Trabzon ASKF Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ortahisar Kanuni FK, Trabzon Gençlerbirliği, Trabzon Karadenizspor, Trabzon Yolspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 19/09/2019 10:00 Trabzon Türk Telekom 1-2 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 19/09/2019 12:30 Beşirlispor 2-2 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 19/09/2019 15:00 Faroz Yalıspor 3-1 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 20/09/2019 14:00 Ortahisar Kanuni FK 0-2 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 24/09/2019 11:00 1985 Derecikspor 1-0 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/09/2019 10:00 Trabzon İdmanocağı 0-0 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/09/2019 12:30 Erdoğduspor 2-0 İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/09/2019 15:00 Ağasar Çepnispor 2-3 Sebat Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 02/10/2019 13:00 Ortahisar Kanuni FK 0-2 Ağasar Çepnispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/10/2019 12:30 Trabzon Türk Telekom 1-4 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/10/2019 15:00 Faroz Yalıspor 2-2 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 09/10/2019 10:00 Erdoğduspor 2-1 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 09/10/2019 12:30 Trabzon İdmanocağı 0-2 Sebat Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 09/10/2019 15:00 Ağasar Çepnispor 3-0 İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/10/2019 13:30 Trabzon Gençlerbirliği 3-2 Beşirlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 11/10/2019 13:30 1985 Derecikspor 1-0 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 16/10/2019 12:30 1985 Derecikspor 0-3 Ortahisar Bahçecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 16/10/2019 15:00 Beşirlispor 2-4 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 17/10/2019 11:00 Ortahisar Kanuni FK 1-5 Sebat Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/10/2019 13:30 Trabzon Türk Telekom 1-0 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 22/10/2019 10:00 Trabzon Gençlerbirliği 3-2 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 22/10/2019 15:00 Ağasar Çepnispor 1-0 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 23/10/2019 13:00 Trabzon İdmanocağı 3-1 Ortahisar Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 24/10/2019 13:00 Erdoğduspor 0-0 Yeşilyalıspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 29/10/2019 13:00 Erdoğduspor 0-0 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 30/10/2019 10:30 Trabzon Türk Telekom 5-0 Beşirlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 30/10/2019 13:00 1985 Derecikspor 0-2 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 01/11/2019 13:30 Faroz Yalıspor 2-1 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 04/11/2019 13:00 Ağasar Çepnispor 0-2 Yeşilyalıspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 05/11/2019 13:00 Ortahisar Kanuni FK 4-0 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 06/11/2019 10:30 Trabzon Fatih Gençlikspor 2-1 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 06/11/2019 12:30 Trabzon İdmanocağı 1-1 İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 06/11/2019 15:00 Beşirlispor 0-0 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 07/11/2019 13:00 Trabzon Gençlerbirliği 1-2 Beşikdüzüspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 07/11/2019 15:30 Trabzon Karadenizspor 2-0 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 08/11/2019 13:30 Zağnosspor 0-3 Hızırbeyspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 12/11/2019 13:00 1985 Derecikspor 2-0 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 12/11/2019 15:30 Gülbaharspor 1-10 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 13/11/2019 13:00 Faroz Yalıspor 2-2 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 14/11/2019 13:00 Erdoğduspor 6-0 Ağasar Çepnispor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 15/11/2019 13:30 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 1-0 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 19/11/2019 10:00 Ağasar Çepnispor 0-3 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 19/11/2019 12:30 Ortahisar Kanuni FK 2-1 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 19/11/2019 15:00 Trabzon İdmanocağı 3-0 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 20/11/2019 12:30 Trabzon Türk Telekom 2-3 Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 20/11/2019 15:00 Trabzon Gençlerbirliği 1-1 Araklı 1961 Spor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 21/11/2019 13:00 Zağnosspor 3-3 Büyükliman Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 22/11/2019 13:30 Beşirlispor 2-3 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 26/11/2019 13:00 Trabzon İdmanocağı 2-3 Ağasar Çepnispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 26/11/2019 15:30 Gülbaharspor 1-1 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 27/11/2019 13:00 Erdoğduspor 1-1 Sebat Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 28/11/2019 10:30 Trabzon Karadenizspor 4-0 Zağnosspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 28/11/2019 13:00 1985 Derecikspor 4-2 Beşirlispor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 28/11/2019 15:30 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 4-3 Maçkaspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 29/11/2019 13:30 Trabzon Fatih Gençlikspor 1-2 Tonyaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 03/12/2019 13:00 Gülbaharspor 0-11 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 04/12/2019 13:00 Hızırbeyspor 0-2 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 10/12/2019 12:30 Trabzon Fatih Gençlikspor 2-0 Maçkaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 10/12/2019 15:00 Trabzon Karadenizspor 2-0 1967 Değirmenderespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 11/12/2019 10:00 Trabzon İdmanocağı 3-1 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 11/12/2019 12:30 Ağasar Çepnispor 3-0 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 11/12/2019 15:00 Erdoğduspor 1-0 Ortahisar Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 12/12/2019 12:30 1985 Derecikspor 2-2 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 16/12/2019 12:30 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 0-1 Kalkınma FK
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 17/12/2019 12:30 Hızırbeyspor 2-5 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 17/12/2019 15:00 Ortahisar Kanuni FK 4-3 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 18/12/2019 10:00 Trabzon Gençlerbirliği 1-5 Ortahisar Bahçecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 18/12/2019 12:30 Trabzon Türk Telekom 1-2 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 18/12/2019 15:00 Faroz Yalıspor 2-3 1985 Derecikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 19/12/2019 12:30 Gülbaharspor 1-11 Of Belediyesi Bölümlüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/12/2019 15:00 Beşirlispor 3-5 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 23/12/2019 13:00 Trabzon Gençlerbirliği 2-4 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 24/12/2019 13:00 1985 Derecikspor 1-1 Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 25/12/2019 12:30 Erdoğduspor 5-0 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 26/12/2019 11:00 Ağasar Çepnispor 1-1 Ortahisar Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 26/12/2019 13:30 Trabzon İdmanocağı 0-0 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 31/12/2019 11:00 Beşirlispor 1-3 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 31/12/2019 13:30 Faroz Yalıspor 1-3 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/01/2020 12:30 Ortahisar Kanuni FK 2-2 Necmiatispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 02/01/2020 15:00 Hızırbeyspor 0-0 Zağnosspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 03/01/2020 10:00 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 0-3 Trabzon Fatih Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 03/01/2020 13:30 Gülbaharspor 1-4 Akçakalespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 07/01/2020 12:30 Erdoğduspor 2-0 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 07/01/2020 15:00 Ağasar Çepnispor 1-1 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 08/01/2020 12:30 Trabzon İdmanocağı 2-0 Yeşilyalıspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 08/01/2020 15:00 Trabzon Fatih Gençlikspor 2-0 Kalkınma FK
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 09/01/2020 12:30 Trabzon Gençlerbirliği 1-2 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/01/2020 15:00 Zağnosspor 2-3 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 10/01/2020 13:30 Trabzon Karadenizspor 3-1 Büyükliman Belediyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 13/01/2020 13:00 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 1-1 Çağlayanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 14/01/2020 12:30 1985 Derecikspor 2-0 Araklı 1961 Spor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 14/01/2020 15:00 Gülbaharspor 1-5 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 15/01/2020 12:30 Trabzon Türk Telekom 2-3 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 15/01/2020 15:00 Ortahisar Kanuni FK 6-1 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/01/2020 12:30 Beşirlispor 0-6 Ortahisar Bahçecikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 17/01/2020 13:30 Hızırbeyspor 2-4 1967 Değirmenderespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 17/01/2020 15:00 Faroz Yalıspor 1-1 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 21/01/2020 12:30 Ağasar Çepnispor 2-2 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 21/01/2020 15:00 Zağnosspor 0-4 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 22/01/2020 12:00 Trabzon İdmanocağı 1-0 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 23/01/2020 11:00 Beşirlispor 4-3 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 23/01/2020 13:30 Trabzon Gençlerbirliği 0-2 Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 12. Hafta 27/01/2020 12:30 Trabzon Fatih Gençlikspor 2-2 Çağlayanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 29/01/2020 12:30 Faroz Yalıspor 1-2 Beşirlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 29/01/2020 15:00 Trabzon Türk Telekom 1-2 Ortahisar Bahçecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 30/01/2020 12:30 Erdoğduspor 0-0 1461 Soğuksuspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 03/02/2020 13:00 Hızırbeyspor 1-0 Büyükliman Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 04/02/2020 12:30 Ortahisar Kanuni FK 1-1 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 04/02/2020 15:00 Gülbaharspor 4-1 Akoluk Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 05/02/2020 11:00 Trabzon İdmanocağı 1-1 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 05/02/2020 13:30 Ağasar Çepnispor 0-6 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 06/02/2020 11:00 Trabzon Türk Telekom 0-0 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 06/02/2020 13:30 Beşirlispor 1-2 Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 07/02/2020 13:30 Trabzon Gençlerbirliği 1-2 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 18/02/2020 11:00 Faroz Yalıspor 2-3 Ortahisar Bahçecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 18/02/2020 13:00 1985 Derecikspor 1-1 Sürmenespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 19/02/2020 13:00 Trabzon Karadenizspor 1-0 Hızırbeyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 20/02/2020 13:00 Erdoğduspor 1-1 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 21/02/2020 13:00 Trabzon Gençlerbirliği 0-3 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 26/02/2020 13:00 Ağasar Çepnispor - Trabzon İdmanocağı
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design