-2 Sürmenespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 4. Hafta 13/10/2019 14:00 1461 Trabzon 4-1 Çayelispor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 5. Hafta 20/10/2019 14:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 1-0 Iğdır Esspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 21/10/2019 13:00 Bahçecikspor 9-0 Beşirlispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 22/10/2019 13:00 Necmiatispor 2-2 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 23/10/2019 13:00 1461 Soğuksuspor 3-2 Şalpazarı Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 6. Hafta 27/10/2019 13:00 1461 Trabzon 2-1 Kars 36 Spor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 7. Hafta 03/11/2019 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 3-1 1461 Trabzon
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 05/11/2019 13:00 Necmiatispor 1-0 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 06/11/2019 13:00 1461 Soğuksuspor 0-0 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 07/11/2019 13:00 Bahçecikspor 4-0 Trabzon Türk Telekom
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 8. Hafta 10/11/2019 13:00 1461 Trabzon 3-1 Yakutiyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 11/11/2019 13:00 Özdilspor 8-2 Akçakalespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 13/11/2019 13:00 1461 Soğuksuspor 1-4 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 14/11/2019 13:00 Kalkınma FK 3-2 Trabzon Fatih Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 9. Hafta 17/11/2019 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 2-2 Bayburt Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 19/11/2019 11:00 Özdilspor 10-0 Gülbaharspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 19/11/2019 13:00 Necmiatispor 2-1 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 20/11/2019 13:00 Bahçecikspor 3-0 Faroz Yalıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 21/11/2019 13:00 1967 Değirmenderespor 0-1 Hızırbeyspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 10. Hafta 24/11/2019 13:00 1461 Trabzon 1-1 Salarhaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 27/11/2019 13:00 1461 Soğuksuspor 1-0 Necmiatispor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 28/11/2019 13:00 Kalkınma FK 2-1 Çağlayanspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 11. Hafta 01/12/2019 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 5-2 Çayelispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 03/12/2019 13:00 Özdilspor 2-1 Of Belediyesi Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 04/12/2019 13:00 1967 Değirmenderespor 3-0 Büyükliman Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 12. Hafta 08/12/2019 13:00 1461 Trabzon 0-2 Erzincan Ulalarspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 11/12/2019 13:00 1461 Soğuksuspor 3-0 Sebat Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 12/12/2019 13:00 Bahçecikspor 5-2 Maçka 15 Şubatspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 13. Hafta 15/12/2019 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 2-0 Kars 36 Spor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 17/12/2019 13:00 Necmiatispor 3-2 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 18/12/2019 13:00 1967 Değirmenderespor 3-2 Zağnosspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 19/12/2019 13:00 Özdilspor 3-0 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 24/12/2019 13:00 Bahçecikspor 4-1 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 25/12/2019 13:00 1461 Soğuksuspor - İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 26/12/2019 13:00 Necmiatispor 1-0 Sebat Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/01/2020 13:00 Özdilspor 7-2 Akoluk Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 07/01/2020 13:00 1461 Soğuksuspor 3-2 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 08/01/2020 13:00 Necmiatispor 6-1 İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 09/01/2020 13:00 Bahçecikspor 2-0 1985 Derecikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 14/01/2020 13:00 Kalkınma FK 3-1 Tonyaspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 14. Hafta 19/01/2020 13:00 1461 Trabzon 1-2 Tonya Doğanspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/01/2020 11:00 Özdilspor 0-2 Yıldızlıspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 21/01/2020 13:00 1461 Soğuksuspor 1-0 Yeşilyalıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 22/01/2020 11:00 1967 Değirmenderespor 4-0 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 22/01/2020 13:00 Necmiatispor 1-1 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 23/01/2020 13:00 Bahçecikspor 1-1 Araklı 1961 Spor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 15. Hafta 26/01/2020 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 3-1 Yakutiyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 12. Hafta 27/01/2020 13:00 Kalkınma FK 3-2 Maçkaspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 16. Hafta 02/02/2020 13:00 1461 Trabzon 0-2 Arhavispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 03/02/2020 13:00 Özdilspor 2-0 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 04/02/2020 13:00 1967 Değirmenderespor 0-4 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 05/02/2020 13:00 Necmiatispor 2-1 Yeşilyalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 06/02/2020 13:00 Bahçecikspor 2-1 Çarşıbaşı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 18. Hafta 15/02/2020 13:00 Tonya Doğanspor 5-2 Çayelispor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 18. Hafta 16/02/2020 13:00 1461 Trabzon 9-0 Torul Belediye Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 14. Hafta 18/02/2020 13:00 Kalkınma FK 2-1 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 17. Hafta 19/02/2020 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 4-0 Salarhaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 20/02/2020 13:00 1461 Soğuksuspor 0-0 Ağasar Çepnispor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 19. Hafta 23/02/2020 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 1-0 Erzincan Ulalarspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 26/02/2020 13:00 Necmiatispor 2-1 1461 Soğuksuspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 20. Hafta 01/03/2020 13:00 1461 Trabzon 1-1 Trabzon DSİ Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 03/03/2020 13:00 1985 Derecikspor 1-1 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 04/03/2020 15:00 Ortahisar Kanuni FK 1-2 Çarşıbaşı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 21. Hafta 08/03/2020 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 2-2 Tonya Doğanspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 11/03/2020 15:00 Ortahisar Kanuni FK 2-3 Sebat Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 12/03/2020 13:00 Erdoğduspor 6-1 Maçka 15 Şubatspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 22. Hafta 15/03/2020 13:00 1461 Trabzon 4-1 Hoçvanspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 16/03/2020 13:00 Erdoğduspor 1-0 Sürmenespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design