Söğütlü Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1985 Derecikspor, Akçaabat Gençlikspor, Akçaabat Tütünspor, Söğütlü Belediyespor, Trabzon Söğütlüspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Trabzon 1.Amatör Play-Off 4. Hafta   15:00 1985 Derecikspor - Sebat Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 6. Hafta   15:00 1985 Derecikspor - Bahçecikspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 7. Hafta   15:00 Çarşıbaşı Belediyespor - Yeşilyalıspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 9. Hafta   15:00 Maçka 15 Şubatspor - 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 19/09/2019 13:00 Sebat Gençlikspor 3-3 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 20/09/2019 14:00 Trabzon Söğütlüspor 1-1 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 01/10/2019 13:00 Trabzon Söğütlüspor 2-1 Yeşilyalıspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 02/10/2019 13:00 Sebat Gençlikspor 1-1 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 17/10/2019 13:00 Trabzon Söğütlüspor 2-4 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 23/10/2019 13:00 Sebat Gençlikspor 1-0 İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 30/10/2019 13:00 Trabzon Söğütlüspor 1-2 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 05/11/2019 13:00 Sebat Gençlikspor 3-2 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 06/11/2019 13:00 Akçakalespor 5-1 Gülbaharspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 12/11/2019 13:00 Yıldızlıspor 8-0 Akoluk Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 13/11/2019 13:00 Trabzon Söğütlüspor 2-3 Ortahisar Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 19/11/2019 13:00 Sebat Gençlikspor 1-1 Yeşilyalıspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 20/11/2019 13:00 Akçakalespor 0-6 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 26/11/2019 13:00 Yıldızlıspor 4-0 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 27/11/2019 13:00 Trabzon Söğütlüspor 5-2 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 04/12/2019 13:00 Akçakalespor 7-0 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 17/12/2019 13:00 Trabzon Söğütlüspor 2-1 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 18/12/2019 13:00 Sebat Gençlikspor 3-0 Ağasar Çepnispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 19/12/2019 13:00 Yıldızlıspor 1-0 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 20/12/2019 13:00 Akçakalespor 10-0 Akoluk Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/01/2020 11:30 Trabzon Söğütlüspor 1-4 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/01/2020 13:30 Sebat Gençlikspor 1-1 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 03/01/2020 13:30 Yıldızlıspor 4-0 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 07/01/2020 13:00 Sebat Gençlikspor 2-1 Ortahisar Kanuni FK
Trabzon 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/01/2020 13:00 Akçakalespor 4-2 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 14/01/2020 13:00 Trabzon Söğütlüspor 2-2 Ağasar Çepnispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/01/2020 13:00 Yıldızlıspor 3-0 Akçakalespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/01/2020 13:00 Akçakalespor 3-0 Of Belediyesi Bölümlüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 22/01/2020 13:00 Sebat Gençlikspor 2-1 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 28/01/2020 13:00 Yıldızlıspor 8-0 Gülbaharspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 30/01/2020 13:00 Trabzon Söğütlüspor 2-1 Sebat Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 03/02/2020 13:00 Akçakalespor 5-0 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 04/02/2020 13:00 Sebat Gençlikspor 3-0 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 26/02/2020 13:00 Sebat Gençlikspor 0-1 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 16/03/2020 15:00 Sebat Gençlikspor 3-1 Bahçecikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design