Ahmet Suat Özyazıcı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1461 Trabzon, Trabzon Kanuni FK

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta 03/09/2016 15:30 1461 Trabzon 0-0 Gümüşhanespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 2. Hafta 10/09/2016 15:30 Baysal İnşaat Düzyurtspor 0-1 Payasspor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta 17/09/2016 15:00 1461 Trabzon 5-2 Niğde Belediyespor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 21/09/2016 14:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 2-0 1461 Trabzon
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 4. Hafta 25/09/2016 15:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 0-0 Darıca Gençlerbirliği
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 29/09/2016 13:00 Trabzon Söğütlüspor 4-0 Balaban Belediyespor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta 02/10/2016 14:30 1461 Trabzon 1-2 Eyüpspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 6. Hafta 09/10/2016 14:30 Baysal İnşaat Düzyurtspor 2-1 Orhangazispor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 8. Hafta 21/10/2016 14:00 1461 Trabzon 1-1 Menemen Belediyespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 8. Hafta 22/10/2016 14:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 1-1 Diyarbekirspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 26/10/2016 13:00 Trabzon Söğütlüspor 6-0 Karadağspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/11/2016 14:00 1967 Değirmenderespor 3-0 Tonyaspor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta 05/11/2016 13:00 1461 Trabzon 2-0 Tuzlaspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 10. Hafta 06/11/2016 13:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 1-1 Bayrampaşa
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 12. Hafta 13/11/2016 13:00 1461 Trabzon 4-1 Kayseri Erciyesspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 12. Hafta 16/11/2016 13:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 3-0 Muğlaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/11/2016 14:00 1967 Değirmenderespor 1-0 Of Bld.Bölümlüspor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta 26/11/2016 13:00 1461 Trabzon 1-1 Aydınspor 1923
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 14. Hafta 27/11/2016 13:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 2-0 Ankara Adliyespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 15. Hafta 04/12/2016 13:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 0-1 Bergama Belediyespor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 16. Hafta 11/12/2016 13:00 1461 Trabzon 0-1 Karşıyaka
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 15/12/2016 13:00 Hekimoğlu Doğanspor 4-0 Trabzon İdmanocağı
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 17. Hafta 18/12/2016 13:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 1-1 Afjet Afyonspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 28/12/2016 13:00 Hekimoğlu Doğanspor 1-0 Yeni Pelitlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 10/01/2017 13:00 Hekimoğlu Doğanspor 0-0 Zağnosspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 11/01/2017 13:00 Beşikdüzüspor 1-0 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 18. Hafta 15/01/2017 13:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 1-0 Sultanbeyli Belediyespor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 19. Hafta 22/01/2017 13:00 1461 Trabzon 0-0 Tokatspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 23/01/2017 13:00 Hekimoğlu Doğanspor 3-1 Akçakalespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 20. Hafta 29/01/2017 13:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 2-3 Sakaryaspor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 21. Hafta 05/02/2017 13:00 1461 Trabzon 0-2 Sarıyer
Trabzon 2.Amatör A Grubu 19. Hafta 07/02/2017 13:00 1967 Değirmenderespor 2-3 Maçka Galyanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 08/02/2017 13:00 Yeni Pelitlispor 1-2 Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 09/02/2017 13:00 Trabzon Gençlerbirliği 3-2 Trabzon Kanuni FK
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 22. Hafta 12/02/2017 13:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 2-1 Denizli Futbol A Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 14/02/2017 13:00 Beşirlispor 2-1 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 23. Hafta 19/02/2017 13:00 1461 Trabzon 0-0 Etimesgut Belediyespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 24. Hafta 25/02/2017 13:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 2-0 Orduspor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 24. Hafta 26/02/2017 13:00 1461 Trabzon 1-1 Kastamonuspor 1966
Trabzon 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 27/02/2017 13:00 Yeni Pelitlispor 0-4 Şalpazarıspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 21. Hafta 28/02/2017 13:00 Akçaabat Tütünspor 2-0 Maçka Galyanspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 02/03/2017 13:00 Trabzon Yolspor 1-2 Çarşıbaşı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 21. Hafta 05/03/2017 13:00 Araklı 1961 Spor 2-2 Iğdır Arasspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 22. Hafta 07/03/2017 13:00 Özdilspor 1-6 Trabzon Söğütlüspor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 26. Hafta 09/03/2017 14:30 1461 Trabzon 0-0 Bugsaşspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 26. Hafta 10/03/2017 14:30 Baysal İnşaat Düzyurtspor 1-1 Tarsus İdman Yurdu
Trabzon 1.Amatör Baraj Maçı 1. Hafta 11/03/2017 13:00 Erdoğduspor 1-1 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 16/03/2017 13:00 Sürmenespor 1-1 Ortahisar Kanunispor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 28. Hafta 19/03/2017 14:30 1461 Trabzon 0-1 MKE Ankaragücü
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 28. Hafta 25/03/2017 15:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 1-2 12 Bingölspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 27/03/2017 13:00 Hekimoğlu Doğanspor 1-2 Ortahisar Kanunispor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 31/03/2017 14:00 Erdoğduspor 0-3 Sürmenespor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 30. Hafta 01/04/2017 15:00 1461 Trabzon 0-0 Hatayspor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 30. Hafta 02/04/2017 15:00 Baysal İnşaat Düzyurtspor 1-2 Maltepespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 05/04/2017 13:00 Sürmenespor 4-2 Şalpazarıspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 06/04/2017 13:00 Zağnosspor 2-1 Ortahisar Kanunispor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 14/04/2017 14:00 Hekimoğlu Doğanspor 1-0 Şalpazarıspor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 32. Hafta 14/04/2017 15:00 1461 Trabzon 0-1 Kırklarelispor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 19/04/2017 13:00 Zağnosspor 3-2 Sürmenespor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup 33. Hafta 23/04/2017 15:30 Baysal İnşaat Düzyurtspor 0-0 Elaziz Belediyespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 25/04/2017 13:00 1985 Derecikspor 0-1 Hekimoğlu Doğanspor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 34. Hafta 29/04/2017 13:30 1461 Trabzon 7-4 İnegölspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 9. Hafta 16/05/2017 13:00 Of Bld.Bölümlüspor 0-6 Hayat Medikal Mulakaspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 26/05/2017 15:00 Araklı 1961 Spor 1-1 Hekimoğlu Doğanspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design