Söğütlü Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1985 Derecikspor, Akçaabat Gençlikspor, Akçaabat Tütünspor, Sebat Gençlikspor, Söğütlü Belediyespor, Trabzon Söğütlüspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 19/10/2021 13:00 Yıldızlıspor 2-4 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 21/10/2021 13:00 Trabzon Söğütlüspor 1-2 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 22/10/2021 14:00 Akçakalespor 0-1 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 02/11/2021 13:00 Akçaabat Tütünspor 1-1 Akoluk Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/11/2021 13:00 Yıldızlıspor 4-2 Trabzon Söğütlüspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Sebat Gençlikspor 2-0 Görelespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 09/11/2021 13:00 Trabzon Söğütlüspor 0-3 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 10/11/2021 13:00 Akçakalespor 0-2 Necmiatispor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Sebat Gençlikspor 3-1 Ünye 1957 Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 24/11/2021 13:00 Trabzon Söğütlüspor 0-4 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 25/11/2021 13:00 Yıldızlıspor 1-2 Faroz Yalıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 29/11/2021 13:00 Akçaabat Tütünspor 2-7 İskefiyespor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 6. Hafta 05/12/2021 13:00 Sebat Gençlikspor 7-0 Söğütlü Hilalspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 8. Hafta 19/12/2021 13:00 Sebat Gençlikspor 2-1 Ulubey Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 20/12/2021 13:00 Akçakalespor 3-2 Özdilspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 21/12/2021 13:00 Akçaabat Tütünspor 2-5 1967 Değirmenderespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 22/12/2021 13:00 Yıldızlıspor 5-0 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 23/12/2021 13:00 Trabzon Söğütlüspor 1-3 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 29/12/2021 13:00 Akçakalespor 3-2 Hızırbeyspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 30/12/2021 13:00 Trabzon Söğütlüspor 2-3 Yıldızlıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 06/01/2022 13:00 Yıldızlıspor 2-1 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 11/01/2022 13:00 Yıldızlıspor 1-2 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 12/01/2022 13:00 Trabzon Söğütlüspor 0-7 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 13/01/2022 13:00 Akçakalespor 3-7 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 20/01/2022 13:00 Akçaabat Tütünspor 1-2 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 21/01/2022 13:00 Tonyaspor 2-4 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 21/01/2022 13:00 Trabzon Söğütlüspor 4-2 Sürmenespor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 7. Hafta 23/01/2022 12:00 Trabzonspor 2-0 Çaykur Rizespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 25/01/2022 13:00 Akçakalespor 1-4 Araklı 1961 Spor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 02/02/2022 13:00 Akçaabat Tütünspor 1-7 1967 Trabzon FK
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 10. Hafta 06/02/2022 13:00 Sebat Gençlikspor 1-1 Trabzon DSİ Karadenizspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 12. Hafta 20/02/2022 13:00 Sebat Gençlikspor 2-1 Eynesil Belediyespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 16. Hafta 24/02/2022 13:00 Akçaabat Tütünspor 2-6 Maçkaspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 14. Hafta 06/03/2022 13:00 Sebat Gençlikspor 3-0 Erdoğduspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 18. Hafta 07/03/2022 13:00 Akçaabat Tütünspor 3-2 Trabzon Fatih Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 16. Hafta 27/03/2022 13:00 Sebat Gençlikspor 7-1 Ordugücü FK
Trabzon 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 29/03/2022 13:00 Araklı 1961 Spor 2-2 Necmiatispor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 18. Hafta 10/04/2022 14:00 Sebat Gençlikspor 2-0 1926 Bulancakspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design