Yalova Amatör 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Yalova

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 1. Hafta 23/09/2018 15:00 Yalova Kadıköyspor 1-0 Altınova Belediyespor
Yalova 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 29/09/2018 16:30 Yalova Doğanspor 0-2 Yalova Akköyspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 30/09/2018 12:00 Koru Belediyespor 1-0 Yalova Acarspor
Yalova 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 30/09/2018 14:00 Yalova Demirspor 0-2 Çavuşçiftliği Kültürspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 30/09/2018 16:00 Yalova Yeşilova 1-0 Taşköprüspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 06/10/2018 12:00 Yalova Acarspor 0-5 Yalova Yeşilova
Yalova 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 06/10/2018 14:00 Safranspor 2-0 1877 Üvezpınarspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 06/10/2018 16:00 Yalova Akköyspor 1-1 Armutlu Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 3. Hafta 07/10/2018 15:00 Yalova Kadıköyspor 1-1 Gülbahçespor
Yalova 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 14/10/2018 12:00 Koru Belediyespor 1-2 Yalova Akköyspor
Yalova 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 14/10/2018 14:00 Yalova Demirspor 1-1 Yalova Yenimahallespor
Yalova 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 14/10/2018 16:00 Yalova Doğanspor 1-5 Yalova Yeşilova
Yalova 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 20/10/2018 11:30 Yalova Akköyspor 2-0 Esenköyspor
Yalova 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 20/10/2018 13:30 Safranspor 1-1 Fıstıklı Gençlikspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 20/10/2018 15:30 Yalova Yeşilova 2-2 Armutlu Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 5. Hafta 21/10/2018 15:00 Yalova Kadıköyspor 1-3 Ayvalıkgücü Belediyespor
Yalova 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 27/10/2018 13:30 Koru Belediyespor 0-7 Yalova Yeşilova
Yalova 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2018 15:30 Yalova Demirspor 1-2 Fıstıklı Gençlikspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 28/10/2018 13:30 Yalova Acarspor 1-1 Yalova Akköyspor
Yalova 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 28/10/2018 15:30 Safranspor 2-1 Çalıca Gençlikspor
Yalova 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 03/11/2018 11:30 Yalova Demirspor 0-4 Safranspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 03/11/2018 13:30 Yalova Yeşilova 0-1 Esenköyspor
Yalova 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 03/11/2018 14:00 1877 Üvezpınarspor 1-1 Çavuşçiftliği Kültürspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 03/11/2018 15:30 Yalova Doğanspor 4-2 Koru Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 7. Hafta 04/11/2018 14:00 Yalova Kadıköyspor 0-2 İzmirspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 10/11/2018 13:30 Yalova Acarspor 0-2 Taşköprüspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 10/11/2018 15:30 Koru Belediyespor 2-1 Armutlu Esnafspor
Yalova 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 11/11/2018 13:30 Safranspor 7-0 Yalova Yenimahallespor
Yalova 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 18/11/2018 11:30 Yalova Akköyspor 5-0 Yalova Doğanspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 18/11/2018 13:30 Yalova Acarspor 5-0 Koru Belediyespor
Yalova 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 18/11/2018 15:30 Safranspor 4-0 Sugören Gençlerbirliği
Yalova 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 24/11/2018 15:30 Koru Belediyespor 2-7 Esenköyspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 25/11/2018 11:30 Yalova Yeşilova 3-3 Yalova Acarspor
Yalova 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 25/11/2018 13:30 Yalova Demirspor 2-3 Çalıca Gençlikspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 25/11/2018 15:30 Yalova Doğanspor 0-2 Taşköprüspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 01/12/2018 13:00 Yalova Akköyspor 6-1 Koru Belediyespor
Yalova 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 01/12/2018 15:00 Yalova Acarspor 1-1 Esenköyspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 02/12/2018 13:00 Yalova Yeşilova 5-0 Yalova Doğanspor
Yalova 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 15:00 Safranspor 0-2 Çavuşçiftliği Kültürspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 08/12/2018 13:00 Yalova Doğanspor 1-4 Yalova Acarspor
Yalova 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/12/2018 13:00 Yalova Demirspor 3-4 1877 Üvezpınarspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 09/12/2018 15:00 Koru Belediyespor 1-2 Taşköprüspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/12/2018 13:00 Yalova Yeşilova 12-0 Koru Belediyespor
Yalova 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/12/2018 15:00 Yalova Doğanspor 1-3 Armutlu Esnafspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 22/12/2018 14:00 Yalova Acarspor 2-1 Armutlu Esnafspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 23/12/2018 10:00 Koru Belediyespor 1-0 Yalova Doğanspor
Yalova 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 23/12/2018 12:00 Safranspor 8-0 Yalova Demirspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 23/12/2018 14:00 Yalova Akköyspor 2-2 Taşköprüspor
Yalova 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 30/12/2018 14:00 Yalova Yeşilova 2-2 Yalova Akköyspor
Yalova 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 23/02/2019 11:00 Yalova İdmanocağı 1-3 Yalova Gençlerbirliği
Yalova 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/02/2019 13:00 Samanlıspor 2-2 Yalova Kartalspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 23/02/2019 15:00 Yalova Güneşspor 0-4 Yalovagücü
Yalova 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/02/2019 11:00 Kirazlı Köyüspor 2-1 Soğucakspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/02/2019 13:00 Yalova Anadoluspor 4-1 Kocaderespor
Yalova 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/02/2019 15:00 Yalova Kurtköyspor 1-4 Yalova Çotanaklarspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 02/03/2019 11:00 Paşakent Gençlikspor 5-1 Yalova Güneşspor
Yalova 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 02/03/2019 13:00 Yalova Gençlerbirliği 0-2 Çınarcık Fırtınaspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/03/2019 11:00 Yalova Çotanaklarspor 0-0 Samanlıspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/03/2019 13:00 Yalova Coşkunspor 1-2 Yalova Kurtköyspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 03/03/2019 15:00 Yalovagücü 1-4 Yalova Anadoluspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 09/03/2019 11:00 Samanlıspor 6-1 Yalova Coşkunspor
Yalova 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 09/03/2019 13:00 Ortaburunspor 3-2 Yalova Esnafspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 09/03/2019 15:00 Kirazlı Köyüspor 0-12 Yalova Çotanaklarspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 10/03/2019 13:00 Soğucakspor 0-3 Yalova Kartalspor
Yalova 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 10/03/2019 15:00 Yalova İdmanocağı 2-3 Çınarcık Fırtınaspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 17/03/2019 12:00 Paşakent Gençlikspor 2-1 Yalovagücü
Yalova 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 17/03/2019 14:00 Yalova Gençlerbirliği 2-3 Yalova Esnafspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/03/2019 16:00 Yalova Coşkunspor 1-0 Kirazlı Köyüspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/03/2019 16:00 Yalova Kurtköyspor 1-4 Samanlıspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 23/03/2019 14:00 Soğucakspor 1-6 Yalova Coşkunspor
Yalova 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 24/03/2019 12:00 Yalova Esnafspor 6-4 Yalova İdmanocağı
Yalova 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 24/03/2019 14:00 Ortaburunspor 3-0 Yalova Gençlerbirliği
Yalova 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 30/03/2019 12:00 Yalova Coşkunspor 2-2 Yalova Kartalspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 30/03/2019 14:00 Yalova Kurtköyspor 1-2 Soğucakspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 30/03/2019 16:00 Samanlıspor 3-1 Kirazlı Köyüspor
Yalova 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 06/04/2019 14:00 Yalova Gençlerbirliği 0-2 Yalova İdmanocağı
Yalova 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 06/04/2019 16:00 Yalova Esnafspor 4-1 Çınarcık Fırtınaspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 07/04/2019 12:00 Yalova Çotanaklarspor 6-0 Yalova Coşkunspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 07/04/2019 14:00 Paşakent Gençlikspor 1-3 Çiftlikköy Kültürspor
Yalova 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 07/04/2019 16:00 Ortaburunspor 3-3 Subaşıspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 14/04/2019 11:00 Soğucakspor 0-4 Kirazlı Köyüspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 14/04/2019 16:30 Yalova Çotanaklarspor 4-0 Yalova Kurtköyspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 20/04/2019 12:00 Kirazlı Köyüspor 2-2 Yalova Kartalspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 20/04/2019 17:00 Yalova Anadoluspor 2-1 Yalovagücü
Yalova 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 21/04/2019 13:00 Samanlıspor 1-1 Yalova Çotanaklarspor
Yalova 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 21/04/2019 15:00 Yalova İdmanocağı 1-4 Ortaburunspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 21/04/2019 17:00 Yalova Kurtköyspor 3-2 Yalova Coşkunspor
Yalova 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 27/04/2019 11:00 Yalova Esnafspor 1-0 Ortaburunspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 27/04/2019 12:00 Yalova Çotanaklarspor 4-3 Kirazlı Köyüspor
Yalova 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 27/04/2019 13:00 Yalova Gençlerbirliği 0-6 Subaşıspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 27/04/2019 15:00 Yalova Coşkunspor 2-3 Samanlıspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 28/04/2019 14:00 Paşakent Gençlikspor 0-6 Yalova Anadoluspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 28/04/2019 16:00 Yalovagücü 3-3 Kocaderespor
Yalova 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 04/05/2019 11:00 Samanlıspor 0-2 Yalova Kurtköyspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 05/05/2019 16:30 Yalova Anadoluspor 2-2 Çiftlikköy Kültürspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 11/05/2019 17:00 Yalova Coşkunspor 2-3 Soğucakspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/05/2019 15:00 Soğucakspor 0-6 Yalova Kurtköyspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/05/2019 17:00 Kirazlı Köyüspor 3-6 Samanlıspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 26/05/2019 15:00 Samanlıspor - Soğucakspor
Yalova 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 26/05/2019 17:00 Yalova Coşkunspor 1-5 Yalova Çotanaklarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design