Barış Battal Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Uşak

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Uşak Çelikspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Uşak 1.Amatör Play-Off 9. Hafta   13:00 Güneyspor - Uşak Vefaspor
Uşak 1.Amatör Play-Off 10. Hafta   13:00 Uşak Vefaspor - Doğancık İdmanocağı
Uşak 2.Amatör A Grubu 10. Hafta   15:30 Kaşbelenspor - Üçkuyularspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 29/09/2019 13:00 Uşak Vefaspor 7-1 Doğancık İdmanocağı
Uşak 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 29/09/2019 15:30 Esentepespor 1-2 Selvioğluspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 06/10/2019 13:00 Turan İdman Yurdu 2-2 Yayalarspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 06/10/2019 15:30 Güneyspor 1-1 Bireylülspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 13/10/2019 13:00 Comburtspor 1-4 Eşme Belediyespor
Uşak 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 13/10/2019 15:30 Esentepespor 3-4 Selçiklerspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 20/10/2019 13:00 Güneyspor 3-0 Esentepespor
Uşak 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 20/10/2019 15:30 Turan İdman Yurdu 5-0 Comburtspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 27/10/2019 13:00 Esentepespor 1-7 Bireylülspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 27/10/2019 15:30 Selvioğluspor 1-2 Güneyspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 03/11/2019 13:00 Güneyspor 3-0 Doğancık İdmanocağı
Uşak 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 03/11/2019 15:30 Uşak Vefaspor 4-0 Esentepespor
Uşak 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Selvioğluspor 6-4 Uşak Vefaspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 10/11/2019 15:30 Turan İdman Yurdu 2-1 Kabaklar Gençlikspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 24/11/2019 12:00 Selvioğluspor 4-1 Esentepespor
Uşak 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 24/11/2019 14:30 Turan İdman Yurdu 1-2 Sivaslı Belediyespor
Uşak 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 01/12/2019 13:00 Esentepespor 1-2 Doğancık İdmanocağı
Uşak 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 08/12/2019 12:00 Güneyspor 1-2 Uşak Vefaspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 08/12/2019 14:30 Doğancık İdmanocağı 5-2 Selvioğluspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 15/12/2019 12:00 Comburtspor 1-2 Turan İdman Yurdu
Uşak 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 15/12/2019 14:30 Selvioğluspor 2-2 Selçiklerspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 22/12/2019 12:00 Turan İdman Yurdu 1-0 Eşme Belediyespor
Uşak 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 22/12/2019 14:30 Kabaklar Gençlikspor 8-5 Alahabalıspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 29/12/2019 12:00 Selvioğluspor 2-8 Bireylülspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 29/12/2019 14:30 Comburtspor 2-2 Kabaklar Gençlikspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 05/01/2020 13:00 Güneyspor 0-1 Selçiklerspor
Uşak 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 12/01/2020 12:00 Kaşbelenspor 2-7 Paşacıoğluspor
Uşak 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 12/01/2020 14:30 Kılcanspor 0-3 Üçkuyularspor
Uşak 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 19/01/2020 13:00 Uşak Vefaspor 3-0 Turan İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 15. Hafta 25/01/2020 14:00 Bölmespor 1-2 Bigadiç Belediyespor
Uşak 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 26/01/2020 13:00 Turan İdman Yurdu 0-4 Sivaslı Belediyespor
Uşak 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 02/02/2020 12:00 Güneyspor 0-0 Turan İdman Yurdu
Uşak 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 02/02/2020 14:00 Uşak Vefaspor 2-1 Sivaslı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 17. Hafta 09/02/2020 14:00 Bölmespor 0-1 Bolvadin Belediyespor
Uşak 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 16/02/2020 12:00 Üçkuyularspor 5-1 Kaşbelenspor
Uşak 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 16/02/2020 14:30 Paşacıoğluspor 2-0 Akarcaspor
Uşak 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 23/02/2020 12:00 Üçkuyularspor 3-0 Kılcanspor
Uşak 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 23/02/2020 14:30 Güneyspor 1-5 Sivaslı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 20. Hafta 01/03/2020 14:00 Bölmespor 0-1 Yunus Emre Belediyespor
Uşak 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 08/03/2020 10:30 Paşacıoğluspor 1-0 Üçkuyularspor
Uşak 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 08/03/2020 13:00 Uşak Vefaspor 2-0 Eşme Belediyespor
Uşak 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 08/03/2020 15:30 Güneyspor 2-4 Doğancık İdmanocağı
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 22. Hafta 15/03/2020 14:00 Bölmespor 1-2 Bornova Yeşilova
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design