Trabzon ASKF Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Erdoğduspor, Ortahisar Kanuni FK, Trabzon Gençlerbirliği, Trabzon Karadenizspor, Trabzon Yolspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Trabzon 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 22/10/2021 14:00 Trabzon Ortahisar Kanuni FK 2-1 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 25/10/2021 12:00 Trabzon Gençlerbirliği 4-0 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 26/10/2021 12:00 1985 Derecikspor 4-0 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 26/10/2021 14:30 Ağasar Çepnispor 1-2 Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 27/10/2021 13:00 Özdilspor 0-0 Akçakalespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/10/2021 14:00 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 1-3 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 02/11/2021 13:00 Trabzon Ortahisar Kanuni FK 4-0 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/11/2021 10:00 Trabzon Yolspor 1-4 Gülbaharspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/11/2021 12:30 1985 Derecikspor 6-0 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/11/2021 15:00 Faroz Yalıspor 4-1 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 04/11/2021 13:00 Trabzon İdmanocağı 1-2 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/11/2021 14:00 Hızırbeyspor 2-1 Akçakalespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 08/11/2021 13:00 Trabzon Gençlerbirliği 1-3 Yıldızlıspor
Trabzon 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 09/11/2021 13:00 Ağasar Çepnispor 2-1 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 10/11/2021 13:00 Özdilspor 1-0 Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 11/11/2021 13:00 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 0-0 Vakfıkebir 1874 FK
Trabzon 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 12/11/2021 14:00 Gülbaharspor 1-4 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 15/11/2021 13:00 Trabzon İdmanocağı 4-1 Akçakalespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 16/11/2021 12:30 Özdilspor 0-2 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 16/11/2021 15:00 1985 Derecikspor 4-1 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/11/2021 10:00 Faroz Yalıspor 4-1 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/11/2021 12:30 Trabzon Gençlerbirliği 0-2 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 18/11/2021 13:00 Trabzon Ortahisar Kanuni FK 1-2 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 19/11/2021 14:00 Ağasar Çepnispor 1-2 Arsin FK
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 22/11/2021 13:00 Hızırbeyspor 0-2 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 23/11/2021 13:00 Trabzon Ortahisar Kanuni FK 0-1 Ağasar Çepnispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 24/11/2021 13:00 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 3-2 Karadağspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/11/2021 13:00 Trabzon Yolspor 0-4 Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 26/11/2021 14:00 Gülbaharspor 3-8 Vakfıkebir 1874 FK
Trabzon 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 29/11/2021 13:00 Özdilspor 0-1 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 30/11/2021 10:00 1985 Derecikspor 1-1 Yıldızlıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 30/11/2021 12:30 Trabzon Gençlerbirliği 6-1 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 30/11/2021 15:00 Faroz Yalıspor 1-1 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 01/12/2021 13:00 Trabzon İdmanocağı 1-1 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 02/12/2021 13:00 Ağasar Çepnispor 3-1 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 08/12/2021 13:00 Gülbaharspor 4-3 Karadağspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 15/12/2021 12:30 Trabzon Gençlerbirliği 2-2 Faroz Yalıspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 15/12/2021 15:00 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 2-0 Gülbaharspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 16/12/2021 13:00 Özdilspor 2-1 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 21/12/2021 13:00 Hızırbeyspor 0-4 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 22/12/2021 11:00 Trabzon Yolspor 0-0 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 22/12/2021 13:30 Gülbaharspor 1-6 Maçka Galyanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 23/12/2021 13:00 Faroz Yalıspor 0-2 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 24/12/2021 13:00 Trabzon Ortahisar Kanuni FK 0-1 Arsin FK
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 28/12/2021 13:00 Trabzon Gençlerbirliği 1-5 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 03/01/2022 13:00 Trabzon İdmanocağı 2-2 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 04/01/2022 11:00 Hızırbeyspor 0-4 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 04/01/2022 13:30 Trabzon Ortahisar Kanuni FK 2-1 Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 05/01/2022 13:00 Trabzon Yolspor 0-6 Maçka Galyanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 06/01/2022 13:00 1985 Derecikspor 0-1 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 07/01/2022 14:00 Faroz Yalıspor - Tonyaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 11/01/2022 13:00 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 0-4 Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 12/01/2022 13:00 Gülbaharspor 0-1 Trabzon Yolspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 13/01/2022 13:00 Hızırbeyspor 0-1 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 17/01/2022 13:00 Faroz Yalıspor 1-0 Yıldızlıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 18/01/2022 11:00 Trabzon Gençlerbirliği 1-3 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 18/01/2022 13:30 Trabzon Türk Telekom 1-2 Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 19/01/2022 13:00 Özdilspor 1-2 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 20/01/2022 13:00 Trabzon İdmanocağı 2-0 Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 25/01/2022 13:00 Trabzon Yolspor 0-5 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 26/01/2022 13:00 Gülbaharspor 1-6 Çağlayanspor
Trabzon 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 27/01/2022 13:00 Trabzon Ortahisar Kanuni FK 5-0 Kalkınma FK
Trabzon 2.Amatör A Grubu 15. Hafta 08/02/2022 13:00 Trabzon Yolspor 0-11 Vakfıkebir 1874 FK
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 11. Hafta 13/02/2022 13:00 Erdoğduspor 2-1 Söğütlü Hilalspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 16. Hafta 17/02/2022 13:00 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 2-2 Maçka Galyanspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 21/02/2022 13:00 Ağasar Çepnispor 2-0 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 17. Hafta 22/02/2022 12:00 Trabzon Yolspor 1-3 Karadağspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 17. Hafta 23/02/2022 13:00 Gülbaharspor 2-5 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 18. Hafta 26/02/2022 14:00 Maçka Galyanspor 3-2 Gülbaharspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 13. Hafta 27/02/2022 13:00 Erdoğduspor 1-3 Ulubey Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 18. Hafta 02/03/2022 13:00 Akçaabat Uçarsu Gençlikspor 5-1 Trabzon Yolspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 22/03/2022 13:00 Ağasar Çepnispor 0-0 Arsin FK
Trabzon 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 28/03/2022 13:00 1967 Değirmenderespor 1-0 Vakfıkebir 1874 FK
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Erdoğduspor 0-1 Eynesil Belediyespor
Trabzon 2.Amatör Play-Off 3. Hafta 04/04/2022 13:00 1967 Değirmenderespor 2-2 Hayat Medikal Mulakaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design